Antall båter 380
 
Klasse: Blandet Bane: TJÖRN Banelengde: 26
Plass Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening Klasse Seilt tid Handicap Tillegg Korrigert Kode
1 SWE 8108 Charlotte Starbåt  Mats Johansson SSKA Segelsä 7 Kölbåtar 6:54:13 1.14 7:52:12
2 SWE 9 Du Soleil II IMX 40 Ingvar Hertzman KSSS Kunglig 3 Kölbåtar 5:44:20 1.38 7:55:10
3 SWE 1 Kracer Kracer 30 Anders Hansen MSS Malmö Se 2 Sportbåtar 6:01:13 1.34 8:04:01
4 SWE 7290 Firstline Starbåt  Lars Edwall KKKK Kullavi 7 Kölbåtar 7:07:27 1.14 8:07:17
5 E 7 Svanevit 3 Starbåt  Lars Wester STSS Stenung 7 Kölbåtar 7:11:05 1.14 8:11:26
6 SWE 33 Spiff IMX 40  Lena Having LDSS Långedr 3 Kölbåtar 6:00:46 1.38 8:17:51
7 SWE 10810 Ernst & Young First 44,7 Stefan Kylebäck GKSS Götebor 3 Kölbåtar 5:49:52 1.43 8:20:18
8 SWE 7134 Klara-Lisa Starbåt  Per Wester STSS Stenung 7 Kölbåtar 7:19:21 1.14 8:20:51
9 NOR 12345 Wolfpack 2 Farr 40 OD Thomas Nilsson KNS Kongelig 3 Kölbåtar 5:44:42 1.47 8:26:42
10 SWE 46 P:L. Sailing First 34:7 Pär Larsson TJSS Tjörns 4 Kölbåtar 6:42:41 1.27 8:31:24
11 SWE 2010 regatta.nu Express  Arne K Larssen GKSS Götebor 7 Kölbåtar 7:45:39 1.11 8:36:52
12 SWE 78 Svanevit Starbåt  Staffan Cederlöf STSS Stenung 7 Kölbåtar 7:40:53 1.14 8:45:24
13 SWE 22 Stino X-99  Patrik Persson BKSS Björlan 4 Kölbåtar 7:04:16 1.25 8:50:20
14 SWE 7712 Effektiv Expo Starbåt  Philip Carlson SSKA Segelsä 7 Kölbåtar 7:45:46 1.14 8:50:58
15 SWE 80 Blues IMX 40  Hans Johansson STSS Stenung 3 Kölbåtar 6:25:18 1.38 8:51:42
16 SWE 52 Capio Salona 37 Martin Nilsson HJBK Hjuviks 3 Kölbåtar 6:44:13 1.32 8:53:33
17 SWE 15 Hammarö Aphrodite 22  Oskar Skoting KDSS Karlsta 11 Kölbåtar 8:50:06 1.01 8:55:24
18 SWE 139 Beryll Smaragd  Stephan Berntsson TJSS Tjörns 5 Kölbåtar 7:30:44 1.19 8:56:22
19 SWE 1 Turnpike B&R 23 Torkel Stillefors KSSS Kunglig 2 Sportbåtar 6:40:44 1.35 9:00:59
20 SWE 3 Draklunne Bavaria 38 Match Mattias Wilson GKSS Götebor 3 Kölbåtar 6:53:34 1.31 9:01:46
21 NOR 9007 Celcius Ilc 40 Sten Johnsen Larvik Seilf 3 Kölbåtar 6:09:22 1.47 9:02:58
22 SWE 115 varmkorv.nu Minette  Pontus Göransson KKKK Kullavi 11 Kölbåtar 10:17:41 0.88 9:03:33
23 SWE 9995 Mumm á Mia Mumm 36  Patric Wollmersson GSC Göteborg 3 Kölbåtar 6:40:23 1.36 9:04:31
24 SWE 67 Oskar Accent  Hans Oskarsson STSS Stenung 10 Kölbåtar 8:49:13 1.03 9:05:05
25 SWE 7489 Starbåt  Håkan Lundgren STSS Stenung 7 Kölbåtar 7:58:25 1.14 9:05:23
26 SWE 101 Solen Arcona 400  Lars Bengtsson GKSS Götebor 3 Kölbåtar 6:55:18 1.32 9:08:11
27 S 23 Dynamit Dynamic 35  Claes Oleander STSS Stenung 4 Kölbåtar 7:09:10 1.28 9:09:20
28 NOR 12510 Breezin X 40 djup kjøl Morten Gaarud KNS Kongelig 3 Kölbåtar 6:48:27 1.35 9:11:24
29 DEN 68 Hansen X-37 medium köl Michael Möllmann KDY Kunglig 3 Kölbåtar 6:58:04 1.32 9:11:50
30 SWE 377 Blade First 31.7 HR  Mats Berntsson STSS Stenung 5 Kölbåtar 7:43:57 1.19 9:12:06
31 SWE 523 Onico Dufour 40 HR Torbjörn Åkeson BKSS Björlan 3 Kölbåtar 7:01:30 1.31 9:12:09
32 SWE 10008 Toyota / Stenungsba IMS 55 Edin Progres Johnie Berntsson STSS Stenung 3 Kölbåtar 5:29:07 1.68 9:12:54
33 SWE 696 Cluring Maxi 77  Alf Härsjö BKSS Björlan 10 Kölbåtar 8:56:49 1.03 9:12:55
34 SWE 120 Ellen Accent  Hans Pettersson TJSS Tjörns 10 Kölbåtar 8:56:58 1.03 9:13:04
35 SWE 312 Sailing For Jesus J/80  Lennart Janson LDSS Långedr 2 Sportbåtar 7:37:42 1.21 9:13:49
36 SWE 1 UK Syversen Arcona 460 Anders Nordström GKSS Götebor 3 Kölbåtar 6:19:25 1.46 9:13:56
37 SWE 92 Xil X-99  Cecilia Ekerstig GKSS Götebor 4 Kölbåtar 7:23:13 1.25 9:14:01
38 SWE 643 Replay First 40.7  Ola Sandell CRSS Christi 3 Kölbåtar 6:53:43 1.34 9:14:22
39 SWE 559 Teknova H-båt  Håkan Olsson GKSS Götebor 9 Kölbåtar 8:40:03 1.07 9:16:27
40 SWE 44 Mini Pilen Aphrodite 22  Gunnar Åberg KDSS Karlsta 11 Kölbåtar 9:11:10 1.01 9:16:40
41 SWE 269 Patagonia Cumulus  Olof Zachrisson BKSS Björlan 8 Kölbåtar 8:31:39 1.09 9:17:41
42 SWE 172 Steve McQueen Express  Andreas Simfors BKSS Björlan 7 Kölbåtar 8:22:48 1.11 9:18:06
43 SWE 268 Sjöfröken II Neptunkryssare  Göran Haglund ÄBK Ängby Bå 11 Kölbåtar 9:18:55 1 9:18:55
44 S 30 Chanty Arcona 370 Ulf Nordqvist BKSS Björlan 3 Kölbåtar 7:10:06 1.3 9:19:07
45 SWE 11 Älvan Smaragd  Johan Davidsson LDSS Långedr 5 Kölbåtar 7:53:55 1.18 9:19:13
46 SWE 610 Emma H-båt  Gunnar Sedén GKSS Götebor 9 Kölbåtar 8:42:49 1.07 9:19:24
47 SWE 14293 Aero Mumm 36  Roger Ahlqvist GKSS Götebor 3 Kölbåtar 6:52:35 1.36 9:21:06
48 SWE 550 Surf H-båt  Jonas Börjesson STSS Stenung 9 Kölbåtar 8:44:55 1.07 9:21:39
49 SWE 256 Akvileja Accent  Johan Lindstedt SSSÖ Segelsä 10 Kölbåtar 9:07:16 1.03 9:23:41
50 SWE 109 Sundance First 36.7  Jan Persson KDSS Karlsta 4 Kölbåtar 7:17:06 1.29 9:23:51
51 NOR 67 Blues IOD  Martin Rygh TSF Tönsberg 6 Kölbåtar 8:19:13 1.13 9:24:06
52 SWE 75 Maria First 34.7 Kjell Widmark RHSS Råå-Hel 4 Kölbåtar 7:24:16 1.27 9:24:13
53 SWE 461 www.ski.it First 36.7  Fredrik Wenehult GKSS Götebor 3 Kölbåtar 7:11:47 1.31 9:25:38
54 SWE 523 Madonna H-båt  Mathias Reman LDSS Långedr 9 Kölbåtar 8:49:32 1.07 9:26:36
54 SWE 260 Pacific Accent  Johan von Otter SSSÖ Segelsä 10 Kölbåtar 9:10:06 1.03 9:26:36
56 SWE 305 Attack NF  Claes Amundin ÖKK Ödsmåls 6 Kölbåtar 8:17:29 1.14 9:27:07
57 SWE 8779 Grönsak IMS 38 Stefan Spång GKSS Götebor 3 Kölbåtar 6:42:21 1.41 9:27:18
58 SWE 30 Mickey Mouse Maxi Racer  Florence Bisschop LSSG Lysekil 7 Kölbåtar 8:27:08 1.12 9:27:59
59 SWE 36 Julia 707  Jan Nilsson STSS Stenung 7 Kölbåtar 8:41:13 1.09 9:28:07
60 SWE 128 Smaragd  Erik Waller GKSS Götebor 5 Kölbåtar 8:01:36 1.18 9:28:17
61 SWE 1299 Nordisk Folkbåt  Pär Björfjäll LDSS Långedr 11 Kölbåtar 9:46:00 0.97 9:28:25
62 SWE 932 SnickarThomas Express  Stefan Pavia STSS Stenung 7 Kölbåtar 8:32:30 1.11 9:28:52
63 SWE 396 Blues Express  Mattias Carlsson KMS Kungälvs 7 Kölbåtar 8:33:32 1.11 9:30:01
64 NOR 9299 Olisabeth Luffe 40 MH  Svein Are Løtveit Asker Seilfo 3 Kölbåtar 7:15:20 1.31 9:30:17
65 SWE 532 eXilia.se X-99  Carl-Johan Pihlgren BKSS Björlan 4 Kölbåtar 7:37:34 1.25 9:31:57
66 SWE 63 Makoti 707  Per-Magnus Bäckman STSS Stenung 7 Kölbåtar 8:45:23 1.09 9:32:40
67 SWE 324 Express  Johan Källmark WIKSS Wester 7 Kölbåtar 8:35:58 1.11 9:32:43
68 SWE 2404 Svea IF  G Ejdeling LDSS Långedr 9 Kölbåtar 9:21:53 1.02 9:33:07
69 SWE 222 Fröken H H-båt  Mikael Filipsson STSS Stenung 9 Kölbåtar 8:56:29 1.07 9:34:02
70 SWE 434 Strecket Cumulus  Johan Söderberg BKSS Björlan 8 Kölbåtar 8:47:48 1.09 9:35:18
71 SWE 109 SUS Dragonfly 26 Stefan Eliasson SSVE Segelsä 1 Flerskrovsbåtar 5:38:47 1.7 9:35:55
72 SWE 69 Imagine Yellow IOD  Björn Wahlström STSS Stenung 6 Kölbåtar 8:30:30 1.13 9:36:51
73 SWE 123 Chilla Dehler 34 DD  Måns Nielsen GKSS Götebor 4 Kölbåtar 7:41:36 1.25 9:37:00
74 SWE 132 BBB Banner 28 Racer Michael Johansson MSK Mariesta 7 Kölbåtar 8:14:06 1.17 9:38:05
75 SWE 76 Svalan Dominant race speci Mikael Ekbrand KMS Kungälvs 7 Kölbåtar 8:18:50 1.16 9:38:38
76 SWE 80 Xanda X-332  Dan Turesson SSVÄ Segelsä 4 Kölbåtar 7:46:48 1.24 9:38:49
77 S 218 Stina-Karin Albin 78 Cirrus  Anders Linton Albin 78 För 10 Kölbåtar 9:39:04 1 9:39:04
78 S 370 Cherie P 28  Leif Caspersson STSS Stenung 11 Kölbåtar 9:45:03 0.99 9:39:11
78 SWE 173 Helgfrid H-båt  Oskar Brodén HJBK Hjuviks 9 Kölbåtar 9:01:18 1.07 9:39:11
80 SWE 34 Marine Express  Holger Johansson KMS Kungälvs 7 Kölbåtar 8:42:20 1.11 9:39:47
81 SWE 311 xx 606  Joakim Axelsson SSÅV Segelsä 9 Kölbåtar 9:23:18 1.03 9:40:11
82 SWE 2 M20  Kristian Malmsjö MSS Malmö Se 1 Flerskrovsbåtar 5:09:00 1.88 9:40:55
83 SWE 830 Xantippa Nordisk Folkbåt  Göran Börjesson BKSS Björlan 11 Kölbåtar 9:59:04 0.97 9:41:05
84 SWE 297 Rödbettan Albin 78 Cirrus  Björn Danielsen BKSS Björlan 10 Kölbåtar 9:24:27 1.03 9:41:23
85 SWE 1 Folkspel CB 66 Racer  Johan Fredriksson STSS Stenung 2 Sportbåtar 8:08:38 1.19 9:41:28
86 SWE 12 True Heading Grand Soleil 40 Anders Bergstrom KSSS Kunglig 3 Kölbåtar 7:17:14 1.33 9:41:31
87 SWE 39 Langeline IOD  Ulf Hjalmarson STSS Stenung 6 Kölbåtar 8:34:39 1.13 9:41:33
88 SWE 358 Swedane Fenix  Urban Leidegren LDSS Långedr 8 Kölbåtar 9:04:20 1.07 9:42:26
89 -- 371 Christina P 28  Hans Carlweitz GKSS Götebor 11 Kölbåtar 9:54:30 0.98 9:42:36
90 SWE 487 Piff H-båt  Tommy Strandberg TJSS Tjörns 9 Kölbåtar 9:04:39 1.07 9:42:46
91 SWE 135 Morgondagg Comfort 26  Pål Albinsson ARSS Arvika 9 Kölbåtar 9:05:55 1.07 9:44:07
92 S 150 Monark 700  Jan Hedberg LJSS Ljungsk 11 Kölbåtar 10:08:41 0.96 9:44:20
93 N 65 Isegran IOD  Paul Rynning Frognerkilen 6 Kölbåtar 8:37:16 1.13 9:44:30
94 SWE 32 Un Limited 707  Mikael Lund MSK 7 Kölbåtar 8:56:34 1.09 9:44:51
95 SWE 68 Hvid IOD  Urban Ristorp STSS Stenung 6 Kölbåtar 8:37:41 1.13 9:44:58
96 SWE 398 Team Veja Express  Viktor Ogeman RÅSS Rådasjö 7 Kölbåtar 8:47:40 1.11 9:45:42
97 SWE 6007 Gripen av havet Bianca Riviera  Kurt Larsson LDSS Långedr 8 Kölbåtar 8:57:33 1.09 9:45:55
98 SWE 305 Bad Company Maxi Racer  Patrik Engelin LDSS Långedr 7 Kölbåtar 8:43:45 1.12 9:46:36
99 SWE 64 Laremi Smaragd  Emil Sandberg LDSS Långedr 5 Kölbåtar 8:12:58 1.19 9:46:37
100 SWE 588 N/A H-båt  Martin Almslätt TJSS Tjörns 9 Kölbåtar 9:08:28 1.07 9:46:51
101 SWE 609 Havanna H-båt  Ola Christiansson HJBK Hjuviks 9 Kölbåtar 9:08:33 1.07 9:46:56
102 SWE 4 Inliquor Beason 24  Peter Berg VÄSS Vänersb 11 Kölbåtar 9:41:48 1.01 9:47:37
103 SWE 537 SWE537 Express  Joel Bjurström GKSS Götebor 7 Kölbåtar 8:49:40 1.11 9:47:55
104 SWE 185 Zoe Express  Bo Bäversjö GKSS Götebor 7 Kölbåtar 8:51:58 1.11 9:50:28
105 DEN 507 Ciox X-99  Ulf Ingerslev Københavns A 4 Kölbåtar 7:52:33 1.25 9:50:41
106 SWE 11 Froggy CB 66 Racer  Julia Wännerdahl KKKK Kullavi 2 Sportbåtar 8:16:24 1.19 9:50:42
107 SWE 9 Missmatch Bavaria 35 Match  Andreas Samuelsson SSVÄ Segelsä 4 Kölbåtar 7:41:43 1.28 9:50:59
108 SWE 234 Lisa III Express  Erik Lundén LBS Lerkils 7 Kölbåtar 8:52:31 1.11 9:51:05
109 SWE 95 Tiffany IF  Håkan Larsson TJSS Tjörns 9 Kölbåtar 9:40:00 1.02 9:51:36
110 SWE 154 Hajen C55  Johan Formgren KKKK Kullavi 2 Sportbåtar 9:29:00 1.04 9:51:45
111 SE 219 Julle Mani 32  Benkt Nilsson BKSS Björlan 5 Kölbåtar 8:09:05 1.21 9:51:47
112 SWE 148 Martina Maxi 68  Hans-Åke Karlsson STSS Stenung 11 Kölbåtar 10:23:27 0.95 9:52:16
113 SWE 10 Biscvit Beason 24  Kjell Jonsson STSS Stenung 11 Kölbåtar 9:46:50 1.01 9:52:42
114 S 102 Elin 2 Express  Mats Halén BKSS Björlan 7 Kölbåtar 8:53:59 1.11 9:52:43
115 SWE 146 Spjutet Express  Malcolm Resare BKSS Björlan 7 Kölbåtar 8:54:22 1.11 9:53:08
116 SWE 10915 Temptation X X-34 Tommy Björkqvist SSVÄ Segelsä 4 Kölbåtar 7:43:39 1.28 9:53:28
117 SWE 350 Surfer Girl First 36.7  Tomas Wängberg GKSS Götebor 4 Kölbåtar 7:40:33 1.29 9:54:06
118 SWE 42 Kockelemock Rs Elite Björn Gerstädt VSS Vikingar 7 Kölbåtar 8:36:43 1.15 9:54:13
119 SWE 290 Ayla Cumulus  Claes Ahlström GESS Getskär 8 Kölbåtar 9:05:21 1.09 9:54:25
120 SWE 249 Mathilda Drake  Jerry Burman GKSS Götebor 9 Kölbåtar 9:21:18 1.06 9:54:58
121 SWE 66 Voila Scanmar 31  Stefan Nomark BUBK Budskär 6 Kölbåtar 9:11:09 1.08 9:55:14
122 SWE 5 Splash Diva 39  Lars Niklasson VÄSS Vänersb 4 Kölbåtar 7:56:12 1.25 9:55:15
123 SWE 12 Teamster Cumulus  Magnus Fredriksson BKSS Björlan 8 Kölbåtar 9:06:11 1.09 9:55:20
124 S 17 Sälta Albin Alpha  Ulf Danielsson HKS Hellevik 8 Kölbåtar 9:06:26 1.09 9:55:36
125 SWE 40 Preben Späckhuggare  Peter Lund LDSS Långedr 9 Kölbåtar 9:27:26 1.05 9:55:48
126 SWE 598 Workzone Fenix  Magnus Heimersson LSSG Lysekil 8 Kölbåtar 9:17:06 1.07 9:56:05
127 SWE 10533 Cheetah Gambler 38  Evan Thorsson STSS Stenung 4 Kölbåtar 7:53:20 1.26 9:56:24
128 SWE 641 Trindy First 31.7 HR  Jonas Kjellberg LESS Lerums 5 Kölbåtar 8:21:20 1.19 9:56:35
129 SWE 1567 Obelix Maxi 77  Örjan Karlsson SSSÖ Segelsä 10 Kölbåtar 9:40:01 1.03 9:57:25
130 S 203 Amanda Albin Alpha  Claes Broman ÖKK Ödsmåls 8 Kölbåtar 9:08:08 1.09 9:57:27
131 SWE 62 Erika Express  Kurt Berggren BKSS Björlan 7 Kölbåtar 8:58:35 1.11 9:57:49
132 SWE 1094 Agda Vårregn IF  Bengt Cederblad LDSS Långedr 9 Kölbåtar 9:46:08 1.02 9:57:51
133 SWE 184 BlåH-båt H-båt  Dennis Olsson STSS Stenung 9 Kölbåtar 9:19:06 1.07 9:58:14
134 SWE 59 Geronimo H 323 Hans Axelsson STSS Stenung 6 Kölbåtar 8:50:06 1.13 9:59:00
135 SWE 78 Lova Omega 30  Hans Caspersson GKSS Götebor 6 Kölbåtar 8:51:18 1.13 10:00:22
136 SWE 1489 Sjöberg IF  Peter Berg LDSS Långedr 9 Kölbåtar 9:48:45 1.02 10:00:31
137 SWE 60 Lill-Lull H-båt  Kerstin Nilsson HKS Hellevik 9 Kölbåtar 9:21:31 1.07 10:00:49
138 SWE 1702 IF  Joop Somhorst LDSS Långedr 9 Kölbåtar 9:49:04 1.02 10:00:50
139 S 906 Rödluvan Maxi 95  Eddie Blom LBS Lerkils 8 Kölbåtar 9:21:49 1.07 10:01:08
140 SWE 586 Xstream X-99  Cecilia Glittsjö Ke LESS Lerums 4 Kölbåtar 8:01:22 1.25 10:01:42
141 S 623 Sandy IF  Ann Kuikka GKSS Götebor 9 Kölbåtar 9:50:07 1.02 10:01:55
142 SWE 12 707  Marcus Holmberg LSSG Lysekil 7 Kölbåtar 9:12:51 1.09 10:02:36
143 SWE 277 NN Mamba 311 7/8  Rolf Bergström LDSS Långedr 8 Kölbåtar 9:29:56 1.06 10:04:07
144 SWE 311 Tjuvkils Gästgiveri J/80  Lars Lindeman LDSS Långedr 2 Sportbåtar 8:19:33 1.21 10:04:27
145 SWE 1993 Vision Software CB 33  Anders Sivers HBK Henåns B 5 Kölbåtar 8:32:21 1.18 10:04:34
146 SWE 34 Blanche First 33.7 djup köl Peter Schmidt BKSS Björlan 5 Kölbåtar 8:15:49 1.22 10:04:53
147 SWE 111 A-Cat  Lars Wigerstedt KKKK Kullavi 1 Flerskrovsbåtar 5:40:13 1.78 10:05:35
148 SWE 4004 Josephine Luffe 4004 Gunnar Ödman TJSS Tjörns 3 Kölbåtar 7:28:38 1.35 10:05:39
149 S 13 Bellami Diva 39  Stephan Tengberg KMS Kungälvs 4 Kölbåtar 8:04:53 1.25 10:06:06
150 SWE 99 H-båt  Tobias Axelsson GKSS Götebor 9 Kölbåtar 9:26:46 1.07 10:06:26
151 SWE 2206 Spättan Maxi 77  Joakim Johansson BKSS Björlan 10 Kölbåtar 9:48:50 1.03 10:06:29
152 SWE 393 Pepita Albin 78 Cirrus  Anders Hellman BKSS Björlan 10 Kölbåtar 9:48:56 1.03 10:06:36
153 SWE 77 Rossi Banner 30  Jonas Lager KMS Kungälvs 6 Kölbåtar 8:52:09 1.14 10:06:39
154 SWE 10886 Saturn Dehler 29 grund köl Claes Brandt BKSS Björlan 6 Kölbåtar 8:43:06 1.16 10:06:47
155 SWE 1 Cheetah 30 Mikael Vesala SSVÄ Segelsä 2 Sportbåtar 7:29:32 1.35 10:06:52
156 SWE 218 Pärlan Dehler 36 JV  Lars Olsson SSVÄ Segelsä 3 Kölbåtar 7:50:53 1.29 10:07:26
157 SWE 520 Java Scampi  Mattias Gunnarsson STSS Stenung 8 Kölbåtar 9:17:23 1.09 10:07:32
158 S 4 Rubina BB 10 M  Bo Nilsson RHSS Råå-Hel 5 Kölbåtar 8:26:23 1.2 10:07:39
159 SWE 138 Carla X-37 medium köl Owe Bergsten SSKA Segelsä 3 Kölbåtar 7:47:46 1.3 10:08:05
160 SE 529 Lumumma Express  Anton Johansson GKSS Götebor 7 Kölbåtar 9:08:04 1.11 10:08:21
161 SWE 2788 Erik Semla L-Scampi 26 Mk III  Lars-Åke Hjort SSVE Segelsä 11 Kölbåtar 10:15:12 0.99 10:09:02
162 SWE 3 Puffran Linjett 33  Mats Englund GSS Gefle Se 6 Kölbåtar 8:40:49 1.17 10:09:21
163 SWE 320 Xplorer Express  Marcus Andersson BKSS Björlan 7 Kölbåtar 9:09:16 1.11 10:09:41
164 SWE 171 Jackpot Smaragd  Frida Olsson TJSS Tjörns 5 Kölbåtar 8:41:08 1.17 10:09:43
165 S 36 Hålligång Ohlson 22  Jan Göthe HÄBK Hässelb 11 Kölbåtar 10:16:10 0.99 10:10:00
166 SWE 480 Maleur Cumulus  Evert Johansson KMS Kungälvs 8 Kölbåtar 9:20:30 1.09 10:10:56
167 SWE 138 Inflagranti Dehler 33 Kenneth Edvardsson KMS Kungälvs 5 Kölbåtar 8:16:45 1.23 10:11:00
168 SWE 37 Cummin Cumulus  Jonas Rolfsman STSS Stenung 8 Kölbåtar 9:42:55 1.05 10:12:03
169 SWE 140 Pure Orange CB 66 Racer  Johan Svedberg GKSS Götebor 2 Sportbåtar 8:34:45 1.19 10:12:33
170 SWE 87505 Manodo Farr 50 Daniel Engström SFSS Sotefjo 3 Kölbåtar 6:56:44 1.47 10:12:35
171 SWE 259 Matilda Drake  André Åberg GKSS Götebor 9 Kölbåtar 9:32:50 1.07 10:12:55
172 GER 131 Inxstase X-99  Gunnar Höglind LSSG Lysekil 4 Kölbåtar 8:10:23 1.25 10:12:58
173 S 128 X-102  Conny Andersson STSS Stenung 5 Kölbåtar 8:35:12 1.19 10:13:05
174 SWE 8 Amalia CR 360 Lars-Erik Granqvist SSN Segelsäl 4 Kölbåtar 7:59:10 1.28 10:13:20
175 SWE 63 Stenungsbaden Yacht CB 66 Racer  Stefan Blom LBS Lerkils 2 Sportbåtar 8:35:26 1.19 10:13:21
175 SWE 6031 Obsession Dehler 29  Jonas Wahlin BKSS Björlan 6 Kölbåtar 8:48:45 1.16 10:13:21
177 SWE 326 Blur J/109 Peter Gustafsson GKSS Götebor 3 Kölbåtar 7:52:18 1.3 10:13:59
178 SWE 22 Run Mamba 35  Claes Elfström SNBS Sunnesk 5 Kölbåtar 8:36:03 1.19 10:14:05
179 SWE 35 Woodlouse IOD  Reine Larsson STSS Stenung 6 Kölbåtar 9:03:36 1.13 10:14:16
180 SWE 478 H-båt  Karin Malmcrona ÖKK Ödsmåls 9 Kölbåtar 9:34:10 1.07 10:14:21
180 SWE 170 Online X-79  Olof Ekdahl 7 Kölbåtar 8:58:55 1.14 10:14:21
182 SWE 56 Alice Aphrodite 101  Lars Larsson STSS Stenung 5 Kölbåtar 8:45:15 1.17 10:14:32
183 SWE 56 Cheese Dominant Race  Mats Lavenius BKSS Björlan 7 Kölbåtar 8:59:14 1.14 10:14:43
184 SWE 335 Mysen Cumulus  Per Alexandersson HjBK 8 Kölbåtar 9:23:59 1.09 10:14:44
185 SWE 18 Aelos Aphrodite 29  Björn Nyberg STSS Stenung 6 Kölbåtar 9:14:00 1.11 10:14:56
186 - 277 - Albin 78 Cirrus  Hans Lannes Albin 78 för 10 Kölbåtar 10:14:58 1 10:14:58
187 SWE 5 Annie Mini-Compis Johan Sjöholm SSN 9 Kölbåtar 9:45:48 1.05 10:15:05
188 S 17 Blås Concorde 38 Greger Pihl LSSG Lysekil 5 Kölbåtar 8:28:46 1.21 10:15:36
189 S 7215 Ingatrix Trio 80  Mats Bogestrand SSKA Segelsä 10 Kölbåtar 9:57:49 1.03 10:15:45
190 S 221 NF  Hans Wåhlberg LBS Lerkils 6 Kölbåtar 9:10:18 1.12 10:16:20
191 SWE 45 Dagger Formula 18  Jonas Dolk DBK Dalarö B 1 Flerskrovsbåtar 6:05:06 1.69 10:17:01
192 SWE 155 Salt Maxi 999  Peter Klock GKSS Götebor 6 Kölbåtar 9:06:28 1.13 10:17:30
193 SWE 4473 PrimeX X-412  Jan-Olof Nilsson KKKK Kullavi 3 Kölbåtar 7:48:04 1.32 10:17:50
194 S 180 Alma Maxi 999  Ola Cronholm GKSS Götebor 6 Kölbåtar 9:11:54 1.12 10:18:07
195 SWE 91 Mango Omega 34  Folke Ohlsson SSSÖ Segelsä 6 Kölbåtar 8:53:01 1.16 10:18:17
196 SWE 25 Goodwin Winga 860  Bengt Andrèn KMS Kungälvs 10 Kölbåtar 10:18:27 1 10:18:27
197 SWE 1233 Kismet Nordisk Folkbåt  Per Börjesson KKKK Kullavi 11 Kölbåtar 10:37:59 0.97 10:18:50
198 DEN 112 Scan-kap 99  Tore Bark GKSS Götebor 6 Kölbåtar 8:58:10 1.15 10:18:53
199 SWE 1265 Gorm IF  Thomas Englund ÖKK Ödsmåls 9 Kölbåtar 10:07:20 1.02 10:19:28
200 SWE 9046 Min Design 34 Kent Johannesson BKSS Björlan 5 Kölbåtar 8:23:46 1.23 10:19:37
201 SWE 128 CB 66 Racer  Jonas Winzell LDSS Långedr 2 Sportbåtar 8:40:47 1.19 10:19:43
202 S 8 NoName Triss Norlin  Kent Thomra HJBK Hjuviks 11 Kölbåtar 11:21:02 0.91 10:19:44
203 S 26 Chiquitita Rhapsody  Sven-Erik Walin VASS Varberg 6 Kölbåtar 8:54:31 1.16 10:20:02
204 SWE 18 Teknova/Albatross R First 45 Bengt Falkenberg GKSS Götebor 3 Kölbåtar 7:10:49 1.44 10:20:22
205 SWE 517 Elucive First 36.7  Krister Gustafson JSS Jönköpin 4 Kölbåtar 8:01:05 1.29 10:20:35
206 S 316 Ebba Express  Ulrik Lindström ÖSS Örnsköld 7 Kölbåtar 9:19:59 1.11 10:21:34
207 SWE 20 Monkelusa Smaragd  Anders Hildingsson TJSS Tjörns 5 Kölbåtar 8:47:20 1.18 10:22:15
208 SWE 1 Tomahåk ½-ton One Off Petter Taraldsen STSS Stenung 6 Kölbåtar 9:06:23 1.14 10:22:52
209 S 314 Misse Misil II  Anders Torberntsson STSS Stenung 11 Kölbåtar 10:35:49 0.98 10:23:06
210 SWE 561 GB-Glace Formula 18  Karin Almquist GKSS Götebor 1 Flerskrovsbåtar 6:08:47 1.69 10:23:14
211 SWE 200 Razzia X-79  Lars Sagsjö BKS Billdals 7 Kölbåtar 9:07:12 1.14 10:23:48
212 SWE 117 Yster Arcona 355  Jimmy Olsson SNBS Sunnesk 5 Kölbåtar 8:31:47 1.22 10:24:22
213 SWE 458 Kattaja X-99  Jonas Liljeström LDSS Långedr 4 Kölbåtar 8:20:15 1.25 10:25:18
214 SWE 33 Sjöfröken 6 Aphrodite 22  Bengt Strömberg STSS Stenung 11 Kölbåtar 10:31:45 0.99 10:25:25
215 SWE 168 Vera Smaragd  Per Wretlind LDSS Långedr 5 Kölbåtar 8:55:25 1.17 10:26:26
216 S 374 Oursy First 31.7 LR  Hans Helgesson XSS De Tio Ö 5 Kölbåtar 8:55:31 1.17 10:26:33
217 SWE 188 . C55  Per Brändström GESS Getskär 2 Sportbåtar 10:03:07 1.04 10:27:14
218 SWE 8702 Patagonia II Albin Stratus  Rene Rudervall BKSS Björlan 6 Kölbåtar 8:56:59 1.17 10:28:16
219 SWE 112 Rabalder Fenix  Sven Ryheden STSS Stenung 8 Kölbåtar 9:47:15 1.07 10:28:21
220 S 374 Peprose Nordisk Folkbåt  Sven Lindqvist STSS Stenung 11 Kölbåtar 10:48:31 0.97 10:29:03
221 KR 1063 Helen Baccant  Per Holmström LDSS Långedr 8 Kölbåtar 9:42:31 1.08 10:29:07
222 NOR 303 Matchless 11:Metre  Hans Christian Hols KNS Kongelig 2 Sportbåtar 7:54:42 1.33 10:31:21
223 SWE 254 Ruschman Hoy Späckhuggare  Sarah Fidler GKSS Götebor 9 Kölbåtar 10:01:20 1.05 10:31:24
224 S 64 Madam Mim Banner 28 Racer Rolf Sörvik STSS Stenung 7 Kölbåtar 9:00:46 1.17 10:32:41
225 SWE 597 Snövit Sonar Björn Mattsson GGSS Götebor 7 Kölbåtar 9:26:14 1.12 10:34:10
226 S 81 Swea R6 CR Lars Ove Swedenfeld SSVÄ Segelsä 5 Kölbåtar 9:02:15 1.17 10:34:25
227 SWE 9978 Jenny CB 95 Daniel Schalander SYC Smögen Y 5 Kölbåtar 8:44:29 1.21 10:34:37
228 S 803 Hulda Maxi 77  Magnus Lindquist BKSS Björlan 10 Kölbåtar 10:16:11 1.03 10:34:40
229 SWE 301 Manna Omega 30  Rikard Bensryd TJSS Tjörns 6 Kölbåtar 9:21:59 1.13 10:35:02
230 SWE 1 Battman CB 66 Racer  Caroline Arby SVSS Svansha 2 Sportbåtar 8:54:20 1.19 10:35:51
231 SE 77 Flu J 14 Carl-Axel Hellman MASS Marstra 11 Kölbåtar 12:46:22 0.83 10:36:05
232 DEN 59 Orion Dynamic 43 Stefan Leschner STSS Stenung 3 Kölbåtar 7:51:51 1.35 10:36:59
233 SWE 38 Totte Luffe 40 MH  Martin Olofsson KKKK Kullavi 3 Kölbåtar 8:06:27 1.31 10:37:14
234 SWE 29 Zanata Ravage 36  Peter Källström GKSS Götebor 5 Kölbåtar 8:38:12 1.23 10:37:23
235 SWE 206 Hot Shot Maxi Racer  Anna-Lena Wingqvist LJSS Ljungsk 7 Kölbåtar 9:29:08 1.12 10:37:25
236 SWE 201 C55  Tore Larsson LESS Lerums 2 Sportbåtar 10:13:15 1.04 10:37:46
237 SWE 163 Obelix X-99  Jörgen Rangenstedt LDSS Långedr 4 Kölbåtar 8:30:37 1.25 10:38:16
238 SWE 195 Silence Contrast 33  Marko Kärkkäinen BKSS Björlan 6 Kölbåtar 9:10:38 1.16 10:38:44
239 SWE 1 Jessica Alltiett 35 Sten Bergqvist HJBK Hjuviks 4 Kölbåtar 8:16:19 1.29 10:40:14
240 SWE 120 Sea Breeze NF  Peter Bäcklund TJSS Tjörns 6 Kölbåtar 9:42:03 1.1 10:40:15
240 SWE 47 Gunnar Kanske Banner 30  Lars Helgesson MASS Marstra 6 Kölbåtar 9:16:45 1.15 10:40:15
242 S 346 En Lille En Shipman 28  Staffan Asp LJSS Ljungsk 10 Kölbåtar 10:15:41 1.04 10:40:18
243 SWE 197 Skvalpan Fenix  Örjan Sterner GKSS Götebor 8 Kölbåtar 9:58:36 1.07 10:40:30
244 SWE 253 C55  Björn Mårdberg BXSS Boxvike 2 Sportbåtar 10:16:32 1.04 10:41:11
245 SWE 2609 Galatea IF  Per Quist STSS Stenung 9 Kölbåtar 10:28:59 1.02 10:41:33
246 S 67 Lady Banana Mustang Jr  Lars Reuterswärd TJSS Tjörns 9 Kölbåtar 10:41:34 1 10:41:34
247 DEN 598 Axa X-99  Bengt Lothammar DBS Domsands 4 Kölbåtar 8:33:48 1.25 10:42:15
248 SWE 329 Inycon J/80  Magnus Wallmander LDSS Långedr 2 Sportbåtar 8:51:10 1.21 10:42:42
249 SE 511 Selma Fenix  Henrik Andersson STSS Stenung 8 Kölbåtar 10:18:45 1.04 10:43:30
250 SWE 8 Blåeld Centerline 40 Thord Lyrstrand STSS Stenung 3 Kölbåtar 7:46:59 1.38 10:44:26
251 SWE 125 Vit Smaragd  Jösse Skåpe STSS Stenung 5 Kölbåtar 9:12:38 1.17 10:46:34
252 S 7 Jonna Albin Alpha  Björn Jäberg KMS Kungälvs 8 Kölbåtar 9:53:15 1.09 10:46:38
253 SWE 145 Tradewind Scanner 391  Bertil Görling GGSS Götebor 5 Kölbåtar 8:50:23 1.22 10:47:04
254 S 61 Ängla Senorita Helmsman  Gunnar Wiberger SSF Segelsäl 8 Kölbåtar 10:04:58 1.07 10:47:18
255 NOR 9629 AnneMarie CB 365  Kjell Norli Fredrikstad 4 Kölbåtar 8:26:04 1.28 10:47:45
256 SWE 10960 Comfortable Comfortina 32  Ebbe Jensen STSS Stenung 6 Kölbåtar 9:28:25 1.14 10:47:59
257 SWE 57 Charme Luffe 40 MH  Mikael Granath LDSS Långedr 3 Kölbåtar 8:14:41 1.31 10:48:02
258 S 39 First 27.7  Lisa Darvik GKSS Götebor 5 Kölbåtar 9:10:01 1.18 10:49:01
259 SWE 283 White Lady IF  Peter Tiselius LSSG Lysekil 9 Kölbåtar 10:37:23 1.02 10:50:07
260 SWE 48 Amoress 2 Swan 48 Mats Gustafsson KKKK Kullavi 3 Kölbåtar 7:51:21 1.38 10:50:27
261 SWE 3111 Madagaskus IF  Marcus Olander GKSS Götebor 9 Kölbåtar 10:38:10 1.02 10:50:55
262 SE 44 Vildkaprifol CB 365  Mats Rogbrant HJBK Hjuviks 4 Kölbåtar 8:28:34 1.28 10:50:57
263 SWE 33 IOD  Leif Jonsson STSS Stenung 6 Kölbåtar 9:36:31 1.13 10:51:27
264 SWE 1000 Blåvinge Dehler 36dB Tom Nyman VÄSS Vänersb 5 Kölbåtar 8:50:12 1.23 10:52:08
265 SWE 1018 Odina Fenix  Kenneth Odengard STSS Stenung 8 Kölbåtar 10:27:06 1.04 10:52:11
266 S 23 Winddancer Maxi 77  Bengt Lindström STSS Stenung 10 Kölbåtar 10:52:16 1 10:52:16
267 SWE 10768 Labolina V CB 365  Svenning Svenningss BKSS Björlan 4 Kölbåtar 8:29:58 1.28 10:52:45
268 SWE 16 Asta Carrera Helmsman  Gustav Rhedin BMBK Bohus M 5 Kölbåtar 8:59:37 1.21 10:52:56
269 DEN 613 Ridder Rap Selection 37  Carl Lind BKSS Björlan 4 Kölbåtar 8:38:19 1.26 10:53:04
270 SWE 126 Pink lady Luffe 37  Martin Tommysson VÄSS Vänersb 4 Kölbåtar 8:50:58 1.23 10:53:05
271 SWE 135 Tuff II Contrast 362  Jens Svanvik SSKA Segelsä 5 Kölbåtar 8:55:22 1.22 10:53:08
272 S 66 Wåfflan Wasa 360  Jan Dahlén GKSS Götebor 4 Kölbåtar 8:56:41 1.22 10:54:45
273 SWE 950 Fenix  Tommy Svedlund BJSS Björboh 8 Kölbåtar 10:30:10 1.04 10:55:22
274 S 305 Miss X Omega 34  Carl-Inge Jansson TJSS Tjörns 6 Kölbåtar 9:25:06 1.16 10:55:30
275 NOR 9634 Fröken Fryd CB 365  Tom Olberg Soon Seilfor 4 Kölbåtar 8:32:28 1.28 10:55:57
276 SE 375 Sommarvind Fenix  Inge Johnson STSS Stenung 8 Kölbåtar 10:13:06 1.07 10:56:01
277 SWE 1280 Ängeln II Nordisk Folkbåt  Curt Andersson SSF Segelsäl 11 Kölbåtar 11:16:20 0.97 10:56:02
278 SWE 54 Contrast 33  Sven Johansson STSS Stenung 6 Kölbåtar 9:27:18 1.16 10:58:04
279 SWE 189 Ida Fenix  Edvard Lundin GQSS Götebor 8 Kölbåtar 10:16:21 1.07 10:59:29
280 SWE 146 Kexchoklad CB 66 Racer  Tobias Jonsson STSS Stenung 2 Sportbåtar 9:14:17 1.19 10:59:35
281 S 7920 Ambactus Carter 30  Jan Westling SSKA Segelsä 6 Kölbåtar 9:59:44 1.1 10:59:42
282 SWE 281 Amie Comfort 32  Bosse Broberg TJSS Tjörns 6 Kölbåtar 9:59:54 1.1 10:59:53
283 SWE 531 Dufour Dufour 40 HR Michael Berg GKSS Götebor 3 Kölbåtar 8:23:54 1.31 11:00:06
284 S 305 Akzo Nobel C55  Frida Thorén STSS Stenung 2 Sportbåtar 10:34:52 1.04 11:00:15
285 SWE 206 Summerbreeze Maxi Magic  Lars Hultman SNBS Sunnesk 8 Kölbåtar 10:17:50 1.07 11:01:04
286 S 275 Blues NF  Jan-Erik Hallenberg KDSS Karlsta 6 Kölbåtar 10:01:21 1.1 11:01:29
287 SWE 2605 Naranja IF  Mats Andersson TJSS Tjörns 9 Kölbåtar 10:48:51 1.02 11:01:49
288 SWE 10955 Vahine iti Hanse 411 djup köl Bo Bergqvist GKSS Götebor 4 Kölbåtar 8:37:04 1.28 11:01:50
289 SWE 10877 Weps X-102  Bertil Johnsson STSS Stenung 5 Kölbåtar 9:16:27 1.19 11:02:10
290 S 8 Sunwind 26  Sven Sjölander RÅSS Rådasjö 11 Kölbåtar 11:09:19 0.99 11:02:37
291 S 26 Harmoni Maxi 77  Roger Wallhult XSS De Tio Ö 10 Kölbåtar 10:43:44 1.03 11:03:02
292 SE 183 Magda First 33,7 grund kö Mats Petersson LJSS Ljungsk 5 Kölbåtar 9:31:40 1.16 11:03:08
293 SWE 5 Delfin Bavaria 31 Per-Erik Johansson BKSS Björlan 6 Kölbåtar 9:52:30 1.12 11:03:36
294 SWE 78 Marionette Albin Delta  Hans Sjöström SHBK 6 Kölbåtar 9:57:55 1.11 11:03:41
295 S 2983 Marie Forgus 31  Reine Svensson BKSS Björlan 8 Kölbåtar 10:09:41 1.09 11:04:33
296 S 373 Kind of Blue Cumulus  Peter Dahllöf STSS Stenung 8 Kölbåtar 10:10:02 1.09 11:04:56
297 SWE 1040 Linnea First 31.7 HR  Erling Arvidsson KLSS Klädesh 5 Kölbåtar 9:19:06 1.19 11:05:19
298 SWE 41 Moêt af Särö Selection 37  Mats Hansson LDSS Långedr 4 Kölbåtar 8:48:16 1.26 11:05:36
299 SWE 266 Maxi Racer  David Mikkelsen STSS Stenung 7 Kölbåtar 10:11:11 1.09 11:06:11
300 SWE 28 Pelican CB 365  Per Fritzell GKSS Götebor 4 Kölbåtar 8:40:43 1.28 11:06:31
301 SWE 10 Nike Carrera Helmsman  Andreas Inghammar Carreraförbu 5 Kölbåtar 9:06:28 1.22 11:06:41
302 SWE 166 TrimTrim C55  Lars Ericson JSS Jönköpin 2 Sportbåtar 10:41:17 1.04 11:06:56
303 SWE 144 Garmin CB 66 Racer  Christofer Montell GKSS Götebor 2 Sportbåtar 9:21:07 1.19 11:07:43
304 SWE 5491 Norlin 34 Mk II  Bo Ahlenius BJSS Björboh 5 Kölbåtar 9:26:05 1.18 11:07:58
305 SWE 0 Spindrift Dufour 40 LR Roger Magnusson SSSÖ Segelsä 3 Kölbåtar 8:38:07 1.29 11:08:22
306 USA 69 Wolfpack Farr 40 OD Grant Larsen Sandefjord S 3 Kölbåtar 7:34:51 1.47 11:08:37
307 S 22 Naviculare Dominant Race  Lennart Johansson STSS Stenung 7 Kölbåtar 9:46:50 1.14 11:08:59
308 SWE 4 Gaddäm Bavaria 35 Match  Torbjörn Andersson FABS Falkenb 4 Kölbåtar 9:00:13 1.24 11:09:52
309 S 17 Marlin Bavaria 35 Match  Lars Langenius BKS Billdals 4 Kölbåtar 8:48:14 1.27 11:10:51
310 SWE 33 Söderberg J/80  Dick Söderberg GKSS Götebor 2 Sportbåtar 9:15:02 1.21 11:11:35
311 SWE 128 Braveheart Pronavia 38 Sven Hedrén KMS Kungälvs 4 Kölbåtar 8:44:43 1.28 11:11:38
312 SWE 111 Evolution Dehler 36 JV  Kaj Lith KKKK Kullavi 4 Kölbåtar 8:45:23 1.28 11:12:29
313 SWE 249 Mandy Elan 333 Kristian Kavale SSSÖ Segelsä 5 Kölbåtar 9:12:02 1.22 11:13:28
314 S 111 Macathe Empress  Lars-åke Pihlqvist SNBS Sunnesk 10 Kölbåtar 10:36:00 1.06 11:14:09
315 SWE 50 nn Formula 18  Jonas Frii LBSK Lommabu 1 Flerskrovsbåtar 6:39:14 1.69 11:14:42
316 SWE 10 Blåden 707  Anders Nilsson STSS Stenung 7 Kölbåtar 10:02:34 1.12 11:14:52
317 SWE 188 Antares Dehler 34  Lars Hageström SKSS Sandvik 5 Kölbåtar 9:42:06 1.16 11:15:14
318 SWE 35 seglingsrekord.se Formula 18  Erik Wik JKV Jollekap 1 Flerskrovsbåtar 6:40:11 1.69 11:16:18
319 SWE 260 Vindhav Scanmar 33  Sven Wessling Amundöns Båt 6 Kölbåtar 10:26:51 1.08 11:16:59
320 SWE 1194 Firstinnan First 31.7 LR  Magnus Dahlgren SSKA Segelsä 5 Kölbåtar 9:33:55 1.18 11:17:13
321 SWE 165 Pierina Omega 42  Leif Kågebäck BKSS Björlan 4 Kölbåtar 9:06:21 1.24 11:17:28
322 SWE 304 Flygfältsbyrån C55  Emma Rülcker STSS Stenung 2 Sportbåtar 10:51:26 1.04 11:17:29
323 SWE 25 Agnes CB 365  Urban Thorsson TKK Tjuvkils 4 Kölbåtar 8:50:17 1.28 11:18:45
324 S 110 Christina Empress  Ralph Brocker 10 Kölbåtar 11:06:07 1.02 11:19:26
325 S 9227 Non Stop Guyline 95 HR  Wille Tilosius BUA Bua Båts 6 Kölbåtar 10:12:15 1.11 11:19:35
326 S 97 Blåfare Mamba 31  Anders Åstedt TJSS Tjörns 8 Kölbåtar 10:24:24 1.09 11:20:35
327 S 100 Adventure X-40 djup köl Vitaliy Victorovich STSS Stenung 3 Kölbåtar 8:36:43 1.32 11:22:03
328 S 7045 Aurora First 285 Andreas Johansson LJSS Ljungsk 8 Kölbåtar 10:38:15 1.07 11:22:55
328 S 2320 Isola Lotus Scandinavia  Johan Alfredsson 6 Kölbåtar 10:15:15 1.11 11:22:55
330 SWE 595 Aquarell Hanse 315 Hans Mårtensson STSS Stenung 6 Kölbåtar 9:49:31 1.16 11:23:50
331 S 2468 Våga IF  Christer Samuelsson STSS Stenung 9 Kölbåtar 11:10:53 1.02 11:24:18
332 SWE 11 Den Store Dansken Banner 33rc Jonas Pollack XSS De Tio Ö 5 Kölbåtar 9:17:18 1.23 11:25:28
333 SWE 8387 Jenna 3/4 ton Jonas Heuman LÖBF Lövstav 5 Kölbåtar 9:36:39 1.19 11:26:12
334 S 95 Evita Topaz  Mikael Wennergren LSSG Lysekil 8 Kölbåtar 10:45:05 1.07 11:30:14
335 SWE 182 Moét Albin 78 Cirrus  Magnus Persson TJSS Tjörns 10 Kölbåtar 11:10:17 1.03 11:30:23
336 S 174 Icing Maxi Magic  Stig Persson SSKA Segelsä 8 Kölbåtar 11:04:20 1.04 11:30:54
337 S 343 Seagull 2 Maxi 77  Helen Antonsson VASS Varberg 10 Kölbåtar 11:30:58 1 11:30:58
338 SWE 204 Serenity Corsair 28CC Johan Lidén GÅBBK Gålöba 1 Flerskrovsbåtar 7:18:34 1.58 11:32:56
339 SWE 314 Kungsbacka H-båt  Kristina Jönsson SSKA Segelsä 9 Kölbåtar 10:47:38 1.07 11:32:58
340 S 104 Anna Contrast 33  Gert Kristensson TJSS Tjörns 6 Kölbåtar 10:13:41 1.13 11:33:27
341 S 0 Blue Dragon Bavaria 38 Raymond Simonsen STSS Stenung 4 Kölbåtar 9:23:48 1.23 11:33:28
342 SWE 10840 Grey-grej Hanse 342 Lars Kalméus SSSÖ Segelsä 5 Kölbåtar 9:37:43 1.21 11:39:02
343 SWE 1 Corina Omega 36  Lennart Lundström 5 Kölbåtar 9:38:46 1.21 11:40:18
344 S 101 Kepahero Dominant 78  Rolf Sonnergård STSS Stenung 9 Kölbåtar 11:01:58 1.06 11:41:41
345 SWE 11000 Hyundai MAXI 100 Bertil Söderberg KSSS Kunglig 2 Maxi Rater 5:34:15 2.1 11:41:55
346 S 2410 Ifsen IF  Ulf Jonasson Långedrags S 9 Kölbåtar 11:50:22 0.99 11:43:15
347 SWE 200 Out of space J/80  Henrik Holm BKSS Björlan 2 Sportbåtar 9:42:37 1.21 11:44:57
348 SWE 9071 Divine Sw Yachts 340 LR  Robert Hejdenberg KKKK Kullavi 5 Kölbåtar 9:59:20 1.18 11:47:12
349 SWE 25 Felicia Aphrodite 29  Alexander Ball RNYA Royal N 6 Kölbåtar 10:41:09 1.11 11:51:40
350 SWE 10965 Mighty Quinn Jeanneau Sun Libert Patrik Töllborg GKSS Götebor 6 Kölbåtar 10:36:03 1.12 11:52:22
351 SWE 689 Cum On Campus 6.3  Josef Nilsson LDSS Långedr 9 Kölbåtar 11:15:36 1.06 11:56:08
352 SE 77146 Hobie Cat 16  Arne Hansson STSS Stenung 1 Flerskrovsbåtar 8:21:21 1.43 11:56:55
353 S 78 Divine Albin Nova  Åke Martinsson VÄSS Vänersb 6 Kölbåtar 10:46:36 1.11 11:57:43
354 S 1 Swedream bavaria 38 Patrik Krusell KKK Kullavik 4 Kölbåtar 9:58:07 1.2 11:57:44
355 SWE 96 Talita Koum Skippi 650 C Mats Nyberg SÄRÖ Särö Bå 2 Sportbåtar 10:41:01 1.12 11:57:56
356 SWE 1 Donna Dominant 150 Hans-Olof Ohldin SSSÖ Segelsä 3 Kölbåtar 8:22:44 1.43 11:58:54
357 S 8 Anna Ohlson 8:8  Åke Lilljegren ÖKK Ödsmåls 10 Kölbåtar 11:44:31 1.03 12:05:39
358 S 31 Salta Malin Ravage 36  Filip Stål LBS Lerkils 5 Kölbåtar 9:50:22 1.23 12:06:09
359 S 7302 Jarrack 33  Anders Kjellberg STSS Stenung 6 Kölbåtar 10:55:41 1.11 12:07:48
360 S 25 Ballerina Hansson 31  Håkan Strannelind STSS Stenung 5 Kölbåtar 10:10:52 1.2 12:13:02
361 SWE 42 NCC Formula 18  Olof Berensson ASSS Askrike 1 Flerskrovsbåtar 7:14:23 1.69 12:14:06
362 SWE 162 Tuna Dragonfly 920 XTR  Gunnar Byröd ORSS Orrvike 1 Flerskrovsbåtar 7:10:55 1.71 12:16:52
363 SWE 336 Ian Maxi 900  Jonas Turitz GKSS Götebor 6 Kölbåtar 11:04:43 1.11 12:17:50
364 SWE 2536 Berotec Formula 18 Håkan Mildh Svensso KSSS Kunglig 1 Flerskrovsbåtar 7:21:25 1.69 12:25:59
365 SWE 505 Aqualung Bavaria 36 Marcus Lindholm STSS Stenung 6 Kölbåtar 10:44:47 1.16 12:27:56
366 SWE 43 Yra CB 365  Urban Bjöörn 4 Kölbåtar 9:49:04 1.28 12:34:00
367 S 466 Carpediem Maxi 999  Carl Robert Hansson HJBK Hjuviks 6 Kölbåtar 11:21:27 1.11 12:36:24
368 SWE 10921 Harmonic 3 Hanse 411 Hartmut Bohlen SYK Stockhol 4 Kölbåtar 10:01:40 1.26 12:38:06
369 S 35 Tampico K 25 kravell  Thor Kempe SSF Segelsäl 10 Kölbåtar 12:38:47 1 12:38:47
370 SWE 1069 Bavaria 37 Christer Berndtsson RÖSS Rörviks 5 Kölbåtar 10:43:17 1.19 12:45:30
371 S 28 X-an Bavaria 39 Steen Skov ÖKK Ödsmåls 4 Kölbåtar 10:48:09 1.19 12:51:17
372 GBR 0 Sunny Side Up Wayfarer Martin Ellis Nottinghamsh 12 Kölbåtar 10:56:54 1.19 13:01:42
373 SE 24 Enna Najad 405 Jonas Wallberg SSSÖ Segelsä 5 Kölbåtar 10:38:27 1.23 13:05:17
374 SWE 111 Wilma Bavaria 42 Dan Jonsson JSS Jönköpin 4 Kölbåtar 11:03:20 1.2 13:16:00
375 SWE 21 Marge Dominant 78  Lennart Svensson LDSS Långedr 9 Kölbåtar 12:58:30 1.05 13:37:25
376 SWE 101005 Infinity Hobie Cat 16  Magnus Åberg KKKK Kullavi 1 Flerskrovsbåtar 10:16:05 1.43 14:40:59
377 S 4862 Hubben Hobie Cat 18  Lars Nilsson HASS Halmsta 1 Flerskrovsbåtar 9:18:33 1.59 14:48:05
378 SWE 60 HIQ Formula 60 Andreas Andersen NSYC Nacka S 2 Maxi Rater 4:26:11 3.38 14:59:41
379 SWE 10911 Tarantella Bavaria 37 Leif Törngren GKSS Götebor 5 Kölbåtar 13:32:38 1.16 15:42:39
380 SWE 39 Hobie Cat 16  Robert Jansson TKK Tjuvkils 1 Flerskrovsbåtar 11:21:34 1.43 16:14:38