2015-04-22
Täby IS säsongsbästa - Kvinnor inomhus 2014/2015
Rank Event F/M Age Year of birth Adept Result Competition Location Date
                           
  60m                
1 60m F 17 1998 Maria Södergren 8.10 Hammarbyspelen dag 2 Sätra 2015-02-14
2 60m F 15 2000 Lea Andersen 8.13 IUSM dag 1 Örebro 2015-03-07
3 60m F 12 2002 Leticia Yumi Buchli 8.34 Luciaspelen dag 2 Sätrahallen 2014-12-14
4 60m F 13 2002 Junianna Larsen Brolin 8.38 IUDM/Formenkollen dag 2 Sätra 2015-02-08
5 60m F 17 1998 Helena Kolte 8.42 Scandic Indoor Games dag 2 Huddinge 2015-01-17
6 60m F 17 1998 Johanna Norberg 8.45 Hammarbyspelen dag 2 Sätra 2015-02-14
7 60m F 15 2000 Anna Ardbo 8.45 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
8 60m F 14 2001 Amanda Finney Nilsson 8.46 Marsspelen dag 1 Örebro 2015-03-21
9 60m F 14 2001 Olivia Jernhall 8.47 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
10 60m F 24 1991 Camilla Boström 8.49 Vinthundsvintern Sätra 2015-02-07
11 60m F 12 2002 Julia Iverman 8.55 Luciaspelen dag 2 Sätrahallen 2014-12-14
12 60m F 12 2002 Ella Enander 8.73 SAYO Indoor Sätra 2014-12-06
13 60m F 17 1998 Johanna Sundström 8.75 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
14 60m F 13 2001 Alva Sundin 8.75 Luciaspelen dag 2 Sätrahallen 2014-12-14
15 60m F 14 2001 Astrid Thorslund 8.79 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
16 60m F 13 2002 Evelina Ottosson 8.81 Marsspelen dag 1 Örebro 2015-03-21
17 60m F 26 1989 Sandra Wirhed 8.81 Vinthundsvintern Sätra 2015-02-07
18 60m F 14 2001 Mikaela Ekman 8.94 Marsspelen dag 1 Örebro 2015-03-21
19 60m F 13 2002 Viktoria Eklöf 9.00 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
20 60m F 12 2002 Elin Paulsson 9.10 SAYO Indoor Sätra 2014-12-06
21 60m F 13 2002 Josefine Solhed 9.12 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
22 60m F 13 2002 Nova Hekkelstrand 9.13 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
23 60m F 12 2002 Isabella Sparrås 9.15 Luciaspelen dag 2 Sätrahallen 2014-12-14
24 60m F 12 2003 Kajsa Manzi 9.22 Marsspelen dag 1 Örebro 2015-03-21
25 60m F 13 2002 Felicia Öster 9.24 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
26 60m F 12 2003 Diana Landström 9.42 Lilla XL-Galan Sätra 2015-02-01
27 60m F 12 2003 Sara Allgårdh 9.42 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
28 60m F 11 2004 Nicole Nyberg 9.43 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
29 60m F 12 2003 Tove Tjeder 9.45 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
30 60m F 12 2003 Tova Gabrielsson 9.47 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
31 60m F 13 2002 Filippa Granåsen 9.48 Marsspelen dag 1 Örebro 2015-03-21
32 60m F 12 2002 Maja Pettersson 9.50 Luciaspelen dag 2 Sätrahallen 2014-12-14
33 60m F 12 2003 Kristina Dahlström 9.55 Marsspelen dag 1 Örebro 2015-03-21
34 60m F 11 2004 Sara Winberg 9.58 Lilla XL-Galan Sätra 2015-02-01
35 60m F 12 2002 Hannah Luxemburg 9.58 SAYO Indoor Sätra 2014-12-06
36 60m F 11 2004 Klara Birk 9.60 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
37 60m F 13 2002 Lisa Nystedt 9.61 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
38 60m F 11 2004 Fanny Karlsson 9.66 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
39 60m F 12 2003 Tove Widström 9.70 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
40 60m F 10 2004 Filippa Ottosson 9.70 Luciaspelen dag 1 Sätrahallen 2014-12-13
41 60m F 13 2002 Hedda Grönwall Nyström 9.72 Marsspelen dag 1 Örebro 2015-03-21
42 60m F 10 2004 Tasa Sheele Bhatia 9.83 SAYO Indoor Sätra 2014-12-06
43 60m F 13 2002 Matilda Randér 9.86 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
44 60m F 12 2003 Alexandra Mella 9.87 Marsspelen dag 1 Örebro 2015-03-21
45 60m F 12 2003 Alma Bodin Lind 9.91 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
46 60m F 10 2005 Ellen Jernhall 9.92 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
47 60m F 11 2004 Tindra Håbro Karjanmaa 10.02 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
48 60m F 10 2005 Evelina Hamos 10.13 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
49 60m F 11 2004 Matilda Holmström 10.18 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
50 60m F 9 2006 Tilde Karlsson 10.20 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
51 60m F 10 2004 Stephanie Moraiti 10.24 Luciaspelen dag 1 Sätrahallen 2014-12-13
52 60m F 11 2004 Alice Lerby 10.45 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
53 60m F 12 2003 Cornelia Wahlin 10.47 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
54 60m F 11 2004 Mira Rydberg 10.56 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
55 60m F 11 2004 Louise Tilly 10.56 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
56 60m F 9 2006 Lovisa Blomkvist 10.56 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
57 60m F 9 2006 Filippa Axenhorn 10.58 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
58 60m F 10 2005 Nelly Karlung 10.62 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
59 60m F 10 2005 Amanda Stowe 10.68 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
60 60m F 12 2003 Saga Karlung 10.69 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
61 60m F 12 2003 Ellen Kling 10.69 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
62 60m F 10 2005 Lisa Drewitz 10.77 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
63 60m F 10 2005 Ebba Milton Engqvist 10.77 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
64 60m F 12 2003 Hilda Milton-Engkvist 10.78 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
65 60m F 9 2006 Eleonora Wahlin 10.79 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
66 60m F 9 2006 Rut Grufman 10.80 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
67 60m F 10 2005 Philippa Kastberg 10.81 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
68 60m F 10 2005 Julia Conjour 10.83 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
69 60m F 10 2005 Chloe Gillard 10.95 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
70 60m F 10 2005 Alma Boy Strand 10.95 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
71 60m F 9 2006 Elida Mitsem 10.96 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
72 60m F 10 2005 Ebba Treskog 11.01 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
73 60m F 8 2006 Sofie Björnsjö 11.06 SAYO Indoor Sätra 2014-12-06
74 60m F 9 2006 Frida Gabrielsson 11.09 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
75 60m F 11 2004 Wilma Larsson 11.09 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
76 60m F 10 2005 Vera Rietz 11.15 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
77 60m F 10 2005 Tilda Sandegren 11.19 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
78 60m F 10 2005 Isabelle Tingstedt 11.19 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
79 60m F 10 2005 Emilia Idevall 11.23 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
80 60m F 9 2006 Rosa Kullin 11.24 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
81 60m F 10 2004 Annie Larsson 11.33 Luciaspelen dag 1 Sätrahallen 2014-12-13
82 60m F 9 2006 Astrid Hermanrud Carlsson 11.36 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
83 60m F 10 2005 Elisabeth Hedin 11.38 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
84 60m F 10 2005 Sofia Eklöf 11.39 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
85 60m F 11 2004 Julia Jahns 11.39 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
86 60m F 10 2005 Noa Bergstrand 11.49 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
87 60m F 9 2006 Emilie Wedin 11.60 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
88 60m F 10 2005 Carolina Rydberg 11.62 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
89 60m F 10 2005 Agnes Stolpe 11.65 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
90 60m F 10 2005 Felicia Sjölin 11.77 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
91 60m F 10 2005 Tuva Brink 11.79 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
92 60m F 9 2006 Lova Engren Wiorek 11.84 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
93 60m F 9 2006 Amanda Lindberg 11.86 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
94 60m F 10 2005 Hanna Schön 11.87 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
95 60m F 9 2006 Hanna Bolinder 11.89 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
96 60m F 8 2006 Julia Jontén 11.90 SAYO Indoor Sätra 2014-12-06
97 60m F 10 2005 Sissela Hörle 12.10 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
98 60m F 9 2006 Alice Locke 12.17 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
99 60m F 9 2006 Alicia Karlberg 12.23 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
100 60m F 10 2005 Ellen Bergström 12.32 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
                           
  200m                
1 200m F 17 1998 Linnea Frobe 25.95 ISM dag 1 Sätra 2015-02-21
2 200m F 17 1998 Helena Kolte 27.14 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
3 200m F 15 2000 Lea Andersen 27.45 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
4 200m F 16 1999 Lovisa Glavare Karlsson 27.60 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
5 200m F 13 2002 Leticia Yumi Buchli 27.80 Svealandsmästerskapen dag 1 Västerås 2015-03-14
6 200m F 14 2001 Amanda Finney Nilsson 27.93 Svealandsmästerskapen dag 1 Västerås 2015-03-14
7 200m F 14 2001 Olivia Jernhall 28.48 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
8 200m F 15 2000 Cornelia Alm 28.56 Örebro Indoor Games dag 1 Tybblelundshallen, Örebro 2015-01-10
9 200m F 15 2000 Emelie Eklund 28.61 Örebro Indoor Games dag 1 Tybblelundshallen, Örebro 2015-01-10
10 200m F 14 2001 Alva Sundin 28.74 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
11 200m F 13 2002 Julia Iverman 28.85 IUDM/Formenkollen dag 1 Sätra 2015-02-07
12 200m F 15 2000 Mathilda Pousette 28.90 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
13 200m F 13 2002 Junianna Larsen Brolin 29.02 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
14 200m F 13 2002 Ella Enander 29.17 IUDM/Formenkollen dag 1 Sätra 2015-02-07
15 200m F 14 2001 Mikaela Ekman 29.39 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
16 200m F 13 2002 Josefine Solhed 30.10 Resultattävling inför XL-galan Bosön 2015-01-28
17 200m F 13 2002 Viktoria Eklöf 30.65 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
18 200m F 13 2002 Elin Paulsson 30.90 Resultattävling inför XL-galan Bosön 2015-01-28
19 200m F 13 2002 Evelina Ottosson 31.53 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
20 200m F 12 2003 Kajsa Manzi 31.61 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
21 200m F 13 2002 Filippa Granåsen 31.77 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
22 200m F 12 2003 Sara Allgårdh 31.94 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
23 200m F 13 2002 Lisa Nystedt 32.14 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
24 200m F 11 2004 Nicole Nyberg 32.48 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
25 200m F 12 2003 Kristina Dahlström 32.56 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
26 200m F 11 2004 Filippa Ottosson 32.75 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
27 200m F 12 2003 Tove Widström 33.39 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
28 200m F 12 2003 Tove Tjeder 33.41 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
29 200m F 12 2003 Tova Gabrielsson 33.70 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
30 200m F 13 2002 Matilda Randér 33.70 Resultattävling inför XL-galan Bosön 2015-01-28
31 200m F 11 2004 Sara Winberg 33.81 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
32 200m F 12 2003 Alma Bodin Lind 33.85 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
33 200m F 12 2003 Alexandra Mella 34.05 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
34 200m F 13 2002 Hedda Grönwall Nyström 35.20 Resultattävling inför XL-galan Bosön 2015-01-28
35 200m F 12 2003 Saga Karlung 38.06 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
                           
  300m                
1 300m F 16 1998 Maria Södergren 42.87 Luciaspelen dag 2 Sätrahallen 2014-12-14
2 300m F 15 1999 Lovisa Glavare Karlsson 43.67 Luciaspelen dag 2 Sätrahallen 2014-12-14
3 300m F 16 1998 Malin Svärdling 45.80 Luciaspelen dag 2 Sätrahallen 2014-12-14
                           
  400m                
1 400m F 17 1998 Helena Kolte 60.42 IJSM dag 1 Göteborg 2015-02-28
2 400m F 16 1999 Lovisa Glavare Karlsson 66.71 Hammarbyspelen dag 3 Sätra 2015-02-15
3 400m F 8 2006 Julia Jontén 90.75 SAYO Indoor Sätra 2014-12-06
4 400m F 8 2006 Filippa Axenhorn 93.99 SAYO Indoor Sätra 2014-12-06
5 400m F 8 2006 Elida Mitsem 97.57 SAYO Indoor Sätra 2014-12-06
                           
  600m                
1 600m F 17 1998 Lovisa Linde 1.40:79 Mångkamps ISM Dag 1 Norrköping 2015-02-07
2 600m F 17 1998 Bianca Salming 1.42:53 Mångkamps ISM Dag 1 Norrköping 2015-02-07
3 600m F 17 1998 Helena Kolte 1.42:53 Mångkamps ISM Dag 1 Norrköping 2015-02-07
4 600m F 17 1998 Linnea Frobe 1.43:15 Mångkamps ISM Dag 1 Norrköping 2015-02-07
5 600m F 16 1999 Lovisa Glavare Karlsson 1.46:26 IUDM Mångkamp dag 2 Sätra 2015-01-11
6 600m F 17 1998 Maria Södergren 1.48:25 Mångkamps ISM Dag 1 Norrköping 2015-02-07
7 600m F 13 2002 Leticia Yumi Buchli 1.54:23 Hammarbyspelen dag 3 Sätra 2015-02-15
8 600m F 11 2004 Filippa Ottosson 2.01:58 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
9 600m F 11 2004 Sara Winberg 2.05:70 Lilla XL-Galan Sätra 2015-02-01
10 600m F 11 2004 Tindra Håbro Karjanmaa 2.17:41 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
11 600m F 11 2004 Fanny Karlsson 2.20:63 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
12 600m F 11 2004 Louise Tilly 2.22:44 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
13 600m F 9 2006 Sofie Björnsjö 2.26:16 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
14 600m F 9 2006 Tilde Karlsson 2.33:19 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
15 600m F 9 2006 Frida Gabrielsson 2.35:77 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
16 600m F 9 2006 Filippa Axenhorn 2.36:45 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
17 600m F 9 2006 Rut Grufman 2.36:71 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
                           
  800m                
1 800m F 22 1993 Ida Holm 2.09:71 ISM dag 2 Sätra 2015-02-22
2 800m F 21 1994 Greta Graziani 2.13:80 Italienska juniormästerskap dag 2 Ancona, ITA 2015-02-08
3 800m F 21 1994 Josefine Malmborg 2.14:90 Cal State LA Twilight Open LOS ANGELES, CA 2015-04-16
4 800m F 20 1995 Sofia Linde 2.19:37 Mångkamps ISM Dag 2 Norrköping 2015-02-01
5 800m F 20 1995 Amanda Trense 2.25:82 Vinthundsvintern Sätra 2015-02-07
6 800m F 16 1999 Lovisa Glavare Karlsson 2.35:34 Scandic Indoor Games dag 2 Huddinge 2015-01-17
7 800m F 15 2000 Mathilda Pousette 2.49:16 Marsspelen dag 1 Örebro 2015-03-21
8 800m F 12 2003 Alma Bodin Lind 2.55:09 Marsspelen dag 1 Örebro 2015-03-21
9 800m F 12 2003 Kristina Dahlström 2.56:89 Marsspelen dag 1 Örebro 2015-03-21
10 800m F 11 2004 Sara Winberg 2.58:05 Marsspelen dag 1 Örebro 2015-03-21
11 800m F 12 2003 Tova Gabrielsson 3.02:94 Marsspelen dag 1 Örebro 2015-03-21
12 800m F 12 2003 Kajsa Manzi 3.03:64 Marsspelen dag 1 Örebro 2015-03-21
13 800m F 11 2004 Filippa Ottosson 3.05:02 Marsspelen dag 1 Örebro 2015-03-21
14 800m F 11 2003 Tove Widström 3.06:85 Luciaspelen dag 2 Sätrahallen 2014-12-14
15 800m F 12 2003 Hilda Milton-Engkvist 3.18:34 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
16 800m F 12 2003 Alexandra Mella 3.19:94 Marsspelen dag 1 Örebro 2015-03-21
17 800m F 12 2003 Ellen Winroth 3.20:43 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
18 800m F 12 2003 Saga Karlung 3.30:12 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
1 800m (överlång bana) F 22 1993 Ida Holm 2.09:04 Botnia Games Mustasaari, FIN 2015-02-04
2 800m (överlång bana) F 21 1994 Josefine Malmborg 2.20:07 UW Indoor  Seatle, USA 2015-01-17
                           
  1500m                
1 1000m F 15 2000 Cornelia Alm 3.03:19 IUSM dag 2 Örebro 2015-03-08
1 1500m F 22 1993 Ida Holm 4.37:45 IJSM dag 2 Göteborg 2015-03-01
2 1500m F 16 1999 Lovisa Glavare Karlsson 5.32:64 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
                           
  60m häck                
  84,0 cm                        
1 60m häck 84,0 F 20 1995 Sofia Linde 8.68 Mångkamps ISM Dag 2 Norrköping 2015-02-01
2 60m häck 84,0 F 19 1996 Ellinor Persson 8.91 Vinthundsvintern Sätra 2015-02-07
  76,2 cm                        
1 60m häck 76.2 F17 F 17 1998 Linnea Frobe 8.66 IJSM dag 2 Göteborg 2015-03-01
2 60m häck 76.2 F17 F 17 1998 Maria Södergren 8.88 Raka Spåret Sätra 2015-01-31
3 60m häck 76.2 F17 F 17 1998 Bianca Salming 8.97 Mångkamps ISM Dag 1 Norrköping 2015-02-07
4 60m häck 76.2 F17 F 17 1998 Lovisa Linde 9.06 Mångkamps ISM Dag 1 Norrköping 2015-02-07
5 60m häck 76.2 F17 F 17 1998 Helena Kolte 9.15 Mångkamps ISM Dag 1 Norrköping 2015-02-07
6 60m häck 76.2 F17 F 16 1999 Lovisa Glavare Karlsson 10.88 IUDM Mångkamp dag 2 Sätra 2015-01-11
1 60m häck 76,2 F15 F 15 2000 Anna Ardbo 9.53 Hammarbyspelen dag 3 Sätra 2015-02-15
2 60m häck 76,2 F15 F 14 2001 Olivia Jernhall 9.69 Svealandsmästerskapen dag 1 Västerås 2015-03-14
3 60m häck 76,2 F15 F 14 2001 Amanda Finney Nilsson 9.73 Lilla XL-Galan Sätra 2015-02-01
4 60m häck 76,2 F15 F 14 2001 Fredrika Jonassen 11.35 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
5 60m häck 76,2 F15 F 14 2001 Mikaela Ekman 11.48 Lilla XL-Galan Sätra 2015-02-01
6 60m häck 76,2 F15 F 15 2000 Mathilda Pousette 11.49 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
  68,6 cm                        
1 60m häck 68.6 F12/13 F 13 2002 Leticia Yumi Buchli 9.66 Svealandsmästerskapen dag 1 Västerås 2015-03-14
2 60m häck 68.6 F12/13 F 13 2002 Junianna Larsen Brolin 9.86 IUDM/Formenkollen dag 1 Sätra 2015-02-07
3 60m häck 68.6 F12/13 F 13 2002 Julia Iverman 9.99 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
4 60m häck 68.6 F12/13 F 13 2002 Ella Enander 10.11 IUDM/Formenkollen dag 1 Sätra 2015-02-07
5 60m häck 68.6 F12/13 F 13 2002 Evelina Ottosson 10.27 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
6 60m häck 68.6 F12/13 F 12 2003 Kajsa Manzi 11.00 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
7 60m häck 68.6 F12/13 F 13 2002 Matilda Randér 11.41 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
8 60m häck 68.6 F12/13 F 12 2002 Lisa Nystedt 11.75 Luciaspelen dag 1 Sätrahallen 2014-12-13
9 60m häck 68.6 F12/13 F 13 2002 Felicia Öster 11.80 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
10 60m häck 68.6 F12/13 F 12 2003 Sara Allgårdh 12.05 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
11 60m häck 68.6 F12/13 F 13 2002 Elin Paulsson 12.12 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
12 60m häck 68.6 F12/13 F 13 2002 My Rönnerblad 12.32 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
13 60m häck 68.6 F12/13 F 12 2003 Tove Widström 12.52 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
14 60m häck 68.6 F12/13 F 13 2002 Filippa Granåsen 12.72 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
15 60m häck 68.6 F12/13 F 13 2002 Hedda Grönwall Nyström 12.85 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
16 60m häck 68.6 F12/13 F 13 2002 Josefine Solhed 12.93 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
17 60m häck 68.6 F12/13 F 12 2003 Alexandra Mella 12.97 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
18 60m häck 68.6 F12/13 F 12 2003 Victoria Cummings 13.05 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
19 60m häck 68.6 F12/13 F 12 2002 Maja Pettersson 13.06 Luciaspelen dag 1 Sätrahallen 2014-12-13
20 60m häck 68.6 F12/13 F 12 2003 Diana Landström 13.06 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
21 60m häck 68.6 F12/13 F 13 2002 Nova Hekkelstrand 13.07 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
22 60m häck 68.6 F12/13 F 12 2003 Hilda Milton-Engkvist 13.14 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
23 60m häck 68.6 F12/13 F 12 2003 Tova Gabrielsson 13.22 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
24 60m häck 68.6 F12/13 F 12 2003 Kristina Dahlström 13.23 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
25 60m häck 68.6 F12/13 F 12 2003 Alma Bodin Lind 13.38 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
26 60m häck 68.6 F12/13 F 12 2003 Saga Karlung 13.61 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
27 60m häck 68.6 F12/13 F 12 2003 Paola Söderhielm 13.92 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
28 60m häck 68.6 F12/13 F 12 2003 Emma Weissenborn 14.05 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
29 60m häck 68.6 F12/13 F 12 2003 Sofia Johansson 14.44 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
30 60m häck 68.6 F12/13 F 12 2003 Cornelia Wahlin 14.45 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
31 60m häck 68.6 F12/13 F 12 2003 Ellen Kling 14.50 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
32 60m häck 68.6 F12/13 F 12 2003 Ellen Winroth 14.82 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
  60,0 cm                        
1 60m häck 60 F 11 2004 Nicole Nyberg 10.84 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
2 60m häck 60 F 11 2004 Tasa Sheele Bhatia 11.40 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
3 60m häck 60 F 11 2004 Filippa Ottosson 11.55 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
4 60m häck 60 F 11 2004 Sara Winberg 11.81 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
                           
  Längd                
  Planka                        
1 Längd planka F 20 1995 Sofia Linde 5.79 Mångkamps ISM Dag 2 Norrköping 2015-02-01
2 Längd planka F 19 1996 Ellinor Persson 5.67 ISM dag 2 Sätra 2015-02-22
3 Längd planka F 17 1998 Bianca Salming 5.43 Mångkamps ISM Dag 1 Norrköping 2015-02-07
4 Längd planka F 17 1998 Linnea Frobe 5.40 IJSM dag 2 Göteborg 2015-03-01
5 Längd planka F 22 1993 Mikaela Jerresand 5.26 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
6 Längd planka F 17 1998 Helena Kolte 5.25 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
7 Längd planka F 17 1998 Maria Södergren 5.25 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
8 Längd planka F 17 1998 Lovisa Linde 5.19 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
9 Längd planka F 17 1998 Johanna Norberg 4.84 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
10 Längd planka F 15 2000 Emelie Eklund 4.83 Lilla XL-Galan Sätra 2015-02-01
11 Längd planka F 14 2001 Alva Sundin 4.74 Marsspelen dag 1 Örebro 2015-03-21
12 Längd planka F 16 1999 Lovisa Glavare Karlsson 4.70 Mångkamps ISM Dag 1 Norrköping 2015-02-07
13 Längd planka F 14 2001 Mikaela Ekman 4.52 Marsspelen dag 1 Örebro 2015-03-21
14 Längd planka F 15 2000 Mathilda Pousette 4.31 Marsspelen dag 1 Örebro 2015-03-21
15 Längd planka F 14 2001 Amanda Finney Nilsson 4.31 Örebro Indoor Games dag 1 Tybblelundshallen, Örebro 2015-01-10
16 Längd planka F 14 2001 Olivia Jernhall 4.14 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
17 Längd planka F 14 2001 Astrid Thorslund 4.09 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
18 Längd planka F 15 2000 Cornelia Alm 4.05 Örebro Indoor Games dag 1 Tybblelundshallen, Örebro 2015-01-10
  Zon                        
1 Längd zon F 13 2002 Nova Hekkelstrand 9.15 QuickNet Spelen Västerås 2015-04-18
2 Längd zon F 13 2002 Junianna Larsen Brolin 4.92 Svealandsmästerskapen dag 1 Västerås 2015-03-14
3 Längd zon F 13 2002 Julia Iverman 4.82 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
4 Längd zon F 13 2002 Ella Enander 4.72 IUDM/Formenkollen dag 1 Sätra 2015-02-07
5 Längd zon F 13 2002 Leticia Yumi Buchli 4.72 Scandic Indoor Games dag 3 Huddinge 2015-01-18
6 Längd zon F 13 2002 Evelina Ottosson 4.40 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
7 Längd zon F 13 2002 Felicia Öster 4.34 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
8 Längd zon F 13 2002 Elin Paulsson 4.21 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
9 Längd zon F 12 2003 Kajsa Manzi 4.08 Marsspelen dag 1 Örebro 2015-03-21
10 Längd zon F 13 2002 Viktoria Eklöf 4.00 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
11 Längd zon F 12 2003 Sara Allgårdh 3.97 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
12 Längd zon F 13 2002 Hedda Grönwall Nyström 3.97 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
13 Längd zon F 13 2002 Maja Pettersson 3.97 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
14 Längd zon F 12 2003 Emma Weissenborn 3.94 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
15 Längd zon F 13 2002 My Rönnerblad 3.93 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
16 Längd zon F 13 2002 Josefine Solhed 3.93 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
17 Längd zon F 12 2003 Diana Landström 3.89 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
18 Längd zon F 13 2002 Hannah Luxemburg 3.89 Hammarbyspelen dag 3 Sätra 2015-02-15
19 Längd zon F 13 2002 Lisa Nystedt 3.87 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
20 Längd zon F 11 2004 Sara Winberg 3.82 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
21 Längd zon F 11 2003 Tove Widström 3.79 Luciaspelen dag 2 Sätrahallen 2014-12-14
22 Längd zon F 12 2003 Alexandra Mella 3.77 Marsspelen dag 1 Örebro 2015-03-21
23 Längd zon F 12 2003 Tove Tjeder 3.76 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
24 Längd zon F 12 2003 Tova Gabrielsson 3.73 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
25 Längd zon F 11 2004 Tasa Sheele Bhatia 3.73 Marsspelen dag 1 Örebro 2015-03-21
26 Längd zon F 11 2004 Tindra Håbro Karjanmaa 3.66 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
27 Längd zon F 13 2002 Matilda Randér 3.65 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
28 Längd zon F 12 2003 Kristina Dahlström 3.64 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
29 Längd zon F 13 2002 Filippa Granåsen 3.57 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
30 Längd zon F 12 2003 Wilma Nygren 3.52 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
31 Längd zon F 12 2003 Alma Bodin Lind 3.52 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
32 Längd zon F 12 2003 Victoria Cummings 3.50 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
33 Längd zon F 12 2003 Hilda Milton-Engkvist 3.42 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
34 Längd zon F 11 2004 Fanny Karlsson 3.41 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
35 Längd zon F 12 2003 Sandra Holmlund 3.40 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
36 Längd zon F 12 2003 Ellen Winroth 3.37 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
37 Längd zon F 11 2004 Filippa Ottosson 3.34 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
38 Längd zon F 11 2004 Nicole Nyberg 3.29 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
39 Längd zon F 11 2004 Matilda Holmström 3.28 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
40 Längd zon F 11 2004 Louise Tilly 3.27 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
41 Längd zon F 9 2006 Rut Grufman 3.19 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
42 Längd zon F 12 2003 Saga Karlung 3.08 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
43 Längd zon F 12 2003 Cornelia Wahlin 3.07 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
44 Längd zon F 10 2005 Ellen Jernhall 3.06 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
45 Längd zon F 12 2003 Paola Söderhielm 3.05 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
46 Längd zon F 10 2004 Stephanie Moraiti 3.02 Luciaspelen dag 1 Sätrahallen 2014-12-13
47 Längd zon F 12 2003 Ellen Kling 3.01 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
48 Längd zon F 11 2004 Klara Birk 2.94 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
49 Längd zon F 10 2005 Elin Fritz 2.79 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
50 Längd zon F 10 2005 Amanda Stowe 2.77 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
51 Längd zon F 10 2005 Lisa Drewitz 2.76 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
52 Längd zon F 9 2006 Sofie Björnsjö 2.73 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
53 Längd zon F 10 2005 Tuva Brink 2.73 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
54 Längd zon F 8 2006 Elida Mitsem 2.71 SAYO Indoor Sätra 2014-12-06
55 Längd zon F 9 2006 Rosa Kullin 2.70 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
56 Längd zon F 10 2005 Noa Bergstrand 2.69 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
57 Längd zon F 10 2005 Philippa Kastberg 2.69 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
58 Längd zon F 12 2003 Sofia Johansson 2.66 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
59 Längd zon F 9 2006 Frida Gabrielsson 2.66 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
60 Längd zon F 8 2006 Filippa Axenhorn 2.65 SAYO Indoor Sätra 2014-12-06
61 Längd zon F 8 2006 Julia Jontén 2.61 SAYO Indoor Sätra 2014-12-06
62 Längd zon F 10 2005 Vera Rietz 2.60 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
63 Längd zon F 10 2005 Ebba Treskog 2.38 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
64 Längd zon F 10 2005 Julia Conjour 2.35 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
65 Längd zon F 10 2005 Agnes Stolpe 2.27 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
66 Längd zon F 10 2005 Hanna Schön 2.24 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
67 Längd zon F 9 2006 Emelie Wedin 2.14 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
68 Längd zon F 9 2006 Astrid Hermanrud Carlsson 2.14 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
69 Längd zon F 9 2006 Amanda Lindberg 2.10 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
                           
  Tresteg                
  Planka                        
1 Tresteg planka F 17 1998 Maria Södergren 10.89 IJSM dag 1 Göteborg 2015-02-28
2 Tresteg planka F 17 1998 Lovisa Linde 10.65 IJSM dag 1 Göteborg 2015-02-28
3 Tresteg planka F 15 2000 Emelie Eklund 9.91 IUDM/Formenkollen dag 2 Sätra 2015-02-08
4 Tresteg planka F 14 2001 Mikaela Ekman 8.25 IUDM/Formenkollen dag 1 Sätra 2015-02-07
  Zon                        
1 Tresteg zon F 13 2002 Ella Enander 10.04 IUDM/Formenkollen dag 2 Sätra 2015-02-08
2 Tresteg zon F 13 2002 Leticia Yumi Buchli 9.71 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
3 Tresteg zon F 13 2002 Julia Iverman 9.25 IUDM/Formenkollen dag 2 Sätra 2015-02-08
4 Tresteg zon F 13 2002 Evelina Ottosson 8.62 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
5 Tresteg zon F 13 2002 Felicia Öster 8.51 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
6 Tresteg zon F 13 2002 Nova Hekkelstrand 8.42 QuickNet Spelen Västerås 2015-04-18
7 Tresteg zon F 13 2002 Matilda Randér 8.13 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
8 Tresteg zon F 12 2003 Kajsa Manzi 8.10 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
9 Tresteg zon F 12 2003 Diana Landström 8.08 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
10 Tresteg zon F 12 2003 Alexandra Mella 8.06 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
11 Tresteg zon F 13 2002 Hannah Luxemburg 8.06 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
12 Tresteg zon F 11 2004 Sara Winberg 7.91 Hammarbyspelen dag 2 Sätra 2015-02-14
13 Tresteg zon F 12 2003 Tove Widström 7.57 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
14 Tresteg zon F 13 2002 Hedda Grönwall Nyström 7.26 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
15 Tresteg zon F 12 2003 Alma Bodin Lind 6.49 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
16 Tresteg zon F 12 2003 Saga Karlung 6.32 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
17 Tresteg zon F 12 2003 Hilda Milton-Engkvist 6.05 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
                           
  Höjd                
1 Höjd F 20 1995 Sofia Linde 1.75 Mångkamps ISM Dag 2 Norrköping 2015-02-01
2 Höjd F 17 1998 Bianca Salming 1.74 Raka Spåret Sätra 2015-01-31
3 Höjd F 17 1998 Linnea Frobe 1.69 Mångkamps ISM Dag 1 Norrköping 2015-02-07
4 Höjd F 17 1998 Lovisa Linde 1.60 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
5 Höjd F 17 1998 Maria Södergren 1.60 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
6 Höjd F 17 1998 Helena Kolte 1.57 Mångkamps ISM Dag 1 Norrköping 2015-02-07
7 Höjd F 13 2002 Julia Iverman 1.50 IUDM/Formenkollen dag 1 Sätra 2015-02-07
8 Höjd F 14 2001 Alva Sundin 1.44 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
9 Höjd F 15 2000 Mathilda Pousette 1.41 Hammarbyspelen dag 2 Sätra 2015-02-14
10 Höjd F 14 2001 Fredrika Jonassen 1.40 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
11 Höjd F 14 2001 Mikaela Ekman 1.40 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
12 Höjd F 16 1999 Lovisa Glavare Karlsson 1.39 Mångkamps ISM Dag 1 Norrköping 2015-02-07
13 Höjd F 13 2002 Ella Enander 1.38 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
14 Höjd F 14 2001 Amanda Finney Nilsson 1.35 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
15 Höjd F 13 2002 Felicia Öster 1.34 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
16 Höjd F 12 2003 Sara Allgårdh 1.33 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
17 Höjd F 12 2002 Evelina Ottosson 1.32 Luciaspelen dag 1 Sätrahallen 2014-12-13
18 Höjd F 11 2004 Tasa Sheele Bhatia 1.30 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
19 Höjd F 13 2002 Leticia Yumi Buchli 1.30 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
20 Höjd F 10 2004 Sara Winberg 1.28 SAYO Indoor Sätra 2014-12-06
21 Höjd F 12 2002 Lisa Nystedt 1.28 Luciaspelen dag 1 Sätrahallen 2014-12-13
22 Höjd F 12 2002 Junianna Larsen Brolin 1.28 Luciaspelen dag 1 Sätrahallen 2014-12-13
23 Höjd F 12 2003 Alexandra Mella 1.28 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
24 Höjd F 12 2003 Diana Landström 1.26 Lilla XL-Galan Sätra 2015-02-01
25 Höjd F 12 2003 Cornelia Wahlin 1.25 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
26 Höjd F 12 2003 Ellen Winroth 1.25 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
27 Höjd F 12 2003 Emma Weissenborn 1.25 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
28 Höjd F 12 2003 Tove Tjeder 1.25 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
29 Höjd F 12 2003 Kajsa Manzi 1.24 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
30 Höjd F 10 2004 Nicole Nyberg 1.23 Luciaspelen dag 1 Sätrahallen 2014-12-13
31 Höjd F 13 2002 Hedda Grönwall Nyström 1.21 Lilla XL-Galan Sätra 2015-02-01
32 Höjd F 12 2003 Alma Bodin Lind 1.20 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
33 Höjd F 12 2003 Tove Widström 1.20 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
34 Höjd F 11 2004 Louise Tilly 1.20 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
35 Höjd F 13 2002 Hannah Luxemburg 1.20 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
36 Höjd F 11 2004 Fanny Karlsson 1.16 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
37 Höjd F 12 2003 Tova Gabrielsson 1.15 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
38 Höjd F 12 2003 Sandra Holmlund 1.15 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
39 Höjd F 12 2003 Wilma Nygren 1.15 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
40 Höjd F 12 2003 Victoria Cummings 1.15 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
41 Höjd F 10 2005 Ellen Jernhall 1.12 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
42 Höjd F 12 2003 Saga Karlung 1.10 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
43 Höjd F 12 2003 Paola Söderhielm 1.10 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
44 Höjd F 12 2003 Hilda Milton-Engkvist 1.10 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
45 Höjd F 11 2004 Filippa Ottosson 1.08 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
46 Höjd F 11 2004 Mira Rydberg 1.08 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
47 Höjd F 10 2005 Philippa Kastberg 1.05 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
48 Höjd F 10 2005 Elisabeth Hedin 1.04 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
49 Höjd F 11 2004 Wilma Larsson 1.04 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
50 Höjd F 8 2006 Rut Grufman 1.04 Täby IS 06 Trekamp  Täby, Tibble 2014-12-14
51 Höjd F 8 2006 Eleonora Wahlin 1.00 Täby IS 06 Trekamp  Täby, Tibble 2014-12-14
52 Höjd F 9 2006 Filippa Axenhorn 1.00 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
53 Höjd F 8 2006 Elida Mitsem 1.00 Täby IS 06 Trekamp  Täby, Tibble 2014-12-14
54 Höjd F 10 2005 Maja Sahlberg 1.00 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
55 Höjd F 10 2005 Tuva Brink 1.00 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
56 Höjd F 10 2005 Amanda Stowe 1.00 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
57 Höjd F 10 2005 Lisa Drewitz 1.00 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
58 Höjd F 10 2005 Ebba Treskog 1.00 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
59 Höjd F 12 2003 Ellen Kling 1.00 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
60 Höjd F 11 2004 Thyra Kvarnström 1.00 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
61 Höjd F 11 2004 Klara Birk 1.00 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
62 Höjd F 10 2005 Vera Rietz 1.00 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
63 Höjd F 8 2006 Tilde Karlsson 1.00 Täby IS 06 Trekamp  Täby, Tibble 2014-12-14
64 Höjd F 10 2004 Stephanie Moraiti 0.98 Luciaspelen dag 1 Sätrahallen 2014-12-13
65 Höjd F 9 2006 Sofie Björnsjö 0.96 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
66 Höjd F 10 2005 Agnes Stolpe 0.96 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
67 Höjd F 11 2004 Annie Larsson 0.96 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
68 Höjd F 10 2005 Ellen Bergström 0.96 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
69 Höjd F 9 2006 Hanna Bolinder 0.96 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
70 Höjd F 11 2004 Matilda Holmström 0.96 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
71 Höjd F 11 2004 Alice Lerby 0.96 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
72 Höjd F 10 2005 Tilda Sandegren 0.96 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
73 Höjd F 10 2005 Emilia Idevall 0.96 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
74 Höjd F 8 2006 Frida Gabrielsson 0.95 Täby IS 06 Trekamp  Täby, Tibble 2014-12-14
75 Höjd F 8 2006 Lovisa Blomkvist 0.95 Täby IS 06 Trekamp  Täby, Tibble 2014-12-14
76 Höjd F 10 2005 Isabelle Tingstedt 0.92 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
77 Höjd F 10 2005 Evelina Hamos 0.92 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
78 Höjd F 10 2005 Hanna Schön 0.92 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
79 Höjd F 10 2005 Sissela Hörle 0.92 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
80 Höjd F 8 2006 Julia Jontén 0.90 Täby IS 06 Trekamp  Täby, Tibble 2014-12-14
81 Höjd F 10 2005 Ebba Milton Engqvist 0.88 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
82 Höjd F 10 2005 Nelly Karlung 0.88 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
83 Höjd F 10 2005 Alma Boy Strand 0.88 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
84 Höjd F 10 2005 Chloe Gillard 0.88 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
85 Höjd F 9 2006 Lova Engren Wiorek 0.88 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
86 Höjd F 8 2006 Emelie Wedin 0.85 Täby IS 06 Trekamp  Täby, Tibble 2014-12-14
87 Höjd F 8 2006 Amanda Lindberg 0.85 Täby IS 06 Trekamp  Täby, Tibble 2014-12-14
88 Höjd F 8 2006 Maja Loewy 0.85 Täby IS 06 Trekamp  Täby, Tibble 2014-12-14
89 Höjd F 8 2006 Isabel Hedvall 0.85 Täby IS 06 Trekamp  Täby, Tibble 2014-12-14
90 Höjd F 8 2006 Alicia Trogstam Rebenius 0.85 Täby IS 06 Trekamp  Täby, Tibble 2014-12-14
91 Höjd F 9 2006 Rosa Kullin 0.84 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
92 Höjd F 10 2005 Felicia Sjölin 0.84 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
93 Höjd F 10 2005 Sofia Eklöf 0.80 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
94 Höjd F 10 2005 Carolina Rydberg 0.76 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
95 Höjd F 9 2006 Alice Locke 0.76 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
96 Höjd F 9 2006 Linn Rosman 0.76 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
97 Höjd F 8 2006 Selma Petersson 0.75 Täby IS 06 Trekamp  Täby, Tibble 2014-12-14
98 Höjd F 9 2006 Alicia Karlberg 0.72 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
                           
  Stav                
1 Stav F 14 2001 Alva Sundin 3.13 Svealandsmästerskapen dag 2 Västerås 2015-03-15
2 Stav F 14 2001 Amanda Finney Nilsson 2.73 Svealandsmästerskapen dag 2 Västerås 2015-03-15
3 Stav F 13 2002 Leticia Yumi Buchli 2.12 Scandic Indoor Games dag 3 Huddinge 2015-01-18
4 Stav F 13 2002 Julia Iverman 1.80 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
5 Stav F 13 2002 Evelina Ottosson 1.60 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
6 Stav F 13 2002 Felicia Öster 1.30 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
                           
  Kula                
  4 kg                        
1 Kula 4kg F 20 1995 Sofia Linde 14.48 ISM dag 1 Sätra 2015-02-21
  3 kg                        
1 Kula 3kg F 17 1998 Bianca Salming 15.62 Hammarbyspelen dag 2 Sätra 2015-02-14
2 Kula 3kg F 17 1998 Linnea Frobe 13.48 IUDM Mångkamp dag 2 Sätra 2015-01-11
3 Kula 3kg F 17 1998 Lovisa Linde 13.33 IJSM dag 1 Göteborg 2015-02-28
4 Kula 3kg F 17 1998 Helena Kolte 12.70 Mångkamps ISM Dag 1 Norrköping 2015-02-07
5 Kula 3kg F 16 1999 Tilde All 11.13 Hammarbyspelen dag 2 Sätra 2015-02-14
6 Kula 3kg F 16 1999 Lovisa Glavare Karlsson 10.82 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
7 Kula 3kg F 17 1998 Maria Södergren 10.20 Raka Spåret Sätra 2015-01-31
8 Kula 3kg F 14 2001 Mikaela Ekman 9.25 Lilla XL-Galan Sätra 2015-02-01
9 Kula 3kg F 14 2001 Amanda Finney Nilsson 9.10 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
10 Kula 3kg F 15 2000 Emma Hultén 9.05 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
11 Kula 3kg F 14 2001 Fredrika Jonassen 8.90 IUDM/Formenkollen dag 2 Sätra 2015-02-08
12 Kula 3kg F 14 2000 Mathilda Pousette 6.99 Luciaspelen dag 2 Sätrahallen 2014-12-14
13 Kula 3kg F 14 2001 Astrid Thorslund 6.49 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
14 Kula 3kg F 13 2001 Alva Sundin 6.31 Luciaspelen dag 2 Sätrahallen 2014-12-14
  2 kg                        
1 Kula 2kg F 13 2002 Ella Enander 10.88 Svealandsmästerskapen dag 1 Västerås 2015-03-14
2 Kula 2kg F 13 2002 Junianna Larsen Brolin 9.88 Hammarbyspelen dag 2 Sätra 2015-02-14
3 Kula 2kg F 13 2002 Julia Iverman 9.36 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
4 Kula 2kg F 13 2002 Leticia Yumi Buchli 8.98 Scandic Indoor Games dag 2 Huddinge 2015-01-17
5 Kula 2kg F 13 2002 Lisa Nystedt 8.75 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
6 Kula 2kg F 13 2002 Hannah Luxemburg 8.37 Hammarbyspelen dag 2 Sätra 2015-02-14
7 Kula 2kg F 13 2002 Felicia Öster 8.07 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
8 Kula 2kg F 12 2002 Isabella Sparrås 8.00 Luciaspelen dag 2 Sätrahallen 2014-12-14
9 Kula 2kg F 13 2002 Filippa Granåsen 7.68 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
10 Kula 2kg F 12 2003 Sara Allgårdh 7.49 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
11 Kula 2kg F 13 2002 Matilda Randér 7.27 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
12 Kula 2kg F 13 2002 Viktoria Eklöf 7.26 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
13 Kula 2kg F 12 2003 Kajsa Manzi 7.21 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
14 Kula 2kg F 11 2004 Tasa Sheele Bhatia 7.18 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
15 Kula 2kg F 13 2002 Evelina Ottosson 7.04 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
16 Kula 2kg F 12 2003 Tova Gabrielsson 6.97 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
17 Kula 2kg F 12 2003 Ellen Kling 6.67 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
18 Kula 2kg F 13 2002 Hedda Grönwall Nyström 6.64 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
19 Kula 2kg F 13 2002 Elin Paulsson 6.56 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
20 Kula 2kg F 12 2003 Tove Tjeder 6.53 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
21 Kula 2kg F 12 2003 Alexandra Mella 6.49 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
22 Kula 2kg F 11 2004 Nicole Nyberg 6.48 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
23 Kula 2kg F 12 2003 Tove Widström 6.45 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
24 Kula 2kg F 11 2004 Sara Winberg 6.41 Lilla XL-Galan Sätra 2015-02-01
25 Kula 2kg F 12 2003 Cornelia Wahlin 6.30 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
26 Kula 2kg F 12 2003 Saga Karlung 6.27 Lilla XL-Galan Sätra 2015-02-01
27 Kula 2kg F 13 2002 Josefine Solhed 6.01 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
28 Kula 2kg F 12 2003 Diana Landström 6.00 Lilla XL-Galan Sätra 2015-02-01
29 Kula 2kg F 12 2003 Alma Bodin Lind 5.92 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
30 Kula 2kg F 12 2003 Emma Weissenborn 5.80 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
31 Kula 2kg F 11 2004 Louise Tilly 5.70 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
32 Kula 2kg F 12 2003 Victoria Cummings 5.70 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
33 Kula 2kg F 13 2002 Maja Pettersson 5.61 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
34 Kula 2kg F 10 2005 Philippa Kastberg 5.59 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
35 Kula 2kg F 11 2004 Fanny Karlsson 5.51 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
36 Kula 2kg F 13 2002 Nova Hekkelstrand 5.49 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
37 Kula 2kg F 12 2003 Sandra Holmlund 5.43 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
38 Kula 2kg F 10 2005 Evelina Hamos 5.37 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
39 Kula 2kg F 12 2003 Kristina Dahlström 5.35 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
40 Kula 2kg F 10 2005 Sofia Eklöf 5.28 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
41 Kula 2kg F 9 2006 Rosa Kullin 5.20 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
42 Kula 2kg F 9 2006 Amanda Lindberg 5.02 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
43 Kula 2kg F 11 2004 Mira Rydberg 4.94 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
44 Kula 2kg F 9 2006 Lova Engren Wiorek 4.93 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
45 Kula 2kg F 8 2006 Rut Grufman 4.90 Täby IS 06 Trekamp  Täby, Tibble 2014-12-14
46 Kula 2kg F 13 2002 My Rönnerblad 4.84 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
47 Kula 2kg F 10 2005 Elisabeth Hedin 4.80 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
48 Kula 2kg F 10 2005 Agnes Stolpe 4.79 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
49 Kula 2kg F 10 2005 Amanda Stowe 4.72 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
50 Kula 2kg F 11 2004 Matilda Holmström 4.69 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
51 Kula 2kg F 12 2003 Sofia Johansson 4.67 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
52 Kula 2kg F 10 2005 Ellen Jernhall 4.56 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
53 Kula 2kg F 8 2006 Tilde Karlsson 4.55 Täby IS 06 Trekamp  Täby, Tibble 2014-12-14
54 Kula 2kg F 8 2006 Lovisa Blomkvist 4.50 Täby IS 06 Trekamp  Täby, Tibble 2014-12-14
55 Kula 2kg F 10 2005 Ebba Milton Engqvist 4.49 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
56 Kula 2kg F 10 2005 Maja Sahlberg 4.45 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
57 Kula 2kg F 11 2004 Filippa Ottosson 4.41 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
58 Kula 2kg F 10 2005 Nelly Karlung 4.39 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
59 Kula 2kg F 11 2004 Tindra Håbro Karjanmaa 4.36 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
60 Kula 2kg F 10 2005 Ellen Bergström 4.35 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
61 Kula 2kg F 10 2005 Hanna Schön 4.30 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
62 Kula 2kg F 12 2003 Hilda Milton-Engkvist 4.26 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
63 Kula 2kg F 10 2005 Vera Rietz 4.24 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
64 Kula 2kg F 11 2004 Julia Jahns 4.23 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
65 Kula 2kg F 8 2006 Alice Locke 4.23 Täby IS 06 Trekamp  Täby, Tibble 2014-12-14
66 Kula 2kg F 11 2004 Alice Lerby 4.19 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
67 Kula 2kg F 10 2005 Felicia Sjölin 4.08 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
68 Kula 2kg F 11 2004 Wilma Larsson 4.04 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
69 Kula 2kg F 9 2006 Filippa Axenhorn 4.01 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
70 Kula 2kg F 10 2005 Isabelle Tingstedt 3.98 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
71 Kula 2kg F 11 2004 Klara Birk 3.98 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
72 Kula 2kg F 10 2005 Emilia Idevall 3.97 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
73 Kula 2kg F 9 2006 Sofie Björnsjö 3.93 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
74 Kula 2kg F 10 2005 Lisa Drewitz 3.93 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
75 Kula 2kg F 10 2005 Elin Fritz 3.90 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
76 Kula 2kg F 8 2006 Elida Mitsem 3.90 Täby IS 06 Trekamp  Täby, Tibble 2014-12-14
77 Kula 2kg F 10 2005 Julia Conjour 3.84 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
78 Kula 2kg F 10 2005 Chloe Gillard 3.80 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
79 Kula 2kg F 9 2006 Eleonora Wahlin 3.75 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
80 Kula 2kg F 10 2005 Tilda Sandegren 3.71 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
81 Kula 2kg F 8 2006 Julia Jontén 3.62 Täby IS 06 Trekamp  Täby, Tibble 2014-12-14
82 Kula 2kg F 10 2005 Sissela Hörle 3.60 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
83 Kula 2kg F 8 2006 Tove Schill 3.57 Täby IS 06 Trekamp  Täby, Tibble 2014-12-14
84 Kula 2kg F 11 2004 Annie Larsson 3.57 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
85 Kula 2kg F 9 2006 Alicia Karlberg 3.54 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
86 Kula 2kg F 8 2006 Frida Gabrielsson 3.45 Täby IS 06 Trekamp  Täby, Tibble 2014-12-14
87 Kula 2kg F 8 2006 Maja Loewy 3.45 Täby IS 06 Trekamp  Täby, Tibble 2014-12-14
88 Kula 2kg F 10 2005 Alma Boy Strand 3.41 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
89 Kula 2kg F 9 2006 Wilma Olldén 3.33 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
90 Kula 2kg F 8 2006 Selma Petersson 3.15 Täby IS 06 Trekamp  Täby, Tibble 2014-12-14
91 Kula 2kg F 9 2006 Astrid Hermanrud Carlsson 3.02 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
92 Kula 2kg F 10 2005 Carolina Rydberg 2.97 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
93 Kula 2kg F 8 2006 Isabel Hedvall 2.65 Täby IS 06 Trekamp  Täby, Tibble 2014-12-14
94 Kula 2kg F 9 2006 Ellen Svenonius 2.62 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
95 Kula 2kg F 8 2006 Alicia Trogstam Rebenius 2.55 Täby IS 06 Trekamp  Täby, Tibble 2014-12-14
96 Kula 2kg F 8 2006 Emelie Wedin 2.45 Täby IS 06 Trekamp  Täby, Tibble 2014-12-14
97 Kula 2kg F 9 2006 Hanna Bolinder 2.05 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
                           
  Vikt                
1 Vikt 7,26kg F15 F 16 1999 Tilde All 11.04 Hammarbyspelen dag 1 Sätra 2015-02-13
2 Vikt 7,26kg F15 F 14 2001 Amanda Finney Nilsson 6.93 Svealandsmästerskapen dag 1 Västerås 2015-03-14
                           
  Mångkamp                
  5-kamp                        
1 5-kamp K/F19 F 20 1995 Sofia Linde 4274 Mångkamps ISM Dag 2 Norrköping 2015-02-01
1 5-kamp F17,F16 F 17 1998 Bianca Salming 4089 Mångkamps ISM Dag 1 Norrköping 2015-02-07
2 5-kamp F17,F16 F 17 1998 Linnea Frobe 3949 Mångkamps ISM Dag 1 Norrköping 2015-02-07
3 5-kamp F17,F16 F 17 1998 Lovisa Linde 3685 Mångkamps ISM Dag 1 Norrköping 2015-02-07
4 5-kamp F17,F16 F 17 1998 Helena Kolte 3649 Mångkamps ISM Dag 1 Norrköping 2015-02-07
5 5-kamp F17,F16 F 17 1998 Maria Södergren 3234 IUDM Mångkamp dag 2 Sätra 2015-01-11
6 5-kamp F17,F16 F 16 1999 Lovisa Glavare Karlsson 2745 Mångkamps ISM Dag 1 Norrköping 2015-02-07
  4-kamp                        
1 4-kamp F13 F 13 2002 Julia Iverman 3583 IUDM Mångkamp dag 1 Sätra 2015-01-10
2 4-kamp F13 F 13 2002 Ella Enander 3352 IUDM Mångkamp dag 1 Sätra 2015-01-10
3 4-kamp F13 F 13 2002 Junianna Larsen Brolin 3214 IUDM Mångkamp dag 1 Sätra 2015-01-10
                           
  Staffetter                
1 4x200m K F 20 1995 F 95 1.43:22 ISM dag 2 Sätra 2015-02-22
                           
1 4x200 Mix F 13 2002 P/F 02 Mix 1.49:04 XL-galan Globen 2015-02-19
2 4x200 Mix F 12 2003 P/F 03 Mix 2.13:02 Lilla XL-Galan Sätra 2015-02-01
                           
1 5x200m F 13 2002 F 02 2.23:77 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
2 5x200m F 12 2003 F 03 2.47:73 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19