Hoppa till sidans innehåll

Dragninglista Adventskalender 2020

28 NOV 2020 16:40
Vinstutlämning sker måndagen den 7, 14, 21 och 28 december i TIF-stugan mellan 18:00 - 19:00 eller efter överenskommelse med Kjell-Åke
tel. 0703 23 14 20
  • Uppdaterad: 28 NOV 2020 16:59

24/12 # Namn Vinst
  919  Lena Johansson  1500
  85 M. Bangsgaard B-lott
  311 Julia Estetan B-lott
  767 H-E Sohlberg Pläd
  172 Irene Carlsson Pläd
       
23/12 # Namn Vinst
  380  Sanna Nordin  1500
  515 Linn Augustsson B-lott
  955 Jörgen Blom B-lott
  35 Fam. Östby Pläd
  441 Evelina Eckegren Pläd
       
22/12 # Namn Vinst
  571  Ella Johannesson  1500
  39 P-A Persson B-lott
  221 Christina Olsson B-lott
  964 Ronny Nilsson Pläd
  664 Torestorp Måleri Pläd
       
21/12 # Namn Vinst
  136  R o S Elander  1500
  193 Catarina Åkersta B-lott
  341 Marie Persson B-lott
  544 Malin Figander Pläd
  694 Ingmar Augustsson Pläd
       
20/12 # Namn Vinst
  849  Marcus Hagman  1500
  620 Svansjö El B-lott
  853 Carina Johansson B-lott
  824 Simon Svensson Pläd
  691 Inger Johansson Pläd
       
19/12 # Namn Vinst
  766  Johan Christersson  1500
  838 Rein Florell B-lott
  726 Katarina Leppänen B-lott
  710 L-H Haraldsson Pläd
  815 Gunnar Svensson Pläd
       
18/12 # Namn Vinst
  965  Anneth Kardemark  1500
  830 Håkan Hedby B-lott
  456 Monica Norrman B-lott
  138 Isabella Karlsson Pläd
  641 Starcoatch Pläd
       
17/12 # Namn Vinst
  997  T & O Andersson  1500
  286 Johanna Jonesund B-lott
  974 Karin Nydén B-lott
  399 Mattias Karlsson Pläd
  546 Marie Hort Pläd
       
16/12 # Namn Vinst
  818  Morgan Johansson  1500
  486 C-G Svahn B-lott
  71 Ivan Hemberg B-lott
  22 Leif Engman Pläd
  590 Johan Florell Pläd
       
15/12 # Namn Vinst
  273  Henry Johansson  1500
  271 Marit Klaesson B-lott
  177 Rebecca Arvidsson B-lott
  629 Job AB Pläd
  253 Birgitta Herngren Pläd
       
14/12 # Namn Vinst
  84  Stig Karlsson  1500
  700 Annette Salminen B-lott
  296 Linus Hjelm B-lott
  64 Agneta Arnoldsson Pläd
  310 Richard Salomonsson Pläd
       
13/12 # Namn Vinst
  396  Michael Eliasson  1500
  258 Emelie Persson B-lott
  841 Sven Svensén B-lott
  132 Alexandra Elander Pläd
  907 Hubbe B Pläd
       
12/12 # Namn Vinst
  152  Mattias Johansson  1500
  626 Svansjö Företagstjänst B-lott
  283 Kajsa Knopp B-lott
  945 Sara o Alexander Pläd
  545 Håkan Andersson Pläd
       
11/12 # Namn Vinst
  101  B-O Nilsson  1500
  572 Lotta Olofsson B-lott
  141 Rosita Johansson B-lott
  97 Jörgen Blom Pläd
  265 Max Jarhult Pläd
       
10/12 # Namn Vinst
  226  Emma o Matilda  1500
  401 Ewa Fasth B-lott
  501 Helen Persson B-lott
  797 Carina Nilsson Pläd
  999  T & O Andersson  Pläd
       
9/12 # Namn Vinst
  537  Line Johansson  1500
  33  Knut o Albert A.  B-lott
  37  Knut o Albert A.  B-lott
  862 Peter Brag Pläd
  82 Birgit Saldert Pläd
       
8/12 # Namn Vinst
  392  Ella Andersson  1500
  481 Fam Karlsson/Olsson B-lott
  159 Ove Morander B-lott
  820 Isac Johansson Pläd
  285 Susanna Svensson Pläd
       
7/12 # Namn Vinst
  918  I-L Christersson  1500
  944 Emma o Matilda B-lott
  916 Monika Andersson B-lott
  174 Jonatan Håkansson Pläd
  879 Helena Sjöman Pläd
       
6/12 # Namn Vinst
  803  Anneli Wallvingskog  1500
  397 Tage Christensson B-lott
  921 Sandra Kristensson B-lott
  638 Lahalls Bil Pläd
  161 Birgitta Josefsson Pläd
       
5/12 # Namn Vinst
  563  Christian Karlsson  1500
  117 Gerd Olander B-lott
  75  Fam. Östby  B-lott
  143 Jonas Larsson Pläd
  276 Gunilla Ljungqvist Pläd
       
4/12 # Namn Vinst
  266  Leif Berntsson  1500
  36 Bertil Johnsson B-lott
  760 Gunilla Davidsson B-lott
  542 Jenny Samuelsson Pläd
  784 Jörgen Sjöberg Pläd
       
3/12 # Namn Vinst
  378  Margareta Nordin  1500
  217 Henning Redlund B-lott
  763 Bosse Redlund B-lott
  257 A-M Johansson Pläd
  787 Johan Thoresson Pläd
       
2/12 # Namn Vinst
  734  Robbin Nilsson  1500
  111 Leif Andersson B-lott
  575 Carl Johansson B-lott
  345 Tuula Vähäniemi Pläd
  412 Benny Nyberg Pläd
       
1/12 # Namn Vinst
  788  Veronica Bertilsson  1500
  314 Irene Carlsson B-lott
  30 G. Hemberg/Larsson B-lott
  404 Oliva Fasth Pläd
  167 Christer Hjalmarsson Pläd
       
28/11 # Namn Vinst
  634 Job AB 5000
  259 Moa Magnusson 2000
  671  Simon Knapp  2000
  681  H-E Sohlberg  2000
  946  Barnbarnen Olsson  2000
  108  Stina Johansson  1000
  425  Annika Bertilsson  1000
  639  Lahalls Bil  1000
  939  Martin Kristensson  1000
  289 Andreas Johansson Birgittas Mass
  459 Oscar Möller Birgittas Mass
  125 Elaine Bengtsson Grästrimmer
  146 Tina Svedberg Ewés Friskv.
  689 Conny Brodin Klipphörnan
  796 Eva Nilsson Klipphörnan
  255 Katarina Abrahamsson Torestorp Mål.
  269 Linda Jarhult Torestorp Mål.
  706 U-M Persson Fotvårdsbeh.
  47 Tosse Trendhuset
  470 Peter Larsson Trendhuset
  594 A-M Svedberg Trendhuset
  973 Lisbeth Johansson Trendhuset
  26 Gert Abrahamsson T-torp Pizz.
  134 G. Jarhult T-torp Pizz.
  351 Fam. Olsson T-torp Pizz.
  874 Helga Persson T-torp Pizz.
  72 Fam. F. Andersson B-lotto J-kal.
  277 Leif Thoren B-lotto J-kal.
  394 Märta Aronsson B-lotto J-kal.
  402 Tobias  Fasth B-lotto J-kal.
  448 Marianne Stensson B-lotto J-kal.
  648 Ekonomipoolen B-lotto J-kal.
  749 Fam. Wolter B-lotto J-kal.
  775 Elin Granlund B-lotto J-kal.
  800 Donald Aronsson B-lotto J-kal.
  928 Sandra Amundsjö B-lotto J-kal.

Torestorps IF

Styrelsen

Hans-Erik Sohlberg Ordf.
This is a mailto link

Martina Elander Sekr.
This is a mailto link

Kjell-Åke Andersson Kassör
This is a mailto link

Tel. 0320 55277

Patrik Elander
This is a mailto link

Hasse Svedberg
This is a mailto link

Emilia Klasson
This is a mailto link

Fredrik Johansson
This is a mailto link

Hanna Bengtsson
This is a mailto link

Johan Florell
This is a mailto link

  Gunilla Svensson
This is a mailto link

Martin Andersson
This is a mailto link

TIF-stugan

Ange alt-text här.

Stöd Torestorps IF!

Köp dina lotter här!

Postadress:
Torestorps IF
Sportvägen, Sporthögen
51193 Torestorp

Kontakt:
Tel: 032055207
E-post: torestorpsif@hotmail...

Se all info