Hoppa till sidans innehåll

Startlista 2015


2015-06-05 kl 23.15. Samtliga anmälda i listan nedan.

Var snäll meddela oss om något inte stämmer.

 




KRINGELKASTET












2
MÄN KULA



1
Lasse Larsen Lasse Larsen -?? Sparta, Danmark PR 17.49 m

1
Simon Gustafsson Simon Gustafsson -90 Ullevi FK PR 18.57 m










2
MÄN KULA P19 KULA 6.0
Tävlan P19 6 kg kula.

1
Jesper Arbinge Jesper Arbinge -97 Huddinge AIS


1
Oscar Gustafsson Oscar Gustafsson -97 Södertälje IF











1
MÄN KULA P17 KULA 5.0
Tävlan P17 Kula 5 kg.

1
Wictor Petersson Wictor Petersson -98 Malmö AI PR 21.20 m










3
MÄN DISKUS



1
Andreas Ellegaard Andreas Ellegaard -?? Sparta, Danmark PR 56.24 m

1
Jussi Kiviniemi Jussi Kiviniemi -93 Södertälje IF 51,55 PB 15-06-04
1
Ramon Gabrail Ramon Gabrail -95 Södertälje IF











2
MÄN DISKUS P19 DISKUS 1.75
Tävlan P19 Diskus 1,75 kg.

1
Jesper Arbinge Jesper Arbinge -97 Huddinge AIS


1
Oscar Gustafsson Oscar Gustafsson -97 Södertälje IF











1
MÄN DISKUS P17 DISKUS 1.5
Tävlan P17 Diskus 1,5 kg.

1
Wictor Petersson Wictor Petersson -98 Malmö AI PB 63.10 m










8
MÄN SPJUT



1
Björn Brink Björn Brink -91 Hanvikens SK
Efteranm 15-06-04
1
Fredrik Andersson Fredrik Andersson -93 Södertälje IF


1
Gabriel Wallin Gabriel Wallin -81 Södertälje IF PR 83.23 m

1
Jakob Slipsager Jakob Slipsager -?? Sparta, Danmark PR 63.06 m

1
Jiannis Smalios Jiannis Smalios -87 KFUM Örebro 80,77 PB/Klubb 15-06-05
1
Joachim Ivarsson Joachim Ivarsson -89 Spårvägen 70,34 PB 15-06-04
1
Simon Litzell Simon Litzell -97 Hässelby SK PR 78.73 m

1
Tor Opdahl Tor Opdahl -80 Bålsta IK











5
KVINNOR KULA



1
Fanny Roos Fanny Roos -95 Atleticum Växjö SK 16.36 m

1
Fanny Öhrn-Selahn Fanny Öhrn-Selahn -95 Södertälje IF


1
Jessica Samuelsson Jessica Samuelsson -85 Hässelby SK
Efteranm 15-06-05
1
Linn Bergstrand Linn Bergstrand -96 Ullevi FK
Efteranm 15-06-04
1
Trine Mulbjerg Trine Mulbjerg -?? Sparta, Danmark PR 16.76 m










9
KVINNOR DISKUS



1
Emma Ljungberg Emma Ljungberg -94 Nyköpings BIS


1
Emma Swärd Emma Swärd -89 Södertälje IF


1
Erica Larsson Erica Larsson -90 Falkenbergs IK


1
Fanny Roos Fanny Roos -95 Atleticum Växjö SK PR 49.04 m

1
Fanny Öhrn-Selahn Fanny Öhrn-Selahn -95 Södertälje IF


1
Heidi Schmidt Heidi Schmidt -93 Spårvägens FK 55.14 m

1
Kathrine Bebe Kathrine Bebe -?? Sparta, Danmark PR 53.96 m

1
Moa Eskilsson Moa Eskilsson -93 Villstad GIF


1
Sofia Larsson Sofia Larsson -88 Ullevi FK PR 58.65 m










3
KVINNOR DISKUS F19 DISKUS 1.0
Tävlan F19 Diskus 1 kg.

1
Linn Bergstrand Linn Bergstrand -96 Ullevi FK
Efteranm 15-06-04
1
Lovisa Sjöstrand Lovisa Sjöstrand -97 IF Castor Östersund


1
Mathilda Eriksson Mathilda Eriksson -98 IFK Tumba F19 Efteranm/F19 15-06-05









9
KVINNOR SPJUT



1
Amelie Gustafsson Amelie Gustafsson -88 Katrineholms SK
Efteranm 15-06-04
1
Anna Wessman Anna Wessman -89 IFK Växjö 57,07 PB 15-06-04
1
Elisabeth Höglund Elisabeth Höglund -90 IF Göta Karlstad Struken Struken 15-06-04
1
Isabell Gradin Isabell Gradin -88 Hässelby SK Struken Struken 15-06-04
1
Jennifer Björklund Jennifer Björklund -95 Enköpings AI PB 48.85 m

1
Jessica Samuelsson Jessica Samuelsson -85 Hässelby SK 42,02 Efteranm 15-06-04
1
Linn Peura Linn Peura -97 Råby-Rekarne FIF 47,34 Efteranm 15-06-04
1
Malin Haglund Malin Haglund -88 Ullevi FK 52,89 PB 15-06-04
1
Sofie Davoust Sofie Davoust -94 Södertälje IF 47,27 PB 15-06-04









1
KVINNOR SPJUT F19 SPJUT 600
Tävlan F19 Spjut 600 g.

1
Marika Kiviniemi Marika Kiviniemi -97 Södertälje IF





















KRINGELSPELEN












5
P15 SPJUT 500



1
Carl Widenholm Carl Widenholm -00 Hellas FK


1
Leonard Malm Leonard Malm -01 IFK Tumba


1
Nicholas Wright Nicholas Wright -01 Södertälje IF
Efteranm 15-06-04
1
Sebastian Erlandh Sebastian Erlandh -00 KFUM Örebro
Efteranm 15-06-04
1
Simon Andersson Simon Andersson -00 Södertälje IF











5
P15 KULA 4,0



1
Andreas Nilsson Andreas Nilsson -01 IFK Tumba


1
Leonard Malm Leonard Malm -01 IFK Tumba


1
Nicholas Wright Nicholas Wright -01 Södertälje IF
Efteranm 15-06-04
1
Sebastian Erlandh Sebastian Erlandh -00 KFUM Örebro
Efteranm 15-06-04
1
Viktor Larsson Viktor Larsson -01 IFK Tumba











5
P15 80 M



1
Andreas Nilsson Andreas Nilsson -01 IFK Tumba


1
Nicholas Wright Nicholas Wright -01 Södertälje IF
Efteranm 15-06-04
1
Viktor Larsson Viktor Larsson -01 IFK Tumba


1
William Dawid William Dawid -01 Södertälje IF
Efteranm 15-06-04
1
William Dawid William Dawid -01 Södertälje IF











1
P15 1500 M



1
Viktor Larsson Viktor Larsson -01 IFK Tumba











4
P13 SPJUT 400



1
Albert Söderqvist Albert Söderqvist -05 Tullinge-Tumba FF P11 Utgår. Tävlar P13. Efteranm 15-06-04
1
Filip Lublin Filip Lublin -02 IFK Tumba
Efteranm 15-06-04
1
Oskar Bollner Oskar Bollner -02 IFK Tumba


1
Sebastian Lind Sebastian Lind -02 IFK Tumba
Efteranm 15-06-04









5
P13 LÄNGD ZON



1
Anton Yderberg Anton Yderberg -02 IFK Tumba


1
Filip Lublin Filip Lublin -02 IFK Tumba
Efteranm 15-06-04
1
Povilas Glebus Povilas Glebus -03 Södertälje IF


1
Sebastian Lind Sebastian Lind -02 IFK Tumba
Efteranm 15-06-04
1
Theo Ferrer Theo Ferrer -02 IFK Tumba











3
P13 KULA 3,0



1
Alexsander Lindroth Alexsander Lindroth -03 Tullinge-Tumba FF


1
Povilas Glebus Povilas Glebus -03 Södertälje IF


1
Sebastian Lind Sebastian Lind -02 IFK Tumba
Efteranm 15-06-04









5
P13 HÖJD



1
Anton Yderberg Anton Yderberg -02 IFK Tumba


1
Oskar Bollner Oskar Bollner -02 IFK Tumba


1
Povilas Glebus Povilas Glebus -03 Södertälje IF


1
Sebastian Lind Sebastian Lind -02 IFK Tumba
Efteranm 15-06-04
1
Theo Ferrer Theo Ferrer -02 IFK Tumba











4
P13 60 M



1
Anton Yderberg Anton Yderberg -02 IFK Tumba


1
Povilas Glebus Povilas Glebus -03 Södertälje IF


1
Sebastian Lind Sebastian Lind -02 IFK Tumba
Efteranm 15-06-04
1
Theo Ferrer Theo Ferrer -02 IFK Tumba











1
P13 -800 M-
Avlyst gren

1
Sebastian Lind Sebastian Lind -02 IFK Tumba Utgår Efteranm 15-06-04









9
P11 LÄNGD ZON



1
Adrian Siwek Adrian Siwek -05 IFK Gnesta


1
Albert Söderqvist Albert Söderqvist -05 Tullinge-Tumba FF


1
Aurelius Jul Aurelius Jularbo Ärla IF
Efteranm 15-06-04
1
Isaac Ryding Isaac Ryding -04 IFK Mariefred
Efteranm 15-06-04
1
Jonathan Wessberg Jonathan Wessberg -05 Tullinge-Tumba FF


1
Kenan Kuru Kenan Kuru -04 Tullinge-Tumba FF


1
Melker Nordin Melker Nordin -04 Södertälje IF
Efteranm 15-06-04
1
Melker Rosengren Melker Rosengren -05 Södertälje IF


1
Samuel Sjöstrand Samuel Sjöstrand -04 Södertälje IF











12
P11 KULA 2,0



1
Adrian Siwek Adrian Siwek -05 IFK Gnesta


1
Albert Söderqvist Albert Söderqvist -05 Tullinge-Tumba FF


1
Aurelius Jul Aurelius Jularbo Ärla IF
Efteranm 15-06-04
1
Emil Palmgren Emil Palmgren -05 Nyköpings BIS


1
Isaac Ryding Isaac Ryding -04 IFK Mariefred
Efteranm 15-06-04
1
Jonathan Wessberg Jonathan Wessberg -05 Tullinge-Tumba FF


1
Kenan Kuru Kenan Kuru -04 Tullinge-Tumba FF


1
Lukas Samuelsson Lukas Samuelsson -05 IFK Gnesta


1
Melker Nordin Melker Nordin -04 Södertälje IF
Efteranm 15-06-04
1
Melker Rosengren Melker Rosengren -05 Södertälje IF


1
Samuel Sjöstrand Samuel Sjöstrand -04 Södertälje IF


1
Simon Sennerö Simon Sennerö -05 IFK Tumba











9
P11 60 M



1
Adrian Siwek Adrian Siwek -05 IFK Gnesta


1
Albert Söderqvist Albert Söderqvist -05 Tullinge-Tumba FF


1
Aurelius Jul Aurelius Jularbo Ärla IF 9,57 Efteranm 15-06-04
1
Erik de Rooij Erik de Rooij -04 Södertälje IF


1
Isaac Ryding Isaac Ryding -04 IFK Mariefred
Efteranm 15-06-04
1
Jonathan Wessberg Jonathan Wessberg -05 Tullinge-Tumba FF


1
Melker Nordin Melker Nordin -04 Södertälje IF
Efteranm 15-06-04
1
Melker Rosengren Melker Rosengren -05 Södertälje IF


1
Samuel Sjöstrand Samuel Sjöstrand -04 Södertälje IF











7
P11 400 M



1
Adrian Siwek Adrian Siwek -05 IFK Gnesta


1
Erik de Rooij Erik de Rooij -04 Södertälje IF


1
Isaac Ryding Isaac Ryding -04 IFK Mariefred
Efteranm 15-06-04
1
Kenan Kuru Kenan Kuru -04 Tullinge-Tumba FF


1
Melker Rosengren Melker Rosengren -05 Södertälje IF


1
Philip Hesselval Philip Hesselval -04 Södertälje IF
Efteranm 15-06-04
1
Simon Sennerö Simon Sennerö -05 IFK Tumba











12
P9 LÄNGD ZON



1
Adam Hesselvall Adam Hesselvall -06 Södertälje IF
Efteranm 15-06-04
1
Afrem Ure Afrem Ure -06 Södertälje IF


1
Amileon Jul Amileon Jularbo Ärla IF
Efteranm 15-06-04
1
Anton Teern Anton Teern -07 Södertälje IF
Efteranm 15-06-04
1
Axel Björnsjö Axel Björnsjö -06 Södertälje IF


1
Dean Larsson Dean Larsson -06 IFK Tumba


1
Edvin Johansson Edvin Johansson -06 Södertälje IF


1
Edvin Stenbjörn Edvin Stenbjörn -07 Tullinge-Tumba FF


1
Felix Sundell Åneby Felix Sundell Åneby -07 Tullinge-Tumba FF


1
Love Noreland Love Noreland -06 Södertälje IF


1
Neo Jansson Neo Jansson -06 Råby-Rekarne FIF


1
Sigge Spåman Sigge Spåman -07 Södertälje IF











11
P9 KULA 2,0



1
Adam Hesselvall Adam Hesselvall -06 Södertälje IF
Efteranm 15-06-04
1
Amileon Jul Amileon Jularbo Ärla IF
Efteranm 15-06-04
1
Anton Teern Anton Teern -07 Södertälje IF
Efteranm 15-06-04
1
Axel Björnsjö Axel Björnsjö -06 Södertälje IF


1
Dean Larsson Dean Larsson -06 IFK Tumba


1
Edvin Johansson Edvin Johansson -06 Södertälje IF


1
Edvin Stenbjörn Edvin Stenbjörn -07 Tullinge-Tumba FF


1
Felix Sundell Åneby Felix Sundell Åneby -07 Tullinge-Tumba FF


1
Love Noreland Love Noreland -06 Södertälje IF


1
Neo Jansson Neo Jansson -06 Råby-Rekarne FIF


1
Sigge Spåman Sigge Spåman -07 Södertälje IF











12
P9 60 M



1
Adam Hesselvall Adam Hesselvall -06 Södertälje IF


1
Afrem Ure Afrem Ure -06 Södertälje IF


1
Amileon Jul Amileon Jularbo Ärla IF
Efteranm 15-06-04
1
Anton Teern Anton Teern -07 Södertälje IF
Efteranm 15-06-04
1
Axel Björnsjö Axel Björnsjö -06 Södertälje IF


1
Dean Larsson Dean Larsson -06 IFK Tumba


1
Edvin Johansson Edvin Johansson -06 Södertälje IF


1
Edvin Stenbjörn Edvin Stenbjörn -07 Tullinge-Tumba FF


1
Felix Sundell Åneby Felix Sundell Åneby -07 Tullinge-Tumba FF


1
Love Noreland Love Noreland -06 Södertälje IF


1
Neo Jansson Neo Jansson -06 Råby-Rekarne FIF


1
Sigge Spåman Sigge Spåman -07 Södertälje IF











1
P7 LÄNGD ZON



1
Henrik Hätting Henrik Hätting -08 IFK Strängnäs











1
P7 60 M



1
Henrik Hätting Henrik Hätting -08 IFK Strängnäs











2
F15 SPJUT 500



1
Elina Karvonen Elina Karvonen -01 IF Vingarna (Ö-vik)


1
Victoria Ichu Victoria Ichu -01 IFK Tumba











5
F15 KULA 3,0



1
Emma Palmgren Emma Palmgren -01 Nyköpings BIS


1
Lea Jogic Lea Jogic -01 Södertälje IF
Efteranm 15-06-04
1
Sara Persson Sara Persson -00 IFK Gnesta


1
Stella Godeau Stella Godeau -01 IFK Tumba
Efteranm 15-06-04
1
Victoria Ichu Victoria Ichu -01 IFK Tumba











4
F15 HÖJD



1
Annie Brattlund Annie Brattlund -00 Södertälje IF
Efteranm 15-06-04
1
Lea Jogic Lea Jogic -01 Södertälje IF
Efteranm 15-06-04
1
Stella Godeau Stella Godeau -01 IFK Tumba
Efteranm 15-06-04
1
Terese Ackeberg Terese Ackeberg -01 IFK Tumba











3
F15 800 M



1
Annie Brattlund Annie Brattlund -00 Södertälje IF
Efteranm 15-06-04
1
Josefine Lublin Josefine Lublin -01 IFK Tumba


1
Tyra Fredell Tyra Fredell -01 IFK Tumba
Efteranm 15-06-04









4
F15 80 M



1
Josefine Lublin Josefine Lublin -01 IFK Tumba


1
Sara Persson Sara Persson -00 IFK Gnesta


1
Stella Godeau Stella Godeau -01 IFK Tumba
Efteranm 15-06-04
1
Terese Ackeberg Terese Ackeberg -01 IFK Tumba











1
F15 -LÄNGD-
Ej utlyst gren

1
Tyra Fredell Tyra Fredell -01 IFK Tumba Utgår Efteranm 15-06-04









8
F13 SPJUT 400



1
Alva Selinder Alva Selinder -03 Nyköpings BIS


1
Amalie Jularbo Amalie Jularbo -02 Ärla IF
Efteranm 15-06-04
1
Ebba Andersson Ståhl Ebba Andersson Ståhl -03 IFK Tumba


1
Elwira Ripsweden Elwira Ripsweden -02 IFK Tumba


1
Evelina Sjöström Evelina Sjöström -02 IFK Tumba


1
Linn Gellar Linn Gellar -03 Nyköpings BIS


1
Sofia Hammarvall Sofia Hammarvall -03 IFK Tumba


1
Ylva Björnsjö Ylva Björnsjö -02 Södertälje IF











14
F13 LÄNGD ZON



1
Amanda Johansson Amanda Johansson -03 Tullinge-Tumba FF


1
Astrid Lundkvist Astrid Lundkvist -02 IFK Tumba


1
Ebba Andersson Ståhl Ebba Andersson Ståhl -03 IFK Tumba


1
Elwira Ripsweden Elwira Ripsweden -02 IFK Tumba


1
Emelie Forsberg Emelie Forsberg -02 Södertälje IF


1
Evelina Sjöström Evelina Sjöström -02 IFK Tumba


1
Freja Wendelsten Freja Wendelsten -03 Nyköpings BIS


1
Johanna Mickels Johanna Mickels -02 Ärla IF
Efteranm 15-06-04
1
Julia Backrud Julia Backrud -03 Nyköpings BIS


1
Julia Jonsson Julia Jonsson -02 Södertälje IF


1
Sara Reuterswärd Sara Reuterswärd -02 Södertälje IF


1
Siri Leijon Siri Leijon -03 IFK Tumba


1
Sofia Hammarvall Sofia Hammarvall -03 IFK Tumba


1
Ylva Björnsjö Ylva Björnsjö -02 Södertälje IF











7
F13 KULA 2,0



1
Ebba Andersson Ståhl Ebba Andersson Ståhl -03 IFK Tumba


1
Elwira Ripsweden Elwira Ripsweden -02 IFK Tumba


1
Evelina Sjöström Evelina Sjöström -02 IFK Tumba


1
Freja Wendelsten Freja Wendelsten -03 Nyköpings BIS


1
Linn Gellar Linn Gellar -03 Nyköpings BIS


1
Moa Wiik Moa Wiik -03 Södertälje IF


1
Sofia Hammarvall Sofia Hammarvall -03 IFK Tumba











9
F13 HÖJD



1
Alva Selinder Alva Selinder -03 Nyköpings BIS


1
Amalie Jularbo Amalie Jularbo -02 Ärla IF
Efteranm 15-06-04
1
Amanda Johansson Amanda Johansson -03 Tullinge-Tumba FF


1
Elwira Ripsweden Elwira Ripsweden -02 IFK Tumba


1
Evelina Sjöström Evelina Sjöström -02 IFK Tumba


1
Freja Wendelsten Freja Wendelsten -03 Nyköpings BIS


1
Julia Jonsson Julia Jonsson -02 Södertälje IF


1
Moa Wiik Moa Wiik -03 Södertälje IF


1
Sara Reuterswärd Sara Reuterswärd -02 Södertälje IF











5
F13 800 M



1
Emelie Forsberg Emelie Forsberg -02 Södertälje IF


1
Johanna Mickels Johanna Mickels -02 Ärla IF
Efteranm 15-06-04
1
Siri Leijon Siri Leijon -03 IFK Tumba


1
Sofia Hammarvall Sofia Hammarvall -03 IFK Tumba


1
Ylva Björnsjö Ylva Björnsjö -02 Södertälje IF











10
F13 60 M



1
Alva Selinder Alva Selinder -03 Nyköpings BIS


1
Amalie Jularbo Amalie Jularbo -02 Ärla IF 9,46 Efteranm 15-06-04
1
Astrid Lundkvist Astrid Lundkvist -02 IFK Tumba


1
Ebba Andersson Ståhl Ebba Andersson Ståhl -03 IFK Tumba


1
Elwira Ripsweden Elwira Ripsweden -02 IFK Tumba


1
Emelie Forsberg Emelie Forsberg -02 Södertälje IF


1
Evelina Sjöström Evelina Sjöström -02 IFK Tumba


1
Johanna Mickels Johanna Mickels -02 Ärla IF
Efteranm 15-06-04
1
Julia Backrud Julia Backrud -03 Nyköpings BIS


1
Vanessa Dawid Vanessa Dawid -03 Södertälje IF











10
F11 LÄNGD ZON



1
Alma Gustafsson Alma Gustafsson -05 Södertälje IF


1
Edda Chin Nygårds Edda Chin Nygårds -04 IF Linnea


1
Ella Löwstedt Ella Löwstedt -04 Södertälje IF


1
Erica Hätting Erica Hätting -05 IFK Strängnäs


1
Irene Dahl Irene Dahl -05 Tullinge-Tumba FF


1
Johanna Eckerdal Johanna Eckerdal -04 Nyköpings BIS Avprickad 2015-06-04 Efteranm 15-06-04
1
Maja Bergkvist Maja Bergkvist -05 Södertälje IF


1
Olivia Faskunger Olivia Faskunger -05 Tullinge-Tumba FF


1
Stella Andersson Stella Andersson -04 Nyköpings BIS


1
Tekla Thorgerzon Tekla Thorgerzon -04 Danderyds SK











6
F11 KULA 2,0



1
Alma Gustafsson Alma Gustafsson -05 Södertälje IF


1
Ella Löwstedt Ella Löwstedt -04 Södertälje IF


1
Irene Dahl Irene Dahl -05 Tullinge-Tumba FF


1
Maja Bergkvist Maja Bergkvist -05 Södertälje IF


1
Olivia Faskunger Olivia Faskunger -05 Tullinge-Tumba FF


1
Sara Nyman Sara Nyman -04 IFK Gnesta











9
F11 60 M



1
Alma Gustafsson Alma Gustafsson -05 Södertälje IF


1
Anelia Danielsson Anelia Danielsson -04 Tullinge-Tumba FF


1
Edda Chin Nygårds Edda Chin Nygårds -04 IF Linnea


1
Ella Löwstedt Ella Löwstedt -04 Södertälje IF


1
Irene Dahl Irene Dahl -05 Tullinge-Tumba FF


1
Johanna Eckerdal Johanna Eckerdal -04 Nyköpings BIS Avprickad 2015-06-04 Efteranm 15-06-04
1
Maja Bergkvist Maja Bergkvist -05 Södertälje IF


1
Stella Andersson Stella Andersson -04 Nyköpings BIS


1
Tekla Thorgerzon Tekla Thorgerzon -04 Danderyds SK











4
F11 400 M



1
Alma Gustafsson Alma Gustafsson -05 Södertälje IF


1
Erica Hätting Erica Hätting -05 IFK Strängnäs


1
Stella Andersson Stella Andersson -04 Nyköpings BIS


1
Tekla Thorgerzon Tekla Thorgerzon -04 Danderyds SK











17
F9 LÄNGD ZON



1
Alice Dahl Alice Dahl -07 Tullinge-Tumba FF


1
Astrid Block Astrid Block -06 Nyköpings BIS
Efteranm 15-06-04
1
Ellen Forsell Ellen Forsell -06 IFK Tumba


1
Ellen Sikström Ellen Sikström -06 Tullinge-Tumba FF
Efteranm 15-06-04
1
Elsa Bergkvist Elsa Bergkvist -07 Södertälje IF


1
Freja Rehnborg Marcher Freja Rehnborg Marcher -06 Södertälje IF


1
Hedvig Gunnerhed Hedvig Gunnerhed -07 Tullinge-Tumba FF
Förnamn 15-06-04
1
Ida Widlund Ida Widlund -06 Tullinge-Tumba FF


1
Izabel Ryding Izabel Ryding -07 IFK Mariefred
Efteranm 15-06-04
1
Jovana Durisic Jovana Durisic -06 Södertälje IF


1
Line Strand Line Strand -06 IFK Tumba


1
Livia Dahlrot Livia Dahlrot -06 Nyköpings BIS


1
Maija Gräns Maija Gräns -07 Tullinge-Tumba FF


1
Maja Eriksson Maja Eriksson -07 IFK Tumba


1
Maria Ure Maria Ure -06 Södertälje IF


1
Nora Söderqvist Nora Söderqvist -07 Tullinge-Tumba FF


1
Tilde Hammarvall Tilde Hammarvall -06 IFK Tumba











16
F9 KULA 2,0



1
Alice Dahl Alice Dahl -07 Tullinge-Tumba FF


1
Astrid Block Astrid Block -06 Nyköpings BIS
Efteranm 15-06-04
1
Ellen Forsell Ellen Forsell -06 IFK Tumba


1
Ellen Sikström Ellen Sikström -06 Tullinge-Tumba FF
Efteranm 15-06-04
1
Elsa Bergkvist Elsa Bergkvist -07 Södertälje IF


1
Freja Rehnborg Marcher Freja Rehnborg Marcher -06 Södertälje IF


1
Hedvig Gunnerhed Hedvig Gunnerhed -07 Tullinge-Tumba FF
Förnamn 15-06-04
1
Ida Widlund Ida Widlund -06 Tullinge-Tumba FF


1
Izabel Ryding Izabel Ryding -07 IFK Mariefred
Efteranm 15-06-04
1
Jovana Durisic Jovana Durisic -06 Södertälje IF


1
Line Strand Line Strand -06 IFK Tumba


1
Livia Dahlrot Livia Dahlrot -06 Nyköpings BIS


1
Maija Gräns Maija Gräns -07 Tullinge-Tumba FF


1
Maja Eriksson Maja Eriksson -07 IFK Tumba


1
Nora Söderqvist Nora Söderqvist -07 Tullinge-Tumba FF


1
Tilde Hammarvall Tilde Hammarvall -06 IFK Tumba











17
F9 60 M



1
Alice Dahl Alice Dahl -07 Tullinge-Tumba FF


1
Astrid Block Astrid Block -06 Nyköpings BIS
Efteranm 15-06-04
1
Ellen Forsell Ellen Forsell -06 IFK Tumba


1
Ellen Sikström Ellen Sikström -06 Tullinge-Tumba FF
Efteranm 15-06-04
1
Elsa Bergkvist Elsa Bergkvist -07 Södertälje IF


1
Freja Rehnborg Marcher Freja Rehnborg Marcher -06 Södertälje IF


1
Hedvig Gunnerhed Hedvig Gunnerhed -07 Tullinge-Tumba FF
Förnamn 15-06-04
1
Ida Widlund Ida Widlund -06 Tullinge-Tumba FF


1
Izabel Ryding Izabel Ryding -07 IFK Mariefred
Efteranm 15-06-04
1
Jovana Durisic Jovana Durisic -06 Södertälje IF


1
Line Strand Line Strand -06 IFK Tumba


1
Livia Dahlrot Livia Dahlrot -06 Nyköpings BIS


1
Maija Gräns Maija Gräns -07 Tullinge-Tumba FF


1
Maja Eriksson Maja Eriksson -07 IFK Tumba


1
Maria Ure Maria Ure -06 Södertälje IF


1
Nora Söderqvist Nora Söderqvist -07 Tullinge-Tumba FF


1
Tilde Hammarvall Tilde Hammarvall -06 IFK Tumba











3
F7 LÄNGD ZON



1
Lionella Leino Tenland Lionella Leino Tenland -08 IFK Tumba


1
Stina Östholm Stina Östholm -09 IFK Mariefred
Efteranm 15-06-04
1
Thea Nyman Thea Nyman -08 IFK Gnesta











3
F7 60 M



1
Lionella Leino Tenland Lionella Leino Tenland -08 IFK Tumba


1
Stina Östholm Stina Östholm -09 IFK Mariefred
Efteranm 15-06-04
1
Thea Nyman Thea Nyman -08 IFK Gnesta
Efteranm 15-06-04
315 315





Uppdaterad: 31 MAJ 2016 02:23 Skribent: Per Söderqvist

Postadress:
Södertälje IF - Friidrott
Friidrottsektionen, Idrottsvägen 3
15240 Södertälje

Kontakt:
Tel: 0722500557
E-post: friidrott@sodertalje...

Se all info