Klass 7 - Dressyr Lätt B:1
Första start kl. 9.00
OBS! PAUS för prisutdelning häst ca 10 minuter mellan
ekipage 15-16
22 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 KlubbHärstamningHästnr
2Sandra KristenssonNinja
 Trunnerups RF 7
3Tina BlixtKamene
 Trunnerups RF 5
4Pernilla DerbringKarisma
 Trunnerups RF 20
5Eva SjölundhDiesel Dynamite
 Trunnerups RF 10
6Emmah FältAltona Sara
 Trunnerups RF 12
8Maria NilssonEniro
 Trunnerups RF 11
9Louise NilssonMadonna
 Trunnerups RF 21
10Tanja SteenbergSander
 Trunnerups RF 26
11Johanna HaraldssonYou Tube
 Trunnerups RF 16
12Elin MårtenssonLamy
 Trunnerups RF 3
13Anja LindbergZorba
 Österlens RF 22
14Nathalie SvartensjöJetset
 Trunnerups RF 14
15Sandra KristenssonWillem
 Trunnerups RF 6
16Mathilda JohnssonMr Jingles
 Trunnerups RF 17
17Linnéa Svensson Tranegildes Obtain
 Trunnerups RF 4
18Moa OlssonMr Money
 Trunnerups RF 27
7Camilla ChristensenDiablo
 Trunnerups RF 19
19Camilla ChristensenWoody
 Trunnerups RF 18
20Fanny JepssonEden Mill Lad
 Trunnerups RF 13
21Josefine JönssonMenai Magic Duchess
 Trunnerups RF 1
22Tilda Joneby RisslerTattoo Joe
 Trunnerups RF 23
1Nathalie SvartensjöHalos In The Hall
 Trunnerups RF 15
 
till toppen

Klass 4 - Hoppning Clear Round 70-90 cm
12 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 KlubbHärstamningHästnr
-2Kajsa JönssonMr Poppy
 Trunnerups RF 24
-1Camilla ChristensenDiablo
 Trunnerups RF 19
1Sandra KristenssonNinja
 Trunnerups RF 7
2Denise MaticZantana N
 Trunnerups RF 25
3Pernilla DerbringKarisma
 Trunnerups RF 20
4Louise NilssonMadonna
 Trunnerups RF 21
5Maria NilssonEniro
 Trunnerups RF 11
6Eva SjölundhDiesel Dynamite
 Trunnerups RF 10
7Madeleine JacobssonPachur
 Trunnerups RF 8
8Emelie JohanssonLibertikki
 Trunnerups RF 9
9Josefine JönssonCaramell
 Trunnerups RF 2
10Sandra KristenssonWillem
 Trunnerups RF 6
 
till toppen

Klass 3 - Hoppning KM klass ponny LC
OBS, vid felfri ritt i grundomgången sker ny startsignal.
4 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 KlubbHärstamningHästnr
1Moa OlssonMr Money
 Trunnerups RF 27
2Mathilda JohnssonMr Jingles
 Trunnerups RF 17
3Kajsa JönssonMr Poppy
 Trunnerups RF 24
4Tilda Joneby RisslerTattoo Joe
 Trunnerups RF 23
 
till toppen

Klass 5 - Hoppning KM klass häst 1.00 m
OBS, vid felfri ritt i grundomgången sker ny startsignal.
18 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 KlubbHärstamningHästnr
-3Örjan LarssonClara
 Trunnerups RF 29
-1Camilla ChristensenDiablo
 Trunnerups RF 19
2Sandra KristenssonNinja
 Trunnerups RF 7
14Nathalie SvartensjöJetset
 Trunnerups RF 14
3Denise MaticZantana N
 Trunnerups RF 25
4Pernilla DerbringKarisma
 Trunnerups RF 20
5Louise NilssonMadonna
 Trunnerups RF 21
6Emelie JohanssonLibertikki
 Trunnerups RF 9
7Emmah FältAltona Sara
 Trunnerups RF 12
8Maria NilssonEniro
 Trunnerups RF 11
9Eva SjölundhDiesel Dynamite
 Trunnerups RF 10
10Johanna HaraldssonYou Tube
 Trunnerups RF 16
11Elin MårtenssonLamy
 Trunnerups RF 3
12Madeleine JacobssonPachur
 Trunnerups RF 8
13Josefine JönssonCaramell
 Trunnerups RF 2
-2Örjan LarssonAdidaz
 Trunnerups RF 28
15Sandra KristenssonWillem
 Trunnerups RF 6
1Nathalie SvartensjöHalos In The Hall
 Trunnerups RF 15
 
till toppen

Equipe - Datasystem för ridsport