Trunnerups RF 2015-09-05
EQUIPE datasystem: Senaste startlista 2015-09-04 kl. 16:39
Klass 3 - Dressyr Lätt C:2 2015
Klass 2 - Dressyr Lätt B:1 2015
Klass 1 - Dressyr Lätt A:1

Klass 3 - Dressyr Lätt C:2 2015
12 anmälda
Överdomare: Marie Laritz
Tävlingsledare: Annika Nord
Domare C: Marie Laritz
 
StartnrRyttareHäst
StarttidKlubbHärstamningHästnr
1Tina BlixtKamene
09:00Trunnerups RFColins - Agris3
2Nathalie SvartensjöDana (SWB)
09:07Trunnerups RFDanone - Electro27
3Annika MalmquistComme il faut (SWB)
09:14Ljunits-Herrestads RCosmopolite S - Nimmerdor19
4Emelie StrandbergCognaque af Holstenhof (SWB)
09:21Österlens RFBlack Coffee (SWB) - Nebraska26
5Josefin LöfstedtEdelrijke van de zoomvliet
09:28Torns RFNegro - Tuschinski17
6Caroline LövenfeldtMr Dubai
09:35Ystad RidklubbHayya ya Shareef xx - Mummys Game18
7Ilse EkenbornGuldgossen KLT
09:42Österlens RFQalle - L'acteur6
8Torbjörn HeldRolex
09:49Österlens RFRepertoire - Ravallo8
9Emelie PalmérHjärtrud
09:56Österlens RKKarolinger - Brisad24
10Madeleine JacobssonPachur
10:03Trunnerups RFChurchill - Patriot30
11Ida Källgarn HelsingLouie (SWB)
10:10Ystad RidklubbWladimir O.A. - Quite Easy12
12Anja LindbergHighway 326 KLT
10:17Österlens RFHighlander - L'acteur15
 
till toppen

Klass 2 - Dressyr Lätt B:1 2015
18 anmälda
Överdomare: Sittande dressyrdomar
Tävlingsledare: Annika Nord
Domare C: Marie Laritz
 
StartnrRyttareHäst
StarttidKlubbHärstamningHästnr
1Maria AnderssonForever Young
10:40Sydslättens RFForever - Roderik2
2Birgitta JönssonNamur
10:47Bollerups R&KKNactus - Neapel10
3Christel NilssonMalva af Blenheim (SWB)
10:54Trunnerups RFFirst Wish - De la Gardie20
4Katarina LindqvistYamaha P (SWB)
11:01Everlövs RSCartier - Feliciano16
5Linnčah PerssonVeldroos
11:08Frosta RFNeostan - Jetset-D31
6Ilse EkenbornGuldgossen KLT
11:15Österlens RFQalle - L'acteur6
7Josefin LöfstedtEdelrijke van de zoomvliet
11:22Torns RFNegro - Tuschinski17
8Annika MalmquistComme il faut (SWB)
11:29Ljunits-Herrestads RCosmopolite S - Nimmerdor19
9Anja LindbergHighway 326 KLT
11:36Österlens RFHighlander - L'acteur15
10Marita GimserIris (SWB)
11:43Bollerups R&KKBelissimo M - Flemmingh7
11Ida Källgarn HelsingMiss Anja
11:50Ystad RidklubbDisconto - Kupferberg Gold13
12Emmi LarssonCor Amira (69)
11:57Ljunits-Herrestads RCorlensky G - Amiral29
13Pernilla DerbringKarisma
12:04Trunnerups RFBlue Hors Hertug - Walör5
14Lisa SvenssonDolcetto
12:11Öveds Jakt- & FRKDon schofro - Regazzoni28
15Caroline LövenfeldtMr Dubai
12:18Ystad RidklubbHayya ya Shareef xx - Mummys Game18
16Anette HolmgrenTerne Gutt 278
12:25Skånska KSSofin N-02-2511 - Sander N-87-25279
17Louise KällmanFlower Hill Happy Days
12:32Flyinge RFOkänd - Okänd14
18Catharina AnderssonMerlot
12:39Staffanstorps RSFRichfield - D-Day1
 
till toppen

Klass 1 - Dressyr Lätt A:1
6 anmälda
Överdomare: Sittande dressyrdomar
Tävlingsledare: Annika Nord
Domare C: Gisela Broome
 
StartnrRyttareHäst
StarttidKlubbHärstamningHästnr
1Emelie OlssonCasanova
12:55Trunnerups RFCathageno - Ganesco23
2Emmi LarssonCor Amira (69)
13:03Ljunits-Herrestads RCorlensky G - Amiral29
3Pernilla DerbringKarisma
13:11Trunnerups RFBlue Hors Hertug - Walör5
5Ida Källgarn HelsingMiss Anja
13:19Ystad RidklubbDisconto - Kupferberg Gold13
6Linnčah PerssonVeldroos
13:27Frosta RFNeostan - Jetset-D31
7Louise KällmanFlower Hill Happy Days
13:35Flyinge RFOkänd - Okänd14
 
till toppen

Equipe - Datasystem för ridsport