2015-04-22
Täby IS säsongsbästa - Män inomhus 2014/2015
Rank Event F/M Age Year of birth Adept Result Competition Location Date
  30m                
1 30m M 16 1998 Anton Cigéhn 4.39 Luciaspelen dag 1 Sätrahallen 2014-12-13
                           
  60m                
1 60m M 22 1993 Fredrik Åström 6.96 IJSM dag 2 Göteborg 2015-03-01
2 60m M 16 1999 Johan Sjölander 7.23 IUSM dag 2 Örebro 2015-03-08
3 60m M 17 1998 William Frobe 7.47 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
4 60m M 20 1995 Wilhelm Wegendal-Rundström 7.51 Hammarbyspelen dag 2 Sätra 2015-02-14
5 60m M 17 1998 Anton Cigéhn 7.53 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
6 60m M 23 1992 David Persson 7.57 Vinthundsvintern Sätra 2015-02-07
7 60m M 21 1994 Alexander Fredlund 7.58 Raka Spåret Sätra 2015-01-31
8 60m M 20 1995 Rickard Frykgård 7.62 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
9 60m M 15 2000 Vidar Stenqvist 7.72 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
10 60m M 13 2002 Zion Eriksson 7.72 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
11 60m M 15 2000 Andreas Cigehn 8.02 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
12 60m M 17 1998 Jonathan Karlsson 8.19 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
13 60m M 56 1959 Benny Carlsson 8.21 IVSM Dag 2 Borås 2015-03-07
14 60m M 22 1993 Oskar Adolfsson 8.27 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
15 60m M 13 2002 Oskar Edlund 8.31 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
16 60m M 15 2000 Leo Bergström 8.36 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
17 60m M 13 2002 Oliver Papinski 8.40 Marsspelen dag 1 Örebro 2015-03-21
18 60m M 15 2000 Elliot Cigehn 8.61 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
19 60m M 14 2001 Axel Glavare Karlsson 8.61 Hammarbyspelen dag 2 Sätra 2015-02-14
20 60m M 12 2002 Sebastian Isaksson 8.71 Luciaspelen dag 2 Sätrahallen 2014-12-14
21 60m M 13 2002 Ludvig All 8.73 Marsspelen dag 1 Örebro 2015-03-21
22 60m M 11 2004 Isak Sterner 8.80 Marsspelen dag 1 Örebro 2015-03-21
23 60m M 12 2003 David Blomberg 9.01 Lilla XL-Galan Sätra 2015-02-01
24 60m M 9 2005 Henrik Edlund 9.18 SAYO Indoor Sätra 2014-12-06
25 60m M 10 2005 Joel Enander 9.29 Marsspelen dag 1 Örebro 2015-03-21
26 60m M 10 2005 Sam Hälleberg 9.35 Marsspelen dag 1 Örebro 2015-03-21
27 60m M 10 2005 Adrian Holma 9.36 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
28 60m M 10 2005 David Gheorghe 9.49 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
29 60m M 12 2003 Adam Eckerberg 9.52 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
30 60m M 13 2002 Simon Ritzén 9.52 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
31 60m M 9 2006 Elias Dahlström 9.52 QuickNet Spelen Västerås 2015-04-18
32 60m M 14 2001 Gustav Skaring 9.56 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
33 60m M 11 2004 Max Sundgren 9.79 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
34 60m M 11 2004 Gustaf Hallert 9.80 Marsspelen dag 1 Örebro 2015-03-21
35 60m M 10 2005 William Lindberg 9.84 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
36 60m M 10 2004 Carl-Johan Stener 9.92 Luciaspelen dag 1 Sätrahallen 2014-12-13
37 60m M 10 2005 Måns Hjertberg 9.98 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
38 60m M 10 2004 Erik Gahne 10.04 SAYO Indoor Sätra 2014-12-06
39 60m M 10 2005 Axel Norrbom 10.10 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
40 60m M 10 2005 Melvin Kvist 10.12 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
41 60m M 11 2003 Elliot Wahlberg 10.15 SAYO Indoor Sätra 2014-12-06
42 60m M 9 2006 Oskar Sterner 10.22 Marsspelen dag 1 Örebro 2015-03-21
43 60m M 10 2005 Johannes Öster 10.22 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
44 60m M 10 2005 Wiggo Jerbrant 10.22 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
45 60m M 10 2005 Viggo Stridh 10.32 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
46 60m M 13 2002 Isak Tannlund 10.32 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
47 60m M 12 2003 Christoffer Tarmet 10.34 Lilla XL-Galan Sätra 2015-02-01
48 60m M 10 2005 Yannick Buchli 10.45 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
49 60m M 9 2006 Edvin Sidwall 10.46 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
50 60m M 11 2004 Sebastian Wilches 10.65 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
51 60m M 11 2004 Arvid Glavare Karlsson 10.69 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
52 60m M 9 2006 Arvid Lehman 10.70 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
53 60m M 10 2005 Elias Roeck Hansen 10.73 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
54 60m M 9 2006 David Ritzen 10.78 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
55 60m M 10 2005 Alexandros Ladis 10.79 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
56 60m M 10 2005 Fredrik Rydberg 10.88 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
57 60m M 10 2005 David Smedshammar 10.88 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
58 60m M 9 2006 Baltzar Larsson 10.89 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
59 60m M 10 2005 Viktor Anheim 10.91 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
60 60m M 9 2006 David Norberg 10.93 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
61 60m M 9 2006 Filip Berglund Carlén 10.96 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
62 60m M 9 2005 Philip Wahlberg 10.99 SAYO Indoor Sätra 2014-12-06
63 60m M 10 2005 Alexander Lissgärde 11.02 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
64 60m M 9 2006 Benjamin Gummerus 11.06 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
65 60m M 9 2006 Gustaf Weiner 11.13 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
66 60m M 10 2005 Alex Ladis 11.14 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
67 60m M 9 2006 Robin Suves 11.18 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
68 60m M 11 2004 Victor Andersson 11.19 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
69 60m M 10 2005 Filip Ingberg 11.40 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
70 60m M 10 2005 Oscar Dyrssen 11.42 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
71 60m M 9 2006 Wilmer Klintorph Lidgren 11.46 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
72 60m M 9 2006 Max Svensson 11.58 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
73 60m M 9 2006 Noel Svidén 11.65 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
74 60m M 10 2005 Alvar Jonsson 11.72 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
75 60m M 10 2005 Elis Nyström 11.73 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
76 60m M 9 2006 William Harling 11.96 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
77 60m M 9 2006 Elias Dahlin 12.01 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
78 60m M 8 2007 Theo Sundgren 12.32 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
79 60m M 9 2006 Albin Herlin 12.60 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
                           
  200m                
1 200m M 22 1993 Fredrik Åström 22.46 Raka Spåret Sätra 2015-01-31
2 200m M 17 1998 William Frobe 23.47 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
3 200m M 20 1995 Rickard Frykgård 24.00 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
4 200m M 20 1995 Wilhelm Wegendal-Rundström 24.46 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
5 200m M 16 1999 Axel Kullin 24.88 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
6 200m M 13 2002 Zion Eriksson 25.10 IUDM/Formenkollen dag 2 Sätra 2015-02-08
7 200m M 15 2000 Vidar Stenqvist 25.17 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
8 200m M 23 1992 David Persson 25.21 INAS-EM dag 3 St Petersburg 2015-03-15
9 200m M 15 2000 Andreas Cigehn 26.35 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
10 200m M 22 1993 Oskar Adolfsson 26.58 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
11 200m M 15 2000 Nikolai Herrman 26.95 Örebro Indoor Games dag 1 Tybblelundshallen, Örebro 2015-01-10
12 200m M 15 2000 Leo Bergström 26.95 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
13 200m M 13 2002 Oliver Papinski 27.13 Svealandsmästerskapen dag 1 Västerås 2015-03-14
14 200m M 14 2001 Gustav Gahne 27.38 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
15 200m M 14 2001 Axel Glavare Karlsson 27.43 Örebro Indoor Games dag 1 Tybblelundshallen, Örebro 2015-01-10
16 200m M 56 1959 Benny Carlsson 27.77 IVSM Dag 3 Borås 2015-03-08
17 200m M 13 2002 Ludvig All 28.33 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
18 200m M 14 2001 Alexander Herrman 28.83 Örebro Indoor Games dag 1 Tybblelundshallen, Örebro 2015-01-10
19 200m M 13 2002 Simon Ritzén 31.00 Resultattävling inför XL-galan Bosön 2015-01-28
20 200m M 12 2003 David Blomberg 31.05 Resultattävling inför XL-galan Bosön 2015-01-28
21 200m M 10 2005 Joel Enander 31.40 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
22 200m M 11 2004 Isak Sterner 31.58 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
23 200m M 10 2005 Måns Hjertberg 33.81 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
24 200m M 11 2004 Gustaf Hallert 33.94 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
25 200m M 9 2006 Oskar Sterner 36.02 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
                           
  400m                
1 400m M 17 1998 William Frobe 51.05 IJSM dag 2 Göteborg 2015-03-01
2 400m M 20 1995 Jacob Öman 52.38 Hammarbyspelen dag 2 Sätra 2015-02-14
3 400m M 10 2005 Henrik Edlund 74.68 Hammarbyspelen dag 3 Sätra 2015-02-15
4 400m M 8 2006 Elias Dahlström 76.60 Första Chansen dag 2 Huddingw 2014-11-23
5 400m M 9 2005 Joel Enander 80.70 Första Chansen dag 1 Huddinge 2014-11-22
6 400m M 10 2005 Adrian Holma 81.33 Hammarbyspelen dag 3 Sätra 2015-02-15
7 400m M 10 2005 Måns Hjertberg 81.94 Hammarbyspelen dag 3 Sätra 2015-02-15
8 400m M 10 2005 Yannick Buchli 84.87 Hammarbyspelen dag 3 Sätra 2015-02-15
9 400m M 8 2006 Edvin Sidwall 86.17 SAYO Indoor Sätra 2014-12-06
                           
  600m                
1 600m M 12 2002 Ludvig All 1.55:75 SAYO Indoor Sätra 2014-12-06
2 600m M 11 2004 Erik Gahne 2.00:76 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
3 600m M 11 2004 Hjalmar Levin 2.04:52 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
4 600m M 9 2006 Elias Dahlström 2.05:36 QuickNet Spelen Västerås 2015-04-18
5 600m M 9 2005 Adrian Holma 2.11:22 SAYO Indoor Sätra 2014-12-06
6 600m M 11 2003 Elliot Wahlberg 2.15:44 SAYO Indoor Sätra 2014-12-06
7 600m M 10 2005 Måns Hjertberg 2.15:90 Marsspelen dag 1 Örebro 2015-03-21
8 600m M 9 2005 Yannick Buchli 2.17:11 SAYO Indoor Sätra 2014-12-06
9 600m M 9 2006 Arvid Lehman 2.17:75 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
10 600m M 9 2006 Oskar Sterner 2.22:02 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
11 600m M 10 2005 Wiggo Jerbrant 2.24:19 Marsspelen dag 1 Örebro 2015-03-21
12 600m M 9 2005 Philip Wahlberg 2.27:48 SAYO Indoor Sätra 2014-12-06
13 600m M 9 2006 Elias Dahlin 2.41:54 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
14 600m M 9 2006 William Harling 2.41:87 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
                           
  800m                
1 800m M 22 1993 Fredrik Wohlfahrt 2.30:98 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
2 800m M 13 2002 Ludvig All 2.35:37 Marsspelen dag 1 Örebro 2015-03-21
3 800m M 13 2002 Oliver Papinski 2.50:19 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
4 800m M 11 2004 Gustaf Hallert 2.53:61 Marsspelen dag 1 Örebro 2015-03-21
5 800m M 13 2002 Isak Tannlund 2.53:90 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
6 800m M 13 2002 Noel Wallér 2.56:89 Marsspelen dag 1 Örebro 2015-03-21
                           
  1000m                
1 1000m M 15 2000 Nikolai Herrman 2.56:41 Örebro Indoor Games dag 2 Tybblelundshallen, Örebro 2015-01-11
2 1000m M 15 2000 Gustav Gahne 2.57:33 Lilla XL-Galan Sätra 2015-02-01
3 1000m M 14 2001 Gustav Gahne 2.57:65 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
4 1000m M 14 2001 Axel Glavare Karlsson 3.12:48 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
5 1000m M 14 2001 Alexander Herrman 3.24:19 Örebro Indoor Games dag 2 Tybblelundshallen, Örebro 2015-01-11
6 1000m M 41 1974 Magnus Kling 4.28:40 Veterantävling Nyköping 2015-02-14
                           
  40m häck                
1 40m häck 55,0 M 10 2005 Joel Enander 7.49 Hammarbyspelen dag 3 Sätra 2015-02-15
2 40m häck 55,0 M 10 2005 Adrian Holma 7.70 Hammarbyspelen dag 3 Sätra 2015-02-15
3 40m häck 55,0 M 10 2005 Henrik Edlund 7.82 Hammarbyspelen dag 3 Sätra 2015-02-15
4 40m häck 55,0 M 10 2005 Måns Hjertberg 8.89 Hammarbyspelen dag 3 Sätra 2015-02-15
5 40m häck 55,0 M 10 2005 Yannick Buchli 9.09 Hammarbyspelen dag 3 Sätra 2015-02-15
                           
  60m häck                
  99,1 cm                        
1 60m häck 99.1 M 41 1974 Magnus Kling 12.25 Veterantävling Nyköping 2015-02-14
  91,4 cm                        
1 60m häck 91.4 P17 M 17 1998 William Frobe 8.24 IJSM dag 1 Göteborg 2015-02-28
2 60m häck 91.4 P17 M 17 1998 Johan Bengtsson 8.71 Raka Spåret Sätra 2015-01-31
3 60m häck 91.4 P17 M 16 1999 Axel Kullin 9.19 Hammarbyspelen dag 3 Sätra 2015-02-15
4 60m häck 91.4 P17 M 56 1959 Benny Carlsson 12.78 IVSM Dag 3 Borås 2015-03-08
  84,0 cm                        
1 60m häck 84,0 M 15 2000 Leo Bergström 9.39 Mångkamps ISM Dag 2 Norrköping 2015-02-01
2 60m häck 84,0 M 14 2001 Axel Glavare Karlsson 11.56 Hammarbyspelen dag 3 Sätra 2015-02-15
  76,2 cm                        
1 60m häck 76,2 P12/13 gamla F13 M 13 2002 Zion Eriksson 9.35 IUDM/Formenkollen dag 1 Sätra 2015-02-07
2 60m häck 76,2 P12/13 gamla F13 M 13 2002 Ludvig All 10.12 Svealandsmästerskapen dag 1 Västerås 2015-03-14
3 60m häck 76,2 P12/13 gamla F13 M 13 2002 Oliver Papinski 10.41 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
4 60m häck 76,2 P12/13 gamla F13 M 12 2002 Sebastian Isaksson 10.85 Luciaspelen dag 1 Sätrahallen 2014-12-13
5 60m häck 76,2 P12/13 gamla F13 M 13 2002 Simon Ritzén 12.07 Lilla XL-Galan Sätra 2015-02-01
6 60m häck 76,2 P12/13 gamla F13 M 12 2003 David Blomberg 12.26 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
7 60m häck 76,2 P12/13 gamla F13 M 13 2002 Carl Mejerland 12.46 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
8 60m häck 76,2 P12/13 gamla F13 M 13 2002 Noel Wallér 12.66 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
9 60m häck 76,2 P12/13 gamla F13 M 12 2003 Adam Eckerberg 12.74 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
10 60m häck 76,2 P12/13 gamla F13 M 12 2003 Alexander Ohlsén 13.19 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
11 60m häck 76,2 P12/13 gamla F13 M 12 2003 Christoffer Tarmet 13.47 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
12 60m häck 76,2 P12/13 gamla F13 M 13 2002 Isak Tannlund 13.93 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
13 60m häck 76,2 P12/13 gamla F13 M 12 2003 Ludwig Lissgärde 19.50 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
  60,0 cm                        
1 60m häck 60 M 11 2004 Isak Sterner 10.10 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
2 60m häck 60 M 10 2005 Joel Enander 10.83 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
3 60m häck 60 M 10 2005 Sam Hälleberg 12.23 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
4 60m häck 60 M 10 2005 Måns Hjertberg 12.32 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
5 60m häck 60 M 11 2004 Gustaf Hallert 12.69 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
6 60m häck 60 M 9 2006 Oskar Sterner 12.95 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
7 60m häck 60 M 10 2005 Wiggo Jerbrant 13.39 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
                           
  Längd                
  Planka                        
1 Längd planka M 20 1995 Carl Månsson 6.54 Yale-Dartmouth-Columbia Meet New Haven, USA 2015-01-24
2 Längd planka M 17 1998 Anton Cigéhn 5.94 Raka Spåret Sätra 2015-01-31
3 Längd planka M 17 1998 Johan Bengtsson 5.75 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
4 Längd planka M 15 2000 Leo Bergström 5.43 Mångkamps ISM Dag 1 Norrköping 2015-02-07
5 Längd planka M 14 2000 Andreas Cigehn 4.93 Luciaspelen dag 1 Sätrahallen 2014-12-13
6 Längd planka M 15 2000 Vidar Stenqvist 4.66 Örebro Indoor Games dag 2 Tybblelundshallen, Örebro 2015-01-11
7 Längd planka M 14 2001 Axel Glavare Karlsson 4.56 Örebro Indoor Games dag 1 Tybblelundshallen, Örebro 2015-01-10
8 Längd planka M 14 2000 Elliot Cigehn 4.55 Luciaspelen dag 1 Sätrahallen 2014-12-13
9 Längd planka M 14 2001 Joakim Lönn 4.52 Scandic Indoor Games dag 2 Huddinge 2015-01-17
10 Längd planka M 41 1974 Magnus Kling 4.14 Veterantävling Nyköping 2015-02-14
11 Längd planka M 14 2001 Gustav Skaring 3.95 Lilla XL-Galan Sätra 2015-02-01
  Zon                        
1 Längd zon M 13 2002 Zion Eriksson 5.60 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
2 Längd zon M 13 2002 Oliver Papinski 5.14 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
3 Längd zon M 13 2002 Oskar Edlund 5.06 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
4 Längd zon M 12 2002 Ludvig All 4.98 Luciaspelen dag 2 Sätrahallen 2014-12-14
5 Längd zon M 12 2002 Sebastian Isaksson 4.86 Luciaspelen dag 2 Sätrahallen 2014-12-14
6 Längd zon M 15 2000 Leo Bergström 4.78 Hammarbyspelen dag 3 Sätra 2015-02-15
7 Längd zon M 11 2004 Isak Sterner 4.47 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
8 Längd zon M 12 2003 David Blomberg 4.22 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
9 Längd zon M 13 2002 Simon Ritzén 4.07 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
10 Längd zon M 9 2005 Henrik Edlund 3.98 SAYO Indoor Sätra 2014-12-06
11 Längd zon M 10 2005 Joel Enander 3.98 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
12 Längd zon M 13 2002 Carl Mejerland 3.96 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
13 Längd zon M 12 2003 Alexander Ohlsén 3.93 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
14 Längd zon M 9 2005 Adrian Holma 3.91 SAYO Indoor Sätra 2014-12-06
15 Längd zon M 12 2003 Adam Eckerberg 3.76 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
16 Längd zon M 12 2003 Ludwig Lissgärde 3.67 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
17 Längd zon M 9 2006 Elias Dahlström 3.63 QuickNet Spelen Västerås 2015-04-18
18 Längd zon M 10 2005 Sam Hälleberg 3.50 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
19 Längd zon M 10 2005 Yannick Buchli 3.36 Hammarbyspelen dag 3 Sätra 2015-02-15
20 Längd zon M 13 2002 Noel Wallér 3.32 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
21 Längd zon M 8 2006 Edvin Sidwall 3.30 SAYO Indoor Sätra 2014-12-06
22 Längd zon M 10 2005 Måns Hjertberg 3.30 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
23 Längd zon M 10 2005 David Gheorghe 3.24 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
24 Längd zon M 10 2004 Carl-Johan Stener 3.24 Luciaspelen dag 1 Sätrahallen 2014-12-13
25 Längd zon M 11 2003 Elliot Wahlberg 3.20 SAYO Indoor Sätra 2014-12-06
26 Längd zon M 10 2005 Johannes Öster 3.19 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
27 Längd zon M 10 2005 Wiggo Jerbrant 3.19 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
28 Längd zon M 10 2005 Viggo Stridh 3.11 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
29 Längd zon M 9 2006 Oskar Sterner 3.08 Marsspelen dag 2 Örebro 2015-03-25
30 Längd zon M 13 2002 Isak Tannlund 3.05 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
31 Längd zon M 9 2006 Arvid Lehman 2.97 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
32 Längd zon M 9 2005 Philip Wahlberg 2.95 SAYO Indoor Sätra 2014-12-06
33 Längd zon M 10 2005 David Smedshammar 2.94 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
34 Längd zon M 9 2006 David Norberg 2.91 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
35 Längd zon M 9 2006 William Harling 2.77 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
36 Längd zon M 10 2005 Axel Norrbom 2.76 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
37 Längd zon M 10 2005 Elias Roeck Hansen 2.74 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
38 Längd zon M 8 2006 David Ritzen 2.70 SAYO Indoor Sätra 2014-12-06
39 Längd zon M 10 2005 Alexandros Ladis 2.70 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
40 Längd zon M 8 2007 Theo Sundgren 2.49 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
41 Längd zon M 10 2005 William Lindberg 2.48 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
42 Längd zon M 9 2006 Max Svensson 2.45 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
43 Längd zon M 10 2005 Oscar Dyrssen 2.44 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
44 Längd zon M 9 2006 Baltzar Larsson 2.19 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
45 Längd zon M 10 2005 Filip Ingberg 2.17 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
                           
  Tresteg                
  Planka                        
1 Tresteg planka M 17 1998 Gabriel Lundvall 13.66 Raka Spåret Sätra 2015-01-31
2 Tresteg planka M 15 2000 Leo Bergström 11.25 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
3 Tresteg planka M 14 2001 Axel Glavare Karlsson 9.18 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
  Zon                        
1 Tresteg zon M 13 2002 Ludvig All 10.13 IUDM/Formenkollen dag 2 Sätra 2015-02-08
2 Tresteg zon M 13 2002 Oliver Papinski 9.44 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
3 Tresteg zon M 13 2002 Simon Ritzén 8.29 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
                           
  Höjd                
1 Höjd M 19 1996 Fabian Delryd 2.10 Scandic Indoor Games dag 2 Huddinge 2015-01-17
2 Höjd M 15 2000 Leo Bergström 1.86 IUSM dag 1 Örebro 2015-03-07
3 Höjd M 13 2002 Zion Eriksson 1.69 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
4 Höjd M 17 1998 Jonathan Karlsson 1.60 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
5 Höjd M 48 1967 Jens Skaring 1.57 IVDM Sätra 2015-01-10
6 Höjd M 41 1974 Magnus Kling 1.52 Veterantävling Nyköping 2015-02-14
7 Höjd M 15 2000 Nikolai Herrman 1.52 Örebro Indoor Games dag 1 Tybblelundshallen, Örebro 2015-01-10
8 Höjd M 13 2002 Oliver Papinski 1.49 IUDM/Formenkollen dag 1 Sätra 2015-02-07
9 Höjd M 14 2001 Joakim Lönn 1.43 Lilla XL-Galan Sätra 2015-02-01
10 Höjd M 12 2002 Sebastian Isaksson 1.42 SAYO Indoor Sätra 2014-12-06
11 Höjd M 13 2002 Ludvig All 1.42 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
12 Höjd M 15 2000 Vidar Stenqvist 1.41 Örebro Indoor Games dag 1 Tybblelundshallen, Örebro 2015-01-10
13 Höjd M 11 2004 Isak Sterner 1.40 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
14 Höjd M 14 2001 Axel Glavare Karlsson 1.36 Örebro Indoor Games dag 1 Tybblelundshallen, Örebro 2015-01-10
15 Höjd M 14 2001 Alexander Herrman 1.31 Örebro Indoor Games dag 1 Tybblelundshallen, Örebro 2015-01-10
16 Höjd M 14 2001 Gustav Skaring 1.28 Lilla XL-Galan Sätra 2015-02-01
17 Höjd M 12 2003 Adam Eckerberg 1.25 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
18 Höjd M 13 2002 Simon Ritzén 1.25 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
19 Höjd M 12 2002 Linus Andrell 1.23 SAYO Indoor Sätra 2014-12-06
20 Höjd M 12 2003 David Blomberg 1.20 Marsspelen dag 1 Örebro 2015-03-21
21 Höjd M 10 2005 Henrik Edlund 1.20 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
22 Höjd M 12 2003 Alexander Ohlsén 1.20 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
23 Höjd M 13 2002 Noel Wallér 1.20 Marsspelen dag 1 Örebro 2015-03-21
24 Höjd M 10 2005 William Lindberg 1.20 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
25 Höjd M 12 2003 Ludwig Lissgärde 1.19 Lilla XL-Galan Sätra 2015-02-01
26 Höjd M 10 2005 Sam Hälleberg 1.18 Marsspelen dag 1 Örebro 2015-03-21
27 Höjd M 9 2006 Elias Dahlström 1.18 Sista Chansen dag 2 Storängsvallen 2015-03-22
28 Höjd M 10 2005 Viggo Stridh 1.16 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
29 Höjd M 10 2005 Adrian Holma 1.15 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
30 Höjd M 10 2005 Måns Hjertberg 1.12 Marsspelen dag 1 Örebro 2015-03-21
31 Höjd M 10 2005 Axel Norrbom 1.12 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
32 Höjd M 10 2005 Johannes Öster 1.10 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
33 Höjd M 11 2004 Gustaf Hallert 1.10 Marsspelen dag 1 Örebro 2015-03-21
34 Höjd M 11 2004 Carl-Johan Stener 1.08 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
35 Höjd M 10 2005 Joel Enander 1.08 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
36 Höjd M 8 2006 Arvid Lehman 1.08 Täby IS 06 Trekamp  Täby, Tibble 2014-12-14
37 Höjd M 9 2006 Robin Suves 1.08 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
38 Höjd M 9 2006 Oskar Sterner 1.08 Marsspelen dag 1 Örebro 2015-03-21
39 Höjd M 10 2005 Melvin Kvist 1.05 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
40 Höjd M 12 2003 Christoffer Tarmet 1.05 Lilla XL-Galan Sätra 2015-02-01
41 Höjd M 10 2005 Elias Roeck Hansen 1.00 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
42 Höjd M 11 2004 Arvid Glavare Karlsson 1.00 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
43 Höjd M 10 2005 David Smedshammar 1.00 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
44 Höjd M 10 2005 David Gheorghe 1.00 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
45 Höjd M 10 2005 Fredrik Rydberg 1.00 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
46 Höjd M 9 2006 Edvin Sidwall 1.00 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
47 Höjd M 9 2006 Filip Berglund Carlén 0.96 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
48 Höjd M 9 2006 Benjamin Gummerus 0.96 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
49 Höjd M 9 2006 Elias Dahlin 0.96 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
50 Höjd M 10 2005 Filip Ingberg 0.96 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
51 Höjd M 9 2006 Baltzar Larsson 0.96 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
52 Höjd M 10 2005 Alexander Lissgärde 0.96 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
53 Höjd M 10 2005 Yannick Buchli 0.95 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
54 Höjd M 10 2005 Alexandros Ladis 0.95 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
55 Höjd M 11 2004 Victor Andersson 0.92 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
56 Höjd M 9 2006 Gustaf Weiner 0.92 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
57 Höjd M 9 2006 Wilmer Klintorph Lidgren 0.92 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
58 Höjd M 9 2006 David Norberg 0.92 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
59 Höjd M 10 2005 Alex Ladis 0.92 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
60 Höjd M 10 2005 Wiggo Jerbrant 0.92 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
61 Höjd M 10 2005 Oscar Dyrssen 0.92 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
62 Höjd M 10 2005 Viktor Anheim 0.92 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
63 Höjd M 9 2006 David Ritzen 0.88 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
64 Höjd M 9 2006 William Harling 0.88 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
65 Höjd M 8 2006 Albin Herlin 0.85 Täby IS 06 Trekamp  Täby, Tibble 2014-12-14
66 Höjd M 8 2006 Nils Jonassen 0.85 Täby IS 06 Trekamp  Täby, Tibble 2014-12-14
67 Höjd M 9 2006 Noel Svidén 0.84 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
68 Höjd M 10 2005 Alvar Jonsson 0.84 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
69 Höjd M 10 2005 Elis Nyström 0.80 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
70 Höjd M 8 2006 Max Svensson 0.75 Täby IS 06 Trekamp  Täby, Tibble 2014-12-14
                           
  Stav                
1 Stav M 15 2000 Leo Bergström 2.45 Mångkamps ISM Dag 1 Norrköping 2015-02-07
2 Stav M 13 2002 Ludvig All 1.72 Scandic Indoor Games dag 3 Huddinge 2015-01-18
3 Stav M 13 2002 Simon Ritzén 1.70 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
4 Stav M 13 2002 Oliver Papinski 1.70 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
5 Stav M 13 2002 Carl Mejerland 1.60 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
                           
  Kula                
  7,26 kg                        
1 Kula 7,26kg M 41 1974 Magnus Kling 9.32 Veterantävling Nyköping 2015-02-14
2 Kula 7,26kg M 48 1967 Jens Skaring 9.30 IVDM Sätra 2015-01-10
  5 kg                        
1 Kula 5kg M 17 1998 Johan Bengtsson 11.74 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
2 Kula 5kg M 16 1999 Axel Kullin 10.77 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
  4 kg                        
1 Kula 4kg M 15 2000 Leo Bergström 11.07 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
2 Kula 4kg M 15 2000 Andreas Cigehn 10.29 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
3 Kula 4kg M 15 2000 Elliot Cigehn 9.63 Scandic Indoor Games dag 3 Huddinge 2015-01-18
  3 kg                        
1 Kula 3kg M 13 2002 Oliver Papinski 9.88 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
2 Kula 3kg M 13 2002 Zion Eriksson 8.56 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
3 Kula 3kg M 12 2002 Sebastian Isaksson 8.28 Luciaspelen dag 1 Sätrahallen 2014-12-13
4 Kula 3kg M 13 2002 Carl Mejerland 7.77 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
5 Kula 3kg M 12 2002 Ludvig All 7.67 Luciaspelen dag 1 Sätrahallen 2014-12-13
6 Kula 3kg M 12 2003 Johan Åkersten 7.34 Lilla XL-Galan Sätra 2015-02-01
7 Kula 3kg M 13 2002 Oskar Edlund 7.25 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
8 Kula 3kg M 12 2003 David Blomberg 6.64 Lilla XL-Galan Sätra 2015-02-01
9 Kula 3kg M 12 2003 Adam Eckerberg 6.48 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
10 Kula 3kg M 12 2003 Ludwig Lissgärde 6.26 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
11 Kula 3kg M 12 2002 Linus Andrell 6.24 SAYO Indoor Sätra 2014-12-06
12 Kula 3kg M 12 2003 Alexander Ohlsén 6.18 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
13 Kula 3kg M 12 2003 Christoffer Tarmet 5.75 Lilla XL-Galan Sätra 2015-02-01
14 Kula 3kg M 13 2002 Simon Ritzén 5.75 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
15 Kula 3kg M 13 2002 Noel Wallér 5.31 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
16 Kula 3kg M 13 2002 Isak Tannlund 4.76 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
  2 kg                        
1 Kula 2kg M 11 2004 Isak Sterner 8.14 Täby Vinterspel dag 2 Sätra 2015-01-25
2 Kula 2kg M 10 2005 Henrik Edlund 8.05 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
3 Kula 2kg M 11 2004 Arvid Glavare Karlsson 7.25 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
4 Kula 2kg M 10 2005 Joel Enander 7.24 Hammarbyspelen dag 3 Sätra 2015-02-15
5 Kula 2kg M 10 2005 Viggo Stridh 6.90 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
6 Kula 2kg M 10 2005 Sam Hälleberg 6.80 Marsspelen dag 1 Örebro 2015-03-21
7 Kula 2kg M 10 2005 William Lindberg 6.38 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
8 Kula 2kg M 10 2005 Fredrik Rydberg 6.30 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
9 Kula 2kg M 11 2004 Sebastian Wilches 6.21 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
10 Kula 2kg M 10 2005 Wiggo Jerbrant 6.21 Marsspelen dag 1 Örebro 2015-03-21
11 Kula 2kg M 10 2005 Johannes Öster 6.14 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
12 Kula 2kg M 9 2006 Elias Dahlström 6.09 Haninge open dag 1 Handen 2015-03-14
13 Kula 2kg M 9 2006 Arvid Lehman 6.09 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
14 Kula 2kg M 10 2005 Måns Hjertberg 5.77 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
15 Kula 2kg M 9 2006 Robin Suves 5.73 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
16 Kula 2kg M 10 2005 Adrian Holma 5.68 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
17 Kula 2kg M 11 2004 Carl-Johan Stener 5.53 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
18 Kula 2kg M 10 2005 Elis Nyström 5.47 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
19 Kula 2kg M 10 2005 Elias Roeck Hansen 5.42 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
20 Kula 2kg M 10 2005 Alex Ladis 5.42 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
21 Kula 2kg M 10 2005 Axel Norrbom 5.28 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
22 Kula 2kg M 10 2005 Filip Ingberg 5.24 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
23 Kula 2kg M 10 2005 Melvin Kvist 5.19 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
24 Kula 2kg M 9 2006 Oskar Sterner 5.17 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
25 Kula 2kg M 10 2005 Viktor Anheim 5.09 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
26 Kula 2kg M 10 2005 Alexandros Ladis 5.07 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
27 Kula 2kg M 10 2005 Alexander Lissgärde 5.03 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
28 Kula 2kg M 10 2005 Oscar Dyrssen 4.93 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
29 Kula 2kg M 9 2006 Noel Svidén 4.90 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
30 Kula 2kg M 11 2004 Victor Andersson 4.86 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
31 Kula 2kg M 9 2006 David Ritzen 4.81 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
32 Kula 2kg M 8 2006 Edvin Sidwall 4.75 Täby IS 06 Trekamp  Täby, Tibble 2014-12-14
33 Kula 2kg M 10 2005 Yannick Buchli 4.70 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
34 Kula 2kg M 9 2006 David Norberg 4.66 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
35 Kula 2kg M 9 2006 Filip Berglund Carlén 4.61 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
36 Kula 2kg M 8 2006 Benjamin Gummerus 4.50 Täby IS 06 Trekamp  Täby, Tibble 2014-12-14
37 Kula 2kg M 9 2006 William Harling 4.42 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
38 Kula 2kg M 9 2006 Baltzar Larsson 4.42 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
39 Kula 2kg M 9 2006 Gustaf Weiner 4.41 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
40 Kula 2kg M 9 2006 Elias Dahlin 4.38 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
41 Kula 2kg M 10 2005 Alvar Jonsson 4.23 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
42 Kula 2kg M 9 2006 Wilmer Klintorph Lidgren 4.22 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
43 Kula 2kg M 8 2006 Nils Jonassen 4.12 Täby IS 06 Trekamp  Täby, Tibble 2014-12-14
44 Kula 2kg M 9 2006 Albin Herlin 4.10 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
45 Kula 2kg M 10 2005 David Smedshammar 4.08 Täby Vinterspel dag 1 Sätra 2015-01-24
46 Kula 2kg M 9 2006 Max Svensson 3.96 Triangelkampen Del 1 Storängshallen, Huddinge 2015-03-29
                           
  Mångkamp                
1 7-kamp P15 M 15 2000 Leo Bergström 3389 Mångkamps ISM Dag 2 Norrköping 2015-02-01
1 4-kamp P13 M 13 2002 Ludvig All 2760 IUDM Mångkamp dag 1 Sätra 2015-01-10
                           
  Staffett                
1 5x200m M 13 2002 P 02 2.24:84 Stockholmskampen 1 Sätra 2015-04-19
                   
1 4x200 Mix M 13 2002 Mix 02 1.49:22 Lilla XL-Galan Sätra 2015-02-01
2 4x200 Mix M 12 2003 Mix 03 2.13:02 Lilla XL-Galan Sätra 2015-02-01