Hoppa till sidans innehåll

Kontakt


 

         
  Namn Mejladress Mobil  
Styrelsen        
Ordförande Jan Kihl jankihl[snabela]bredband.net 070-152883   
V. ordförande Cecilia Westström cecilia.weststrom[snabela]gmail.com 070-694 4640  
Sekreterare Anna Eidefors anna.eidefors[snabela]hotmail.com 070-4612322  
Kassör Tomas Borg tomas.borg[snabela]telia.com 070-3733002  
Ledamot Thomas Widehag thomas[snabela]widehag.eu 070-3157986   
Ledamot Ulf Hansson evaulf[snabela]telia.com 070-9870176  
Ledamot Frida Oliv fridaoliv1[snabela]gmail.com 073-9348129  
Valberedning

Liselott Kihl

liselott.kihl[snabela]gmail.com 

070-6915966 

 
         
Kontaktpersoner        
Ny medlem, vuxna Johan Andersson johan[snabela]andersson.net 073-2041100  
Ny medlem, ungdomar Liselott Kihl liselott.kihl[snabela]gmail.com  070-691 5966  
Skolor Jan Falk jan.art.falk[snabela]gmail.com 070-7561733  
Träningsansvarig Karolina Hellberg karolina.hellberg[snabela]yahoo.se 073-949 5946  
Uttagning herrar

Bengt Svensson
Ronny Falk

bengt.svensson[snablea]keysight.com
ronnyfalk[snabela]gmail.com

070-528 2486
073 514 18 64

 
Uttagning damer Karolina Hellberg karolina.hellberg[snabela]yahoo.se 073-949 5946  
Uttagning ungdomar Bengt Svensson bengt.svensson[snablea]keysight.com 070-528 2486  
Kurser för ungdomar Liselott Kihl liselott.kihl[snabela]gmail.com  070-691 5966  
Skogsskolan Liselott Kihl liselott.kihl[snabela]gmail.com
070-691 5966  
Kurser för vuxna Johan Andersson johan[snabela]andersson.net 073-2041100  
Material och utrustning Per Wistedt per.wistedt[snabela]outlook.com  070-4803628  
Kläder Anna-Clara Wistedt annaclara.wistedt[snabela]gmail.com  073-3819018  
Utbildning TRUNK liselott.kihl[snabela]gmail.com  070-691 5966  
Motionsorientering Lennar Swahn lennart.swahn[snabela]me.com 070-6051738  
Naturpasset Ulf Hansson evaulf[snabela]telia.com 0709870176  
Budkavlen Anna Karlsson-Norman anna.karlsson.mail[snabela]gmail.com    
Motionsgården Jan Kihl jankihl[snabela]bredband.net 070-5152883   
Stockholms City Cup        
Webbplatsen, information Åsa Lindh redaktor[snabela]sikorientering.se 0708-196564  
Kartor Magnus Asplund asplund.magnus[snabela]gmail.com 0707186500   
IT/Tävlingsadministration Jan Lindh jan.oc.lindh[snabela]telia.com 0761498635   
         
         
         
Andra kontaktuppgifter        
SIK:s klubbkansli Ylva Wastesson ylva[snabela]sik.org 08-281115  
Sektionens mejladress Bevakas av kassören orientering[snabela]sik.org    
Motionsgården   motionsgarden[snabela]sik.org 08-706 82 31  
         

 

 

     
Uppdaterad: 18 MAJ 2020 09:54 Skribent: Frida Oliv

Postadress:
Sundbybergs IK - Orientering
Stationsgatan 9
17268 Sundbyberg

Kontakt:
Tel: 08281115
E-post: This is a mailto link

Se all info