Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Träningsmatcher Herrar

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ahlafors IF Ahlafors IF(Föreningen) Gul, Svart, Gula
Alingsås IF FF Lasse Olovsson 0705336210 Grön/Vit/Vit
Alingsås IF FF U Alingsås IF FF(Föreningen)
Alvhems IK Anders Classon 0761302519 Blå/blå/blå
Anderstorps IF Anderstorps IF(Föreningen) Grön, Vit, Vit
Angered BK Angered BK(Föreningen) Röd-vit randig, Blå, Röd
Annelunds IF Kristoffer Holmén 0733619322 Grön, Vit, Grön
Ardala GoIF Jörgen Rydén 0733319470 Röd, Blå, Röd
Arentorp/Helås FK Örjan Johansson 051213436 0707838257 Svart/Svart/Svart
Assyriska BK Assyriska BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Axvalls IF Ludvig Kristoffersson 0763213223 Grön/grön/grön
Axvalls IF U Axvalls IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Azalea BK Herrsenior Azalea BK(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Bankeryds SK Bankeryds SK(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Bergdalens IK Andreas Lundberg 0704061227 Röd/Vit/Röd
Björketorps IF Kristian Lyckmyr 032060021 0708206713 Svart/svart/svart
Björsäters IF Nicklas Härling 050140757 0738534522 Vit, Svart, Svart
BK Trix Mikael Eriksson 0768797447 vita tröjor med svarta ränder, svarta byxor, svarta strumpor
Bollebygds SK Linda Kieri 0707916211 Vit-blå-vit
Borgstena IF Johanna Hernvall 0733263193 gul/grön/gul
Borgunda IK Mattias Larsson 0709817676 vit-blå randigt/blå/blå
Borås GIF Ulf Fransson 033131098 0735854007 Blå/vit/blå
Brålanda IF Brålanda IF(Föreningen) Grön, Svart, Grön
Brämhults IK Jonas Andersen 0733613588 Svart/svart/svart
Byttorps IF Philip Tegbring 0705941927 grön/vit/vit
Dalsjöfors GoIF Fredrik Svanlund 0708275544 0708275544 Grön/Svart/Grön
Dalstorps IF Bo Magnusson 032160350 0703054608 Gul/Svart/Gul
Dannike IK Jonny Pettersson 0703373321 Gul-svart/svart/gul
Dardania IF Besnik Xhemajli 0704092692 Röd/svart/röd
Edet FK Klas Arvidsson 0767614609 Blå/Blå/Blå
Edsvära-Norra Vånga FF Kent Edman 0703336973 Röd/svart - svart - svart
Edsvära-Norra Vånga FF B Edsvära/N.Vånga FF(Föreningen) Röd-svart, Svart, Svart
Ekedalens SK Mikael Smedberg 0704922882 blå/blå/blå
Elmer-Fåglum FK Linus Bergman 0700891983 Röd-Svart/Svart/Svart
Fagersanna IF Jens Ström 0708561006 Gul/svart/Gul
Fagersanna IF B Fagersanna IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Falköpings FK Johannes Andersson 0703648083 röd-svart, svart, svart.
FC Corner Niklas Bengtsson 051025413 0703500518 Svart, Svart, Svart
FC Skövde Toni Aychouh 0732640218 vit/vit/vit
FC Trollhättan William Lundin 0769415800 0769415800 Svart/Svart/Svart
Finnerödja IF Finnerödja IF(Föreningen) Grön/vit, Grön, Vit
FK Kosova FK Kosova (Föreningen)
Floda BoIF Floda BoIF b-lag Floda BoIF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Folkabo IK Janne Bergvall 0705386042 Röd/Röd/Röd
Forsviks IF Åke Engvall 050544687 0733125178 Röd/röd/röd
Fristads GoIF Johan Lundwall 0705200637 Grön, Vit, Grön
Fristads GoIF U Fristads GoIF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Fritsla IF Axel Lindelöf 0705334265 0705334265 Orange/svart/svart
Främmestads IK Peter Falkebäck 051422071 0706622071 Vit/Svart/Vit
Fröjereds IF Johan Issa 0723110356 Royalblå, Vit, Royalblå
Fröjereds IF U Johan Issa 0723110356 Royalblå, Vit, Royalblå
Gerdskens BK Niklas Andersson 0708339099 Gul/Svart/Gul
Gerdskens BK U-lag Gerdskens BK(Föreningen) Gul, Svart, Gul (A-Lag) Svarta
Gislaveds IS Herr A Gislaveds IS(Föreningen) röd, röd, röd
Glommens IF Glommens IF(Föreningen) Vit, Röd, Vit
Gnosjö IF Robert Björk 0706579985 Gul, Svart, Svart
Grimsås IF Reinhold Söderlind 0706419390 Gul/Svart/Gul
Grimsås IF U Grimsås IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Grolanda/Floby Mikael Eriksson 0703607355 Svart/svart/svart
Grolanda/Floby U Mikael Eriksson 0703607355 Svart, Svart, Svart
Gullspångs IF Lars Löfgren 055122652 0723332110 Grön/vit/grön
Gånghester/Målsryd Jan Svensson 0709727164 rödsvartrandig/svart/röd
Gällstad/ Dalstorp U Gällstads FK(Föreningen) Orange, Svart, Svart
Gällstads FK Goran Bradasic 0739236170 Orange, Svart, Svart
Göta BK Jonathan Gustafsson 0739443998 Svart/Svart/Svart
Götene IF Stefan Poucette 0703617807 Blå-vit/blå/blå
Götene IF U Götene IF(Föreningen) Blå-vit, Blå, Blå
Hajoms IF Jan Gelin 0708553555 Röd/röd/röd
Halvorstorps IS Martin Norman 0704546032 Svart-gul/svart/svart
Halvorstorps IS U Halvorstorps IS(Föreningen) Svart-gul, Svart, Svart
Hangelösa IF Rasmus Sundén 0720926799 Svart/svart/svart
Hedareds BK Johnny Brandt 0735325570 Röd/blå/röd
Hemsjö IF Mats Järkmyr 0708825076 Svart-gul/svart/svart
Hemsjö IF herr B Hemsjö IF(Föreningen) Svart-gul, Svart, Svart
Henån-Gilleby IF Henån-Gilleby IF(Föreningen)
Herrljunga SK FK Jessica Sandberg 0760072827 Röd/blå/röd
Hestrafors IF Tony Andersson 0731509005 Grön-vit, Vit, Grön
Hjärtums IS Martin Rapp 0704788152 Röd/Svart/Röd
Holmalunds IF Magnus Öman 0734277261 0734277261 Röd/Vit/Röd
Horreds IF Jesper Johansson 0703617480 Grön-Vit/vit/vit
Hova/Weimer Lyrestad Johan Algotsson 0734453465 Svart-blå, Svart, Blå
Hyssna IF Jacob Andrén 0702208071 Gul-svart/svart/svart
Högsäters GF Högsäters GF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Högvads BK Kyle Karagitz 0763906217 0763906217 Gul, Blå, Gul
Hörnebo SK Gunbritt Karlsson 0732560183 Grön, Grön, Grön/Vit
Hössna/Timmele Birger Johansson 0704957565 Röd Vit Röd
IF Elfsborg U21 Emir Bajrami 0723333956 Gul/Svart/Gul
IF Tymer Robbin Ohlsson 0701442096 Gul/Svart/svart
IFK Emtunga Anton Sahlin 0768426316 Vit, Blå, Vit
IFK Falköping FF Mikael Claesson 0702285235 Blå/Vit/Blå
IFK Fjärås IFK Fjärås(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IFK Hjo Rune Nolberger 050312650 0702841158 Vit/Blå/Vit
IFK Hjo B IFK Hjo(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Lane 1, Div.5 Herrar Bohuslän 2021 2021 IFK Lane(Föreningen) Blå/vit randig, Blå, Blå
IFK Mariestad Henrik Josefsson 0723917021 blå/blå/vit
IFK Mariestad U Jonas Söder 0720505194 Blå, Blå, Vit
IFK Skövde FK Charbel Abraham 0709398985 Blå/Blå/Blå
IFK Tidaholm Martin Swärd 0703473503 Vit/Blå/Vit
IFK Trollhättan Torben Christiansen 0520662326 0767981433 Blåvitt / Blå / Vit
IFK Värsås Tommy Krans 0500410295 0709219092 Blå/Blå/Blå
IFK Örby Göran Larsson 032015615 0707561547 Blå-vit/blå/blå
Igelstorps IK Håkan Einarsson 0500425666 0722036544 Gulsvart randig / svart / svart
IK Friscopojkarna Reine Hedén 051512091 0709754329 Blå/Vit/Blå
IK Gauthiod Erik Landqvist 0704195816 0704195816 Röd/BlåRöd
IK Kongahälla IK Kongahälla(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IK Oddevold IK Oddevold(Föreningen) Blå m vita ärmar, Vit, Blå
Jonsereds IF HERR Jonsereds IF(Föreningen) Gul/Svart, Blå, Gul/svart
Jula BK Mathias Dagobert 050140578 0709892279 Blå/Vit/Blå
Jula BK B Jula BK(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Jung/Kvänum 10 IF Johnny Oskarsson 051270107 0702140749 Blå-svart/Svart/Svart
Jung/Kvänum 10 IF B Jung/Kvänum 10 IF(Föreningen) Blå-svart, Svart, Svart
Järpås IS Jonas Andersson 0733423151 röd-vit/röd/röd
Jönköpings BK Jönköpings BK(Föreningen) Blå/vit-randig, Blå, Blå
Karlsberg United FC Karlsberg United FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Kinna IF Björn Lundstedt 0703097178 Röd, Blå, Vit
Kinna IF U Kinna IF(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Kinna IF U17 Kinna IF(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Kinnahults IF Lasse Ramström 032014730 0709207866 Grön/svart/grön
Kinnarp-Slutarps IF Conny Johansson 051533692 0705133692 vit/blå/vit
Kinnarp-Slutarps IF B Kinnarp-Slutarps IF(Föreningen) Vit , Blå, Vit
Kinne-Vedums IF Fredrik Alnemar 0768652768 Grön, Vit, Grön
Korsberga IF Mats Karlsson 0705848431 0705848431 Röd, Blå, Blå
Kortedala IF Herr Kortedala IF(Föreningen) gulsvart, svart, gul
Kroatiska Kf Tomislav Zsolt Gergely 0793014347 0793014347 Röd/vit/vit
Kronängs IF Vedad Aganovic Svart, Svart, Svart
Kung Karl BK Kung Karl Bollklubb(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Kung Karl Bollklubb Kung Karl Bollklubb(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Kållandsö GoIF Jimmy Windhage 0735447594 Gul/Blå/Vit
Kållandsö GoIF Herr U Kållandsö GoIF(Föreningen) Gul, Blå, Vit
Kållered SK A-lag Herrar Kållered SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Källby IF Sami Mara 0733902020 Vit/blå/vit
Källby IF U Källby IF(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Lekstorps IF A-lag, Division 7 Herrar 2021 Lekstorps IF(Föreningen) Grön eller Vit, Vit eller grön, Grön
Lerums IS HerrA Dragan Sinik 0739028065 lila, vit, lila
Levene-Skogslunds IF Roger Florén 051061375 0739778551 Röd/Svart/Röd
Lidköpings FK Jonas Lugner 0709323130 Svart, Svart, Svart
Limmareds IF Peter Svensson 032571415 0703707739 Röd/svart/röd
Ljungsarps IF Johannes Svensson 032163090 0705371324 Blå blå blå
Långareds BoIS Mikael Karlsson 032270445 0739301492 Röd/vit/röd
Länghems IF Peter Göransson 033106476 0708118544 Röd/Svart/Svart
Lödöse Nygård IK Marcus Bergstrand 0735340106 Vit/vit/vit
Marbäcks IF Benny Sahlén 032120159 Blå/Blå/blå
Mariedals IK A Hoshiyar Solaimani 0735562317 0735562317 Blå/vita/vita
Mariestads BK Lars Johansson Röd/blå/röd
Mellby IK Mikael Hjalmarsson 0730916662 Blå-vit, Blå, Blå
Melleruds IF Melleruds IF(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Moholms SK Tomas Karlsson 0703419204 Gul/Svart/Svart
Mullsjö/Sandhem A Mullsjö IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Mullsjö/Sandhems IF A Sandhems IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Månstads IF Daniel Johansson 0706395531 +46706395531 gul/blå/gul
Mölltorp-Breviks AIF Martin Johansson 0706295911 Blå, Svart, Svart
Nissafors IS Nissafors IS(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Nol IK Nol IK(Föreningen) Blå, Vita, blå/vita
Norra Fågelås IF Rolf Eriksson 050316153 0703372431 Gul, Svart, Gul
Norra Fågelås IF B Norra Fågelås IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Norra Härene BK Jörgen Axelsson 0702932316 Grön, Svart, Grön
Norrby IF Mak Lind Blå/Vit/Blå
Norrmalms IK Johan Hedeberg 0703118976 Svartvit/svart/svart
Nossebro IF Patrik Widell 0701687150 Blå-Vit/blå/Vit
Partille IF FK Partille IF FK(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Partille SC Partille IF SC(Föreningen) Rött, Vitt, Rött
Rackeby IK Jonas Andersson 0709653407 Grön/Vit/Grön
Redvägs FK David Örn 0702571482 Svart/Svart/Svart
Redvägs FK B-lag Redvägs FK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Rosseröds IK Rosseröds IK(Föreningen) grön, vit, gröna
Rydboholms SK Magnus Dahlström 0705294252 Blå/blå/blå
Råda BK Anders Andersson 0763190219 0763190219 Vit/grön/vit
Rångedala IK Jan Andreasson 033256730 0768368901 Röd/vit/röd
Rävlanda AIS Christian Skytting 0736327316 Vitblårandig/Blå/Blå
Saleby IF Kim Augustsson 0705097597 röd/vit/röd
Sandareds IF Anton Wall 0733202885 Vit/Grön/Vit
Sandareds IF U Anton Wall 0733202885 Vit, Grön, Vit
Sandhults SK Fredrik Standar +46730604646 gul/svart/gul
Sexdrega/Lockryd Lena Davidsson 0325625606 0702410484 Blå-vit/vit/vit
Sils IF Tobias Andersson 0511340305 0733666051 Röd-vit, Röd, Vit
Sils IF U-lag Sils IF(Föreningen) Röd-vit, Röd, Vit
Sjuntorps IF Joakim Eriksson 0761441710 Blå/blå/blå
Sjötofta IF Sven-Olof Andersson 032563276 0703259455 Gul Gul Gul
Sjöviks SK Andreas Pettersson 0768002045 Röd/blå/blå
SK Mjörn Ulf Jaconelli 0706345345 0706345345 Grön-vit/vit/Grön-vit
Skara FC Peter Karlsson 0735884246 Vit/blå/vit
Skara FC U Skara FC(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Skene IF A Thorbjörn Ivarsson 0723095251 Svart/Svart/Vit
Skepplanda BTK Jonas Andersson 0707368531 Gul/svart/gul
Skeppshults BK Skeppshults BK(Föreningen) Vit, Röd, vit
Skoftebyns IF Andreas Karlsson Wingård 0737183405 Vit/Svart/Vit
Skultorps IF Bengt Gisslén 0733095608 Gul/Svart/Svart
Skultorps IF U Bengt Gisslén 0733095608 Gul, Svart, Svart
Skövde AIK Mikael Lindgren 0703159302 Röd/Röd/Röd
Skövde AIK U21 Skövde AIK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Smålandsstenars GOIF Smålandsstenars GOIF(Föreningen) Svart/vit, Svart, Vit/svart
Sollebrunns AIK Fredrik Westberg 032240703 0735281044 Vit, Blå, Vit
Somali FF Yasin Mohamed 0739658409 0739658409 Röd, Svart, Svart
Sparsörs AIK Peder Elf 0732049125 0732049125 Svart/Vit/Gulsvart
Stenkullen GoIK A Stenkullen GoIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Stenkullens GOIK B Stenkullen GoIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Stenstorps IF Markus Olsson 0706084664 Röd, Vit, Röd
Stenstorps IF U Stenstorps IF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Stora Mellby SK Börje Andersson 032241459 0703552355 röd/röd/röd
Strömtorps IK Strömtorps IK(Föreningen) blå, blå, blå
Svenljunga IK Niklas Andersson 0722267122 0722267122 Röd/blå/röd
Syrianska FK Lidköping Jaljen Abdulkarim 0706623166
Säffle FF Säffle SK(Föreningen) Orange, Blå, Orange
Sätila SK Dennis Ekberg 030146343 0730849468 röd/blå/röd
Säven/Hol Per Krantz 0322638187 0702506426 Blå/svart/blå
Södra Härene IF Björn Samuelsson 0709347494 Grön, Svart, Grön
Södra Vings IF Håkan Öman 032110287 0705876299 Röd/svart/röd
Tibro AIK FK Keith Alvarsson 0703213092 Gul/Svart/svart
Tibro AIK FK U Tibro AIK FK(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Tidaholms GoIF Roger Benjaminsson 0762117730 Svartvit/Svart/Vit
Tidans IF Kenneth Stensson 0705723756 Röd-blå-röd
Tidavads IF Momir Radic 0721681673 Vit/Blå/Vit
Tofta GIF Herr A Tofta GIF(Föreningen) Blå, Vita, Blå
Tollereds IF A-lag Tollereds IF(Föreningen) Svart, Svart, Gul
Tomtens IF Rasmus Kristensen 0760496950 Gul-svart, Svart, Gul
Tomtens IF U Tomtens IF(Föreningen) Gul-svart, Svart, Gul
Torestorp/Älekulla FF B Torestorp/Älekulla FF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Torestorp-Älekulla FF Bengt Svensson 0767696605 vit/vit/vit
Torsö BIF Mattias Nilsson 0702266830 Blå/blå/blå
Tranemo IF Glenn Persson 032577497 0702243405 Röd/vit/röd
Trollekis Timothy Allen 0703519141 Vit/vit/vit
Trollhättan Syrianska FK Charbel Malky 0762774057 Gul, Röd, Röd
Trollhättans BoIS A Tobias Karnevi 0708537535 0708537535 Röd, Vit, Röd
Trollhättans FF Allan Mourujärvi 0707137042 0707137042 Mörkblå/Mörkblå/Mörkblå
Trollhättans FK Kjell Korshavn 0705780476 Vit/Röd/Röd
Trollhättans IF Fredrik Berntsson 0520481598 0702118888 svart/svart/svart
Tråvad/Larv Andreas Mellegård 051220603 0707454304 Blå-vit, Blå, Blå
Trässbergs BK Christian Lindelöf 0709383926 Röd, Vit, Vit
Tvärred-Vegby FC Göran Carlström 0766435390 Svart, Svart, Svart
Tvärred-Vegby FC B Tvärred-Vegby FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Töllsjö IF Claes Söderqvist 0708394278 Grön/vit/grön
Töreboda IK Klas-Göran Gladh 0703468234 Röd/Röd/Röd
Töreboda IK B Töreboda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Ubbhult/Hällingsjö Gustaf Andersson 0703846636 Svart-vit, Svart, Svart
Ulricehamns IFK Mikael Kindberg 032110555 0705552554 Blå-svart, Svart, Svart
Ulvåkers IF Jörgen Ström 0709487838 Röd-svart/svart/svart
Ulvåkers IF U Ulvåkers IF(Föreningen) Röd-svart, Svart, Svart
Vallens IF Mikael Backman 0303775522 0739713421 Blå, Blå, Blå
Valtorps IF Tommy Andersson 0704747305 0704747305 Röd/Röd/Röd
Valtorps IF U Valtorps IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Vara SK Per Olof Stigson 051210160 0734144171 Gul/Svart/Gul
Vara SK U Vara SK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Wargöns IK Roland Olin 0761170170 Grön, Grön, Grön
Varnhem/Lundsbrunn Niclas Schöld 051160139 0702118751 Grå-röd-vit/grå/röd
Vartofta SK Stefan Brorsson 051535070 0708350700 Blå/blå/blå
Vedums AIS Andreas Herbertsson Lüppert 0709500206 0709500206 Röd/blå/röd
Vinninga AIF Michael Caspersson 0762071682 Grön / Grön / Grön
Viskafors IF Tomas Gustafsson 0705111844 Röd/Röd/Röd
Vretens BK Roger Svahn 0735342289 Röd/röd/röd
Våmbs IF Slavko Mijic 0500483817 0736416615 Grön-vit/Grön/Grön
Vårgårda IK Henrik Berg 0709347490 Röd/Vit/Röd
Vänersborgs FK Amer Busuladzic 0739443177 Vit/Svart/Vit
Vänersborgs IF Hans Adolfson 052119115 0706119115 Röd/Blå/Röd
Ytterby IS Herr Ytterby IS(Föreningen) Röd/Vit, Blå, Röd
Åsaka SK Mattias Sundberg 0768645223 0768645223 Vit, Blå, Vit
Åsarp-Trädet FK A Peter Seveborg 0705191924 Vit/svart/svart
Åsarp-Trädet FK B Åsarp-Trädet FK(Föreningen) Vit, Svart, Svart
Åsebro IF Åsebro IF(Föreningen) Vit, Röd, Vit
Åtorps IF Åtorps IF(Föreningen) blå, blå, blå
Äspereds IF Magnus Persson 03327511 0705319950 Svart, Svart, Svart
Äspereds IF B Äspereds IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Örslösa-Söne IK Mikael Andrén 0702696694 Svart-vinröd/Svart/Svart
Östadkulle SK Niclas Spring Andersson 0735039057 0735039057 Gul/Svart/Gul
Öxabäcks IF Arne Svensson 0706817062 0706817062 gul svart gul
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-02-13 14:00 200990220 IK Gauthiod - Skövde AIK 0 - 1 Lunnevi IP Konstgräs
2021-02-14 14:00 200990221 FC Trollhättan - Tvååkers IF 2 - 3 Valhalla 1 Konstgräs
2021-06-01 18:30 200990324 Götene IF - Kinne-Vedums IF 3 - 1 Västerby IP A-plan
2021-06-01 19:00 200990272 Skene IF A - IFK Fjärås 1 - 2 Vävarevallen A-plan
2021-06-01 19:00 200990283 Trollhättans IF - Hjärtums IS 2 - 1 Skogshöjden Konstgräs
2021-06-01 19:00 200990289 Lidköpings FK - Alingsås IF FF 5 - 3 Framnäs IP A-plan
2021-06-01 19:00 200990293 Åsarp-Trädet FK A - Valtorps IF 7 - 1 Arena Vallensås
2021-06-01 19:00 200990297 Vårgårda IK - Vara SK 1 - 0 Tånga Hed A-plan
2021-06-01 19:00 200990300 Fristads GoIF U - Gånghester/Målsryd 4 - 1 Hedens IP A-plan
2021-06-01 19:00 200990311 Jung/Kvänum 10 IF - Levene-Skogslunds IF 0 - 5 Jungavallen 1
2021-06-01 19:00 200990313 Ubbhult/Hällingsjö - Sätila SK 0 - 3 Björkängsvallen 1 Gräs
2021-06-01 19:00 200990330 Källby IF - Kållandsö GoIF 5 - 1 Eolsborg A-plan
2021-06-01 19:00 200990331 Skultorps IF - Skara FC 2 - 3 Orkanvallen A
2021-06-01 19:00 200990338 IK Friscopojkarna - Stora Mellby SK 2 - 0 Katebovallen A
2021-06-01 19:00 200990358 Vartofta SK - Vedums AIS 1 - 2 Strömsborg A
2021-06-01 19:00 200990389 Säven/Hol - Töllsjö IF 1 - 1 Sävevallen A-plan
2021-06-01 19:15 200990393 Mariestads BK - Tomtens IF 5 - 2 Vänershofs IP A
2021-06-01 19:30 200990282 Skoftebyns IF - Sjuntorps IF 5 - 0 Nysätra IP
2021-06-01 19:30 200990337 Tidaholms GoIF - Ulricehamns IFK 0 - 2 Tidavallen B-plan Konstgräs
2021-06-01 19:30 200990460 Hyssna IF - Kinnahults IF 4 - 0 Ekäng A
2021-06-01 20:00 200990329 Vänersborgs FK - Trollhättans BoIS A 2 - 3 Vänersvallen Syd
2021-06-02 18:30 200990316 Vretens BK - IF Tymer 1 - 2 Björkvallen, Vreten A-plan
2021-06-02 19:00 200990270 Östadkulle SK - Sollebrunns AIK 4 - 1 Lenavallen A-plan
2021-06-02 19:00 200990280 Äspereds IF - Kronängs IF 5 - 3 Lundavallen A
2021-06-02 19:00 200990302 IFK Trollhättan - Trollhättans FK 2 - 2 Kamratgårdens IP A-plan
2021-06-02 19:00 200990340 Fritsla IF - Sparsörs AIK 1 - 2 Kungaberg A
2021-06-02 19:00 200990352 Hemsjö IF - Azalea BK Herrsenior 1 - 1 Byvallen A-plan
2021-06-02 19:00 200990357 Arentorp/Helås FK - Herrljunga SK FK 1 - 1 Almesåsen A
2021-06-02 19:00 200990372 Bergdalens IK - Mariedals IK A 4 - 0 Björkängsvallen, Borås, Konstgräs
2021-06-02 19:00 200990402 Sandhults SK - Bollebygds SK 3 - 5 Thåängen A
2021-06-02 19:00 200990421 Syrianska FK Lidköping - Trollhättan Syrianska FK 2 - 1 Stenportsplan
2021-06-02 19:00 200990456 Brämhults IK - Hedareds BK 1 - 1 Bodavallen A konstgräs
2021-06-02 19:00 200990462 Igelstorps IK - Borgunda IK 1 - 1 Igelvallen A
2021-06-02 19:30 200990451 Norrmalms IK - Svenljunga IK 4 - 2 Borås Arena 2 konstgräs
2021-06-03 18:30 200990298 IFK Värsås - Ulvåkers IF 2 - 1 Värsås IP A-plan
2021-06-03 19:00 200990343 Dardania IF - Länghems IF 4 - 1 Kransmossens IP A
2021-06-03 19:00 200990362 Jung/Kvänum 10 IF B - Vara SK U 1 - 0 Jungavallen 1
2021-06-03 19:00 200990363 Gällstads FK - Tranemo IF 1 - 2 Rånnevi A
2021-06-03 19:00 200990397 Stenstorps IF - Kinnarp-Slutarps IF 2 - 1 Sportvallen A
2021-06-03 19:00 200990417 Skepplanda BTK - Nol IK 0 - 0 Hedboms Måleri Arena
2021-06-03 19:00 200990424 Gullspångs IF - Åtorps IF 5 - 1 Gullmovallen A-plan
2021-06-03 19:00 200990434 Mellby IK - Trässbergs BK 1 - 2 Mellbyvallen A
2021-06-03 19:15 200990378 IFK Mariestad - Folkabo IK 3 - 2 Lekevi IP A-plan
2021-06-04 18:30 200990376 Tråvad/Larv - IFK Emtunga 3 - 1 Ängevi A
2021-06-04 18:30 200990464 Mariestads BK - Torsö BIF 2 - 4 Vänershofs IP A
2021-06-04 19:00 200990271 Mölltorp-Breviks AIF - Fagersanna IF 0 - 1 Mölltorps IP
2021-06-04 19:00 200990374 Nossebro IF - Kinna IF 0 - 0 Brovallen
2021-06-04 19:00 200990437 IFK Örby - Öxabäcks IF 1 - 0 Örby IP A
2021-06-04 19:00 200990438 Varnhem/Lundsbrunn - FC Corner 5 - 3 Sörbovallen
2021-06-05 11:00 200990273 Södra Vings IF - Tvärred-Vegby FC 0 - 5 Slottsvallen
2021-06-05 11:00 200990314 Kinne-Vedums IF - Sils IF 2 - 1 Kinnevallen A-plan
2021-06-05 11:00 200990395 Grolanda/Floby - Edsvära-Norra Vånga FF 1 - 0 Björkåsen A
2021-06-05 12:00 200990365 IFK Falköping FF - Tibro AIK FK 4 - 3 Odenplan A-plan
2021-06-05 12:00 200990369 Sexdrega/Lockryd - Sandareds IF U 1 - 6 Ängagärdet A
2021-06-05 13:00 200990278 Främmestads IK - Wargöns IK 3 - 2 Bergevi IP A-plan
2021-06-05 13:00 200990291 Åsaka SK - Järpås IS 2 - 4 Åsevi A
2021-06-05 13:00 200990317 Norra Härene BK - Vinninga AIF 4 - 2 Bronäsvallen A
2021-06-05 13:00 200990454 Tidavads IF - Våmbs IF 3 - 2 Skogsbovallen A-plan
2021-06-05 14:00 200990309 Ekedalens SK - Falköpings FK 2 - 2 Idrottsparken, Ekedalen
2021-06-05 14:00 200990322 IFK Mariestad - Jula BK 1 - 1 Lekevi IP A-plan
2021-06-05 14:00 200990335 Hova/Weimer Lyrestad - Töreboda IK 1 - 2 Movallen A-plan
2021-06-05 14:00 200990408 Lödöse Nygård IK - IFK Trollhättan 0 - 1 Tingevi A
2021-06-05 14:00 200990455 Göta BK - Högsäters GF 1 - 2 Ryrsjövallen
2021-06-05 15:00 200990299 Sjöviks SK - Alvhems IK 4 - 0 Sjöviks IP
2021-06-05 15:00 200990304 Sätila SK - Rävlanda AIS 6 - 3 Lygnevi A
2021-06-05 15:00 200990336 Trollekis - Tidans IF 4 - 0 Såtavallen
2021-06-05 15:00 200990367 Månstads IF - Redvägs FK 1 - 2 Idrottsparken, Månstad A-plan
2021-06-05 15:00 200990390 Norra Fågelås IF - BK Trix 3 - 2 Landbyvallen
2021-06-05 16:00 200990301 Fristads GoIF - Dalsjöfors GoIF 1 - 1 Hedens IP A-plan
2021-06-06 13:00 200990353 Kållandsö GoIF Herr U - Källby IF U 1 - 5 Hagavallen, Kållandsö A-plan
2021-06-06 15:00 200990327 Örslösa-Söne IK - Rackeby IK 3 - 4 Örslösa IP A
2021-06-06 17:00 200990388 Edsvära-Norra Vånga FF B - Grolanda/Floby U Inst. Holmavallen, Norra Vånga
2021-06-06 17:00 200990428 Fröjereds IF - Korsberga IF Fröjevi A
2021-06-06 18:00 200990384 Borås GIF - Somali FF 3 - 4 Sjöbo Arena B konstgräs
2021-06-06 18:00 200990401 Sandhults SK - Brämhults IK 1 - 2 Thåängen A
2021-06-07 18:00 200990398 Levene-Skogslunds IF - Syrianska FK Lidköping 1 - 2 Björkevi A
2021-06-07 18:30 200990277 IF Tymer - Mariestads BK 3 - 1 Timmersdala A
2021-06-07 18:30 200990407 Länghems IF - Limmareds IF 0 - 7 Ingsvallen A-plan
2021-06-07 18:30 200990422 Högvads BK - Tranemo IF 2 - 1 Stråvi A
2021-06-07 19:00 200990285 Äspereds IF - Mariedals IK A 3 - 0 Lundavallen A
2021-06-07 19:00 200990319 Trässbergs BK - Arentorp/Helås FK 3 - 2 Trässbergsvallen A
2021-06-07 19:00 200990332 Skultorps IF - Valtorps IF 3 - 1 Orkanvallen A
2021-06-07 19:00 200990368 Viskafors IF - Gånghester/Målsryd 1 - 4 Svanehov A
2021-06-07 19:00 200990396 Fagersanna IF B - Tibro AIK FK U 2 - 4 Fagervi IP A-plan
2021-06-07 19:00 200990433 Öxabäcks IF - Kinna IF U17 6 - 0 Hagavallen, Öxabäck
2021-06-07 19:15 200990380 IFK Mariestad U - Jula BK B 5 - 1 Lekevi IP A-plan
2021-06-07 19:30 200990294 Annelunds IF - Hyssna IF 2 - 1 Mörlanda A
2021-06-07 19:30 200990412 Edet FK - Skepplanda BTK 1 - 4 Ekaråsen A
2021-06-07 19:30 200990413 Halvorstorps IS - Skoftebyns IF 2 - 3 Lyrfågel konstgräs
2021-06-08 19:00 200990444 Vedums AIS - Jung/Kvänum 10 IF B Nordvalla A-plan
2021-06-08 19:00 200990480 Horreds IF - Sexdrega/Lockryd 1 - 8
2021-06-09 18:30 200990290 IFK Värsås - IFK Mariestad 5 - 5 Värsås IP A-plan
2021-06-09 18:30 200990472 Skultorps IF U - Igelstorps IK 7 - 1 Orkanvallen A
2021-06-09 18:30 200990479 Valtorps IF U - Kinnarp-Slutarps IF B 0 - 2 Brovalla A
2021-06-09 19:00 200990287 Östadkulle SK - Hemsjö IF 3 - 2 Lenavallen A-plan
2021-06-09 19:00 200990318 Mellby IK - Källby IF 0 - 6 Mellbyvallen A
2021-06-09 19:00 200990347 IFK Emtunga - Råda BK 0 - 6 Mossbrotts IP A-plan
2021-06-09 19:00 200990366 Vretens BK - Stenstorps IF 1 - 3 Björkvallen, Vreten A-plan
2021-06-09 19:00 200990387 Vara SK - Fristads GoIF 2 - 1 Torsvallen A-plan
2021-06-09 19:00 200990415 Fagersanna IF - Grolanda/Floby 5 - 1 Fagervi IP A-plan
2021-06-09 19:00 200990439 Varnhem/Lundsbrunn - Hova/Weimer Lyrestad 3 - 0 Sörbovallen
2021-06-09 19:00 200990453 Vartofta SK - Norra Härene BK 3 - 2 Strömsborg A
2021-06-09 19:00 200990459 Brämhults IK - Bollebygds SK 6 - 2 Bodavallen A konstgräs
2021-06-09 19:30 200990370 Kinna IF - Byttorps IF 2 - 2 Viskavallen A
2021-06-09 19:30 200990400 Norrmalms IK - Månstads IF 3 - 0 Borås Arena 2 konstgräs
2021-06-09 19:30 200990411 Rydboholms SK - Torestorp-Älekulla FF 2 - 1 Sven Erikssonsvallen A konstgräs
2021-06-09 19:30 200990420 Ulricehamns IFK - Gällstads FK 2 - 0 Lassalyckan A-plan konstgräs
2021-06-09 19:30 200990467 Marbäcks IF - Ubbhult/Hällingsjö 2 - 4 Bäckavallen A
2021-06-10 18:30 200990274 Hangelösa IF - Axvalls IF 2 - 1 Skogevi A-plan
2021-06-10 19:00 200900404 FC Corner - Ardala GoIF 2 - 1 Stenportsplan
2021-06-10 19:00 200990325 Skara FC - IFK Falköping FF 1 - 4 Sparbanken Arena A
2021-06-10 19:00 200990326 Örslösa-Söne IK - Trässbergs BK 2 - 2 Örslösa IP A
2021-06-10 19:00 200990342 Fritsla IF - Södra Vings IF 3 - 4 Kungaberg A
2021-06-10 19:00 200990346 Hjärtums IS - Trollhättan Syrianska FK 0 - 1 Billerödsvallen A-plan
2021-06-10 19:00 200990436 IK Friscopojkarna - Elmer-Fåglum FK 5 - 2 Katebovallen A
2021-06-11 18:30 200990355 Valtorps IF U - Sils IF U-lag 1 - 2 Brovalla A
2021-06-11 18:30 200990377 Tråvad/Larv - Herrljunga SK FK 1 - 1 Hedensborg A
2021-06-11 19:00 200990295 Sollebrunns AIK - Södra Härene IF 3 - 0 Nya Bjärkevi
2021-06-11 19:00 200990310 Tvärred-Vegby FC - Limmareds IF 2 - 1 Sämshov A
2021-06-11 19:00 200990392 Stora Mellby SK - Sjöviks SK 5 - 6 Brynet
2021-06-12 11:00 200990323 Vinninga AIF - Kinne-Vedums IF 3 - 1 Lindvallen A
2021-06-12 11:30 200990292 Mariedals IK A - Byttorps IF Inst. Kransmossens IP A
2021-06-12 12:00 200990321 Moholms SK - BK Trix 0 - 4 Mogårdsvallen A-plan
2021-06-12 12:00 200990371 SK Mjörn - Borgstena IF 5 - 0 Bodarnevallen A
2021-06-12 12:00 200990423 Falköpings FK - Edsvära-Norra Vånga FF 4 - 3 Odenplan A-plan
2021-06-12 12:00 200990429 Fröjereds IF U - Norra Fågelås IF B Inst. Fröjevi A
2021-06-12 12:00 200990474 Dardania IF - Bollebygds SK 2 - 1 Kransmossens IP D
2021-06-12 12:00 200990476 Tomtens IF - Borgunda IK 1 - 2 Klostervallen A
2021-06-12 13:00 200990418 Nossebro IF - Skepplanda BTK 1 - 2 Brovallen
2021-06-12 14:00 200990305 Sätila SK - IFK Örby 4 - 1 Lygnevi A
2021-06-12 14:00 200990440 Varnhem/Lundsbrunn - Trollekis 0 - 1 Sörbovallen
2021-06-12 14:00 200990445 Gällstad/ Dalstorp U - Redvägs FK B-lag 3 - 2 Rånnevi A
2021-06-12 14:00 200990449 Sjuntorps IF - Främmestads IK 1 - 1 Sjuntorpsvallen A
2021-06-12 14:00 200990457 Hangelösa IF - Sils IF U-lag 3 - 2 Skogevi A-plan
2021-06-12 15:00 200990350 Trollhättans FK - Götene IF 1 - 2 Stavrelunds IP B-plan
2021-06-12 16:00 200990435 Mellby IK - Norra Härene BK Inst. Mellbyvallen A
2021-06-12 16:00 200990443 Svenljunga IK - Björketorps IF 1 - 5 Högvalla IP A konstgräs
2021-06-12 16:00 200990466 Jula BK - Töreboda IK 3 - 0 Ullervads IP A-plan
2021-06-13 11:00 200990275 Södra Vings IF - Grimsås IF 1 - 1 Slottsvallen
2021-06-13 12:00 200990284 Wargöns IK - Lödöse Nygård IK 0 - 2 Hallevi IP, Wargön A-plan
2021-06-13 12:00 200990470 Sandhults SK - Kroatiska Kf Tomislav 5 - 1 Thåängen A
2021-06-13 13:00 200990425 Mölltorp-Breviks AIF - Tibro AIK FK 0 - 2 Mölltorps IP
2021-06-13 14:00 200990286 Ulvåkers IF - Ekedalens SK 1 - 1 Åbrovallen A
2021-06-13 14:00 200990394 Folkabo IK - IFK Värsås 0 - 6 Skedevallen 1
2021-06-13 14:30 200990465 Kållandsö GoIF - Rackeby IK 4 - 2 Hagavallen, Kållandsö A-plan
2021-06-13 17:00 200990431 Sjötofta IF - Nissafors IS 5 - 3 Sjövalla A-plan
2021-06-13 18:00 200990361 Töllsjö IF - Sandareds IF U 2 - 1 Holmängen A-plan
2021-06-13 18:00 200990482 Våmbs IF - Forsviks IF 7 - 1 Claesborgs A-plan
2021-06-14 18:30 200990360 Arentorp/Helås FK - Vara SK U 2 - 4 Almesåsen A
2021-06-14 19:00 200990339 Äspereds IF B - Torestorp/Älekulla FF B Inst. Lundavallen A
2021-06-14 19:00 200990468 Länghems IF - Gånghester/Målsryd Inst. Ingsvallen A-plan
2021-06-14 19:00 200990485 Hemsjö IF herr B - Floda BoIF Floda BoIF b-lag 4 - 1 Byvallen A-plan
2021-06-15 19:00 200990320 Annelunds IF - Tomtens IF 2 - 0 Mörlanda A
2021-06-15 19:00 200990381 Edet FK - Hjärtums IS 0 - 1 Ekaråsen A
2021-06-15 19:00 200990416 Grolanda/Floby U - Fagersanna IF B 5 - 2 Ekvallen A
2021-06-15 19:00 200990471 Tranemo IF - Dardania IF 1 - 2 Tranehov B konstgräs
2021-06-16 19:00 200990279 Axvalls IF - Falköpings FK Axevalla IP, A-plan
2021-06-16 19:00 200990312 Rångedala IK - Östadkulle SK Furuvi A
2021-06-16 19:00 200990328 Hemsjö IF - Stora Mellby SK Byvallen A-plan
2021-06-16 19:00 200990334 Sjöviks SK - Lekstorps IF A-lag, Division 7 Herrar 2021 Inst. Sjöviks IP
2021-06-16 19:00 200990375 Sjöviks SK - Lekstorps IF A-lag, Division 7 Herrar 2021 Sjöviks IP
2021-06-16 19:00 200990410 Vara SK - Trollhättans FK Torsvallen A-plan
2021-06-16 19:00 200990450 IFK Trollhättan - Sjuntorps IF Kamratgårdens IP A-plan
2021-06-16 19:00 200990483 Sparsörs AIK - Mariedals IK A Trollevi A
2021-06-16 19:00 200990488 Länghems IF - Sandhults SK Ingsvallen A-plan
2021-06-16 19:15 200990379 IFK Mariestad - Tibro AIK FK Lekevi IP A-plan
2021-06-16 19:30 200990447 Norrmalms IK - Kroatiska Kf Tomislav Borås Arena 2 konstgräs
2021-06-17 18:00 200990414 Syrianska FK Lidköping - Vinninga AIF Stenportsplan
2021-06-17 19:00 200990276 Nossebro IF - Wargöns IK Brovallen
2021-06-17 19:00 200990296 Elmer-Fåglum FK - Södra Härene IF Lunnehov 1
2021-06-17 19:00 200990315 Kinne-Vedums IF - FC Corner Kinnevallen A-plan
2021-06-17 19:00 200990333 Tvärred-Vegby FC - Hyssna IF Sämshov A
2021-06-17 19:00 200990341 Fritsla IF - IFK Örby Kungaberg A
2021-06-17 19:00 200990344 Dardania IF - Öxabäcks IF Kransmossens IP A
2021-06-17 19:00 200990351 Trollhättans FK - Brålanda IF Inst. Edsborgs IP Konstgräs
2021-06-17 19:00 200990391 Norra Fågelås IF - Vretens BK Landbyvallen
2021-06-17 19:00 200990405 Ardala GoIF - Råda BK Ardala IP A
2021-06-17 19:00 200990419 Grimsås IF - Gnosjö IF Grimsborg A-plan
2021-06-17 19:00 200990427 Tråvad/Larv - Valtorps IF Ängevi A
2021-06-17 19:00 200990432 Sjötofta IF - Skeppshults BK Sjövalla A-plan
2021-06-17 19:00 200990477 Kronängs IF - Töllsjö IF Kronäng Arena konstgräs 1
2021-06-17 19:00 200990481 Torestorp-Älekulla FF - Högvads BK Svansjövallen A
2021-06-17 19:00 200990493 Gullspångs IF - FK Kosova Gullmovallen A-plan
2021-06-18 19:30 200990426 Sätila SK - Partille IF FK Lygnevi A
2021-06-19 12:00 200990382 Edet FK - Vallens IF Ekaråsen A
2021-06-19 12:00 200990430 Fröjereds IF - Varnhem/Lundsbrunn Fröjevi A
2021-06-19 12:00 200990490 BK Trix - Tidavads IF Molidens IP
2021-06-19 13:00 200990446 Trollekis - Götene IF U Hellehof A-plan
2021-06-19 13:00 200990491 Brämhults IK - Borås GIF Brämhults IP A
2021-06-19 14:00 200990303 Sandareds IF - Jonsereds IF HERR Sandevi B konstgräs
2021-06-19 14:00 200990354 Valtorps IF - IFK Falköping FF Brovalla A
2021-06-20 15:00 200990345 Tvärred-Vegby FC B - Grimsås IF U Inst. Bergavallen A-plan
2021-06-21 19:00 200990452 IFK Falköping FF - Skövde AIK U21 Odenplan A-plan
2021-06-21 19:00 200990478 Kronängs IF - Hedareds BK Kronäng Arena konstgräs 1
2021-06-21 19:30 200990461 Hyssna IF - Mariedals IK A Ekäng A
2021-06-22 18:30 200990492 FC Skövde - Forsviks IF Rydsplanen
2021-06-22 19:00 200990356 Trässbergs BK - Järpås IS Inst. Trässbergsvallen A
2021-06-22 19:00 200990383 Edet FK - Lödöse Nygård IK Inst. Ekaråsen A
2021-06-22 19:00 200990385 Vara SK - Råda BK Torsvallen A-plan
2021-06-22 19:00 200990406 Ardala GoIF - Jula BK Ardala IP A
2021-06-22 19:00 200990473 Stenstorps IF - Tibro AIK FK Sportvallen A
2021-06-28 19:00 200990442 Bergdalens IK - Partille IF FK Björkängsvallen, Borås, Gräs
2021-07-08 18:30 200990448 Valtorps IF U - Kinnarp-Slutarps IF B Inst. Brovalla A
2021-07-23 19:00 200990269 Lidköpings FK - IFK Hjo Framnäs IP A-plan
2021-07-31 11:00 200990399 Alingsås IF FF - Jonsereds IF HERR Mjörnvallen, A-plan
2021-07-31 14:00 200990487 Sätila SK - Bergdalens IK Lygnevi A
2021-07-31 15:00 200990469 Tibro AIK FK - Bankeryds SK Sportparken A
2021-08-02 19:00 200990484 Valtorps IF - Skultorps IF Brovalla A
2021-08-02 19:00 200990489 IFK Falköping FF - Åsarp-Trädet FK A Odenplan A-plan
2021-08-03 19:00 200990229 Trollhättans BoIS A - Götene IF Torsbovallen Konstgräs
2021-08-03 19:00 200990475 Mariedals IK A - Dardania IF Kransmossens IP A
2021-08-03 19:00 200990486 Skultorps IF U - Valtorps IF U Orkanvallen A
2021-08-07 13:00 200990463 Trässbergs BK - Järpås IS Trässbergsvallen A
2021-08-07 14:00 200990441 Halvorstorps IS - Hjärtums IS Halvorstorps IP A

Postadress:
Tranemo IF Fotboll - Fotboll
Tranemo IF Fotboll, Box 130
51423 Tranemo

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: [saknas] Information

Se all info