Hoppa till sidans innehåll

Test 2 oktober 2020

01 OKT 2020 10:16
  • Uppdaterad: 01 OKT 2020 10:16

Tidsschema test 2 oktober 2020

 

Tiderna är endast cirkatider, så kom i god tid! Senast en timme före utsatt tid borde du vara på plats. Tänk på att ta med testkort! 

Testet betalas på plats antigen swish eller kontant 200 kr/test, 150 kr/rest

Uppvärmning Tävlingstest och basic 1 startar 17.30

Tävlingstest 17.36

Aisha

Bagirov

Töreboda Konståkningsklubb

Kerstin

Stenemar

Töreboda Konståkningsklubb

 

Basic 1 17.40

Greta

Blomgren

Lidköpings Konståkningsklubb

Izabel

Fritz

Skara Konståkningsförening

Natalie

Persson

Töreboda Konståkningsklubb

Nikita

Hodzic Lindlöf

Skövde Konståkningsklubb

Ritta

Adam

Tibro Konståkningsklubb

Signe

Sundén

Skara Konståkningsförening

Thea

Källgren

Töreboda Konståkningsklubb

Tuva

Källgren

Töreboda Konståkningsklubb

Ängla

Isberg

Skara Konståkningsförening

 

Basic 2 18.15

Alice

Gustafsson

Skara Konståkningsförening

Alva

Lindroth

Göteborgs Konståkningsklubb Synchro

Ebba

Mellblom

Skara Konståkningsförening

Elsa

Lundgren

Skara Konståkningsförening

Emma

Ritzén

Tibro Konståkningsklubb

Inga

Krekora

Skara Konståkningsförening

Lina

Müller

Tibro Konståkningsklubb

Majken

Jalmelin

Tibro Konståkningsklubb

Märta

Lidström

Tibro Konståkningsklubb

Stina

Olsson

Skara Konståkningsförening

 

Fri 1 18.45

Matilda    Dahlqvist         Skövde Konståkningsklubb

Molly       Alm                 Skara Konståkningsförening

Natalie     Persson            Töreboda Konståkningsklubb

Rosa        Klingberg         Töreboda Konståkningsklubb

Thea        Källgren           Töreboda Konståkningsklubb

Tuva        Källgren           Töreboda Konståkningsklubb

 

 

 

 

 

 

Fri 2 19.10

Ebba        Holm               Skara Konståkningsförening

Lea   Starmer Andersson Skara Konståkningsförening

Lovisa     Wiberg             Skövde Konståkningsklubb

Maria       Russetti           Skövde Konståkningsklubb

Signe       Pedersen          Skara Konståkningsförening

Stina        Olsson             Skara Konståkningsförening 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paus och Isvård

 

Basic 3 19.30

Hanna      Gyltman          Skara Konståkningsförening

Meja        Samuelsson     Skara Konståkningsförening

  

Basic 4 19.35

Faye        Ho                   Tibro Konståkningsklubb

Maja        Magnusson      Tibro Konståkningsklubb

Sarah       Johansson        Tibro Konståkningsklubb

Wilma Svensson Buchmann Tibro Konståkningsklubb

 

 

 

 

Fri 3  19.55

Hannah    Moberg           Skara Konståkningsförening

Meja        Axelsson.        Lidköpings Konståkningsklubb

Nathalie   Kavak             Skövde Konståkningsklubb

Tilda        Göransson       Lidköpings Konståkningsklubb

Wilma Svensson Buchmann Tibro Konståkningsklubb

 

 

 

 Fri 4 20.10

Emmy

Wratt

Skara Konståkningsförening

Faye

Ho

Tibro Konståkningsklubb

Wilma

Fredsberg

Skövde Konståkningsklubb

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skribent: Karolina Matesa
Epost: Adressen Gömd

 

prismatibro 

 

Sponsorhuset - Bra erbjudanden som samtidigt gynnar Tibro KK

 Sponsorhuset

 

 

 

 

  Följ Tibro KK

  f  I 

 

 

Postadress:
Tibro KK - Konståkning
Gymnasiegatan 31
54332 Tibro

Besöksadress:
Gymnasiegatan 31
54332 Tibro

Kontakt:
Tel: +46736793435
E-post: This is a mailto link

Se all info