Hoppa till sidans innehåll

Kontakt


 

         
  Namn Mejladress Mobil  
Styrelsen        
Ordförande Jan Kihl jantkihl[snabela]gmail.com 070-5152883   
V. ordförande Cecilia Westström cecilia.weststrom[snabela]gmail.com 070-694 4640  
Sekreterare Anna Eidefors anna.eidefors[snabela]hotmail.com 070-4612322  
Kassör Tomas Borg tomas.borg[snabela]telia.com 070-3733002  
Ledamot Mark Sundberg mark.sundberg[snabela]gmail.com 070-7405807   
Ledamot Ulf Hansson evaulf[snabela]telia.com 070-9870176  
Ledamot Frida Oliv fridaoliv1[snabela]gmail.com 073-9348129  
Valberedning

Liselott Kihl

liselott.kihl[snabela]gmail.com 

070-6915966 

 
Valberedning Sissel Widehag Sissel.widehag[snabela]skanska.se 0702804821  
Valberedning Jonas Carlsson jcarlsson1996[snabela]gmail.com 0768939327  
         
Kontaktpersoner        
Ny medlem, vuxna Johan Andersson johan[snabela]andersson.net 073-2041100  
Ny medlem, ungdomar Liselott Kihl liselott.kihl[snabela]gmail.com  070-691 5966  
Skolor Jan Falk jan.art.falk[snabela]gmail.com 070-7561733  
Träningsansvarig Karolina Hellberg karolina.hellberg[snabela]yahoo.se 073-949 5946  
Uttagning herrar

Bengt Svensson

bengt.svensson[snablea]keysight.com

070-528 2486

 
Uttagning damer Karolina Hellberg karolina.hellberg[snabela]yahoo.se 073-949 5946  
Uttagning ungdomar TRUNK      
Kurser för ungdomar Liselott Kihl liselott.kihl[snabela]gmail.com  070-691 5966  
Skogsskolan Liselott Kihl liselott.kihl[snabela]gmail.com
070-691 5966  
Kurser för vuxna Johan Andersson johan[snabela]andersson.net 073-2041100  
Material och utrustning Per Wistedt per.wistedt[snabela]outlook.com  070-4803628  
Kläder Anna-Clara Wistedt annaclara.wistedt[snabela]gmail.com  073-3819018  
Utbildning TRUNK liselott.kihl[snabela]gmail.com  070-691 5966  
Motionsorientering Lennart Swahn lennart.swahn[snabela]me.com 070-6051738  
Naturpasset Kristina Sörensen kristina.sorensen[snabela]inera.se 0702904421  
Budkavlen Peter Sundh sundhpeterb[snabela]gmail.com 0739037141  
Motionsgården Jan Kihl jankihl[snabela]bredband.net 070-5152883   
Stockholms City Cup Jonas Carlsson jcarlsson1996[snabela]gmail.com 0768939327  
Webbplatsen, information Johan Andersson johan[snabela]andersson.net 073-2041100  
Kartor Magnus Asplund asplund.magnus[snabela]gmail.com 0707186500   
IT/Tävlingsadministration Mårten Sundh martensundh[snabela]gmail.com 0736-959717  
         
         
         
Andra kontaktuppgifter        
SIK:s klubbkansli Ylva Wastesson ylva[snabela]sik.org 08-281115  
Sektionens mejladress Bevakas av styrelsen orientering[snabela]sik.org    
Motionsgården   motionsgarden[snabela]sik.org    
         

 

 

     
Uppdaterad: 18 MAJ 2020 09:54 Skribent: Frida Oliv

Postadress:
Sundbybergs IK - Orientering
Stationsgatan 9
17268 Sundbyberg

Kontakt:
Tel: 08281115
E-post: This is a mailto link

Se all info