Hoppa till sidans innehåll

Följ sidan "TIF nyheter"

Fyll i namn och e-postadress nedan för att följa denna sida. Ett e-postmeddelande kommer då att skickas till dig när något nytt publiceras på sidan.

TIF nyheter


 

(2020-12-24 12:17)
Vinstutlämning sker måndagen den 7, 14, 21 och 28 december i TIF-stugan mellan 18:00 - 19:00 eller efter överenskommelse med Kjell-Åke tel. 0703 23 14 20
 
(2020-11-28 17:02)
 
(2020-11-28 16:40)
Vinstutlämning sker måndagen den 7, 14, 21 och 28 december i TIF-stugan mellan 18:00 - 19:00 eller efter överenskommelse med Kjell-Åke tel. 0703 23 14 20
 
(2020-08-19 19:56)
 
(2020-04-11 15:55)
 
(2020-03-25 12:14)
 
(2020-01-21 14:19)
 
(2019-12-31 09:34)
 
(2019-12-01 16:10)
 
(2019-11-30 10:44)
Utlämning av vinster sker torsdagen den 5,12,19 december samt 2 januari i TIF-stugan klockan 18-19 eller efter överenskommelse med Kjell-Åke telefon 0703 23 14 20
 
(2019-11-02 16:21)
 
(2019-04-30 10:39)
 
(2019-04-09 15:13)
Långfredagen 19 april 2019
 
(2019-04-09 15:09)
Hjortnäs Torestorp
 
(2019-02-26 22:36)
 

Filtrera nyheter

År Månad

Torestorps IF

Styrelsen

Hans-Erik Sohlberg Ordf.
hans-erik@lahallsbil.se

Martina Elander Sekr.
martina_elander@hotmail.com

Kjell-Åke Andersson Kassör
kjellakeandersson48@gmail.com

Tel. 0320 55277

Patrik Elander
patrikelander@hotmail.com

Hasse Svedberg
hasse@tradgardsserviceimark.com

Emilia Klasson
millsan_92@hotmail.com

Fredrik Johansson
olofssonjohansson@msn.com

Hanna Bengtsson
hanna.bengtsson@mark.se

Johan Florell
johansolbon@live.se

  Gunilla Svensson
bsvensson57@gmail.com

Martin Andersson
blomster.12torestorp@gmail.com

TIF-stugan

Ange alt-text här.

Stöd Torestorps IF!

Köp dina lotter här!

Postadress:
Torestorps IF
Sportvägen, Sporthögen
51193 Torestorp

Kontakt:
Tel: 032055207
E-post: torestorpsif@hotmail.com

Se all info