Hoppa till sidans innehåll

Kontakt


 

 

 

 

  
         
  Namn Mejladress Mobil  
Styrelsen        
Ordförande Jan Kihl jankihl[snabela]bredband.net 070-5152883   
V. ordförande Cecilia Westström cecilia.weststrom[snabela]gmail.com 070-694 4640  
Sekreterare Charlotta Wadenbrant cwadenbrant[snabela]gmail.com 070-8359921  
Kassör Tomas Borg tomas.borg[snabela]telia.com 070-3733002  
Ledamot Thomas Widehag thomas[snabela]widehag.eu 070-3157986   
Ledamot Ingegerd Carlsson ingegerd.65.carlsson[snabela]gmail.com 0703537042  
Ledamot Ulf Hansson evaulf[snabela]telia.com 0709870176  
Valberedning

Per Wistedt
Liselott Kihl

per.wistedt[snabela]outlook.com
liselott.kihl[snabela]bredband.net

070-4803628
070-6915966 

 
         
Kontaktpersoner        
Ny medlem, vuxna Johan Andersson johan[snabela]andersson.net 073-2041100  
Ny medlem, ungdomar Liselott Kihl liselott.kihl[snabela]gmail.com  070-691 5966  
Skolor Jan Falk jan.art.falk[snabela]gmail.com 070-7561733  
Träningsansvarig Karolina Hellberg karolina.hellberg[snabela]yahoo.se 073-949 5946  
Uttagning herrar

Bengt Svensson
Ronny Falk

bengt.svensson[snablea]keysight.com
ronnyfalk[snabela]gmail.com

070-528 2486
073 514 18 64

 
Uttagning damer Karolina Hellberg karolina.hellberg[snabela]yahoo.se 073-949 5946  
Uttagning ungdomar Bengt Svensson bengt.svensson[snablea]keysight.com 070-528 2486  
Kurser för ungdomar Liselott Kihl liselott.kihl[snabela]gmail.com  070-691 5966  
Skogsskolan Liselott Kihl liselott.kihl[snabela]gmail.com
070-691 5966  
Kurser för vuxna Johan Andersson johan[snabela]andersson.net 073-2041100  
Material och utrustning Per Wistedt per.wistedt[snabela]outlook.com  070-4803628  
Kläder Anna-Clara Wistedt annaclara.wistedt[snabela]gmail.com  073-3819018  
Utbildning TRUNK liselott.kihl[snabela]bredband.net 070-691 5966  
Motionsorientering Per Wistedt per.wistedt[snabela]outlook.com  070-4803628   
Naturpasset Ulf Hansson evaulf[snabela]telia.com 0709870176  
Budkavlen Anna Karlsson-Norman anna.karlsson.mail[snabela]gmail.com    
Motionsgården Jan Kihl jankihl[snabela]bredband.net 070-5152883   
Stockholms City Cup Jan Falk jan.art.falk[snabela]gmail.com 070-7561733  
Webbplatsen, information Åsa Lindh redaktor[snabela]sikorientering.se 0708-196564  
Kartor Magnus Asplund asplund.magnus[snabela]gmail.com 0707186500   
IT/Tävlingsadministration Jan Lindh jan.oc.lindh[snabela]telia.com 0761498635   
         
         
         
Andra kontaktuppgifter        
SIK:s klubbkansli Ylva Wastesson ylva[snabela]sik.org 08-281115  
Sektionens mejladress Bevakas av kassören orientering[snabela]sik.org    
Motionsgården   motionsgarden[snabela]sik.org 08-706 82 31  
         

 

 

     
Uppdaterad: 23 AUG 2018 22:29 Skribent: Åsa Lindh

Postadress:
Sundbybergs IK - Orientering
Stationsgatan 9
17268 Sundbyberg

Kontakt:
Tel: 08281115
E-post: This is a mailto link

Se all info