Hoppa till sidans innehåll

Orientering 1961-1981


1960-talet Ol-fest i Granstanda
1960-talet Ungdoms-ol i Vallstanäs
1964 Julgransförsäljning
1965 Ol-kurs med bilkårister
1966 Ol-fest i Granstanda
1970 Gästrikekavel Christer Möllenberg
1971 Lång-DM Lasse Holm
1971 Siljanskaveln Stig Broberg
1971 Tiomila Benny Pettersson
1971 Tiomila Folke Holmgren
1971 Tiomila Nisse Simonsson
1971 Tävling i Årsunda Stig Broberg
1972 Lasse Lindkvist
1972 Läger i Rättrvik (2)
1972 Läger i Rättvik (1)
1972 Tiomila Ove Zackrisson
1973 Gängbudkavel
1973 Gösta Pettersson
1973 Håkan Eriksson
1973 Hälsingekavel
1974 Hälsingekavel (1)
1974 Kopparkaveln (1)
1974 Läger i Borlänge
1974 Läger i Borlänge (3)
1974 Läger i Borlänge (4)
1974 Läger i Borlänge (5)
1974 Nybörjarträff vid klubbstugan
1974 Skärmjaktsfinalen (1)
1974 Skärmjaktsfinalen (2)
1974 Skärmjaktsfinalen (3)
1974 Tävling Årsunda L-O Edvinsson
1974 Tävling Årsunda Stefan A, Tobbe o Ing-Mari H
1974 Tävling Årsunda Ulf E, Mari R,Per A
1974 Ungdomsläger i Hofors
1975 Gästrikekavel i Axmar
1975 Klubbmatch mot OK Sfären
1975 Lilla Siljanskaveln
1975 Ungd.ledar-kurs i Högbo Ann-Britt Andersson
1975 Ungd.ledarkurs i Högbo
1976 Ol-träning
1976 5-dagars i Värmland (1)
1976 5-dagars i Värmland (2)
1976 5-dagars i Värmland Håkan Sjöberg
1976 5-dagars i Värmland Kenneth Åhlén
1976 5-dagars i Värmland Tomas Sjöberg
1976 Klubbmästare
1976 Läger I Granstanda
1976 Läger i Harsa
1976 Ol-fest i Parkhallen (1)
1976 Ol-fest i Parkhallen (2)
1976 Tiomila Bussen
1976 Tiomila Laget
1976 Tiomila. Tältet
1976 Ungdomsledarkurs
1976 Österåkerskaveln
1979 (1)
1979 (2)
1979 Anders Hansson
1979 Kurt,Tore,Karl-Erik
1979 Per Sjöberg
1979 Stefan Andersson
1979 Sven Carlsson
1980 Agneta Boije
1980 Anders Lindström
1980 Bosse Börjesson
1980 Conny Pettersson
1980 Göran Wikblom
1980 Hans Lemoine
1980 Läger 2
1980 Natt-SM i Storvik (1)
1980 Natt-SM i Storvik (2)
1980 Natt-SM i Storvik (3)
1980 Pernilla och Maria
1980 Stig Offermo
1980 Thomas Andersson
1980 Timila str 5 och 6
1980 Tiomila str 10
1980 Tiomila str 2
1981 10-mila str.3
1981 DM-budkavel
1981 DM-budkavel Anders Lind, Kurt A,Ingvar S
1981 DM-budkavel Bo Lindström
1981 DM-budkavel Ulf Engström
1981 DM-budkavel Åke Andersson
1981 Lennart Sjöberg
1981 Peter Keskitalo
1981 Påskläger i Skåne
1981 Skärmjakt (1)
1981 Skärmjakt (2)
1981 Skärmjakt (3)
1981 Skärmjakt (4)
1981 Skärmjakt (5)
1981 Skärmjakt (6)
1981 Storviks Natt Ulf Karlsson KSK
1981 Storviks-Natt Tävlingsexp. i Parkhallen
1981 Storviks-natt Bengt Månsson o K-G Naenfeldt
1981 Storviks-natt Jonas och Lilian Naenfeldt
1981 Storviks-natt Karl-Åke N, Margita E
1981 Storviks-natt Mikael A, Odd Westby
1981 Storviks-natt Resultattavlan
1981 Storviks-natt Rune Holmgren
1981 Torbjörn Eklöv
1981 Tävling Hedemora Jan Eriksson
1981 Tävling Hedemora Jan Lindström
1981 Tävling Hedemora Lasse Wikblom
1981 Tävling Hedemora Leif Engström
1981 Tävling Hedemora Margareta Stenberg
1981 Tävling Hedemora Torbjörn Wikblom
1981 Ungdomsläger i Bodås Åsa Törnström
1981 Ungdomsläger i Bodås (1)
1981 Ungdomsläger i Bodås Carina Eriksson
1981 Ungdomsläger i Bodås Charlott Lindström
1981 Ungdomsläger i Bodås Magnus B och Mikael A
1981 Ungdomsläger i Bodås Malin Pettersson, Tobbe Holm
1981 Ungdomsläger i Bodås. Matmammor
1981 Ungdomsläger i Bodås. Ola Törnström



Postadress:
Storviks IF
Kansliet, Box 56
81222 Storvik

Kontakt:
Tel: +46724037754
E-post: This is a mailto link...

Se all info