Resultat Adventsspelen 2012

Arrangör: Utby IK
Datum: 24-25 nov 2012
Plats: Friidrottens Hus
Ort: Göteborg
Tävlingsledare: Mikael Romell

Listan skapad: 2012-11-25 18:34:10


F17 (96-97 60 m Försök24/11  13:30

Heat A
       
1Lisa Brorsson1996Falköpings FIK8,11q
2Filippa Öljemark1997Mölndals AIK8,34q
3Gabrielle Welander1996Göteborgs Kvinnliga IK8,38q
4Rebecka Sellberg1997Mölndals AIK8,49q
5Elina Lanndalen1997IK Ymer8,79q
6Lovisa Snygg1997Ullevi FK8,92

Heat B
       
1Amanda Öberg1996IK Ymer8,07q
2Madeleine Björlin-Delmar1996IFK Göteborg8,28q
3Dellie Carlsson1997Mölndals AIK8,32q
4Mattilda Nordström1996IK Ymer8,92
5Kristin Walkhed1997Mölndals AIK9,08
6Natalie Nilsson1997Göteborgs Kvinnliga IK9,86

F17 (96-97 60 m Final24/11  14:40
       
1Lisa Brorsson1996Falköpings FIK7,91
2Amanda Öberg1996IK Ymer7,95
3Madeleine Björlin-Delmar1996IFK Göteborg8,26
4Filippa Öljemark1997Mölndals AIK8,38
5Dellie Carlsson1997Mölndals AIK8,39
6Rebecka Sellberg1997Mölndals AIK8,40
7Gabrielle Welander1996Göteborgs Kvinnliga IK8,42
8Elina Lanndalen1997IK Ymer8,88

F17 (96-97 200 m Final25/11  16:35

Heat A
       
1Lisa Brorsson1996Falköpings FIK26,05
2Madeleine Björlin-Delmar1996IFK Göteborg26,09
3Gabrielle Welander1996Göteborgs Kvinnliga IK27,36
4Mathilda Rydin1997Sävedalens AIK28,25

Heat B
       
1Dellie Carlsson1997Mölndals AIK26,67
2Rebecka Sellberg1997Mölndals AIK27,24
3Matilda Andersson1996Sävedalens AIK28,26
4Thea Widdgård1996Hälle IF28,71

Heat C
       
1Linnea Tebelius1997Lerum FI26,76
2Nosimo Sjögren1997Ullevi FK30,64
3Anna Fransson1997IK Wilske30,86
4Helene Nyby1999Aalborg Atletik og Motion31,06

Heat D
       
1Fanny Nilsson1996Falkenbergs IK27,25
2Frida Hansson1997Stenungsunds FI29,08
3Kristin Walkhed1997Mölndals AIK30,31
4Natalie Nilsson1997Göteborgs Kvinnliga IK32,41

F17 (96-97 200 m Final - Sammanställning
       
1Lisa Brorsson1996Falköpings FIK26,05
2Madeleine Björlin-Delmar1996IFK Göteborg26,09
3Dellie Carlsson1997Mölndals AIK26,67
4Linnea Tebelius1997Lerum FI26,76
5Rebecka Sellberg1997Mölndals AIK27,24
6Fanny Nilsson1996Falkenbergs IK27,25
7Gabrielle Welander1996Göteborgs Kvinnliga IK27,36
8Mathilda Rydin1997Sävedalens AIK28,25
9Matilda Andersson1996Sävedalens AIK28,26
10Thea Widdgård1996Hälle IF28,71
11Frida Hansson1997Stenungsunds FI29,08
12Kristin Walkhed1997Mölndals AIK30,31
13Nosimo Sjögren1997Ullevi FK30,64
14Anna Fransson1997IK Wilske30,86
15Helene Nyby1999Aalborg Atletik og Motion31,06
16Natalie Nilsson1997Göteborgs Kvinnliga IK32,41

F17 (96-97 1 500 m Final24/11  13:55
       
1Alexandra Brackmann1997IF Rigor5,27,70
2Linnea Karlsson1996Varbergs GIF5,51,48
3Natalie Nilsson1997Göteborgs Kvinnliga IK6,12,83

F17 (96-97 60 mh Final25/11  14:30
       
1Amanda Öberg1996IK Ymer8,93
2Hanna Bengtsson1997Sävedalens AIK9,42
3Gabrielle Welander1996Göteborgs Kvinnliga IK9,76
4Viktoria Kemborn1997Stenungsunds FI9,79
5Dagny Olofsson-Hoffman1997Lerum FI9,87
6Frida Hansson1997Stenungsunds FI10,06
7Sofia Björk1997Mölndals AIK12,22

F17 (96-97 Höjd Final24/11  13:55
       
1Sanna Lundqvist1997IK Ymer160160(1)
2Agnes Bengtsson1997Sävedalens AIK160160(3)
3Filippa Karlsson1996Varbergs GIF156156(1)
4Elina Lanndalen1997IK Ymer156156(2)
5Gabrielle Welander1996Göteborgs Kvinnliga IK148

F17 (96-97 Stav Final25/11  11:30
       
1Klara Mattson1997IK Orient340
2Annika Jönsson1996IFK Helsingborg330

F17 (96-97 Längd Final25/11  17:05
       
1Amanda Öberg1996IK Ymer538
2Viktoria Kemborn1997Stenungsunds FI518
3Hanna Bengtsson1997Sävedalens AIK508
4Sanna Lundqvist1997IK Ymer488
5Dagny Olofsson-Hoffman1997Lerum FI484
6Kristin Olofsson-Hoffman1997Lerum FI477
7Mattilda Nordström1996IK Ymer473
8Anna Fransson1997IK Wilske451
9Joanna Turkali1997Göteborgs Kvinnliga IK408
 Anna Feiff Axelsson1997Ullevi FKDNS
 Sofia Björk1997Mölndals AIKDNS

F17 (96-97 Kula Final24/11  15:35
       
1Lisa Einarsson1996SK Bore1306
2Emma Harrysson1997Brattås CK1256
3Ebba Olsson1997Brattås CK1230
4Elin Johansson1997Kongahälla AIK958
5Gabrielle Welander1996Göteborgs Kvinnliga IK777
 Julia Niklasson1997IF RigorDNS

F15 (-98) 60 m Försök24/11  13:20

Heat 1
       
1Josefin Persson1998Sävedalens AIK7,98q
2Lisa Warfvinge1998Varbergs GIF8,14q
3Emma Söderström1998Göteborgs Kvinnliga IK8,30q
4Judith Wagersten1998Falkenbergs IK8,43q
5Ellen Stübner1998Göteborgs Kvinnliga IK8,44q
6Elin Ströholt1998Mölndals AIK8,85
7Emily Strand1998Mölndals AIK8,98

Heat 2
       
1Tess Hertz-Saebbö1998Göteborgs Kvinnliga IK8,25q
2Linnea Johansson1998IK Ymer8,40q
3Evelina Olsson1998IK Orient8,53
4Precilla Bakuba1998Ullevi FK8,64
5Anna Larsson1998Varbergs GIF8,66
6Sara Samuelsson1998Mölndals AIK9,60

Heat 3
       
1Emelie Rantzow1998IK Ymer8,27q
2Sofia Lindwall1998Göteborgs Kvinnliga IK8,51
3Ida Bengtsson1998Falkenbergs IK8,54
4Stina Ahlbertz1998Göteborgs Kvinnliga IK8,63
5Jovanna Pekic1998IFK Göteborg9,53
6Matilda Löfstrand1998Mölndals AIK9,92

Heat 4
       
1Elin Steene1998IK Orient8,65
2Sara Sjögren1998Stenungsunds FI8,69
3Kerstin Wadman1998Göteborgs Kvinnliga IK8,73
4Sara Leth1998Mölndals AIK8,78
5Mathilda Blomstrand1998Wärnamo SK8,86
6Isabelle Melin1998IF Kville8,97

F15 (-98) 60 m Försök - Sammanställning
       
1Josefin Persson1998Sävedalens AIK7,98q
2Lisa Warfvinge1998Varbergs GIF8,14q
3Tess Hertz-Saebbö1998Göteborgs Kvinnliga IK8,25q
4Emelie Rantzow1998IK Ymer8,27q
5Emma Söderström1998Göteborgs Kvinnliga IK8,30q
6Linnea Johansson1998IK Ymer8,40q
7Judith Wagersten1998Falkenbergs IK8,43q
8Ellen Stübner1998Göteborgs Kvinnliga IK8,44q
9Sofia Lindwall1998Göteborgs Kvinnliga IK8,51
10Evelina Olsson1998IK Orient8,53
11Ida Bengtsson1998Falkenbergs IK8,54
12Stina Ahlbertz1998Göteborgs Kvinnliga IK8,63
13Precilla Bakuba1998Ullevi FK8,64
14Elin Steene1998IK Orient8,65
15Anna Larsson1998Varbergs GIF8,66
16Sara Sjögren1998Stenungsunds FI8,69
17Kerstin Wadman1998Göteborgs Kvinnliga IK8,73
18Sara Leth1998Mölndals AIK8,78
19Elin Ströholt1998Mölndals AIK8,85
20Mathilda Blomstrand1998Wärnamo SK8,86
21Isabelle Melin1998IF Kville8,97
22Emily Strand1998Mölndals AIK8,98
23Jovanna Pekic1998IFK Göteborg9,53
24Sara Samuelsson1998Mölndals AIK9,60
25Matilda Löfstrand1998Mölndals AIK9,92

F15 (-98) 60 m Final24/11  14:35
       
1Josefin Persson1998Sävedalens AIK7,97
2Lisa Warfvinge1998Varbergs GIF8,10
3Tess Hertz-Saebbö1998Göteborgs Kvinnliga IK8,13
4Emma Söderström1998Göteborgs Kvinnliga IK8,30
5Emelie Rantzow1998IK Ymer8,33
6Judith Wagersten1998Falkenbergs IK8,35
7Linnea Johansson1998IK Ymer8,45
8Ellen Stübner1998Göteborgs Kvinnliga IK8,51

F15 (-98) 200 m Final 

Heat 1
       
1Josefin Persson1998Sävedalens AIK25,94
2Emma Söderström1998Göteborgs Kvinnliga IK27,23
3Amanda Holmberg1998Lidköpings IS27,70
 Tess Hertz-Saebbö1998Göteborgs Kvinnliga IKDQF429

Heat 2
       
1Emelie Rantzow1998IK Ymer27,61
2Kerstin Wadman1998Göteborgs Kvinnliga IK28,58
3Sofia Lindwall1998Göteborgs Kvinnliga IK29,34
 Ellen Stübner1998Göteborgs Kvinnliga IKDQF429

Heat 3
       
1Ida Bengtsson1998Falkenbergs IK27,68
2Lisa Åhlström1998Mölndals AIK28,87
3Anna Begtsson1998Sävedalens AIK30,68
4Saga Backteman1998Lerum FI31,07

Heat 4
       
1Linnea Johansson1998IK Ymer27,77
2Stina Ahlbertz1998Göteborgs Kvinnliga IK28,05
3Isabelle Melin1998IF Kville29,94
4Sara Molnar1998Mölndals AIK30,41

F15 (-98) 200 m Final - Sammanställning
       
1Josefin Persson1998Sävedalens AIK25,94
2Emma Söderström1998Göteborgs Kvinnliga IK27,23
3Emelie Rantzow1998IK Ymer27,61
4Ida Bengtsson1998Falkenbergs IK27,68
5Amanda Holmberg1998Lidköpings IS27,70
6Linnea Johansson1998IK Ymer27,77
7Stina Ahlbertz1998Göteborgs Kvinnliga IK28,05
8Kerstin Wadman1998Göteborgs Kvinnliga IK28,58
9Lisa Åhlström1998Mölndals AIK28,87
10Sofia Lindwall1998Göteborgs Kvinnliga IK29,34
11Isabelle Melin1998IF Kville29,94
12Sara Molnar1998Mölndals AIK30,41
13Anna Begtsson1998Sävedalens AIK30,68
14Saga Backteman1998Lerum FI31,07
 Tess Hertz-Saebbö1998Göteborgs Kvinnliga IKDQF429
 Ellen Stübner1998Göteborgs Kvinnliga IKDQF429

F15 (-98) 1 000 m FINAL24/11  16:05
       
1Kerstin Wadman1998Göteborgs Kvinnliga IK3,09,37
2Josefin Persson1998Sävedalens AIK3,13,48
3Moa Carlsson1998Sävedalens AIK3,14,82
4Linnea Isaksson1998Falkenbergs IK3,15,59
5Isabelle Melin1998IF Kville3,21,46
6Anna Begtsson1998Sävedalens AIK3,21,85
7Saga Backteman1998Lerum FI3,24,24
8Emma Söderström1998Göteborgs Kvinnliga IK3,26,58
9Alexandra Simonssen1998Mölndals AIK3,27,07
10Sara Molnar1998Mölndals AIK3,34,96
 Cornelia Karlsson1998Sävedalens AIKDNF

F15 (-98) 60 mh Final25/11  11:30
       
1Amanda Holmberg1998Lidköpings IS9,08
2Lisa Warfvinge1998Varbergs GIF9,43
3Sara Sjögren1998Stenungsunds FI9,84
4Elin Ströholt1998Mölndals AIK10,18
5Mathilda Blomstrand1998Wärnamo SK10,86
6Sara Molnar1998Mölndals AIK11,63
7Fanny Anersson1998Sävedalens AIK11,91
 Emelie Rantzow1998IK YmerDQ§4.3.10

F15 (-98) Höjd Final24/11  11:00
       
1Ida Bengtsson1998Falkenbergs IK152152(1)
2Miranda Sundberg1998IK Ymer152152(2)
3Julia Petersson1998Ullevi FK152152(3)
4Anna Larsson1998Varbergs GIF144144(1)
5Emelie Rantzow1998IK Ymer144144(3)
6Elin Ströholt1998Mölndals AIK136
7Fanny Anersson1998Sävedalens AIK115
 Amanda Holmberg1998Lidköpings ISDNS

F15 (-98) Stav Final25/11  11:30
       
1Mathilda Blomstrand1998Wärnamo SK240

F15 (-98) Längd Final25/11  16:05
       
1Tess Hertz-Saebbö1998Göteborgs Kvinnliga IK561
2Ida Bengtsson1998Falkenbergs IK515
3Sara Sjögren1998Stenungsunds FI502
4Amanda Holmberg1998Lidköpings IS489
5Emelie Rantzow1998IK Ymer477
6Emma Söderström1998Göteborgs Kvinnliga IK476
7Sofia Lindwall1998Göteborgs Kvinnliga IK475
8Kerstin Wadman1998Göteborgs Kvinnliga IK469
9Stina Ahlbertz1998Göteborgs Kvinnliga IK443
10Moa Kjellsson1998IK Orient442
11Ellen Stübner1998Göteborgs Kvinnliga IK438
12Elin Steene1998IK Orient436
13Evelina Olsson1998IK Orient431
14Anna Larsson1998Varbergs GIF428
15Precilla Bakuba1998Ullevi FK412
16Lovisa Wallman1998Varbergs GIF411
17Jennifer Rudberg1998IK Ymer409
17Isabelle Melin1998IF Kville409
19Emily Strand1998Mölndals AIK362
20Fanny Anersson1998Sävedalens AIK333
 Elin Ströholt1998Mölndals AIKDNS

F15 (-98) Tresteg Final24/11  16:30
       
1Sara Sjögren1998Stenungsunds FI1056
2Emelie Rantzow1998IK Ymer1053
3Judith Wagersten1998Falkenbergs IK1035
4Precilla Bakuba1998Ullevi FK994
5Mathilda Blomstrand1998Wärnamo SK972
6Jennifer Rudberg1998IK Ymer853

F15 (-98) Kula Final25/11  11:30
       
1Amanda Holmberg1998Lidköpings IS1252
2Jennifer Rudberg1998IK Ymer1070
3Emma Söderström1998Göteborgs Kvinnliga IK1042
4Sara Sjögren1998Stenungsunds FI970
5Josefin Persson1998Sävedalens AIK951
6Lovisa Wallman1998Varbergs GIF916
7Emilia Andersson1998Varbergs GIF878
8Tess Hertz-Saebbö1998Göteborgs Kvinnliga IK800
9Sofia Lindwall1998Göteborgs Kvinnliga IK760
10Stina Ahlbertz1998Göteborgs Kvinnliga IK735
11Kerstin Wadman1998Göteborgs Kvinnliga IK647
 Ellen Stübner1998Göteborgs Kvinnliga IKDNS
 Nicole Fankl1998Ullevi FKDNS
 Emily Strand1998Mölndals AIKDNS

F14 (-99) 60 m Försök24/11  12:55

Heat A
       
1Lisa Dahlström1999IK Orient8,16q
2Ellinor Kleiven1999Sävedalens AIK8,45q
3Rebecca Strand1999Örgryte IS8,48q
4Alice Warren1999IF Rigor8,71q
5Emma Hamilton1999Örgryte IS8,75q
6Christina Pool Wiklund1999Falköpings FIK8,96
7Anna Widerberg1999Hälle IF8,99
8Stina Nyström1999Örgryte IS9,24

Heat B
       
1Lizzie Hager1999Lerum FI8,52q
2Della Månsson1999Örgryte IS8,60q
3Maria Runneberger1999Sävedalens AIK8,77
4Cornelia Milton1999Falköpings FIK9,07
5Anna Påsse1999Göteborgs Kvinnliga IK9,12
6Ella Brink1999Göteborgs Kvinnliga IK9,54
7Emma Johansson1999Göteborgs Kvinnliga IK9,55
8Johanna Schau1999IF Rigor9,67

Heat C
       
1Alice Dahlemar1999Mölndals AIK8,63q
2Fatima Koné1999Ullevi FK8,65q
3Caroline Nilsson1999Göteborgs Kvinnliga IK8,71q
4Sif Poulsen1999IF Rigor8,93
5Emma Unger1999IFK Göteborg9,43
6Nicole Lidblom-Reitz1999Göteborgs Kvinnliga IK9,65
7Linnéa Wehlander1999Göteborgs Kvinnliga IK9,74
8Julia Öst1999Sätila SK10,34

Heat D
       
1Miranda Widdgård1999Hälle IF8,38q
2Lisa Petrusson1999Göteborgs Kvinnliga IK8,68q
3Sandra Lindholm1999Lerum FI8,91
4Isabell Hulthén1999Brattås CK9,04
5Klara Mattson1999Göteborgs Kvinnliga IK9,38
6Alva Lind1999Göteborgs Kvinnliga IK9,61
7Linnea Norin1999Trollhättans FIK9,65

Heat E
       
1Laura von Schediv1999IK Ymer8,31q
2Frida Johansson1999Mölndals AIK8,38q
3Alva Murtoniemi Gräbel1999Örgryte IS8,75q
4Alice Johansson1999IF Rigor9,32
5Luana Klaric-Lundh1999Göteborgs Kvinnliga IK9,34
6Sofia Walter1999Göteborgs Kvinnliga IK9,54
7Carilone Köningson1999Göteborgs Kvinnliga IK9,94

Heat F
       
1Lina Jehander1999Göteborgs Kvinnliga IK8,44q
2Erika Alkstrand1999IK Ymer8,82
3Rebecka Tovstedt1999IFK Halmstad9,00
4Matilda Nilsson-Edin1999Mölndals AIK9,14
5Wilma Jennefalk1999Göteborgs Kvinnliga IK9,46
6Alva Andersson1999Trollhättans FIK9,57
 Alyssa Tenor1999Ullevi FKDNS

Heat G
       
1Tilda Oldberg1999Sävedalens AIK8,77
2Sara Petersson1999Hälle IF8,86
3Matilda Karlsson1999IK Orient8,90
4Wilma Olsson1999Göteborgs Kvinnliga IK9,17
5Emma Ramne1999Göteborgs Kvinnliga IK9,18
6Emma Odenstam1999Göteborgs Kvinnliga IK9,43
7Nora Hedin1999IFK Halmstad9,59

F14 (-99) 60 m Final24/11  14:15

Heat A
       
1Lisa Dahlström1999IK Orient8,13
2Laura von Schediv1999IK Ymer8,26
3Frida Johansson1999Mölndals AIK8,31
4Lina Jehander1999Göteborgs Kvinnliga IK8,36
5Rebecca Strand1999Örgryte IS8,45
6Lizzie Hager1999Lerum FI8,49
7Ellinor Kleiven1999Sävedalens AIK8,53
8Miranda Widdgård1999Hälle IF8,55

Heat B
       
1Alva Murtoniemi Gräbel1999Örgryte IS8,62
2Caroline Nilsson1999Göteborgs Kvinnliga IK8,62
3Della Månsson1999Örgryte IS8,63
4Alice Warren1999IF Rigor8,65
5Alice Dahlemar1999Mölndals AIK8,70
6Lisa Petrusson1999Göteborgs Kvinnliga IK8,73
7Emma Hamilton1999Örgryte IS8,90
 Fatima Koné1999Ullevi FKDNS

F14 (-99) 200 m Final25/11  17:05

Heat A
       
1Lisa Dahlström1999IK Orient26,86
2Lina Jehander1999Göteborgs Kvinnliga IK27,20
3Miranda Widdgård1999Hälle IF27,89
4Ellinor Kleiven1999Sävedalens AIK28,37

Heat B
       
1Frida Johansson1999Mölndals AIK27,39
2Lizzie Hager1999Lerum FI27,95
3Caroline Nilsson1999Göteborgs Kvinnliga IK28,35
4Alva Murtoniemi Gräbel1999Örgryte IS28,50

Heat C
       
1Emma Hamilton1999Örgryte IS28,65
2Della Månsson1999Örgryte IS28,89
3Filippa Moum1999Hälle IF29,67
4Matilda Nilsson-Edin1999Mölndals AIK30,50

Heat D
       
1Sara Petersson1999Hälle IF28,92
2Maria Runneberger1999Sävedalens AIK29,30
3Lina Toremark1999Örgryte IS29,57
4Anna Widerberg1999Hälle IF29,80

Heat E
       
1Rebecca Strand1999Örgryte IS28,94
2Christina Pool Wiklund1999Falköpings FIK30,09
3Emilia Palm1999IFK Halmstad31,31
4Cornelia Storm-Karlén1999Lidköpings IS31,38

Heat F
       
1Alice Johansson1999IF Rigor29,98
2Luana Klaric-Lundh1999Göteborgs Kvinnliga IK30,85
3Sandra Lindholm1999Lerum FI31,95
4Emma Johansson1999Göteborgs Kvinnliga IK32,25

Heat G
       
1Emma Magnusson1999Mölndals AIK30,12
2Beatrice Brink1999IF Kville30,47
3Elsa Smedberg1999Göteborgs Kvinnliga IK32,98
4Magdalena Bang1999Göteborgs Kvinnliga IK35,79

Heat H
       
1Johanna Andersson1999Lerum FI28,88
2Linda Weding1999IK Orient30,66
3Ella Brink1999Göteborgs Kvinnliga IK31,13
4Emma Odenstam1999Göteborgs Kvinnliga IK32,93

Heat I
       
1Erika Alkstrand1999IK Ymer29,49
2Lisa Petrusson1999Göteborgs Kvinnliga IK30,38
3Sofia Walter1999Göteborgs Kvinnliga IK32,60

Heat J
       
1Isa Rönneblad1999IF Rigor30,33
2Stina Nyström1999Örgryte IS30,64
3Wilma Olsson1999Göteborgs Kvinnliga IK30,77

F14 (-99) 200 m Final - Sammanställning
       
1Lisa Dahlström1999IK Orient26,86
2Lina Jehander1999Göteborgs Kvinnliga IK27,20
3Frida Johansson1999Mölndals AIK27,39
4Miranda Widdgård1999Hälle IF27,89
5Lizzie Hager1999Lerum FI27,95
6Caroline Nilsson1999Göteborgs Kvinnliga IK28,35
7Ellinor Kleiven1999Sävedalens AIK28,37
8Alva Murtoniemi Gräbel1999Örgryte IS28,50
9Emma Hamilton1999Örgryte IS28,65
10Johanna Andersson1999Lerum FI28,88
11Della Månsson1999Örgryte IS28,89
12Sara Petersson1999Hälle IF28,92
13Rebecca Strand1999Örgryte IS28,94
14Maria Runneberger1999Sävedalens AIK29,30
15Erika Alkstrand1999IK Ymer29,49
16Lina Toremark1999Örgryte IS29,57
17Filippa Moum1999Hälle IF29,67
18Anna Widerberg1999Hälle IF29,80
19Alice Johansson1999IF Rigor29,98
20Christina Pool Wiklund1999Falköpings FIK30,09
21Emma Magnusson1999Mölndals AIK30,12
22Isa Rönneblad1999IF Rigor30,33
23Lisa Petrusson1999Göteborgs Kvinnliga IK30,38
24Beatrice Brink1999IF Kville30,47
25Matilda Nilsson-Edin1999Mölndals AIK30,50
26Stina Nyström1999Örgryte IS30,64
27Linda Weding1999IK Orient30,66
28Wilma Olsson1999Göteborgs Kvinnliga IK30,77
29Luana Klaric-Lundh1999Göteborgs Kvinnliga IK30,85
30Ella Brink1999Göteborgs Kvinnliga IK31,13
31Emilia Palm1999IFK Halmstad31,31
32Cornelia Storm-Karlén1999Lidköpings IS31,38
33Sandra Lindholm1999Lerum FI31,95
34Emma Johansson1999Göteborgs Kvinnliga IK32,25
35Sofia Walter1999Göteborgs Kvinnliga IK32,60
36Emma Odenstam1999Göteborgs Kvinnliga IK32,93
37Elsa Smedberg1999Göteborgs Kvinnliga IK32,98
38Magdalena Bang1999Göteborgs Kvinnliga IK35,79

F14 (-99) 1 000 m Final24/11  16:15

Heat 1
       
1Emma Magnusson1999Mölndals AIK3,09,43
2Beatrice Brink1999IF Kville3,15,40
3Kajsa Högberg1999IF Rigor3,24,90
4Cornelia Storm-Karlén1999Lidköpings IS3,24,96
5Caroline Nilsson1999Göteborgs Kvinnliga IK3,31,88
6Stina Nyström1999Örgryte IS3,33,20
7Emma Johansson1999Göteborgs Kvinnliga IK3,42,35
8Julia Öst1999Sätila SK3,49,46

Heat 2
       
1Matilda Nilsson-Edin1999Mölndals AIK3,37,48
2Luana Klaric-Lundh1999Göteborgs Kvinnliga IK3,38,19
3Linnea Åberg1999Lerum FI3,46,32
4Erika Alkstrand1999IK Ymer3,51,04
5Iris Rodal1999Göteborgs Kvinnliga IK3,52,93
6Lovisa Sjölander1999IF Rigor3,54,13
7Astrid Woxenius1999Sävedalens AIK3,59,88
 Anna Påsse1999Göteborgs Kvinnliga IKDNS
 Cornelia Karlsson1998Sävedalens AIK3,17,92UT

F14 (-99) 1 000 m Final - Sammanställning
       
1Emma Magnusson1999Mölndals AIK3,09,43
2Beatrice Brink1999IF Kville3,15,40
3Kajsa Högberg1999IF Rigor3,24,90
4Cornelia Storm-Karlén1999Lidköpings IS3,24,96
5Caroline Nilsson1999Göteborgs Kvinnliga IK3,31,88
6Stina Nyström1999Örgryte IS3,33,20
7Matilda Nilsson-Edin1999Mölndals AIK3,37,48
8Luana Klaric-Lundh1999Göteborgs Kvinnliga IK3,38,19
9Emma Johansson1999Göteborgs Kvinnliga IK3,42,35
10Linnea Åberg1999Lerum FI3,46,32
11Julia Öst1999Sätila SK3,49,46
12Erika Alkstrand1999IK Ymer3,51,04
13Iris Rodal1999Göteborgs Kvinnliga IK3,52,93
14Lovisa Sjölander1999IF Rigor3,54,13
15Astrid Woxenius1999Sävedalens AIK3,59,88
 Anna Påsse1999Göteborgs Kvinnliga IKDNS
 Cornelia Karlsson1998Sävedalens AIK3,17,92UT

F14 (-99) 60 mh Försök25/11  11:20

Heat 1
       
1Alice Johansson1999IF Rigor10,47q
2Sif Poulsen1999IF Rigor10,59q
3Maria Runneberger1999Sävedalens AIK10,67q
4Helene Nyby1999Aalborg Atletik og Motion10,95q
5Emma Magnusson1999Mölndals AIK10,99q
6Sara Gunnarsson1999Mölndals AIK11,10q
7Cornelia Milton1999Falköpings FIK11,36

Heat 2
       
1Isa Rönneblad1999IF Rigor10,28q
2Wilma Eriksson1999IK Ymer10,29q
3Erika Alkstrand1999IK Ymer11,12
4Astrid Woxenius1999Sävedalens AIK11,64
5Cornelia Storm-Karlén1999Lidköpings IS11,84
6Linnea Wenberg1999Varbergs GIF12,64

F14 (-99) 60 mh Försök - Sammanställning
       
1Isa Rönneblad1999IF Rigor10,28q
2Wilma Eriksson1999IK Ymer10,29q
3Alice Johansson1999IF Rigor10,47q
4Sif Poulsen1999IF Rigor10,59q
5Maria Runneberger1999Sävedalens AIK10,67q
6Helene Nyby1999Aalborg Atletik og Motion10,95q
7Emma Magnusson1999Mölndals AIK10,99q
8Sara Gunnarsson1999Mölndals AIK11,10q
9Erika Alkstrand1999IK Ymer11,12
10Cornelia Milton1999Falköpings FIK11,36
11Astrid Woxenius1999Sävedalens AIK11,64
12Cornelia Storm-Karlén1999Lidköpings IS11,84
13Linnea Wenberg1999Varbergs GIF12,64

F14 (-99) 60 mh Final25/11  14:25
       
1Alice Johansson1999IF Rigor10,18
2Isa Rönneblad1999IF Rigor10,43
3Sif Poulsen1999IF Rigor10,51
4Wilma Eriksson1999IK Ymer10,54
5Maria Runneberger1999Sävedalens AIK10,58
6Helene Nyby1999Aalborg Atletik og Motion10,77
7Emma Magnusson1999Mölndals AIK10,98
8Sara Gunnarsson1999Mölndals AIK11,24

F14 (-99) Höjd Final24/11  11:00
       
1Hanna Bergqvist1999IK Ymer148
2Helene Nyby1999Aalborg Atletik og Motion148
3Maria Runneberger1999Sävedalens AIK144
4Cornelia Milton1999Falköpings FIK144
5Alice Johansson1999IF Rigor140
6Astrid Woxenius1999Sävedalens AIK140
7Tilda Oldberg1999Sävedalens AIK136
8Alice Warren1999IF Rigor136
8Johanna Schau1999IF Rigor136
10Kajsa Högberg1999IF Rigor131
10Amanda Strand1999IF Rigor131
10Lina Toremark1999Örgryte IS131
13Cornelia Storm-Karlén1999Lidköpings IS131
14Alva Andersson1999Trollhättans FIK126
 Julia Öst1999Sätila SKnr
 Vilma Snygg1999IK YmerDNS
 Victoria Göransson1999IFK GöteborgDNS
 Martina Winberg1999Mölndals AIKDNS

F14 (-99) Stav Final25/11  11:30
       
1Linnea Jönsson1999IFK Helsingborg310
2Erika Alkstrand1999IK Ymer230
3Sara Gunnarsson1999Mölndals AIK200
4Emma Magnusson1999Mölndals AIK180
 Erika Amundsson1999IF RigorDNS

F14 (-99) Längd Final25/11  14:40

Pool 1
       
1Miranda Widdgård1999Hälle IF484
2Caroline Nilsson1999Göteborgs Kvinnliga IK463
3Lina Jehander1999Göteborgs Kvinnliga IK432
4Luana Klaric-Lundh1999Göteborgs Kvinnliga IK427
5Alice Johansson1999IF Rigor422
6Klara Mattson1999Göteborgs Kvinnliga IK411
7Lisa Petrusson1999Göteborgs Kvinnliga IK410389
7Filippa Moum1999Hälle IF410402
9Isa Rönneblad1999IF Rigor406
10Nicole Lidblom-Reitz1999Göteborgs Kvinnliga IK402
11Anna Widerberg1999Hälle IF399
12Emma Johansson1999Göteborgs Kvinnliga IK396
13Linda Weding1999IK Orient393
14Sif Poulsen1999IF Rigor392
15Emma Ramne1999Göteborgs Kvinnliga IK387
16Alva Lind1999Göteborgs Kvinnliga IK385
17Helene Nyby1999Aalborg Atletik og Motion384174
18Cornelia Milton1999Falköpings FIK377
19Emma Odenstam1999Göteborgs Kvinnliga IK369
20Iris Rodal1999Göteborgs Kvinnliga IK366
21Elsa Smedberg1999Göteborgs Kvinnliga IK362
22Linnéa Wehlander1999Göteborgs Kvinnliga IK357
23Emma Bengtsson1999IF Kville343
24Carilone Köningson1999Göteborgs Kvinnliga IK342
25Magdalena Bang1999Göteborgs Kvinnliga IK329
26Ida Nyström1999IF Kville313
 Anna Påsse1999Göteborgs Kvinnliga IKDNS
 Erika Amundsson1999IF RigorDNS
 Alyssa Tenor1999Ullevi FKDNS

F14 (-99) Längd Final Pool 1 1 2 3 4 5 6
Lisa Petrusson x 389 410
Filippa Moum 410 380 402
Helene Nyby 384 x 174

Pool 2
       
1Alva Murtoniemi Gräbel1999Örgryte IS496
2Vilma Snygg1999IK Ymer488475
3Lizzie Hager1999Lerum FI488473
4Johanna Andersson1999Lerum FI464
5Fatima Koné1999Ullevi FK460
6Rebecca Strand1999Örgryte IS445
7Tilda Oldberg1999Sävedalens AIK442
8Emma Hamilton1999Örgryte IS435
9Frida Johansson1999Mölndals AIK431
10Alice Dahlemar1999Mölndals AIK423
11Lina Toremark1999Örgryte IS420417
12Della Månsson1999Örgryte IS420409
13Astrid Woxenius1999Sävedalens AIK416
14Maria Runneberger1999Sävedalens AIK395
15Erika Alkstrand1999IK Ymer391
16Matilda Karlsson1999IK Orient390
17Wilma Eriksson1999IK Ymer384384
18Agnes Ingvarsson1999Varbergs GIF384369
19Elin Liljeblad1999Varbergs GIF382
20Julia Iwermo1999Lerum FI364
21Sara Petersson1999Hälle IF359
22Linnea Wenberg1999Varbergs GIF356
23Elin Dahlberg1999Trollhättans FIK334
24Lily Garib1999Trollhättans FIK299
 Laura von Schediv1999IK YmerDNS
 Alva Andersson1999Trollhättans FIKDNS
 Linnea Norin1999Trollhättans FIKDNS
 Wilma Holletz1999IK OrientDNS

F14 (-99) Längd Final Pool 2 1 2 3 4 5 6
Vilma Snygg 442 x 475 x 488 461
Wilma Eriksson 328 384 384
Agnes Ingvarsson 365 384 369
Lizzie Hager x 441 473 488 x 454
Della Månsson 409 x 420
Lina Toremark 417 420 385

F14 (-99) Längd Final - Sammanställning
       
1Alva Murtoniemi Gräbel1999Örgryte IS496
2Vilma Snygg1999IK Ymer488475
3Lizzie Hager1999Lerum FI488473
4Miranda Widdgård1999Hälle IF484
5Johanna Andersson1999Lerum FI464
6Caroline Nilsson1999Göteborgs Kvinnliga IK463
7Fatima Koné1999Ullevi FK460
8Rebecca Strand1999Örgryte IS445
9Tilda Oldberg1999Sävedalens AIK442
10Emma Hamilton1999Örgryte IS435
11Lina Jehander1999Göteborgs Kvinnliga IK432
12Frida Johansson1999Mölndals AIK431
13Luana Klaric-Lundh1999Göteborgs Kvinnliga IK427
14Alice Dahlemar1999Mölndals AIK423
15Alice Johansson1999IF Rigor422
16Lina Toremark1999Örgryte IS420417
17Della Månsson1999Örgryte IS420409
18Astrid Woxenius1999Sävedalens AIK416
19Klara Mattson1999Göteborgs Kvinnliga IK411
20Filippa Moum1999Hälle IF410402
21Lisa Petrusson1999Göteborgs Kvinnliga IK410389
22Isa Rönneblad1999IF Rigor406
23Nicole Lidblom-Reitz1999Göteborgs Kvinnliga IK402
24Anna Widerberg1999Hälle IF399
25Emma Johansson1999Göteborgs Kvinnliga IK396
26Maria Runneberger1999Sävedalens AIK395
27Linda Weding1999IK Orient393
28Sif Poulsen1999IF Rigor392
29Erika Alkstrand1999IK Ymer391
30Matilda Karlsson1999IK Orient390
31Emma Ramne1999Göteborgs Kvinnliga IK387
32Alva Lind1999Göteborgs Kvinnliga IK385
33Wilma Eriksson1999IK Ymer384384
34Agnes Ingvarsson1999Varbergs GIF384369
35Helene Nyby1999Aalborg Atletik og Motion384174
36Elin Liljeblad1999Varbergs GIF382
37Cornelia Milton1999Falköpings FIK377
38Emma Odenstam1999Göteborgs Kvinnliga IK369
39Iris Rodal1999Göteborgs Kvinnliga IK366
40Julia Iwermo1999Lerum FI364
41Elsa Smedberg1999Göteborgs Kvinnliga IK362
42Sara Petersson1999Hälle IF359
43Linnéa Wehlander1999Göteborgs Kvinnliga IK357
44Linnea Wenberg1999Varbergs GIF356
45Emma Bengtsson1999IF Kville343
46Carilone Köningson1999Göteborgs Kvinnliga IK342
47Elin Dahlberg1999Trollhättans FIK334
48Magdalena Bang1999Göteborgs Kvinnliga IK329
49Ida Nyström1999IF Kville313
50Lily Garib1999Trollhättans FIK299
 Anna Påsse1999Göteborgs Kvinnliga IKDNS
 Erika Amundsson1999IF RigorDNS
 Alyssa Tenor1999Ullevi FKDNS
 Laura von Schediv1999IK YmerDNS
 Alva Andersson1999Trollhättans FIKDNS
 Linnea Norin1999Trollhättans FIKDNS
 Wilma Holletz1999IK OrientDNS

F14 (-99) Tresteg Final24/11  14:35
       
1Fatima Koné1999Ullevi FK1088
2Lizzie Hager1999Lerum FI1038
3Nora Hedin1999IFK Halmstad985(985)
4Tilda Oldberg1999Sävedalens AIK985(970)
5Rebecka Tovstedt1999IFK Halmstad963
6Alice Dahlemar1999Mölndals AIK948
7Della Månsson1999Örgryte IS943
8Sif Poulsen1999IF Rigor928
9Erika Alkstrand1999IK Ymer914
10Alice Warren1999IF Rigor909
11Maria Runneberger1999Sävedalens AIK893
12Isa Rönneblad1999IF Rigor892
12Astrid Woxenius1999Sävedalens AIK892
14Amanda Strand1999IF Rigor837
15Johanna Schau1999IF Rigor767

F14 (-99) Kula Final25/11  15:45
       
1Linnea Jönsson1999IFK Helsingborg1078
2Hanna Borgemyr1999Trollhättans FIK1020
3Wilma Eriksson1999IK Ymer938
4Tilda Oldberg1999Sävedalens AIK912
5Agnes Ingvarsson1999Varbergs GIF861
6Elin Liljeblad1999Varbergs GIF856
7Johanna Andersson1999Lerum FI847
8Chelsey Nyangena1999Ullevi FK795
9Lily Garib1999Trollhättans FIK785
10Cornelia Milton1999Falköpings FIK760
10Cornelia Storm-Karlén1999Lidköpings IS760
12Luana Klaric-Lundh1999Göteborgs Kvinnliga IK748
13Sandra Lindholm1999Lerum FI687
14Lina Jehander1999Göteborgs Kvinnliga IK618
15Astrid Woxenius1999Sävedalens AIK583
16Julia Iwermo1999Lerum FI580563
17Emma Bengtsson1999IF Kville580543
18Elin Dahlberg1999Trollhättans FIK570
 Anna Påsse1999Göteborgs Kvinnliga IKDNS
 Caroline Nilsson1999Göteborgs Kvinnliga IKDNS
 Elsa Smedberg1999Göteborgs Kvinnliga IKDNS

F14 (-99) Kula Final  1 2 3 4 5 6
Julia Iwermo x 580 563
Emma Bengtsson x 580 543

F13 (-00) 60 m Försök24/11  12:30

Heat A
       
1Elin Fredriksson2000IF Kville8,67q
2Alice Kjellander2000Sävedalens AIK8,97q
3Clara Augustsson2000IK Ymer9,03q
4Elin Eriksson2000IF Kville9,41
5Emelie Sellhed2000Göteborgs Kvinnliga IK9,64
6Isabella Grönberg2000Göteborgs Kvinnliga IK9,74
7Linnea Brundin2000Göteborgs Kvinnliga IK9,75
8Matilda Fröberg2000IF Rigor10,94

Heat B
       
1Madeleine Wiberg2000Mölndals AIK8,33q
2Therese Nätstrand2000Örgryte IS8,67q
3Louise Duvling Andersson2000Ullevi FK8,75q
4Johanna Sköldborg2000IF Kville9,11q
5Sonja Malmbratt2000Göteborgs Kvinnliga IK9,28
6Hedvig Isaksson2000Göteborgs Kvinnliga IK10,07
7Sofia Wartenberg2000Göteborgs Kvinnliga IK10,16
8Lina Johansson2000Sätila SK10,92

Heat C
       
1Julia Björkman2000IF Kville8,94q
2Julia Johansson2000IK Bergaström9,06q
3Ella Melin2000Örgryte IS9,14q
4Malena Ljungqvist2000Göteborgs Kvinnliga IK9,42
5Sanna Sandström2000Göteborgs Kvinnliga IK9,63
6Elin Larsson2000Varbergs GIF9,66
7Emilia von Hoffaman2000Göteborgs Kvinnliga IK9,97
8Emmy Alvius2000Sätila SK10,82

Heat D
       
1Linnea Wijk2000Lerum FI8,73q
2Moa Starkenberg2000Mölndals AIK9,14q
3Agnes Nogueras2000Göteborgs Kvinnliga IK9,29
4Emina Okanovic2000Göteborgs Kvinnliga IK9,74
5Filippa Hoppstadius2000Trollhättans FIK9,87
6Linnea Darin2000Göteborgs Kvinnliga IK9,92
7Sabia Ört2000Sätila SK10,28
8Matilda Almung2000Göteborgs Kvinnliga IK10,48

Heat E
       
1Linnea Helgegren2000Kongahälla AIK8,98q
2Embla Ingelman Sundberg2000Majornas IK9,15
3Emma Anderasson2000Sävedalens AIK9,18
4Olivia Lindström2000Örgryte IS9,39
5Charlotta Olsson2000Göteborgs Kvinnliga IK9,90
6Anna Davoodi2000Mölndals AIK10,01
7Amanda Taghdisi2000Göteborgs Kvinnliga IK10,21
8Moa Hall2000Göteborgs Kvinnliga IK10,81

Heat F
       
1Nora Rocksén-Revelj2000Göteborgs Kvinnliga IK1qOmlöp 13:35
1Linn Hertz-Saebbö2000Göteborgs Kvinnliga IK1qOmlöp 13:35
1Anna Rönner2000Ullevi FK1qOmlöp 13:35
1Alexandra Pekic2000IFK Göteborg1qOmlöp 13:35
1Tilda Portar2000IK Ymer1qOmlöp 13:35
1Alexandra Schill2000Mölndals AIK1qOmlöp 13:35
1Mathilda Gustavsson2000Tanums IF1qOmlöp 13:35

Heat G
       
1Emma Stömqvist2000Ullevi FK8,63q
2Ebba Molinder2000Mölndals AIK8,90q
3Ebba Jernmark-Burrows2000Hälle IF9,21
4Matilda Ekenberg2000Sävedalens AIK9,26
5Astrid Ekström2000Göteborgs Kvinnliga IK9,31
6Tova Elvesson2000Varbergs GIF9,90
7Nora Karlsson2000Göteborgs Kvinnliga IK9,94

Heat H
       
1Cornelia Rutgersson2000Brattås CK8,91q
2Mikaela Hansson Lindvert2000IK Ymer9,02q
3Sara Dahlén2000Lerum FI9,44
4Louisa Dirche Hansson2002Göteborgs Kvinnliga IK9,70
5Alice Karlsson2000Göteborgs Kvinnliga IK9,88
6Wilma Olausson2000IFK Göteborg10,00
7Sol Rojas2000Ullevi FK10,71

F13 (-00) 60 m Försök - Sammanställning
       
1Nora Rocksén-Revelj2000Göteborgs Kvinnliga IK1qOmlöp 13:35
2Linn Hertz-Saebbö2000Göteborgs Kvinnliga IK1qOmlöp 13:35
3Anna Rönner2000Ullevi FK1qOmlöp 13:35
4Alexandra Pekic2000IFK Göteborg1qOmlöp 13:35
5Tilda Portar2000IK Ymer1qOmlöp 13:35
6Alexandra Schill2000Mölndals AIK1qOmlöp 13:35
7Mathilda Gustavsson2000Tanums IF1qOmlöp 13:35
8Madeleine Wiberg2000Mölndals AIK8,33q
9Emma Stömqvist2000Ullevi FK8,63q
10Elin Fredriksson2000IF Kville8,67q
11Therese Nätstrand2000Örgryte IS8,67q
12Linnea Wijk2000Lerum FI8,73q
13Louise Duvling Andersson2000Ullevi FK8,75q
14Ebba Molinder2000Mölndals AIK8,90q
15Cornelia Rutgersson2000Brattås CK8,91q
16Julia Björkman2000IF Kville8,94q
17Alice Kjellander2000Sävedalens AIK8,97q
18Linnea Helgegren2000Kongahälla AIK8,98q
19Mikaela Hansson Lindvert2000IK Ymer9,02q
20Clara Augustsson2000IK Ymer9,03q
21Julia Johansson2000IK Bergaström9,06q
22Johanna Sköldborg2000IF Kville9,11q
23Ella Melin2000Örgryte IS9,14q
24Moa Starkenberg2000Mölndals AIK9,14q
25Embla Ingelman Sundberg2000Majornas IK9,15
26Emma Anderasson2000Sävedalens AIK9,18
27Ebba Jernmark-Burrows2000Hälle IF9,21
28Matilda Ekenberg2000Sävedalens AIK9,26
29Sonja Malmbratt2000Göteborgs Kvinnliga IK9,28
30Agnes Nogueras2000Göteborgs Kvinnliga IK9,29
31Astrid Ekström2000Göteborgs Kvinnliga IK9,31
32Olivia Lindström2000Örgryte IS9,39
33Elin Eriksson2000IF Kville9,41
34Malena Ljungqvist2000Göteborgs Kvinnliga IK9,42
35Sara Dahlén2000Lerum FI9,44
36Sanna Sandström2000Göteborgs Kvinnliga IK9,63
37Emelie Sellhed2000Göteborgs Kvinnliga IK9,64
38Elin Larsson2000Varbergs GIF9,66
39Louisa Dirche Hansson2002Göteborgs Kvinnliga IK9,70
40Isabella Grönberg2000Göteborgs Kvinnliga IK9,74
41Emina Okanovic2000Göteborgs Kvinnliga IK9,74
42Linnea Brundin2000Göteborgs Kvinnliga IK9,75
43Filippa Hoppstadius2000Trollhättans FIK9,87
44Alice Karlsson2000Göteborgs Kvinnliga IK9,88
45Charlotta Olsson2000Göteborgs Kvinnliga IK9,90
46Tova Elvesson2000Varbergs GIF9,90
47Linnea Darin2000Göteborgs Kvinnliga IK9,92
48Nora Karlsson2000Göteborgs Kvinnliga IK9,94
49Emilia von Hoffaman2000Göteborgs Kvinnliga IK9,97
50Wilma Olausson2000IFK Göteborg10,00
51Anna Davoodi2000Mölndals AIK10,01
52Hedvig Isaksson2000Göteborgs Kvinnliga IK10,07
53Sofia Wartenberg2000Göteborgs Kvinnliga IK10,16
54Amanda Taghdisi2000Göteborgs Kvinnliga IK10,21
55Sabia Ört2000Sätila SK10,28
56Matilda Almung2000Göteborgs Kvinnliga IK10,48
57Sol Rojas2000Ullevi FK10,71
58Moa Hall2000Göteborgs Kvinnliga IK10,81
59Emmy Alvius2000Sätila SK10,82
60Lina Johansson2000Sätila SK10,92
61Matilda Fröberg2000IF Rigor10,94

F13 (-00) 60 m Final24/11  14:25

Heat A
       
1Madeleine Wiberg2000Mölndals AIK8,37
2Emma Stömqvist2000Ullevi FK8,59
3Therese Nätstrand2000Örgryte IS8,64
4Linnea Wijk2000Lerum FI8,68
5Elin Fredriksson2000IF Kville8,71
6Louise Duvling Andersson2000Ullevi FK8,74
7Ebba Molinder2000Mölndals AIK8,87
8Cornelia Rutgersson2000Brattås CK8,91

Heat B
       
1Alice Kjellander2000Sävedalens AIK8,84
2Mikaela Hansson Lindvert2000IK Ymer8,90
3Julia Björkman2000IF Kville8,92
4Clara Augustsson2000IK Ymer8,98
5Julia Johansson2000IK Bergaström9,05
6Linnea Helgegren2000Kongahälla AIK9,10
7Johanna Sköldborg2000IF Kville9,14
 Ella Melin2000Örgryte ISDNS

Heat C
       
1Mathilda Gustavsson2000Tanums IF8,65
2Moa Starkenberg2000Mölndals AIK8,91
3Alexandra Pekic2000IFK Göteborg9,08
4Tilda Portar2000IK Ymer9,12
5Linn Hertz-Saebbö2000Göteborgs Kvinnliga IK9,16
6Anna Rönner2000Ullevi FK9,57
7Alexandra Schill2000Mölndals AIK9,82
 Nora Rocksén-Revelj2000Göteborgs Kvinnliga IKDNS

F13 (-00) 60 m Final - Sammanställning
       
1Madeleine Wiberg2000Mölndals AIK8,37
2Emma Stömqvist2000Ullevi FK8,59
3Therese Nätstrand2000Örgryte IS8,64
4Mathilda Gustavsson2000Tanums IF8,65
5Linnea Wijk2000Lerum FI8,68
6Elin Fredriksson2000IF Kville8,71
7Louise Duvling Andersson2000Ullevi FK8,74
8Alice Kjellander2000Sävedalens AIK8,84
9Ebba Molinder2000Mölndals AIK8,87
10Mikaela Hansson Lindvert2000IK Ymer8,90
11Cornelia Rutgersson2000Brattås CK8,91
12Moa Starkenberg2000Mölndals AIK8,91
13Julia Björkman2000IF Kville8,92
14Clara Augustsson2000IK Ymer8,98
15Julia Johansson2000IK Bergaström9,05
16Alexandra Pekic2000IFK Göteborg9,08
17Linnea Helgegren2000Kongahälla AIK9,10
18Tilda Portar2000IK Ymer9,12
19Johanna Sköldborg2000IF Kville9,14
20Linn Hertz-Saebbö2000Göteborgs Kvinnliga IK9,16
21Anna Rönner2000Ullevi FK9,57
22Alexandra Schill2000Mölndals AIK9,82
 Ella Melin2000Örgryte ISDNS
 Nora Rocksén-Revelj2000Göteborgs Kvinnliga IKDNS

F13 (-00) 200 m Final25/11  18:00

Heat 1
       
1Therese Nätstrand2000Örgryte IS28,68
2Alice Kjellander2000Sävedalens AIK29,50
3Alva Vastersson2000Varbergs GIF30,63
4Sara Dahlén2000Lerum FI30,67

Heat 2
       
1Clara Augustsson2000IK Ymer30,14
2Ebba Jernmark-Burrows2000Hälle IF31,18
3Elin Eriksson2000IF Kville32,47
4Matilda Fröberg2000IF Rigor38,42

Heat 3
       
1Sofie Eriksson2000Sävedalens AIK30,37
2Emmy Ekberg2000Göteborgs Kvinnliga IK31,05
3Cindy Darrell2002Lerum FI31,19
4Emma Kling2000IF Kville32,98

Heat 4
       
1Linn Hertz-Saebbö2000Göteborgs Kvinnliga IK30,09
2Olivia Lindström2000Örgryte IS31,62
3Ebba Molinder2000Mölndals AIK32,04
4Linnea Brundin2000Göteborgs Kvinnliga IK32,91

Heat 5
       
1Emma Anderasson2000Sävedalens AIK31,34
2Astrid Ekström2000Göteborgs Kvinnliga IK31,35
3Jenny Kellnor2000Örgryte IS35,38
4Nora Rocksén-Revelj2000Göteborgs Kvinnliga IK36,27

Heat 6
       
1Mathilda Gustavsson2000Tanums IF29,24
2Linnea Helgegren2000Kongahälla AIK31,56
3Emilia von Hoffaman2000Göteborgs Kvinnliga IK33,99
4Matilda Almung2000Göteborgs Kvinnliga IK35,59

Heat 7
       
1Embla Ingelman Sundberg2000Majornas IK30,66
2Elin Thorsson2000IF Kville31,27
3Emma Green-Blomros2000Göteborgs Kvinnliga IK31,87
4Sofia Wartenberg2000Göteborgs Kvinnliga IK34,86

Heat 8
       
1Madeleine Wiberg2000Mölndals AIK27,69
2Linnea Wijk2000Lerum FI28,92
3Malena Ljungqvist2000Göteborgs Kvinnliga IK31,15
4Ella Zackrisson2000Göteborgs Kvinnliga IK31,96

Heat 9
       
1Alexandra Pekic2000IFK Göteborg30,96
2Agnes Nogueras2000Göteborgs Kvinnliga IK31,69
3Emina Okanovic2000Göteborgs Kvinnliga IK32,54

Heat 10
       
1Tilda Portar2000IK Ymer32,8532,846
2Emelie Sellhed2000Göteborgs Kvinnliga IK32,8532,849
3Anella Naluai2000Göteborgs Kvinnliga IK35,56

Heat 11
       
1Sanna Sandström2000Göteborgs Kvinnliga IK30,79
2Nadja Ivarsson2000Göteborgs Kvinnliga IK33,45
3Tova Elvesson2000Varbergs GIF34,26

F13 (-00) 200 m Final - Sammanställning
       
1Madeleine Wiberg2000Mölndals AIK27,69
2Therese Nätstrand2000Örgryte IS28,68
3Linnea Wijk2000Lerum FI28,92
4Mathilda Gustavsson2000Tanums IF29,24
5Alice Kjellander2000Sävedalens AIK29,50
6Linn Hertz-Saebbö2000Göteborgs Kvinnliga IK30,09
7Clara Augustsson2000IK Ymer30,14
8Sofie Eriksson2000Sävedalens AIK30,37
9Alva Vastersson2000Varbergs GIF30,63
10Embla Ingelman Sundberg2000Majornas IK30,66
11Sara Dahlén2000Lerum FI30,67
12Sanna Sandström2000Göteborgs Kvinnliga IK30,79
13Alexandra Pekic2000IFK Göteborg30,96
14Emmy Ekberg2000Göteborgs Kvinnliga IK31,05
15Malena Ljungqvist2000Göteborgs Kvinnliga IK31,15
16Ebba Jernmark-Burrows2000Hälle IF31,18
17Cindy Darrell2002Lerum FI31,19
18Elin Thorsson2000IF Kville31,27
19Emma Anderasson2000Sävedalens AIK31,34
20Astrid Ekström2000Göteborgs Kvinnliga IK31,35
21Linnea Helgegren2000Kongahälla AIK31,56
22Olivia Lindström2000Örgryte IS31,62
23Agnes Nogueras2000Göteborgs Kvinnliga IK31,69
24Emma Green-Blomros2000Göteborgs Kvinnliga IK31,87
25Ella Zackrisson2000Göteborgs Kvinnliga IK31,96
26Ebba Molinder2000Mölndals AIK32,04
27Elin Eriksson2000IF Kville32,47
28Emina Okanovic2000Göteborgs Kvinnliga IK32,54
29Tilda Portar2000IK Ymer32,8532,846
30Emelie Sellhed2000Göteborgs Kvinnliga IK32,8532,849
31Linnea Brundin2000Göteborgs Kvinnliga IK32,91
32Emma Kling2000IF Kville32,98
33Nadja Ivarsson2000Göteborgs Kvinnliga IK33,45
34Emilia von Hoffaman2000Göteborgs Kvinnliga IK33,99
35Tova Elvesson2000Varbergs GIF34,26
36Sofia Wartenberg2000Göteborgs Kvinnliga IK34,86
37Jenny Kellnor2000Örgryte IS35,38
38Anella Naluai2000Göteborgs Kvinnliga IK35,56
39Matilda Almung2000Göteborgs Kvinnliga IK35,59
40Nora Rocksén-Revelj2000Göteborgs Kvinnliga IK36,27
41Matilda Fröberg2000IF Rigor38,42

F13 (-00) 800 m Final24/11  15:50

Heat 1
       
1Sofie Eriksson2000Sävedalens AIK2,35,49
2Malena Ljungqvist2000Göteborgs Kvinnliga IK2,45,24
3Emma Stömqvist2000Ullevi FK2,47,66
4Elin Eriksson2000IF Kville2,51,79
5Ella Zackrisson2000Göteborgs Kvinnliga IK2,52,42
6Embla Ingelman Sundberg2000Majornas IK2,57,52
7Moa Starkenberg2000Mölndals AIK2,57,93
8Klara Leijon2000IK Ymer3,00,26
9Elina Hanson2000Göteborgs Kvinnliga IK3,01,93

Heat 2
       
1Sara Dahlén2000Lerum FI2,45,00
2Jennifer Davidsson2000Brattås CK2,45,03
3Astrid Ekström2000Göteborgs Kvinnliga IK2,50,76
4Erica Opperdoes2000Kongahälla AIK2,51,20
5Linn Hertz-Saebbö2000Göteborgs Kvinnliga IK2,53,12
6Amanda Liljeqvist Zebeda2000IK Ymer2,53,53
7Emina Okanovic2000Göteborgs Kvinnliga IK3,11,28
8Jenny Kellnor2000Örgryte IS3,14,26
 Sol Rojas2000Ullevi FKDNS

F13 (-00) 800 m Final - Sammanställning
       
1Sofie Eriksson2000Sävedalens AIK2,35,49
2Sara Dahlén2000Lerum FI2,45,00
3Jennifer Davidsson2000Brattås CK2,45,03
4Malena Ljungqvist2000Göteborgs Kvinnliga IK2,45,24
5Emma Stömqvist2000Ullevi FK2,47,66
6Astrid Ekström2000Göteborgs Kvinnliga IK2,50,76
7Erica Opperdoes2000Kongahälla AIK2,51,20
8Elin Eriksson2000IF Kville2,51,79
9Ella Zackrisson2000Göteborgs Kvinnliga IK2,52,42
10Linn Hertz-Saebbö2000Göteborgs Kvinnliga IK2,53,12
11Amanda Liljeqvist Zebeda2000IK Ymer2,53,53
12Embla Ingelman Sundberg2000Majornas IK2,57,52
13Moa Starkenberg2000Mölndals AIK2,57,93
14Klara Leijon2000IK Ymer3,00,26
15Elina Hanson2000Göteborgs Kvinnliga IK3,01,93
16Emina Okanovic2000Göteborgs Kvinnliga IK3,11,28
17Jenny Kellnor2000Örgryte IS3,14,26
 Sol Rojas2000Ullevi FKDNS

F13 (-00) 60 mh Försök25/11  11:00

Heat 1
       
1Tilda Gottberg Flodin2000Ullevi FK11,74q
2Elin Eriksson2000IF Kville12,84
3Ida Björk2000Mölndals AIK12,90
4Filippa Hoppstadius2000Trollhättans FIK14,22
5Matilda Fröberg2000IF Rigor14,63
6Sabia Ört2000Sätila SK15,50

Heat 2
       
1Ebba Molinder2000Mölndals AIK11,53q
1Mathilda Gustavsson2000Tanums IF11,53q
3Alexandra Schill2000Mölndals AIK11,74q
4Elin Thorsson2000IF Kville12,14q
5Martina Börjesson2000Lerum FI14,07
6Johanna Rechenberg2000Kongahälla AIK14,24

Heat 3
       
1Madeleine Wiberg2000Mölndals AIK11,05q
2Katja Gudmand2000Mölndals AIK11,73q
3Saga Nordin2000Kongahälla AIK11,95q
4Tilda Portar2000IK Ymer13,13
5Tova Elvesson2000Varbergs GIF13,51
 Linnea Petzold2000IFK GöteborgDNS

F13 (-00) 60 mh Försök - Sammanställning
       
1Madeleine Wiberg2000Mölndals AIK11,05q
2Ebba Molinder2000Mölndals AIK11,53q
3Mathilda Gustavsson2000Tanums IF11,53q
4Katja Gudmand2000Mölndals AIK11,73q
5Tilda Gottberg Flodin2000Ullevi FK11,74q
6Alexandra Schill2000Mölndals AIK11,74q
7Saga Nordin2000Kongahälla AIK11,95q
8Elin Thorsson2000IF Kville12,14q
9Elin Eriksson2000IF Kville12,84
10Ida Björk2000Mölndals AIK12,90
11Tilda Portar2000IK Ymer13,13
12Tova Elvesson2000Varbergs GIF13,51
13Martina Börjesson2000Lerum FI14,07
14Filippa Hoppstadius2000Trollhättans FIK14,22
15Johanna Rechenberg2000Kongahälla AIK14,24
16Matilda Fröberg2000IF Rigor14,63
17Sabia Ört2000Sätila SK15,50
 Linnea Petzold2000IFK GöteborgDNS

F13 (-00) 60 mh Final25/11  14:20
       
1Madeleine Wiberg2000Mölndals AIK10,83
2Ebba Molinder2000Mölndals AIK11,22
3Mathilda Gustavsson2000Tanums IF11,40
4Elin Thorsson2000IF Kville11,45
5Katja Gudmand2000Mölndals AIK11,57
6Saga Nordin2000Kongahälla AIK11,76
7Alexandra Schill2000Mölndals AIK11,81
8Tilda Gottberg Flodin2000Ullevi FK11,88

F13 (-00) Höjd Final24/11  15:20
       
1Martina Börjesson2000Lerum FI145
2Cornelia Rutgersson2000Brattås CK141
3Ellen Hedin2000IK Orient137
3Katja Gudmand2000Mölndals AIK137
5Elin Larsson2000Varbergs GIF137
6Clara Augustsson2000IK Ymer133
7Johanna Sköldborg2000IF Kville133
8Elin Fredriksson2000IF Kville133
9Therese Nätstrand2000Örgryte IS133
10Julia Johansson2000IK Bergaström128
10Madeleine Wiberg2000Mölndals AIK128
12Alice Kjellander2000Sävedalens AIK128
13Linnea Helgegren2000Kongahälla AIK128
14Alva Gustafsson2000Majornas IK128
15Emma Anderasson2000Sävedalens AIK123
15Embla Ingelman Sundberg2000Majornas IK123
15Emma Kling2000IF Kville123
18Erica Opperdoes2000Kongahälla AIK123
19Louise Molin2000IFK Halmstad123
20Filippa Hoppstadius2000Trollhättans FIK123
21Sabia Ört2000Sätila SK118
21Johanna Jansson2000Mölndals AIK118
21Mathilda Gustavsson2000Tanums IF118
24Anna Rönner2000Ullevi FK118
25Ida Bäckman2002Varbergs GIF112
26Nathalie Lemark2000IF Kville112
27Emmy Alvius2000Sätila SK106
 Alma Ekenved2000IF RigorDNS
 Linnea Hovtun2000Örgryte ISDNS
 Wilma Olausson2000IFK GöteborgDNS

F13 (-00) Stav Final25/11  11:30
       
1Matilda Ekenberg2000Sävedalens AIK250
2Louise Duvling Andersson2000Ullevi FK200
3Elin Skarin2000Ullevi FK190190(3)4r
3Johanna Jansson2000Mölndals AIK190190(3)4r
5Katja Gudmand2000Mölndals AIK180180(1)
6Johanna Sköldborg2000IF Kville180180(2)0r
7Nathalie Lemark2000IF Kville180180(2)2r
 Elin Fredriksson2000IF KvilleDNS

F13 (-00) Längd Final25/11  12:50

Pool 1
       
1Linn Hertz-Saebbö2000Göteborgs Kvinnliga IK440
2Emmy Ekberg2000Göteborgs Kvinnliga IK423
2Sanna Sandström2000Göteborgs Kvinnliga IK423
4Johanna Sköldborg2000IF Kville416
5Malena Ljungqvist2000Göteborgs Kvinnliga IK413
5Cornelia Rutgersson2000Brattås CK413
7Astrid Ekström2000Göteborgs Kvinnliga IK412
8Ebba Jernmark-Burrows2000Hälle IF405
9Elin Thorsson2000IF Kville401
10Elin Bengtsson2000Falkenbergs IK396
11Agnes Nogueras2000Göteborgs Kvinnliga IK386
12Emelie Sellhed2000Göteborgs Kvinnliga IK384
12Elina Hanson2000Göteborgs Kvinnliga IK384
12Louisa Dirche Hansson2002Göteborgs Kvinnliga IK384
15Isabella Grönberg2000Göteborgs Kvinnliga IK379
16Emina Okanovic2000Göteborgs Kvinnliga IK377
17Nora Karlsson2000Göteborgs Kvinnliga IK373
18Alice Karlsson2000Göteborgs Kvinnliga IK370
19Emilia von Hoffaman2000Göteborgs Kvinnliga IK364
20Nadja Ivarsson2000Göteborgs Kvinnliga IK363
21Elin Johansson2000Falkenbergs IK361
22Emma Kling2000IF Kville360
23Charlotta Olsson2000Göteborgs Kvinnliga IK358
24Sofia Wartenberg2000Göteborgs Kvinnliga IK355
25Linnea Brundin2000Göteborgs Kvinnliga IK348
26Hedvig Isaksson2000Göteborgs Kvinnliga IK336
27Nora Rocksén-Revelj2000Göteborgs Kvinnliga IK334
27Nathalie Lemark2000IF Kville334
29Linnea Darin2000Göteborgs Kvinnliga IK324
30Matilda Almung2000Göteborgs Kvinnliga IK312
31Moa Hall2000Göteborgs Kvinnliga IK311
32Anella Naluai2000Göteborgs Kvinnliga IK296
33Amanda Taghdisi2000Göteborgs Kvinnliga IK257
 Lisa Brandt2000Göteborgs Kvinnliga IKDNS
 Isa Azam2000Göteborgs Kvinnliga IKDNS
 Rosita Morasagh2000Göteborgs Kvinnliga IKDNS
 Elin Eriksson2000IF KvilleDNS
 Elin Fredriksson2000IF KvilleDNS

Pool 2
       
1Claudia Belgrave2000IK Ymer481
2Madeleine Wiberg2000Mölndals AIK469
3Alice Kjellander2000Sävedalens AIK463
4Jennie Levinsson2000IK Ymer455
5Julia Johansson2000IK Bergaström449
6Linnea Helgegren2000Kongahälla AIK438
7Ebba Molinder2000Mölndals AIK430
8Katja Gudmand2000Mölndals AIK426
9Emmy Alvius2000Sätila SK422
10Saga Nordin2000Kongahälla AIK420
10Johanna Jansson2000Mölndals AIK420
12Ida Björk2000Mölndals AIK418
13Alexandra Pekic2000IFK Göteborg417
14Clara Augustsson2000IK Ymer412
15Olivia Lindström2000Örgryte IS395
15Moa Starkenberg2000Mölndals AIK395
17Embla Ingelman Sundberg2000Majornas IK390
18Elin Skarin2000Ullevi FK385
19Tilda Gottberg Flodin2000Ullevi FK376
20Johanna Rechenberg2000Kongahälla AIK375
21Alexandra Schill2000Mölndals AIK370
22Linnea Petzold2000IFK Göteborg360
23Sabia Ört2000Sätila SK354
24Alva Gustafsson2000Majornas IK353
25Elin Larsson2000Varbergs GIF338
25Filippa Hoppstadius2000Trollhättans FIK338
27Tova Elvesson2000Varbergs GIF329
28Matilda Fröberg2000IF Rigor328
29Lina Johansson2000Sätila SK296
 Emma Anderasson2000Sävedalens AIKDNS
 Anna Rönner2000Ullevi FKDNS
 Linnea Hovtun2000Örgryte ISDNS
 Therese Nätstrand2000Örgryte ISDNS
 Alva Vastersson2000Varbergs GIFDNS

F13 (-00) Längd Final - Sammanställning
       
1Claudia Belgrave2000IK Ymer481
2Madeleine Wiberg2000Mölndals AIK469
3Alice Kjellander2000Sävedalens AIK463
4Jennie Levinsson2000IK Ymer455
5Julia Johansson2000IK Bergaström449
6Linn Hertz-Saebbö2000Göteborgs Kvinnliga IK440
7Linnea Helgegren2000Kongahälla AIK438
8Ebba Molinder2000Mölndals AIK430
9Katja Gudmand2000Mölndals AIK426
10Emmy Ekberg2000Göteborgs Kvinnliga IK423
11Sanna Sandström2000Göteborgs Kvinnliga IK423
12Emmy Alvius2000Sätila SK422
13Saga Nordin2000Kongahälla AIK420
14Johanna Jansson2000Mölndals AIK420
15Ida Björk2000Mölndals AIK418
16Alexandra Pekic2000IFK Göteborg417
17Johanna Sköldborg2000IF Kville416
18Malena Ljungqvist2000Göteborgs Kvinnliga IK413
19Cornelia Rutgersson2000Brattås CK413
20Astrid Ekström2000Göteborgs Kvinnliga IK412
21Clara Augustsson2000IK Ymer412
22Ebba Jernmark-Burrows2000Hälle IF405
23Elin Thorsson2000IF Kville401
24Elin Bengtsson2000Falkenbergs IK396
25Olivia Lindström2000Örgryte IS395
26Moa Starkenberg2000Mölndals AIK395
27Embla Ingelman Sundberg2000Majornas IK390
28Agnes Nogueras2000Göteborgs Kvinnliga IK386
29Elin Skarin2000Ullevi FK385
30Emelie Sellhed2000Göteborgs Kvinnliga IK384
31Elina Hanson2000Göteborgs Kvinnliga IK384
32Louisa Dirche Hansson2002Göteborgs Kvinnliga IK384
33Isabella Grönberg2000Göteborgs Kvinnliga IK379
34Emina Okanovic2000Göteborgs Kvinnliga IK377
35Tilda Gottberg Flodin2000Ullevi FK376
36Johanna Rechenberg2000Kongahälla AIK375
37Nora Karlsson2000Göteborgs Kvinnliga IK373
38Alice Karlsson2000Göteborgs Kvinnliga IK370
39Alexandra Schill2000Mölndals AIK370
40Emilia von Hoffaman2000Göteborgs Kvinnliga IK364
41Nadja Ivarsson2000Göteborgs Kvinnliga IK363
42Elin Johansson2000Falkenbergs IK361
43Emma Kling2000IF Kville360
44Linnea Petzold2000IFK Göteborg360
45Charlotta Olsson2000Göteborgs Kvinnliga IK358
46Sofia Wartenberg2000Göteborgs Kvinnliga IK355
47Sabia Ört2000Sätila SK354
48Alva Gustafsson2000Majornas IK353
49Linnea Brundin2000Göteborgs Kvinnliga IK348
50Elin Larsson2000Varbergs GIF338
51Filippa Hoppstadius2000Trollhättans FIK338
52Hedvig Isaksson2000Göteborgs Kvinnliga IK336
53Nora Rocksén-Revelj2000Göteborgs Kvinnliga IK334
54Nathalie Lemark2000IF Kville334
55Tova Elvesson2000Varbergs GIF329
56Matilda Fröberg2000IF Rigor328
57Linnea Darin2000Göteborgs Kvinnliga IK324
58Matilda Almung2000Göteborgs Kvinnliga IK312
59Moa Hall2000Göteborgs Kvinnliga IK311
60Anella Naluai2000Göteborgs Kvinnliga IK296
61Lina Johansson2000Sätila SK296
62Amanda Taghdisi2000Göteborgs Kvinnliga IK257
 Lisa Brandt2000Göteborgs Kvinnliga IKDNS
 Isa Azam2000Göteborgs Kvinnliga IKDNS
 Rosita Morasagh2000Göteborgs Kvinnliga IKDNS
 Elin Eriksson2000IF KvilleDNS
 Elin Fredriksson2000IF KvilleDNS
 Emma Anderasson2000Sävedalens AIKDNS
 Anna Rönner2000Ullevi FKDNS
 Linnea Hovtun2000Örgryte ISDNS
 Therese Nätstrand2000Örgryte ISDNS
 Alva Vastersson2000Varbergs GIFDNS

F13 (-00) Tresteg Final24/11  11:00
       
1Elin Fredriksson2000IF Kville977
2Martina Börjesson2000Lerum FI961
3Johanna Jansson2000Mölndals AIK948
4Katja Gudmand2000Mölndals AIK947
5Julia Björkman2000IF Kville932
6Alexandra Pekic2000IFK Göteborg925
7Elin Thorsson2000IF Kville914
8Johanna Sköldborg2000IF Kville879
9Elin Skarin2000Ullevi FK869
10Mathilda Gustavsson2000Tanums IF868
11Anna Rönner2000Ullevi FK843
12Elin Eriksson2000IF Kville832
13Nathalie Lemark2000IF Kville815
14Anna Davoodi2000Mölndals AIK810
15Sara Dahlén2000Lerum FI797
16Emma Kling2000IF Kville776
17Matilda Fröberg2000IF Rigor708
 Embla Ingelman Sundberg2000Majornas IKDNS
 Alma Ekenved2000IF RigorDNS
 Jessica Hedqvist2000IF RigorDNS
 Anna Collin2002Sävedalens AIKDNS

F13 (-00) Kula Final25/11  16:55
       
1Martina Börjesson2000Lerum FI1060
2Johanna Sköldborg2000IF Kville1030
3Linnea Helgegren2000Kongahälla AIK968
4Alva Vastersson2000Varbergs GIF954
5Claudia Belgrave2000IK Ymer915
6Johanna Jansson2000Mölndals AIK870
7Emma Anderasson2000Sävedalens AIK864
8Embla Ingelman Sundberg2000Majornas IK852
9Alva Gustafsson2000Majornas IK802
10Matilda Ekenberg2000Sävedalens AIK801
11Emma Kling2000IF Kville792
12Katja Gudmand2000Mölndals AIK781
13Linnea Petzold2000IFK Göteborg726
14Anna Rönner2000Ullevi FK712
15Ella Melin2000Örgryte IS697
16Moa Starkenberg2000Mölndals AIK646
17Lina Johansson2000Sätila SK644
18Elin Johansson2000Falkenbergs IK642
19Johanna Rechenberg2000Kongahälla AIK619
20Elina Hanson2000Göteborgs Kvinnliga IK614
21Matilda Fröberg2000IF Rigor540
22Sol Rojas2000Ullevi FK489
 Jennie Levinsson2000IK YmerDNS
 Louise Molin2000IFK HalmstadDNS
 Nathalie Lemark2000IF KvilleDNS

F12 (-01) 60 m Final25/11  11:40

Heat 1
       
 Felicia Escobar Särnbratt2001Sävedalens AIK9,71
 Signe Wettergren2001Sävedalens AIK9,62
 Ronja Bökmark2001Lerum FI9,54
 Ebba Hager2001Lerum FI9,52
 Corinne Wessman2001IK Ymer8,90
 Sandra Jonsson-Lorentsson2001Örgryte IS8,85
 Felicia Boqvist2001Rydö ASK8,74
 Julia Wennersten2001IK Ymer8,37

Heat 2
       
 Linnea Pihl2001Lerum FI9,97
 Nike Thanner2001Örgryte IS9,93
 Ida Jörgensen2001Aalborg Atletik og Motion9,67
 Ida Holmqvist2001Sävedalens AIK9,64
 Lovisa Ronge2001IF Rigor9,53
 Melissa Mansouri2001IFK Göteborg9,52
 Filippa Söderström2001Göteborgs Kvinnliga IK9,16
 Elsa Folkeson2001Mölndals AIK10,58

Heat 3
       
 Wilma Oinonen Stenmark2001Ullevi FK9,95
 Anna Flakberg2001Mölndals AIK9,68
 Melina Karlsson2001Lerum FI9,56
 Tindra Andblad2001Örgryte IS9,20
 Lovisa Fors2001Göteborgs Kvinnliga IK10,66
 Ellinor Hofgren2001Mölndals AIK10,39
 Julia Lindstén2001Göteborgs Kvinnliga IK10,30
 Nicole Sutowicz2001Falkenbergs IK10,19

Heat 4
       
 Lovisa Fors2001Göteborgs Kvinnliga IKDNS
 Maria Strid2001Mölndals AIK9,72
 Annie Lundin2001Örgryte IS9,54
 Alma Eriksson2001IK Ymer9,51
 Filippa Bergström2001IFK Halmstad9,46
 Cornelia Lindberg2001Lerum FI9,25
 Moa Lindkvist2001Mölndals AIK9,01
 Thea Collin2001Sävedalens AIK10,48

Heat 5
       
 Sara Swerin2001Lerum FI9,63
 Josefine Afzeluis2001Mölndals AIK9,63
 Elina Bergman2001Brattås CK8,80
 Mirna Halabi2001Ullevi FK11,21
 Matilda Lindstén2001Göteborgs Kvinnliga IK10,25
 Ebba Järnkulle2001IF Kville10,02
 Julie Bols2001Aalborg Atletik og Motion10,01

Heat 6
       
 Karolina Ericsson2001Örgryte IS9,63
 Linnéa Lindh2001IK Orient9,61
 Alma Åberg2001Lerum FI9,56
 Sofie Cedergrund2001Göteborgs Kvinnliga IK9,03
 Vera Uhrberg2001Brattås CK11,36
 Sofia Andersson2001Ullevi FK11,04
 Alva Mårtensson2001Mölndals AIK10,55

Heat 7
       
 Wilma Sonnius2001Bokenäs IF9,94
 Felicia Norrby-Rydin2001Ulricehamns FK9,68
 Alfrida Kilvik2001IF Kville9,61
 Gaël De Coninck2001IFK Göteborg9,41
 Moa Ekdahl2001Mölndals AIK9,24
 Mathilda Oinonen Stenmark2001Ullevi FK10,63
 Nanna Murholm2001Aalborg Atletik og Motion10,12

Heat 8
       
 Lovisa Jansson2001Ullevi FKDNS
 Flora Wingfors2001Majornas IK9,98
 Hedvig Hedström2001Göteborgs Kvinnliga IK9,66
 Emilia Vaton2001IF Kville9,59
 Felicia Leinonen2001IK Bergaström9,32
 Elin Hellquist2001Sävedalens AIK10,49
 Anna Lestander2001IFK Göteborg10,24

F12 (-01) 600 m Final24/11  15:35

Heat 1
       
 Emma Delin2001Göteborgs Kvinnliga IK2,04,16
 Linnea Pihl2001Lerum FI2,02,38
 Signe Wettergren2001Sävedalens AIK2,02,21
 Filippa Söderström2001Göteborgs Kvinnliga IK2,01,73
 Alexadra Gullberg2001Sävedalens AIK2,00,30
 Moa Lindkvist2001Mölndals AIK1,59,65
 Gaël De Coninck2001IFK Göteborg1,52,17
 Wilma Nielsen2001Sävedalens AIK1,52,13

Heat 2
       
 Maja Johansson2001Trollhättans FIK2,17,57
 Amanda Hansson2001Falkenbergs IK2,12,58
 Ida Jörgensen2001Aalborg Atletik og Motion2,04,54
 Sofie Cedergrund2001Göteborgs Kvinnliga IK2,03,66
 Ella Larsen2001IFK Göteborg1,59,23
 Elvira Carlén2001Lerum FI1,58,54
 Felicia Niklasson2001Sävedalens AIK1,57,97

Heat 3
       
 Tilda Erixon2001Mölndals AIK2,31,78
 Melissa Mansouri2001IFK Göteborg2,26,86
 Hedda Regnell2001Göteborgs Kvinnliga IK2,15,72
 Karolina Ericsson2001Örgryte IS2,09,05
 Lovisa Ronge2001IF Rigor2,08,80
 Ella Darrell2001Lerum FI2,03,53
 Olovia Olsson2001Mölndals AIK2,03,15
 Ida Holmqvist2001Sävedalens AIK1,58,68
 Hanna Gisselblad Seibt2001Sävedalens AIK1,56,84

F12 (-01) Höjd Final25/11  15:45
       
 Filippa Söderström2001Göteborgs Kvinnliga IK 
 Nanna Murholm2001Aalborg Atletik og Motion98
 Elvira Carlén2001Lerum FI152
 Julia Wennersten2001IK Ymer149
 Elina Bergman2001Brattås CK149
 Sandra Jonsson-Lorentsson2001Örgryte IS140
 Corinne Wessman2001IK Ymer136
 Felicia Boqvist2001Rydö ASK136
 Josefine Afzeluis2001Mölndals AIK132
 Felicia Norrby-Rydin2001Ulricehamns FK127
 Alexadra Gullberg2001Sävedalens AIK127
 Lovisa Jansson2001Ullevi FK127
 Melina Karlsson2001Lerum FI127
 Ella Darrell2001Lerum FI127
 Sara Swerin2001Lerum FI127
 Elin Harnesk2001IF Rigor127
 Signe Wettergren2001Sävedalens AIK127
 Linnéa Lindh2001IK Orient127
 Anna Flakberg2001Mölndals AIK127
 Moa Ekdahl2001Mölndals AIK127
 Emilia Vaton2001IF Kville127
 Ebba Järnkulle2001IF Kville127
 Annie Lundin2001Örgryte IS122
 Wilma Oinonen Stenmark2001Ullevi FK122
 Flora Wingfors2001Majornas IK117
 Cornelia Lindberg2001Lerum FI117
 Karolina Ilic2001IF Kville117
 Nicole Sutowicz2001Falkenbergs IK117
 Elin Hellquist2001Sävedalens AIK117
 Sanna Nilsson2001IK Orient117
 Sana Salih2001Ullevi FK117
 Elsa Folkesson2001Mölndals AIK117
 Sofia Andersson2001Ullevi FK117
 Sofie Cedergrund2001Göteborgs Kvinnliga IK112
 Ellen Björk2001Göteborgs Kvinnliga IK112
 Alfrida Kilvik2001IF Kville112
 Meja Eneljung2001IFK Göteborg112
 Alva Gustafsson2001Mölndals AIK112
 Hanna Afzelius2001Mölndals AIK112
 Alma Eriksson2001IK YmerDNS
 Wilma Sonnius2001Bokenäs IFDNS
 Karolina Ericsson2001Örgryte ISDNS
 Kajsa Tiedje2001Lerum FIDNS
 Sofia Overgaard2001IF KvilleDNS
 Alexandra Gullberg2001Sävedalens AIKDNS
 Ida Holmqvist2001Sävedalens AIKDNS
 Thea Collin2001Sävedalens AIKDNS
 Julie Bols2001Aalborg Atletik og MotionNR
 Elsa Folkeson2001Mölndals AIKDNS
 Moa Lindkvist2001Mölndals AIKDNS
 Melissa Mansouri2001IFK GöteborgDNS
 Mathilda Oinonen Stenmark2001Ullevi FKDNS

F12 (-01) Stav Final25/11  11:30
       
 Sofia Overgaard2001IF KvilleDNS
 Gabriella Jönsson2001IS Göta Helsingborg230
 Elvira Carlén2001Lerum FI190
 Cajsa Augustsson2002IK Ymer180
 Melina Karlsson2001Lerum FI170

F12 (-01) Längd Final24/11  13:55

Pool 1
       
 Klara-Lina Birgersson2001Kongahälla AIKDNS
 Sofia Overgaard2001IF KvilleDNS
 Julia Wennersten2001IK Ymer488
 Amanda Hansson2001Falkenbergs IK446
 Elina Bergman2001Brattås CK445
 Elvira Carlén2001Lerum FI430
 Corinne Wessman2001IK Ymer425
 Filippa Söderström2001Göteborgs Kvinnliga IK419
 Cornelia Lindberg2001Lerum FI416
 Melina Karlsson2001Lerum FI414
 Sara Swerin2001Lerum FI412
 Ebba Hager2001Lerum FI401
 Gaël De Coninck2001IFK Göteborg394
 Sofie Cedergrund2001Göteborgs Kvinnliga IK389
 Ella Darrell2001Lerum FI384
 Ebba Järnkulle2001IF Kville384
 Lovisa Ronge2001IF Rigor382
 Alma Åberg2001Lerum FI381
 Melissa Mansouri2001IFK Göteborg373
 Felicia Leinonen2001IK Bergaström371
 Kajsa Tiedje2001Lerum FI359
 Nanna Murholm2001Aalborg Atletik og Motion359
 Emelia Greby2001IF Kville358
 Ella Larsen2001IFK Göteborg358
 Filippa Bergström2001IFK Halmstad356
 Alfrida Kilvik2001IF Kville356
 Nicole Sutowicz2001Falkenbergs IK354
 Isa Larsson2001Bohus IF339
 Linnea Pihl2001Lerum FI330
 Julie Bols2001Aalborg Atletik og Motion327
 Hedda Regnell2001Göteborgs Kvinnliga IK324
 Anna Lestander2001IFK Göteborg324
 Ida Jörgensen2001Aalborg Atletik og Motion321
 Lisa Carlund2001IFK Göteborg316
 Julia Lindstén2001Göteborgs Kvinnliga IK305
 Matilda Lindstén2001Göteborgs Kvinnliga IK276

Pool 2
       
 Julia Nielsen2001Sävedalens AIKDNS
 Wilma Nielsen2001Sävedalens AIKDNS
 Linnea Borrman2001Strömstad IFDNS
 Tindra Andblad2001Örgryte ISDNS
 Flora Wingfors2001Majornas IKDNS
 Alexandra Gullberg2001Sävedalens AIKDNS
 Molly Brobank2001Sävedalens AIKDNS
 Mathilda Hensicsson2001Trollhättans FIKDNS
 Emma Karlsson2001Trollhättans FIKDNS
 Moa Lindkvist2001Mölndals AIK454
 Sofia Rintala Börjesson2001Trollhättans FIK415
 Signe Wettergren2001Sävedalens AIK408
 Moa Ekdal2001Mölndals AIK408
 Lovisa Jansson2001Ullevi FK402
 Josefine Afzeluis2001Mölndals AIK398
 Alexadra Gullberg2001Sävedalens AIK391
 Klara Axelsson2001Mölndals AIK383
 Felicia Escobar Särnbratt2001Sävedalens AIK380
 Annie Lundin2001Örgryte IS379
 Hanna Afzelius2001Mölndals AIK375
 Hanna Gisselblad Seibt2001Sävedalens AIK373
 Tilda Erixon2001Mölndals AIK372
 Nike Thanner2001Örgryte IS366
 Karolina Ericsson2001Örgryte IS360
 Wilma Oinonen Stenmark2001Ullevi FK359
 Cornelia Oddstig2001Mölndals AIK355
 Mathilda Oinonen Stenmark2001Ullevi FK355
 Sana Salih2001Ullevi FK354
 Ida Holmqvist2001Sävedalens AIK352
 Amber Östberg2001Örgryte IS350
 Alva Gustafsson2001Mölndals AIK344
 Felicia Niklasson2001Sävedalens AIK343
 Isabella Willén2001Mölndals AIK337
 Ella Breitholtz2001Sävedalens AIK331
 Ellinor Hofgren2001Mölndals AIK331
 Thea Collin2001Sävedalens AIK325
 Maja Johansson2001Trollhättans FIK322
 Sofia Andersson2001Ullevi FK291
 Mirna Halabi2001Ullevi FK244

F12 (-01) Tresteg Final25/11  13:00
       
 Elvira Carlén2001Lerum FI943
 Moa Lindkvist2001Mölndals AIK926
 Filippa Söderström2001Göteborgs Kvinnliga IK884
 Lovisa Jansson2001Ullevi FK855
 Filippa Bergström2001IFK Halmstad848
 Sofie Cedergrund2001Göteborgs Kvinnliga IK835
 Signe Wettergren2001Sävedalens AIK835
 Felicia Norrby-Rydin2001Ulricehamns FK830
 Ebba Hager2001Lerum FI820
 Kajsa Tiedje2001Lerum FI819
 Felicia Escobar Särnbratt2001Sävedalens AIK817
 Ella Darrell2001Lerum FI812
 Ronja Bökmark2001Lerum FI797
 Ida Holmqvist2001Sävedalens AIK797
 Elin Hellquist2001Sävedalens AIK792
 Sana Salih2001Ullevi FK768
 Elin Harnesk2001IF Rigor766
 Alfrida Kilvik2001IF Kville760
 Linnea Pihl2001Lerum FI751
 Flora Wingfors2001Majornas IK749
 Wilma Oinonen Stenmark2001Ullevi FK734
 Mathilda Oinonen Stenmark2001Ullevi FK710
 Meja Eneljung2001IFK Göteborg700
 Ellinor Hofgren2001Mölndals AIK673
 Thea Collin2001Sävedalens AIK641
 Sofia Andersson2001Ullevi FK636
 Alva Mårtensson2001Mölndals AIK618
 Cornelia Lindberg2001Lerum FIDNS
 Sara Swerin2001Lerum FIDNS
 Sanna Nilsson2001IK OrientNR
 Isabella Willén2001Mölndals AIKDNS

F12 (-01) Kula Final24/11  16:15
       
 Linnea Borrman2001Strömstad IFDNS
 Lovisa Jansson2001Ullevi FKDNS
 Kajsa Tiedje2001Lerum FIDNS
 Klara-Lina Birgersson2001Kongahälla AIKDNS
 Molly Brobank2001Sävedalens AIKDNS
 Isabella Willén2001Mölndals AIKDNS
 Filippa Isberg2001Mölndals AIKDNS
 Wilma Oinonen Stenmark2001Ullevi FKDNS
 Mathilda Oinonen Stenmark2001Ullevi FKDNS
 Sara Swerin2001Lerum FI837
 Julia Wennersten2001IK Ymer783
 Sofia Rintala Börjesson2001Trollhättans FIK772
 Ebba Hager2001Lerum FI717
 Ella Darrell2001Lerum FI712
 Filippa Bergström2001IFK Halmstad700
 Signe Wettergren2001Sävedalens AIK666
 Klara Axelsson2001Mölndals AIK652
 Ida Holmqvist2001Sävedalens AIK641
 Karolina Ericsson2001Örgryte IS636
 Sofie Cedergrund2001Göteborgs Kvinnliga IK632
 Vanessa Sammatti2001Kongahälla AIK632
 Flora Wingfors2001Majornas IK631
 Alfrida Kilvik2001IF Kville628
 Nicole Sutowicz2001Falkenbergs IK621
 Cornelia Oddstig2001Mölndals AIK611
 Alva Gustafsson2001Mölndals AIK607
 Melina Karlsson2001Lerum FI605
 Karolina Ilic2001IF Kville605
 Tilda Erixon2001Mölndals AIK598
 Sana Salih2001Ullevi FK588
 Ella Breitholtz2001Sävedalens AIK586
 Ella Larsen2001IFK Göteborg583
 Gaël De Coninck2001IFK Göteborg570
 Lisa Carlund2001IFK Göteborg566
 Linnea Pihl2001Lerum FI559
 Emelia Greby2001IF Kville556
 Isa Larsson2001Bohus IF554
 Mirna Halabi2001Ullevi FK554
 Julie Bols2001Aalborg Atletik og Motion532
 Filippa Söderström2001Göteborgs Kvinnliga IK513
 Maja Johansson2001Trollhättans FIK511
 Ellinor Hofgren2001Mölndals AIK508
 Nanna Murholm2001Aalborg Atletik og Motion486
 Melissa Mansouri2001IFK Göteborg467
 Ida Jörgensen2001Aalborg Atletik og Motion396
 Corinne Wessman2001IK Ymer1134

F11 (-02) 60 m Final25/11  12:05

Heat 1
       
 Nora Karlsson2002Mölndals AIK9,90
 Johanna Stübner2002Göteborgs Kvinnliga IK9,89
 My Högström2002IK Ymer9,48
 Cajsa Augustsson2002IK Ymer9,44
 Wendela Yhlen Graf2002Sävedalens AIK9,41
 Cindy Darrell2002Lerum FI9,02
 Louisa Ekman2002IF Rigor10,49
 Emina Carlsson2002IF Kville10,22

Heat 2
       
 Elin Eriksson2002IFK Göteborg9,91
 Maja Ottosson2002Mölndals AIK9,76
 Hanna Hedin2002IK Orient9,69
 Ebba Gustavsson2002Mölndals AIK9,61
 Elin Dejke2002Ullevi FK10,85
 Nora Nogueras2002Göteborgs Kvinnliga IK10,83
 Matilda Bergsten2002Mölndals AIK10,46
 Sofia Runge2002IF Kville10,07

Heat 3
       
 Elsa Björk2002Göteborgs Kvinnliga IK9,79
 Linnea Johannesson2002Mölndals AIK9,77
 Hedda Tellow2002Örgryte IS9,26
 Felicia Skoog2002IF Kville10,84
 Jennifer Davidson2002Mölndals AIK10,42
 Lisa Hjerpe2002IF Kville10,41
 Embla Fedeler2002Sävedalens AIK10,23
 Ellika Liljeqvist Zebeda2002IK Ymer10,09

Heat 4
       
 Martina Olsson2002IK Orient9,91
 Frida Malmström2002Kongahälla AIK9,76
 Cajsa Täreby2002Mölndals AIK9,70
 Amanda Larsson2002Mölndals AIK9,62
 Hanna Elfström2002Lerum FI9,53
 Cassandra Bohm2002Ullevi FK13,27
 Andrea Parmalm2002IFK Göteborg10,30
 Johanna Sjögren2002Göteborgs Kvinnliga IK10,09

Heat 5
       
 Ebba Follin2002Mölndals AIK9,83
 Bianca Nikadon2002Göteborgs Kvinnliga IK11,00
 Amanda Norrby-Rydin2002Ulricehamns FK10,76
 Emma Klockaregård2002Mölndals AIK10,66
 Tuva Ahlberg2002IF Kville10,60
 Wilma Ruf2002Mölndals AIK10,42
 Sofia Wingård2002IK Orient10,01

Heat 6
       
 Emma Andjelic2002Mölndals AIK9,82
 Felicia Helgegren2002Kongahälla AIK9,73
 Ebba Åhman2002Alingsås IF9,63
 Lovisa Nilsson Edin2002Mölndals AIK9,56
 Emma Salin Eliasson2002Tanums IF10,87
 Emilia Bustus2002Ullevi FK10,65
 Alva Strandberg2002IFK Göteborg10,27

Heat 7
       
 Maja Högberg2002Mölndals AIK9,54
 Manda Alvius2002Sätila SK13,00
 Elin Gustafsson2002Majornas IK10,54
 Eva Nyby2002Aalborg Atletik og Motion10,52
 Elina Lindqvist2002Mölndals AIK10,24
 Hanna Rudelöv2002IF Kville10,06
 Molly Schoberg2002IF Rigor10,00

Heat 8
       
 Sonia Fors2002Sävedalens AIK9,71
 Ida Elvesson2002Varbergs GIF9,56
 Anna Collin2002Sävedalens AIK11,24
 Rebecka Gunnarsson2002Mölndals AIK10,58
 Smilla Gemanius2002Göteborgs Kvinnliga IK10,38
 Victoria Tranälv2002Kongahälla AIK10,28
 Agnes Dahlberg2002Lerum FI10,16

F11 (-02) 600 m Final24/11  15:20

Heat 1
       
 Louisa Ekman2002IF RigorDNF
 Lisa Hjerpe2002IF KvilleDNF
 Lina Lövberg2002Kongahälla AIK2,26,75
 Josefin Bistedt2002Lerum FI2,12,83
 Ebba Follin2002Mölndals AIK2,09,99
 Ebba Åhman2002Alingsås IF2,06,42
 Wendela Yhlen Graf2002Sävedalens AIK2,04,16
 Emilia Lahode2002IK Ymer2,01,89
 Lovisa Nilsson Edin2002Mölndals AIK1,58,03

Heat 2
       
 Maria Hernqvist2002Mölndals AIK2,30,04
 Emma Salin Eliasson2002Tanums IF2,22,41
 Julia Lindblad2002Sävedalens AIK2,22,22
 Sofia Runge2002IF Kville2,17,27
 Victoria Tranälv2002Kongahälla AIK2,14,16
 My Högström2002IK Ymer2,11,85
 Tea Norell2002Göteborgs Kvinnliga IK2,10,64
 Elsa Björk2002Göteborgs Kvinnliga IK2,09,03
 Alva Strandberg2002IFK Göteborg2,08,33

Heat 3
       
 Nora Nogueras2002Göteborgs Kvinnliga IK2,30,45
 Ida Elvesson2002Varbergs GIF2,30,41
 Thea Terho Karlsson2002Falkenbergs IK2,15,40
 Anna Rådbo2002Mölndals AIK2,14,55
 Embla Fedeler2002Sävedalens AIK2,12,90
 Johanna Stübner2002Göteborgs Kvinnliga IK2,10,18
 Hedda Tellow2002Örgryte IS2,08,07
 Cindy Darrell2002Lerum FI2,04,23

F11 (-02) Höjd Final25/11  13:00
       
 Cindy Darrell2002Lerum FI94
 Victoria Tranälv2002Kongahälla AIK94
 Sara Leffler2003Majornas IK94
 Andrea Parmalm2002IFK Göteborg94
 Bianca Nikadon2002Göteborgs Kvinnliga IK94
 Smilla Gemanius2002Göteborgs Kvinnliga IK86
 Elin Daman2002Majornas IK86
 Antonia Boziz2003Majornas IK86
 Sofia Wingård2002IK Orient137
 My Högström2002IK Ymer127
 Ebba Åhman2002Alingsås IF127
 Hanna Elfström2002Lerum FI122
 Sofia Runge2002IF Kville122
 Cajsa Augustsson2002IK Ymer117
 Nike Wäljegård2002Ullevi FK117
 Agnes Dahlberg2002Lerum FI117
 Wendela Yhlen Graf2002Sävedalens AIK117
 Hanna Hedin2002IK Orient117
 Maja Ottosson2002Mölndals AIK117
 Jazmine Alser Pryze2002Mölndals AIK117
 Cajsa Täreby2002Mölndals AIK117
 Hanna Rudelöv2002IF Kville117
 Elin Dejke2002Ullevi FK112
 Josefin Bistedt2002Lerum FI112
 Emina Carlsson2002IF Kville112
 Ebba Follin2002Mölndals AIK112
 Elin Eriksson2002IFK Göteborg112
 Nora Karlsson2002Mölndals AIK112
 Hedda Tellow2002Örgryte IS106
 Louisa Ekman2002IF Rigor106
 Elin Gustafsson2002Majornas IK106
 Ebba Gustavsson2002Mölndals AIK106
 Embla Fedeler2002Sävedalens AIK106
 Lisa Hjerpe2002IF Kville106
 Olivia Hjort2003Göteborgs Kvinnliga IK106
 Klara Larsson2002Mölndals AIK106
 Amanda Norrby-Rydin2002Ulricehamns FK100
 Felicia Skoog2002IF Kville100
 Tuva Ahlberg2002IF Kville100
 Klara Larsson2003Majornas IK100
 Eva Nyby2002Aalborg Atletik og Motion100
 Maja Högberg2002Mölndals AIK100
 Amanda Larsson2002Mölndals AIK100
 Rebecka Gunnarsson2002Mölndals AIK100
 Linnea Johannesson2002Mölndals AIK100
 Sonia Fors2002Sävedalens AIK100
 Johanna Sjögren2002Göteborgs Kvinnliga IKDNS
 Manda Alvius2002Sätila SKNR
 Felicia Helgegren2002Kongahälla AIKDNS
 Anna Collin2002Sävedalens AIKDNS
 Emilia Bustus2002Ullevi FKDNS
 Lovisa Nilsson Edin2002Mölndals AIKDNS
 Elina Lindqvist2002Mölndals AIKDNS
 Emma Klockaregård2002Mölndals AIKDNS
 Elsa Johannesson2002Mölndals AIKDNS

F11 (-02) Längd Final24/11  12:30

Pool 1
       
 Nora Nogueras2002Göteborgs Kvinnliga IKDNS
 Ella Snygg2002IK YmerDNS
 Emilia Karadzic2002IK YmerDNS
 Ebba Åhman2002Alingsås IF388
 Cajsa Augustsson2002IK Ymer380
 Hanna Hedin2002IK Orient379
 My Högström2002IK Ymer376
 Alva Strandberg2002IFK Göteborg364
 Emilia Lahode2002IK Ymer363
 Johanna Stübner2002Göteborgs Kvinnliga IK358
 Elsa Björk2002Göteborgs Kvinnliga IK353
 Thea Terho Karlsson2002Falkenbergs IK348
 Elin Eriksson2002IFK Göteborg347
 Martina Olsson2002IK Orient346
 Molly Schoberg2002IF Rigor341
 Victoria Tranälv2002Kongahälla AIK337
 Beate Wagersten2002Falkenbergs IK335
 Felicia Helgegren2002Kongahälla AIK332
 Lisa Hjerpe2002IF Kville332
 Elin Dejke2002Ullevi FK325
 Louisa Ekman2002IF Rigor318
 Andrea Parmalm2002IFK Göteborg312
 Ellika Liljeqvist Zebeda2002IK Ymer307
 Bianca Nikadon2002Göteborgs Kvinnliga IK301
 Lina Lövberg2002Kongahälla AIK298
 Alexandra Milusic2002Kongahälla AIK295
 Smilla Gemanius2002Göteborgs Kvinnliga IK291
 Eva Nyby2002Aalborg Atletik og Motion290
 Tea Norell2002Göteborgs Kvinnliga IK286

Pool 2
       
 Nike Wäljegård2002Ullevi FKDNS
 Anna Collin2002Sävedalens AIKDNS
 Bianca Eliasson2002Trollhättans FIKDNS
 Anni Almgren2002Mölndals AIKDNS
 Matilda Bergsten2002Mölndals AIKDNS
 Cindy Darrell2002Lerum FI417
 Lovisa Nilsson Edin2002Mölndals AIK403
 Wendela Yhlen Graf2002Sävedalens AIK383
 Maja Högberg2002Mölndals AIK382
 Hanna Elfström2002Lerum FI380
 Hedda Tellow2002Örgryte IS377
 Josefin Bistedt2002Lerum FI376
 Ida Bäckman2002Varbergs GIF376
 Selma Sandberg2002Varbergs GIF368
 Ebba Follin2002Mölndals AIK351
 Maria Hernqvist2002Mölndals AIK348
 Nora Karlsson2002Mölndals AIK347
 Filippa Oderbrant2002Strömstad IF344
 Lisa Brann-Widén2002Ullevi FK342
 Ida Elvesson2002Varbergs GIF335
 Klara Larsson2002Mölndals AIK329
 Jennifer Davidson2002Mölndals AIK327
 Anna Rådbo2002Mölndals AIK320
 Emilia Bustus2002Ullevi FK317
 Embla Fedeler2002Sävedalens AIK306
 Elin Gustafsson2002Majornas IK299
 Wilma Ruf2002Mölndals AIK294
 Linnea Haagen2002Mölndals AIK293
 Elin Daman2002Majornas IK277
 Alicia Dalhlsund2002Varbergs GIF272
 Julia Lindblad2002Sävedalens AIK260
 Nora Abdulhafidh2002Ullevi FK238
 Manda Alvius2002Sätila SK209

F11 (-02) Kula Final24/11  11:00
       
 Nora Nogueras2002Göteborgs Kvinnliga IK 
 Bianca Eliasson2002Trollhättans FIKDNS
 Emilia Bustus2002Ullevi FKDNS
 Cajsa Augustsson2002IK Ymer770
 Filippa Oderbrant2002Strömstad IF721
 Hedda Tellow2002Örgryte IS708
 Cindy Darrell2002Lerum FI693
 Sofia Runge2002IF Kville685
 Bianca Nikadon2002Göteborgs Kvinnliga IK634
 Johanna Stübner2002Göteborgs Kvinnliga IK616
 Felicia Skoog2002IF Kville603
 Smilla Gemanius2002Göteborgs Kvinnliga IK601
 My Högström2002IK Ymer584
 Ebba Follin2002Mölndals AIK580
 Hanna Elfström2002Lerum FI577
 Emilia Lahode2002IK Ymer574
 Anna Rådbo2002Mölndals AIK569
 Frida Malmström2002Kongahälla AIK564
 Elin Gustafsson2002Majornas IK533
 Maja Högberg2002Mölndals AIK532
 Wendela Yhlen Graf2002Sävedalens AIK525
 Lina Lövberg2002Kongahälla AIK514
 Ebba Rössberger2002Sävedalens AIK502
 Eva Nyby2002Aalborg Atletik og Motion500
 Elin Eriksson2002IFK Göteborg498
 Alexandra Milusic2002Kongahälla AIK488
 Nora Abdulhafidh2002Ullevi FK487
 Elin Daman2002Majornas IK480
 Felicia Storm Karlén2003Lidköpings IS467
 Maria Hernqvist2002Mölndals AIK466
 Nora Karlsson2002Mölndals AIK458
 Alicia Dalhlsund2002Varbergs GIF437
 Victoria Tranälv2002Kongahälla AIK419
 Julia Lindblad2002Sävedalens AIK419
 Agnes Dahlberg2002Lerum FI407
 Lovisa Nilsson Edin2002Mölndals AIK384
 Andrea Parmalm2002IFK Göteborg359

F10 (-03-) 60 m Final25/11  12:30

Heat 1
       
 Vanna Darrell2003Lerum FI9,98
 Julia Svahn2003IF Kville12,96
 Emma Hansson2005Bohus IF11,75
 Malvina Lindgren2003Göteborgs Kvinnliga IK11,56
 Olivia Holmberg2003Bohus IF11,21
 Amanda Nilsson2003IF Rigor10,97
 Sara Leffler2003Majornas IK10,59
 Cajsa-Stina Strand2004Örgryte IS10,36

Heat 2
       
 Maja Arvidsson2004Sävedalens AIK11,96
 Emma Krantz2005Bohus IF11,80
 Ida Pettersson2004Sävedalens AIK11,15
 Klara Persson2003IF Rigor10,84
 Sigrid Rocksén-Revelj2003Göteborgs Kvinnliga IK10,65
 Lillan Kilvik2003IF Kville10,65
 Antonia Boziz2003Majornas IK10,35
 Liv Nilsander2003Varbergs GIF10,09

Heat 3
       
 Ellen Quick2004Bohus IFDNS
 Kajsa Almström2004Sävedalens AIK12,40
 Nathalie Senor2003Ullevi FK12,06
 Nora Strömsten2003IF Rigor11,77
 Rakel Hanson2003Göteborgs Kvinnliga IK11,09
 Elsa Bäck2003IF Kville10,90
 Ida Selar Lövqvist2004IFK Göteborg10,84
 Maja Nilsson2003Varbergs GIF10,78

Heat 4
       
 Karin Borglin2004Sävedalens AIK11,32
 Linnea Persson2003Bohus IF10,99
 Nora Bengters2003IF Kville10,96
 Nellie Fistouris Bertilsson2003IF Rigor10,92
 Inez Åsenlund2003IFK Göteborg10,66
 Eleonora Alinder2003Mölndals AIK10,45
 Tilda Knauer2003Stenungsunds FI10,34

Heat 5
       
 Vera SöderblomGöteborgs Kvinnliga IK9,59
 Astrind Wirén2004IFK Göteborg11,59
 Nova Jonåker2003Mölndals AIK10,79
 Alice Lind2003IK Orient10,23
 Sofia Björkman2003IF Kville10,20
 Felicia Nordahl Vieera2003Sävedalens AIK10,06
 Gabriella Milusic2004Kongahälla AIK10,04

Heat 6
       
 Sandra Driche Hansson2004Göteborgs Kvinnliga IK12,61
 Ella Grundin2004Sävedalens AIK11,87
 Ida Skorupa2004Bohus IF11,41
 Emma Johannson2003Sätila SK11,34
 Amalia Sommervold2003IF Kville11,01
 Frida Palmqvist2003Mölndals AIK10,59
 Elin Molinder2004IF Rigor10,50

Heat 7
       
 Siri Lindhart2003IF KvilleDNS
 Klara Börjesson Knutzen2003Majornas IK11,92
 Ella Vilhelmsson2003Mölndals AIK11,21
 Alva Bengtström2003Örgryte IS10,50
 Elin Petterson2003IFK Göteborg10,35
 Nellie Nygren2003Sävedalens AIK10,09
 Olivia Hjort2003Göteborgs Kvinnliga IK10,03

Heat 8
       
 Klara Folkesson2003Mölndals AIK12,22
 Amanda van Meer Widlund2004Göteborgs Kvinnliga IK12,11
 Sarah Berkling2004Lerum FI11,00
 Moa Olsén2003IF Rigor10,98
 Sofia Olsson2003IF Rigor10,87
 Matilda Bergand2003Bohus IF10,59
 Julie-Ella Berlin2003Sävedalens AIK10,09

Heat 9
       
 Emma Stenz Hansen2003Aalborg Atletik og Motion9,52
 Fanny Vulin2004IF Kville12,19
 Tilda Lindqvist2006Bohus IF11,78
 Tyra Rydén2004IFK Göteborg10,73
 Agnes Frimannsson2004Sävedalens AIK10,49
 Aicha Koné2004Ullevi FK10,48
 Alicia Delgado Östergaard2003Varbergs GIF10,41

Heat 10
       
 Irma Bergius2003Majornas IK11,18
 Alma Olsson2003IF Rigor11,12
 Isabel Lessmark2004IFK Göteborg10,65
 Olivia Bissette2003Mölndals AIK10,64
 Klara Larsson2003Majornas IK10,59
 Thea Fernqvist2003Lerum FI10,47
 Maja Sjöstrand2004Sävedalens AIK10,44
 Alicia Jisbrant2004Göteborgs Kvinnliga IK10,12

F10 (-03-) 600 m Final24/11  14:55

Heat 1
       
 Karin Borglin2004Sävedalens AIK2,41,17
 Emma Braaf2004Sävedalens AIK2,40,98
 Hilda Törngård2004Stenungsunds FI2,35,04
 Lillan Kilvik2003IF Kville2,30,19
 Sarah Berkling2004Lerum FI2,24,23
 Sara Leffler2003Majornas IK2,21,49
 Ella Larsson2003IF Rigor2,20,03
 Linnea Folkow2004Göteborgs Kvinnliga IK2,16,68
 Julie-Ella Berlin2003Sävedalens AIK2,06,81

Heat 2
       
 Maja Arvidsson2004Sävedalens AIK2,51,55
 Emma Hansson2005Bohus IF2,41,23
 Anna Svarfvar2003Mölndals AIK2,34,48
 Irma Törgård2003Stenungsunds FI2,32,20
 Inez Åsenlund2003IFK Göteborg2,23,71
 Emma Sjöqvist2003IF Kville2,23,19
 Laura Murphy2003IFK Göteborg2,20,85
 Vera SöderblomGöteborgs Kvinnliga IK2,17,80
 Clara Sandwall2003Mölndals AIK2,14,63
 Emma Stenz Hansen2003Aalborg Atletik og Motion2,05,63

Heat 3
       
 Kajsa Almström2004Sävedalens AIK2,56,29
 Ella Lamkiewicz2004IFK Göteborg2,47,77
 Ida Magnusson2004IFK Göteborg2,47,08
 Sigrid Rocksén-Revelj2003Göteborgs Kvinnliga IK2,46,32
 Emma Krantz2005Bohus IF2,42,67
 Nova Jonåker2003Mölndals AIK2,27,70
 Felicia Brink2004IF Kville2,26,77
 Klara Larsson2003Majornas IK2,26,44
 Nellie Nygren2003Sävedalens AIK2,14,18
 Olivia Hjort2003Göteborgs Kvinnliga IK2,12,43
 Tyra Rydén2004IFK Göteborg2,12,14

Heat 4
       
 Josefine Carlén2003IF Kville2,47,79
 Saga Provci2004IFK Göteborg2,41,41
 Wilma Bohm2004Sävedalens AIK2,39,17
 Rakel Hanson2003Göteborgs Kvinnliga IK2,35,57
 Matilda Bergand2003Bohus IF2,34,57
 Ellen Widegren2004Göteborgs Kvinnliga IK2,29,62
 Anna Maria Jökulsdóttir2003IFK Göteborg2,28,22
 Frida Palmqvist2003Mölndals AIK2,19,81
 Alicia Jisbrant2004Göteborgs Kvinnliga IK2,15,85

Heat 5
       
 Aicha Koné2004Ullevi FKDNS
 Elsa Woxenius2004Sävedalens AIK2,52,60
 Sandra Driche Hansson2004Göteborgs Kvinnliga IK2,43,09
 Astrind Wirén2004IFK Göteborg2,38,64
 Elin Molinder2004IF Rigor2,27,76
 Antonia Boziz2003Majornas IK2,24,26
 Ella Högberg2004Mölndals AIK2,22,42
 Eleonora Alinder2003Mölndals AIK2,16,08
 Anna Constantinescu2003Göteborgs Kvinnliga IK2,15,60

F10 (-03-) Längd Final24/11  11:00

Pool 1
       
 Alma Olsson2003IF RigorDNS
 Emmy Halraldsson2003IF RigorDNS
 Frida Erikccon Jerkhag2003IF RigorDNS
 Sofia Olsson2003IF RigorDNS
 Matilda Thorsson2003IF KvilleDNS
 Siri Lindhardt2003IF KvilleDNS
 Linnea Persson2003Bohus IFDNS
 Felicia Elfstigen2003Bohus IFDNS
 Ida Wiklander2004IF RigorDNS
 Linn Wiklander2004IF RigorDNS
 Natalie Hulthen2003Brattås CKDNS
 Lova Ytfeldt2004IF RigorDNS
 Olivia Hjort2003Göteborgs Kvinnliga IK355
 Emma Stenz Hansen2003Aalborg Atletik og Motion354
 Matilda Bergand2003Bohus IF329
 Sofia Björkman2003IF Kville323
 Amalia Sommervold2003IF Kville311
 Elin Molinder2004IF Rigor305
 Ella Larsson2003IF Rigor303
 Klara Persson2003IF Rigor301
 Emma Sjöqvist2003IF Kville301
 Mirjam Söderström2003Göteborgs Kvinnliga IK294
 Linnea Folkow2004Göteborgs Kvinnliga IK292
 Nellie Fistouris Bertilsson2003IF Rigor290
 Lillan Kilvik2003IF Kville288
 Amanda Nilsson2003IF Rigor286
 Ellen Widegren2004Göteborgs Kvinnliga IK285
 Ida Skorupa2004Bohus IF285
 Ellen Quick2004Bohus IF285
 Rakel Hanson2003Göteborgs Kvinnliga IK283
 Sigrid Rocksén-Revelj2003Göteborgs Kvinnliga IK277
 Nora Bengters2003IF Kville269
 Noomi Wagersten2003Falkenbergs IK266
 Emma Hansson2005Bohus IF266
 Sandra Driche Hansson2004Göteborgs Kvinnliga IK260
 Emma Good2004IF Rigor259
 Emma Krantz2005Bohus IF257
 Emmalisa Gajvi2004Göteborgs Kvinnliga IK255
 Felicia Brink2004IF Kville246
 Julia Svahn2003IF Kville245
 Olivia Holmberg2003Bohus IF242
 Linn Magnusson2004IF Kville225
 Josefine Carlén2003IF Kville221

Pool 2
       
 Nathalie Senor2003Ullevi FKDNS
 Vanna Darrell2003Lerum FI371
 Vera SöderblomGöteborgs Kvinnliga IK369
 Liv Nilsander2003Varbergs GIF352
 Siri Hansson2003Lerum FI352
 Tuva Dahlgren2003Lerum FI348
 Julie-Ella Berlin2003Sävedalens AIK348
 Gabriella Milusic2004Kongahälla AIK325
 Irma Törgård2003Stenungsunds FI324
 Nellie Nygren2003Sävedalens AIK323
 Antonia Boziz2003Majornas IK321
 Agnes Frimannsson2004Sävedalens AIK317
 Ella Högberg2004Mölndals AIK314
 Cajsa-Stina Strand2004Örgryte IS313
 Klara Larsson2003Majornas IK311
 Elin Petterson2003IFK Göteborg310
 Anna Svarfvar2003Mölndals AIK309
 Laura Murphy2003IFK Göteborg308
 Sara Leffler2003Majornas IK301
 Emma Kallas2003Mölndals AIK301
 Ida Selar Lövqvist2004IFK Göteborg298
 Sarah Berkling2004Lerum FI297
 Nova Jonåker2003Mölndals AIK296
 Thea Fernqvist2003Lerum FI294
 Ida Pettersson2004Sävedalens AIK293
 Aicha Koné2004Ullevi FK292
 Felicia Storm Karlén2003Lidköpings IS287
 Alva Bengtström2003Örgryte IS286
 Maja Arvidsson2004Sävedalens AIK283
 Inez Åsenlund2003IFK Göteborg283
 Ella Lamkiewicz2004IFK Göteborg280
 Joanne Nyangena2003Ullevi FK275
 Ida Magnusson2004IFK Göteborg275
 Irma Bergius2003Majornas IK273
 Anna Maria Jökulsdóttir2003IFK Göteborg272
 Astrind Wirén2004IFK Göteborg265
 Karin Borglin2004Sävedalens AIK262
 Clara Sandwall2003Mölndals AIK262
 Klara Börjesson Knutzen2003Majornas IK248
 Elsa Woxenius2004Sävedalens AIK246
 Wilma Bohm2004Sävedalens AIK239
 Hilda Törngård2004Stenungsunds FI239
 Emma Braaf2004Sävedalens AIK237
 Hanna Eriksson2003Lerum FI234
 Emma Johannson2003Sätila SK233
 Kajsa Almström2004Sävedalens AIK200

F10 (-03-) Kula Final25/11  11:00
       
 Matilda Thorsson2003IF KvilleDNS
 Felicia Elfstigen2003Bohus IFDNS
 Lova Ytfeldt2004IF RigorDNS
 Linnea Persson2003Bohus IF590
 Vanna Darrell2003Lerum FI565
 Julie-Ella Berlin2003Sävedalens AIK542
 Emma Stenz Hansen2003Aalborg Atletik og Motion520
 Emma Kallas2003Mölndals AIK520
 Felicia Nordahl Vieera2003Sävedalens AIK503
 Sara Leffler2003Majornas IK495
 Olivia Hjort2003Göteborgs Kvinnliga IK480
 Hanna Lindmark2003IF Rigor473
 Moa Olsén2003IF Rigor473
 Frida Svensson2003Sävedalens AIK467
 Klara Larsson2003Majornas IK458
 Olivia Holmberg2003Bohus IF457
 Emma Johannson2003Sätila SK452
 Vera SöderblomGöteborgs Kvinnliga IK449
 Gabriella Milusic2004Kongahälla AIK447
 Sofia Olsson2003IF Rigor439
 Nora Strömsten2003IF Rigor432
 Nova Jonåker2003Mölndals AIK432
 Elin Petterson2003IFK Göteborg428
 Matilda Bergand2003Bohus IF422
 Ella Vilhelmsson2003Mölndals AIK417
 Isabel Lessmark2004IFK Göteborg413
 Astrind Wirén2004IFK Göteborg406
 Thea Fernqvist2003Lerum FI404
 Antonia Boziz2003Majornas IK395
 Nellie Nygren2003Sävedalens AIK393
 Maja Arvidsson2004Sävedalens AIK378
 Rakel Hanson2003Göteborgs Kvinnliga IK376
 Sarah Berkling2004Lerum FI372
 Hanna Eriksson2003Lerum FI370
 Ellen Quick2004Bohus IF369
 Alma Olsson2003IF Rigor365
 Klara Börjesson Knutzen2003Majornas IK365
 Amanda van Meer Widlund2004Göteborgs Kvinnliga IK355
 Ida Skorupa2004Bohus IF352
 Ella Grundin2004Sävedalens AIK341
 Malvina Lindgren2003Göteborgs Kvinnliga IK334
 Irma Bergius2003Majornas IK326
 Klara Folkesson2003Mölndals AIK324
 Lillan Kilvik2003IF Kville323
 Kajsa Almström2004Sävedalens AIK300
 Emma Hansson2005Bohus IF279
 Elin Molinder2004IF Rigor266
 Tilda Lindqvist2006Bohus IF241

P17 (96-97 60 m Försök25/11  13:30

Heat 1
       
1Sanya Somsaart1997IK Ymer7,42q
2Elias Martinsson1997Brattås CK7,73q
3Martin Arvidsson1997Sävedalens AIK7,94q
4Gustav Olsson1997Sävedalens AIK7,96q
5Sarawhut Niphonram1997Kongahälla AIK8,08
6Daniel Eriksson1997Mölndals AIK8,25
7Eric Andreasson1997IF Kville8,45

Heat 2
       
1Felix So1996IFK Göteborg7,34q
2Filip Augustsson1997Brattås CK7,62q7,613
3Nils Eickhoff1997IK Ymer7,62q7,619
4Alexander Metze1997Mölndals AIK7,97q
5Isac Larsson1997Sävedalens AIK7,99
6James Bancroft1996Lerum FI8,68
 Florian Plathe1996IK OrientDNS

P17 (96-97 60 m Försök - Sammanställning
       
1Felix So1996IFK Göteborg7,34q
2Sanya Somsaart1997IK Ymer7,42q
3Filip Augustsson1997Brattås CK7,62q7,613
4Nils Eickhoff1997IK Ymer7,62q7,619
5Elias Martinsson1997Brattås CK7,73q
6Martin Arvidsson1997Sävedalens AIK7,94q
7Gustav Olsson1997Sävedalens AIK7,96q
8Alexander Metze1997Mölndals AIK7,97q
9Isac Larsson1997Sävedalens AIK7,99
10Sarawhut Niphonram1997Kongahälla AIK8,08
11Daniel Eriksson1997Mölndals AIK8,25
12Eric Andreasson1997IF Kville8,45
13James Bancroft1996Lerum FI8,68
 Florian Plathe1996IK OrientDNS

P17 (96-97 60 m Final25/11  15:15
       
1Felix So1996IFK Göteborg7,37
2Sanya Somsaart1997IK Ymer7,46
3Filip Augustsson1997Brattås CK7,59
4Nils Eickhoff1997IK Ymer7,72
5Martin Arvidsson1997Sävedalens AIK7,90
6Gustav Olsson1997Sävedalens AIK8,01
 Elias Martinsson1997Brattås CKDNS
 Alexander Metze1997Mölndals AIKDNS

P17 (96-97 200 m Final25/11  16:55

Heat 1
       
1Felix So1996IFK Göteborg24,36
2Filip Augustsson1997Brattås CK24,93
3Isac Larsson1997Sävedalens AIK25,34
 Andreas Kramer1997Sävedalens AIKDQF429

Heat 2
       
1Elias Martinsson1997Brattås CK24,97
2Nils Eickhoff1997IK Ymer25,27
3Gustav Olsson1997Sävedalens AIK25,53
 Eric Andreasson1997IF KvilleDQF429

P17 (96-97 200 m Final - Sammanställning
       
1Felix So1996IFK Göteborg24,36
2Filip Augustsson1997Brattås CK24,93
3Elias Martinsson1997Brattås CK24,97
4Nils Eickhoff1997IK Ymer25,27
5Isac Larsson1997Sävedalens AIK25,34
6Gustav Olsson1997Sävedalens AIK25,53
 Andreas Kramer1997Sävedalens AIKDQF429
 Eric Andreasson1997IF KvilleDQF429

P17 (96-97 1 500 m Final25/11  13:50
       
1Gabriel Steffensen1996Sävedalens AIK4,32,36
2Jacob Lidman1997Hälle IF4,39,47
3Johan Forsman1997IK Ymer4,58,13
4Nugal Abdi1997IK Ymer5,31,94

P17 (96-97 60 mh Final24/11  11:30
       
1Elias Martinsson1997Brattås CK8,54
2Filip Augustsson1997Brattås CK9,00
3Per Johansson1996Sävedalens AIK15,47
 Sarawhut Niphonram1997Kongahälla AIKDNS

P17 (96-97 Höjd Final25/11  14:10
       
1Filip Augustsson1997Brattås CK178
2Elias Martinsson1997Brattås CK175
3Daniel Gällblad1996Varbergs GIF169
4Sanya Somsaart1997IK Ymer163
 Christofer Pool Wiklund1997Falköpings FIKDNS
 Theodor Byström1996Lerum FIDNS
 Robert Bancroft1997Lerum FIDNS

P17 (96-97 Längd Final24/11  16:45
       
1Elias Martinsson1997Brattås CK619
2Axel Dillner1997Ullevi FK571
3Filip Augustsson1997Brattås CK568
4Joakim Bäckman1996Varbergs GIF560
5Daniel Eriksson1997Mölndals AIK534
6Alexander Metze1997Mölndals AIK516
7Robert Bancroft1997Lerum FI474
8James Bancroft1996Lerum FI441
 Christofer Pool Wiklund1997Falköpings FIKDNS
 Theodor Byström1996Lerum FIDNS
 Sarawhut Niphonram1997Kongahälla AIKDNS
 Per Johansson1996Sävedalens AIKDNS

P17 (96-97 Kula Final24/11  14:35
       
1Simon Henriksson1997Eslövs AI1205
2Joakim Bäckman1996Varbergs GIF1090
 Florian Plathe1996IK OrientDNS

P15 (-98) 60 m Försök25/11  13:20

Heat 1
       
1Albin Lundin1998IK Ymer7,54q
2Filip Schwartz1998Mölndals AIK7,63q
3Gustav Eriksson1998IF Kville7,82q
4Filip Andrén1998Ullevi FK7,92q
5Max Hejdenberg1998Örgryte IS8,04q
6Pontus Ericstam1998Ullevi FK8,52
7Tobias Larsson1998Falkenbergs IK8,59

Heat 2
       
1Marcus Magnusson1998IK Orient7,61q
2Simon Larsson1998IK Ymer7,80q
3Victor Koch1998Örgryte IS8,17q
4Axel Hjelmqvist1998IF Kville8,26
5Hawar Ahmed1998Falköpings FIK8,53
6Jacob Olvik1998Ullevi FK9,35

P15 (-98) 60 m Försök - Sammanställning
       
1Albin Lundin1998IK Ymer7,54q
2Marcus Magnusson1998IK Orient7,61q
3Filip Schwartz1998Mölndals AIK7,63q
4Simon Larsson1998IK Ymer7,80q
5Gustav Eriksson1998IF Kville7,82q
6Filip Andrén1998Ullevi FK7,92q
7Max Hejdenberg1998Örgryte IS8,04q
8Victor Koch1998Örgryte IS8,17q
9Axel Hjelmqvist1998IF Kville8,26
10Pontus Ericstam1998Ullevi FK8,52
11Hawar Ahmed1998Falköpings FIK8,53
12Tobias Larsson1998Falkenbergs IK8,59
13Jacob Olvik1998Ullevi FK9,35

P15 (-98) 60 m Final25/11  15:05
       
1Marcus Magnusson1998IK Orient7,56
2Albin Lundin1998IK Ymer7,63
3Filip Schwartz1998Mölndals AIK7,71
4Gustav Eriksson1998IF Kville7,85
5Filip Andrén1998Ullevi FK7,87
6Max Hejdenberg1998Örgryte IS8,06
7Victor Koch1998Örgryte IS8,15
 Simon Larsson1998IK YmerDNS

P15 (-98) 200 m Final24/11  16:30

Heat 1
       
1Marcus Magnusson1998IK Orient24,86
2Gustav Eriksson1998IF Kville25,32
3Max Hejdenberg1998Örgryte IS25,58
4Leo Magnusson1998Sävedalens AIK27,11

Heat 2
       
1Victor Koch1998Örgryte IS27,27
2Markus Bredberg1998Mölndals AIK28,45
3Sebastian Nilsson1998Mölndals AIK29,64

Heat 3
       
1Häzem Elagouz1998Ullevi FK26,39
2Axel Hjelmqvist1998IF Kville26,70
3Hawar Ahmed1998Falköpings FIK27,53

P15 (-98) 200 m Final - Sammanställning
       
1Marcus Magnusson1998IK Orient24,86
2Gustav Eriksson1998IF Kville25,32
3Max Hejdenberg1998Örgryte IS25,58
4Häzem Elagouz1998Ullevi FK26,39
5Axel Hjelmqvist1998IF Kville26,70
6Leo Magnusson1998Sävedalens AIK27,11
7Victor Koch1998Örgryte IS27,27
8Hawar Ahmed1998Falköpings FIK27,53
9Markus Bredberg1998Mölndals AIK28,45
10Sebastian Nilsson1998Mölndals AIK29,64

P15 (-98) 1 000 m Final25/11  16:25
       
1Leo Magnusson1998Sävedalens AIK2,54,10
2Johan Lamm1998Mölndals AIK3,08,06
3Markus Bredberg1998Mölndals AIK3,10,27
4Isac Cederborg1998Ullevi FK3,22,26

P15 (-98) 60 mh Final24/11  11:20
       
1Gustav Eriksson1998IF Kville9,13
2Samuel Wiik1998IF Rigor9,40
3Axel Hjelmqvist1998IF Kville9,43
4Sarawhut Niphonram1997Kongahälla AIK10,50

P15 (-98) Höjd Final25/11  14:10
       
1Simon Larsson1998IK Ymer181
2Robin Jacobsson1998Ullevi FK169
3Richard Heikkilä1998Mölndals AIK1663 försök 3 rivn
4Max Hejdenberg1998Örgryte IS1663 försök 4 rivn
5Samuel Wiik1998IF Rigor160
6Gustav Eriksson1998IF Kville156
7Axel Hjelmqvist1998IF Kville152
8Filip Wenander1998Örgryte IS148
9Markus Bredberg1998Mölndals AIK1431:a försök 0 rivn
10Tobias Larsson1998Falkenbergs IK1431:a försök 2 rivn
 Ghadir Ahmedi1998Ullevi FKDNS

P15 (-98) Stav Final24/11  11:30
       
1Jacob Olvik1998Ullevi FK250
2Johan Lamm1998Mölndals AIK180
 Gustaf Bålström1998Ullevi FKDNS
 Mauro Karlsfred1998Ullevi FKDNS

P15 (-98) Längd Final24/11  16:45
       
1Max Hejdenberg1998Örgryte IS550
2Richard Heikkilä1998Mölndals AIK528
3Gustav Eriksson1998IF Kville495
4Johan Millberg1998Hälle IF493
5Victor Koch1998Örgryte IS482
6Leo Magnusson1998Sävedalens AIK466
7Arvid Ryberg1998Örgryte IS455
8Johan Lamm1998Mölndals AIK451
 Ghadir Ahmedi1998Ullevi FKDNS
 Filip Wenander1998Örgryte ISDNS
 Filip Schwartz1998Mölndals AIKDNS

P15 (-98) Tresteg Final25/11  16:55
       
1Gustav Eriksson1998IF Kville1092
2Samuel Wiik1998IF Rigor1056
3Robert Bancroft1997Lerum FI1038
4Arvid Ryberg1998Örgryte IS1002
5Johan Lamm1998Mölndals AIK993

P15 (-98) Kula Final24/11  14:35
       
1Gustav Eriksson1998IF Kville1016
2Viktor Taveras1998Falköpings FIK999
 Ghadir Ahmedi1998Ullevi FKDNS
 Kristian Hanon1998Ullevi FKDNS
 Jonas Rajaniemi1998Ullevi FKDNS

P14 (-99) 60 m Försök25/11  13:10

Heat 1
       
1Marcus Lidman1999Hälle IF7,97q
2Trulls Solli-Larsson1999Ullevi FK8,24q
3Erik Andersson1999Sävedalens AIK8,44q
4Ellery Zebeda1999IK Ymer8,52q
5Jesper Olin1999IF Kville8,97
6Hugo Rosvall1999Sävedalens AIK9,16

Heat 2
       
1Joel Mumbongo1999Örgryte IS7,71q7,707
2Robin Gustafsson1999Brattås CK7,71q7.710
3Emil Sjölin1999IF Rigor8,44q
4William Bogeryd Andersson1999IF Kville8,81q
5Markus Menander1999Bohus IF8,85

P14 (-99) 60 m Försök - Sammanställning
       
1Joel Mumbongo1999Örgryte IS7,71q7,707
2Robin Gustafsson1999Brattås CK7,71q7.710
3Marcus Lidman1999Hälle IF7,97q
4Trulls Solli-Larsson1999Ullevi FK8,24q
5Erik Andersson1999Sävedalens AIK8,44q
6Emil Sjölin1999IF Rigor8,44q
7Ellery Zebeda1999IK Ymer8,52q
8William Bogeryd Andersson1999IF Kville8,81q
9Markus Menander1999Bohus IF8,85
10Jesper Olin1999IF Kville8,97
11Hugo Rosvall1999Sävedalens AIK9,16

P14 (-99) 60 m Final25/11  14:55
       
1Joel Mumbongo1999Örgryte IS7,69
2Marcus Lidman1999Hälle IF7,75
3Robin Gustafsson1999Brattås CK7,84
4Trulls Solli-Larsson1999Ullevi FK8,40
5Ellery Zebeda1999IK Ymer8,47
6Emil Sjölin1999IF Rigor8,50
7Erik Andersson1999Sävedalens AIK8,61
8William Bogeryd Andersson1999IF Kville8,78

P14 (-99) 200 m Final24/11  16:45

Heat 1
       
1Joel Mumbongo1999Örgryte IS24,71
2Marcus Lidman1999Hälle IF25,62
3Anton Bengtsson1999Ullevi FK25,89
4Edvin Uhlan1999Ullevi FK25,95

Heat 2
       
1Samuel Persgården1999Kongahälla AIK27,01
2Mathias Söder1999Kongahälla AIK27,52
3Otto Hammarström1999Örgryte IS30,25

Heat 3
       
1William Bogeryd Andersson1999IF Kville29,41
2Linus Berilsson1999IFK Göteborg29,54
3Adam Bengtsson1999Mölndals AIK29,92

Heat 4
       
1Erik Andersson1999Sävedalens AIK27,42
2Magnus Högberg1999Mölndals AIK27,47
3Svante Wester1999Örgryte IS29,87
4Jesper Olin1999IF Kville30,78

P14 (-99) 200 m Final - Sammanställning
       
1Joel Mumbongo1999Örgryte IS24,71
2Marcus Lidman1999Hälle IF25,62
3Anton Bengtsson1999Ullevi FK25,89
4Edvin Uhlan1999Ullevi FK25,95
5Samuel Persgården1999Kongahälla AIK27,01
6Erik Andersson1999Sävedalens AIK27,42
7Magnus Högberg1999Mölndals AIK27,47
8Mathias Söder1999Kongahälla AIK27,52
9William Bogeryd Andersson1999IF Kville29,41
10Linus Berilsson1999IFK Göteborg29,54
11Svante Wester1999Örgryte IS29,87
12Adam Bengtsson1999Mölndals AIK29,92
13Otto Hammarström1999Örgryte IS30,25
14Jesper Olin1999IF Kville30,78

P14 (-99) 1 000 m Final25/11  16:15
       
1Mathias Söder1999Kongahälla AIK2,57,40
2Simon Wiklund1999IK Wilske3,02,16
3Markus Lundborg1999Ullevi FK3,12,93
4Herman Stadig-Rosvall1999Ullevi FK3,15,20
5Niklas Johansson1999Sävedalens AIK3,15,53
6Alec Delphin-Morton1999IF Kville3,17,69
7Gabriel Hansson1999Sävedalens AIK3,18,78
8Hugo Rosvall1999Sävedalens AIK3,34,00
9William Jörnelius1999Mölndals AIK3,42,80

P14 (-99) 60 mh Final24/11  11:15
       
1Robin Gustafsson1999Brattås CK8,66
2Magnus Högberg1999Mölndals AIK10,03
3Magnus Pedersén1999IFK Göteborg10,30
4Olof Wiberg1999Ullevi FK10,37
5Alec Delphin-Morton1999IF Kville11,39
6Jesper Olin1999IF Kville11,78
7Erik Breitholtz1999Sävedalens AIK12,34

P14 (-99) Höjd Final25/11  11:00
       
1Simon Wiklund1999IK Wilske175
2Axel Jeske Magnusson1999Sävedalens AIK163
3Robin Gustafsson1999Brattås CK160
4Alvin Grunnander1999Mölndals AIK156
5Eric Bergh1999Ullevi FK152
6Hugo Rosvall1999Sävedalens AIK148
7Rey Yasui1999IF Kville143
8Alec Delphin-Morton1999IF Kville143
9Otto Hammarström1999Örgryte IS143
10Jesper Olin1999IF Kville143
11Markus Menander1999Bohus IF125
 Magnus Pedersén1999IFK GöteborgDNS
 Casper Waaler1999Varbergs GIFDNS
 Malcolm Herlenius1999Ullevi FKDNS
 Max Asensio1999Ullevi FKDNS

P14 (-99) Stav Final24/11  11:30
       
1Filip Anell1999IK Ymer250
2Adam Bengtsson1999Mölndals AIK240

P14 (-99) Längd Final24/11  15:20
       
1Joel Mumbongo1999Örgryte IS571
2Marcus Lidman1999Hälle IF564
3Robin Gustafsson1999Brattås CK544
4Samuel Persgården1999Kongahälla AIK504
5Erik Andersson1999Sävedalens AIK471
6Magnus Pedersén1999IFK Göteborg466
7Markus Menander1999Bohus IF460
8Otto Hammarström1999Örgryte IS456
9Linus Berilsson1999IFK Göteborg434
10Oskar Salfjord1999Kongahälla AIK423
11Alec Delphin-Morton1999IF Kville403
12Trulls Solli-Larsson1999Ullevi FK399
13Jesper Olin1999IF Kville397
14Nils Carlund1999IFK Göteborg388
15William Jörnelius1999Mölndals AIK387
16Svante Wester1999Örgryte IS373
17Niklas Johansson1999Sävedalens AIK360
 Jakob Lang1999Kongahälla AIKDNS
 Casper Waaler1999Varbergs GIFDNS
 Axel Jeske Magnusson1999Sävedalens AIKDNS

P14 (-99) Tresteg Final25/11  16:55
       
1Axel Jeske Magnusson1999Sävedalens AIK1105
2Erik Andersson1999Sävedalens AIK1027
3Simon Wiklund1999IK Wilske992
4Otto Hammarström1999Örgryte IS985
5Linus Berilsson1999IFK Göteborg962
6Jesper Olin1999IF Kville869
7Hugo Rosvall1999Sävedalens AIK839
8Niklas Johansson1999Sävedalens AIK833
9Gabriel Hansson1999Sävedalens AIK796
 Oskar Salfjord1999Kongahälla AIKDNS
 Magnus Pedersén1999IFK GöteborgDNS

P14 (-99) Kula Final24/11  14:35
       
1Axel Jeske Magnusson1999Sävedalens AIK1094
2Emil Sjölin1999IF Rigor1067
3Marcus Swärd1999IF Rigor965
4Rey Yasui1999IF Kville904
5Mathias Söder1999Kongahälla AIK817
6Victor Gisselblad Seibt1999Sävedalens AIK802
7Erik Andersson1999Sävedalens AIK759
8Nils Carlund1999IFK Göteborg698
 August Bergstrand1999Ullevi FKDNS

P13 (-00) 60 m Försök25/11  13:00

Heat 1
       
1Ludvig Brorsson2000Falköpings FIK8,07q
2Anton Andersson2000Varbergs GIF8,82q8.812
3Albin Thunberg2000Sävedalens AIK8,828,820
4Todd Hector2000IFK Göteborg8,90
5Carl Malmström2000Kongahälla AIK9,33
6Michael Crona2000IFK Göteborg9,43
7Hannes Skoog2000IF Kville9,519,504
8Simon Lanngren2000Sävedalens AIK9,519.507

Heat 2
       
1Isak Kristensson2000Ullevi FK8,22q
2Carl Bengtström2000Örgryte IS8,42q
3Tobias Carlryd2000IF Rigor8,63q
4Samyuel Lestander2000IFK Göteborg8,65q
5Wiggo Jonåker2000Mölndals AIK8,73q
6Joel Gyldén2000IF Kville8,76q
7William Falk2000Kongahälla AIK9,45

P13 (-00) 60 m Försök - Sammanställning
       
1Ludvig Brorsson2000Falköpings FIK8,07q
2Isak Kristensson2000Ullevi FK8,22q
3Carl Bengtström2000Örgryte IS8,42q
4Tobias Carlryd2000IF Rigor8,63q
5Samyuel Lestander2000IFK Göteborg8,65q
6Wiggo Jonåker2000Mölndals AIK8,73q
7Joel Gyldén2000IF Kville8,76q
8Anton Andersson2000Varbergs GIF8,82q8.812
9Albin Thunberg2000Sävedalens AIK8,828,820
10Todd Hector2000IFK Göteborg8,90
11Carl Malmström2000Kongahälla AIK9,33
12Michael Crona2000IFK Göteborg9,43
13William Falk2000Kongahälla AIK9,45
14Hannes Skoog2000IF Kville9,519,504
15Simon Lanngren2000Sävedalens AIK9,519.507

P13 (-00) 60 m Final25/11  14:40
       
1Ludvig Brorsson2000Falköpings FIK7,81
2Isak Kristensson2000Ullevi FK8,01
3Carl Bengtström2000Örgryte IS8,29
4Tobias Carlryd2000IF Rigor8,53
5Joel Gyldén2000IF Kville8,61
6Wiggo Jonåker2000Mölndals AIK8,748,733
7Samyuel Lestander2000IFK Göteborg8,748,734
8Anton Andersson2000Varbergs GIF8,89

P13 (-00) 200 m Final24/11  17:00

Heat 1
       
1Ludvig Brorsson2000Falköpings FIK25,81
2Isak Kristensson2000Ullevi FK25,82
3Carl Bengtström2000Örgryte IS27,54
4Anton Andersson2000Varbergs GIF29,51

Heat 2
       
1Albin Thunberg2000Sävedalens AIK28,73
2Elias Taserud2000Sävedalens AIK29,13
3Samuel Karlén2000IK Orient29,38
4Philip Ryding2001IF Kville31,10

Heat 3
       
1Olof Rydberg2000Örgryte IS29,19
2Alexander Dalhsund2000Varbergs GIF29,58
3Daniel Jönsson2000IF Kville33,88
 Wiggo Jonåker2000Mölndals AIKDNF

Heat 4
       
1Joel Gyldén2000IF Kville28,73
2Carl Svensson2000Trollhättans FIK29,75
3Carl Malmström2000Kongahälla AIK31,13
4Mattias Helin2000IK Ymer32,84

Heat 5
       
1David Strandberg2000IFK Göteborg31,44
2Elias Brink2001IF Kville31,65
3Sebastian Juhlin2000IF Kville33,06
4Einar Carlsson2000Kongahälla AIK33,30

P13 (-00) 200 m Final - Sammanställning
       
1Ludvig Brorsson2000Falköpings FIK25,81
2Isak Kristensson2000Ullevi FK25,82
3Carl Bengtström2000Örgryte IS27,54
4Albin Thunberg2000Sävedalens AIK28,73
5Joel Gyldén2000IF Kville28,73
6Elias Taserud2000Sävedalens AIK29,13
7Olof Rydberg2000Örgryte IS29,19
8Samuel Karlén2000IK Orient29,38
9Anton Andersson2000Varbergs GIF29,51
10Alexander Dalhsund2000Varbergs GIF29,58
11Carl Svensson2000Trollhättans FIK29,75
12Philip Ryding2001IF Kville31,10
13Carl Malmström2000Kongahälla AIK31,13
14David Strandberg2000IFK Göteborg31,44
15Elias Brink2001IF Kville31,65
16Mattias Helin2000IK Ymer32,84
17Sebastian Juhlin2000IF Kville33,06
18Einar Carlsson2000Kongahälla AIK33,30
19Daniel Jönsson2000IF Kville33,88
 Wiggo Jonåker2000Mölndals AIKDNF

P13 (-00) 800 m Final25/11  16:05

Heat 1
       
1André Mellqvist2000Sävedalens AIK2,21,50
2Albin Thunberg2000Sävedalens AIK2,25,34
3Eric Källman2000IK Ymer2,36,70
4David Strandberg2000IFK Göteborg2,47,55
5Axel Lindkvist2000Mölndals AIK2,47,67
6Daniel Jönsson2000IF Kville2,56,43
7Robin Enocsson2000IFK Göteborg3,14,32

Heat 2
       
1Felix Larsen2000IFK Göteborg2,33,14
2William Rydin2000Lerum FI2,36,93
3Bic Somsaart2000IK Ymer2,37,15
4Erik Boethius2000Kongahälla AIK2,57,17
5Tim Johansson2000Varbergs GIF3,03,36
 Alexander Dalhsund2000Varbergs GIFDNS

P13 (-00) 800 m Final - Sammanställning
       
1André Mellqvist2000Sävedalens AIK2,21,50
2Albin Thunberg2000Sävedalens AIK2,25,34
3Felix Larsen2000IFK Göteborg2,33,14
4Eric Källman2000IK Ymer2,36,70
5William Rydin2000Lerum FI2,36,93
6Bic Somsaart2000IK Ymer2,37,15
7David Strandberg2000IFK Göteborg2,47,55
8Axel Lindkvist2000Mölndals AIK2,47,67
9Daniel Jönsson2000IF Kville2,56,43
10Erik Boethius2000Kongahälla AIK2,57,17
11Tim Johansson2000Varbergs GIF3,03,36
12Robin Enocsson2000IFK Göteborg3,14,32
 Alexander Dalhsund2000Varbergs GIFDNS

P13 (-00) 60 mh Final24/11  11:00

Heat 1
       
1Tobias Carlryd2000IF Rigor10,80
2Jona Askelund2000Mölndals AIK11,90
3Oscar Arvidsson2000Sävedalens AIK11,94
4Johannes Janson2001Lerum FI12,76
5Filip Linnér2000IFK Göteborg13,49

Heat 2
       
1Wiggo Jonåker2000Mölndals AIK11,12
2William Rydin2000Lerum FI11,20
3Lukas Flogård2000IF Kville11,27
4David Strandberg2000IFK Göteborg12,11
5Alex Nässholm Ahlberg2000IF Rigor12,59

P13 (-00) 60 mh Final - Sammanställning
       
1Tobias Carlryd2000IF Rigor10,80
2Wiggo Jonåker2000Mölndals AIK11,12
3William Rydin2000Lerum FI11,20
4Lukas Flogård2000IF Kville11,27
5Jona Askelund2000Mölndals AIK11,90
6Oscar Arvidsson2000Sävedalens AIK11,94
7David Strandberg2000IFK Göteborg12,11
8Alex Nässholm Ahlberg2000IF Rigor12,59
9Johannes Janson2001Lerum FI12,76
10Filip Linnér2000IFK Göteborg13,49

P13 (-00) Höjd Final25/11  11:00
       
1Ludvig Brorsson2000Falköpings FIK160
2Todd Hector2000IFK Göteborg151
3Olof Rydberg2000Örgryte IS1472 rivn
4Tobias Carlryd2000IF Rigor1473 rivn
5Jona Askelund2000Mölndals AIK143
6Felix Larsen2000IFK Göteborg1390 rivn
7Melker Snöwall2000Sävedalens AIK1393 rivn
8Samyuel Lestander2000IFK Göteborg1394 rivn
9Anton Andersson2000Varbergs GIF1395 rivn
10Alexander Dalhsund2000Varbergs GIF134
11Oscar Arvidsson2000Sävedalens AIK129
12Simon Lanngren2000Sävedalens AIK1230 rivn
12William Falk2000Kongahälla AIK1230 rivn
12Hannes Skoog2000IF Kville1230 rivn
12Joel Gyldén2000IF Kville1230 rivn
16Alex Nässholm Ahlberg2000IF Rigor1232 rivn
16Tim Johansson2000Varbergs GIF1232 rivn
18Robin Enocsson2000IFK Göteborg111
 Vincent Haynes2000Ullevi FKDNS
 William Rydin2000Lerum FIDNS

P13 (-00) Stav Final24/11  11:30
       
1Lukas Flogård2000IF Kville210
2Jona Askelund2000Mölndals AIK200
3Alex Nässholm Ahlberg2000IF Rigor180
4Wiggo Jonåker2000Mölndals AIK180
5William Rydin2000Lerum FI170
6Adam Frison2000Mölndals AIK160

P13 (-00) Längd Final24/11  15:35
       
1Ludvig Brorsson2000Falköpings FIK497
2Tobias Carlryd2000IF Rigor496
3Joel Gyldén2000IF Kville486
4Alexander Dalhsund2000Varbergs GIF479
5Anton Andersson2000Varbergs GIF472
6Carl Bengtström2000Örgryte IS462
7Wiggo Jonåker2000Mölndals AIK459
8Samyuel Lestander2000IFK Göteborg444
9Felix Larsen2000IFK Göteborg441
10Elias Taserud2000Sävedalens AIK432
11Simon Lanngren2000Sävedalens AIK428
12Melker Snöwall2000Sävedalens AIK425
13Samuel Karlén2000IK Orient421
14Jonathan Bengtsson2000Mölndals AIK398
15Michael Crona2000IFK Göteborg390
16Leonard Lenhoff2000IFK Göteborg389
17Sebastian Juhlin2000IF Kville382
18Einar Carlsson2000Kongahälla AIK369(368)
19Jona Askelund2000Mölndals AIK369(366)
20Filip Linnér2000IFK Göteborg363(353)
21Lucas Carlsson2000Kongahälla AIK363(338)
22Robin Enocsson2000IFK Göteborg357
23Erik Boethius2000Kongahälla AIK343
24Rasmus Syrén2000Varbergs GIF307
25Adam Julin2000Lerum FI306
 Oscar Arvidsson2000Sävedalens AIKDNS
 Vincent Haynes2000Ullevi FKDNS
 Lukas Olsson2000IF KvilleDNS
 Adam Frison2000Mölndals AIKDNS

P13 (-00) Tresteg Final25/11  15:15
       
1Tobias Carlryd2000IF Rigor1098
2Carl Bengtström2000Örgryte IS971
3Alexander Dalhsund2000Varbergs GIF958
4Wiggo Jonåker2000Mölndals AIK956
5Simon Lanngren2000Sävedalens AIK955
6Oscar Arvidsson2000Sävedalens AIK931
7Olof Rydberg2000Örgryte IS928
8Elias Taserud2000Sävedalens AIK900
9Melker Snöwall2000Sävedalens AIK839
10Jonathan Bengtsson2000Mölndals AIK838
 Alex Nässholm Ahlberg2000IF RigorDNS

P13 (-00) Kula Final24/11  12:15
       
1Felix Larsen2000IFK Göteborg986
2Ludvig Brorsson2000Falköpings FIK959
3Isak Kristensson2000Ullevi FK920
4Joel Gyldén2000IF Kville913
5Simon Lanngren2000Sävedalens AIK827
6Albin Thunberg2000Sävedalens AIK763
7Jona Askelund2000Mölndals AIK760
8Melker Snöwall2000Sävedalens AIK735
9Olof Rydberg2000Örgryte IS732
10Adam Frison2000Mölndals AIK683
11Filip Linnér2000IFK Göteborg680
12Rasmus Syrén2000Varbergs GIF669
13Adam Julin2000Lerum FI634
14Hannes Skoog2000IF Kville625
15Erik Boethius2000Kongahälla AIK582
 Lukas Flogård2000IF Kvillenr
 Simon Hultén2000Sävedalens AIKDNS
 Vincent Haynes2000Ullevi FKDNS

P12 (-01) 60 m Final24/11  12:15

Heat 1
       
1Erik Johansson2001IFK Göteborg8,73
2Philip Ryding2001IF Kville8,97
3Viking Nilsson2001Hönö IS Friidrott9,05
4Elliot Wallin2001Majornas IK9,35
5Alexander Bergh2001Mölndals AIK9,70
6Hampus Helamb2001IFK Göteborg9,99

Heat 2
       
1Emil Krenauer2001Mölndals AIK9,24
2Lukas Kristensson2001Varbergs GIF9,45
3Tom Berensson2001IF Kville9,47
4Oliver Karlsson2001Örgryte IS9,65
5Gesi Gadudow2001Ullevi FK9,91
6Simon Klang Boerenbecker2001Majornas IK10,59
7Olle Leibe-Bergstedt2001Sätila SK10,88

Heat 3
       
1Love Hansson2001Lerum FI9,00
2Olle Bohlen2001Kongahälla AIK9,01
3Christian Pool Wiklund2001Falköpings FIK9,29
4Oliver Edman-Chrantz2001Örgryte IS9,56
5Olle Mellbert2001Majornas IK9,78
6Fredrik åberg2001Mölndals AIK9,82
7Plamedi Bakuba2001Ullevi FK10,70
8MAx Vulin2001IF Kville11,03

Heat 4
       
1Gustav Oom2002Ullevi FK9,49
2Johannes Jansson2001Lerum FI9,63
3Alexander Bucht2001Sävedalens AIK9,75
4Tobias Rydén2001IF Kville10,11
5Anders Nyby2001Aalborg Atletik og Motion10,20
6Emil Johansson2001Kongahälla AIK10,25
7Isak Hejdenberg2001Örgryte IS10,26
8Petter Leibe-Bergstedt2001Sätila SK10,81

P12 (-01) 60 m Final - Sammanställning
       
1Erik Johansson2001IFK Göteborg8,73
2Philip Ryding2001IF Kville8,97
3Love Hansson2001Lerum FI9,00
4Olle Bohlen2001Kongahälla AIK9,01
5Viking Nilsson2001Hönö IS Friidrott9,05
6Emil Krenauer2001Mölndals AIK9,24
7Christian Pool Wiklund2001Falköpings FIK9,29
8Elliot Wallin2001Majornas IK9,35
9Lukas Kristensson2001Varbergs GIF9,45
10Tom Berensson2001IF Kville9,47
11Gustav Oom2002Ullevi FK9,49
12Oliver Edman-Chrantz2001Örgryte IS9,56
13Johannes Jansson2001Lerum FI9,63
14Oliver Karlsson2001Örgryte IS9,65
15Alexander Bergh2001Mölndals AIK9,70
16Alexander Bucht2001Sävedalens AIK9,75
17Olle Mellbert2001Majornas IK9,78
18Fredrik åberg2001Mölndals AIK9,82
19Gesi Gadudow2001Ullevi FK9,91
20Hampus Helamb2001IFK Göteborg9,99
21Tobias Rydén2001IF Kville10,11
22Anders Nyby2001Aalborg Atletik og Motion10,20
23Emil Johansson2001Kongahälla AIK10,25
24Isak Hejdenberg2001Örgryte IS10,26
25Simon Klang Boerenbecker2001Majornas IK10,59
26Plamedi Bakuba2001Ullevi FK10,70
27Petter Leibe-Bergstedt2001Sätila SK10,81
28Olle Leibe-Bergstedt2001Sätila SK10,88
29MAx Vulin2001IF Kville11,03

P12 (-01) 600 m Final25/11  15:55

Heat 1
       
 Simon Klang Boerenbecker2001Majornas IK2,19,68
 Olle Leibe-Bergstedt2001Sätila SK2,19,28
 Johannes Jansson2001Lerum FI2,05,34
 Philip Ryding2001IF Kville2,02,07
 Elliot Wallin2001Majornas IK2,01,65
 Alexander Bucht2001Sävedalens AIK1,56,90
 Oliver Edman-Chrantz2001Örgryte IS1,55,35
 Viking Nilsson2001Hönö IS Friidrott1,53,40
 Elias Brink2001IF Kville1,48,87

Heat 2
       
 Petter Leibe-Bergstedt2001Sätila SK2,18,68
 Noah Bechtel2001Varbergs GIF2,17,90
 Emil Johansson2001Kongahälla AIK2,13,95
 Oskar Weiderholm2001Mölndals AIK2,08,93
 David Canmo2001Trollhättans FIK2,06,16
 Erik Buiten2001IF Kville2,05,34
 Olle Mellbert2001Majornas IK2,01,24
 William Lager2001IF Rigor1,55,72
 Tom Berensson2001IF Kville1,48,57

P12 (-01) Höjd Final24/11  15:20
       
 Olle Mellbert2001Majornas IKDNS
 Vilgot Paulrud2001Varbergs GIFDNS
 Benjamin Nygren2001Sävedalens AIK146
 Erik Johansson2001IFK Göteborg140
 Philip Ryding2001IF Kville136
 Emil Krenauer2001Mölndals AIK136
 Oliver Edman-Chrantz2001Örgryte IS127
 Oliver Karlsson2001Örgryte IS127
 Elliot Wallin2001Majornas IK127
 Lukas Kristensson2001Varbergs GIF127
 Erik Rolfö2001Örgryte IS122
 Sören Pauli2001Ullevi FK122
 Olle Bohlen2001Kongahälla AIK122
 Simon Klang Boerenbecker2001Majornas IK117
 Fredrik åberg2001Mölndals AIK117
 Christian Pool Wiklund2001Falköpings FIK112
 Hilmer Zetterqvist2001Ullevi FK112
 Tobias Rydén2001IF Kville112
 Anders Nyby2001Aalborg Atletik og Motion112
 Anton Välkki2001IFK Göteborg106
 Olle Leibe-Bergstedt2001Sätila SK100

P12 (-01) Stav Final24/11  11:30
       
 Benjamin Nygren2001Sävedalens AIKnr
 Emil Krenauer2001Mölndals AIK160

P12 (-01) Längd Final25/11  11:00
       
 Erik Johansson2001IFK Göteborg490
 Benjamin Nygren2001Sävedalens AIK458
 Philip Ryding2001IF Kville426
 Anton Välkki2001IFK Göteborg425
 Emil Persson2001IF Kville407
 Oliver Edman-Chrantz2001Örgryte IS406
 Erik Rolfö2001Örgryte IS405
 Oskar Weiderholm2001Mölndals AIK393
 Jesper Larsson2001Ullevi FK386
 Elliot Wallin2001Majornas IK381
 Oliver Karlsson2001Örgryte IS378
 Hilmer Zetterqvist2001Ullevi FK374
 Anders Nyby2001Aalborg Atletik og Motion374
 Elias Brink2001IF Kville372
 Erik Buiten2001IF Kville361
 Alexander Bucht2001Sävedalens AIK360
 Hampus Helamb2001IFK Göteborg358
 Tom Berensson2001IF Kville356
 Gustav Oom2002Ullevi FK356
 Marcus Nordlund2001Mölndals AIK340
 Jusef Soleiman Ali2001Ullevi FK325
 Noah Bechtel2001Varbergs GIF324
 Isak Hejdenberg2001Örgryte IS320
 William Lager2001IF Rigor318
 Jonas Bidar2001Mölndals AIK316
 Simon Klang Boerenbecker2001Majornas IK313
 MAx Vulin2001IF Kville311
 Olle Leibe-Bergstedt2001Sätila SK304
 Emil Johansson2001Kongahälla AIK303
 Petter Leibe-Bergstedt2001Sätila SK282
 Benjamin Garis2001Mölndals AIK278
 Christian Pool Wiklund2001Falköpings FIKDNS
 Olle Mellbert2001Majornas IKDNS
 Love Hansson2001Lerum FIDNS
 Max Hollertz2001IK OrientDNS
 Gesi Gadudow2001Ullevi FKDNS
 Julian Szamer2001IK OrientDNS

P12 (-01) Tresteg Final24/11  12:55
       
 Love Hansson2001Lerum FIDNS
 Tim Jäderholm2001Mölndals AIKDNS
 Erik Johansson2001IFK Göteborg964
 Christian Pool Wiklund2001Falköpings FIK890
 Anton Välkki2001IFK Göteborg863
 Philip Ryding2001IF Kville862
 Emil Krenauer2001Mölndals AIK853
 Oliver Karlsson2001Örgryte IS827
 Elias Brink2001IF Kville815
 Alexander Bergh2001Mölndals AIK798
 Hilmer Zetterqvist2001Ullevi FK796
 Jusef Soleiman Ali2001Ullevi FK796
 Sören Pauli2001Ullevi FK722
 Olle Leibe-Bergstedt2001Sätila SK720
 Hampus Helamb2001IFK Göteborg669
 Benjamin Nygren2001Sävedalens AIK1033

P12 (-01) Kula Final25/11  14:40
       
 Max Hollertz2001IK OrientDNS
 Plamedi Bakuba2001Ullevi FKDNS
 Julian Szamer2001IK OrientDNS
 William Lanndalen2001IK Ymer728
 Benjamin Nygren2001Sävedalens AIK728
 Anton Välkki2001IFK Göteborg695
 Emil Persson2001IF Kville676
 David Canmo2001Trollhättans FIK656
 Oliver Karlsson2001Örgryte IS644
 Hampus Helamb2001IFK Göteborg624
 Elliot Wallin2001Majornas IK579
 Arvid Ingvarsson2001Varbergs GIF577
 Hilmer Zetterqvist2001Ullevi FK559
 Jesper Larsson2001Ullevi FK530
 Simon Klang Boerenbecker2001Majornas IK524
 Olle Mellbert2001Majornas IK500
 Anders Nyby2001Aalborg Atletik og Motion495
 Jonas Bidar2001Mölndals AIK494
 Noah Bechtel2001Varbergs GIF482
 Benjamin Garis2001Mölndals AIK447
 MAx Vulin2001IF Kville368

P11 (-02) 60 m Final24/11  11:55

Heat 1
       
1Jacob Rahm2002Sävedalens AIK8,68
2Gabriel Wallmark2002Sävedalens AIK9,15
3Sven Hammarberg2002IF Kville9,47
4Fredrik Grund2002IF Kville9,59
5Samuel Melin2002IF Kville9,64
6Leo Frid Göransson2002Sävedalens AIK9,65
7Gustav Tartu2002IF Kville9,72
8Måns Roos2002Mölndals AIK9,97

Heat 2
       
1Noa Escobar Särnbratt2002Sävedalens AIK9,83
2Axel Olofsson-Dorsch2002Ullevi FK9,89
3Lukas Mindelsohn2002Lerum FI9,95
4Edvin Adersson2002Varbergs GIF9,97
5Wilhelm Thorsson2002Varbergs GIF10,12
6Albin Löfving2002IF Kville10,27
7Emrik Taserud2002Sävedalens AIK10,51
8David Ohldin2002IF Kville10,57

Heat 3
       
1Erik Dahlqvist2002Hälle IF9,18
2Emil Johansson2002Sävedalens AIK9,82
3Hannes Simonsson2002Mölndals AIK9,83
4Joel Åsenlund2002IFK Göteborg9,97
5Vilgot Skoglund2002Lerum FI10,63
6John Jureen2002Mölndals AIK10,80
7Edvin Wahlström2002Mölndals AIK10,87
 Jonathan Wall2002Sätila SKDNS

Heat 4
       
1David Wessberg2002IFK Göteborg9,30
2Isak Olofsson-Dorsch2002Ullevi FK9,70
3Simon Avramsson2002Sätila SK9,99
4Oscar Wall Jungbjer2002Mölndals AIK10,40
5Edvin Muda2002Finspångs AIK10,46
6Theodor Weichbrodt2002Mölndals AIK10,47
7Miran Salih2002Ullevi FK10,48
8Max Wallenius2002Mölndals AIK10,79

Heat 5
       
1Peter Lundin2002Örgryte IS9,31
2Marcus Widerberg2002Hälle IF9,44
3Tobias Mattson2002Trollhättans FIK9,47
4Michael Rosenqvist2002Mölndals AIK9,50
5Victor Wahlgren2002Mölndals AIK9,61
6Daniel Bloom2002IFK Göteborg10,20
7Jon Odlöw2002Mölndals AIK10,49
8Samuel Källström2002Mölndals AIK12,38

Heat 6
       
1Peter Svensson2002IF Rigor9,45
2Sebastian Bertolozzi2002Mölndals AIK9,81
3Rasmus Samuelsson2002IFK Göteborg9,93
4Jesper Dimming2002Örgryte IS9,98
5Simon Hägglund2002Mölndals AIK10,29
6August Frick2002Mölndals AIK10,50
7Christoffer Wennberg2002Lerum FI10,72
8Jacob Ohlsson2002Sävedalens AIK11,06

Heat 7
       
1Arvid Nordblom2002Mölndals AIK9,48
2Alex Månsson2002Mölndals AIK9,52
3Felix Edlind2002IFK Göteborg9,89
4Erik Bohman2002Lerum FI10,05
5Anton Laanep2002Sävedalens AIK10,60
6Axel Rosenkrantz2002IFK Göteborg10,89
7Benjamin Baunge2002Mölndals AIK10,90
8Malte Rosvall2002Sävedalens AIK11,27

P11 (-02) 60 m Final - Sammanställning
       
1Jacob Rahm2002Sävedalens AIK8,68
2Gabriel Wallmark2002Sävedalens AIK9,15
3Erik Dahlqvist2002Hälle IF9,18
4David Wessberg2002IFK Göteborg9,30
5Peter Lundin2002Örgryte IS9,31
6Marcus Widerberg2002Hälle IF9,44
7Peter Svensson2002IF Rigor9,45
8Sven Hammarberg2002IF Kville9,47
9Tobias Mattson2002Trollhättans FIK9,47
10Arvid Nordblom2002Mölndals AIK9,48
11Michael Rosenqvist2002Mölndals AIK9,50
12Alex Månsson2002Mölndals AIK9,52
13Fredrik Grund2002IF Kville9,59
14Victor Wahlgren2002Mölndals AIK9,61
15Samuel Melin2002IF Kville9,64
16Leo Frid Göransson2002Sävedalens AIK9,65
17Isak Olofsson-Dorsch2002Ullevi FK9,70
18Gustav Tartu2002IF Kville9,72
19Sebastian Bertolozzi2002Mölndals AIK9,81
20Emil Johansson2002Sävedalens AIK9,82
21Noa Escobar Särnbratt2002Sävedalens AIK9,83
22Hannes Simonsson2002Mölndals AIK9,83
23Axel Olofsson-Dorsch2002Ullevi FK9,89
24Felix Edlind2002IFK Göteborg9,89
25Rasmus Samuelsson2002IFK Göteborg9,93
26Lukas Mindelsohn2002Lerum FI9,95
27Måns Roos2002Mölndals AIK9,97
28Edvin Adersson2002Varbergs GIF9,97
29Joel Åsenlund2002IFK Göteborg9,97
30Jesper Dimming2002Örgryte IS9,98
31Simon Avramsson2002Sätila SK9,99
32Erik Bohman2002Lerum FI10,05
33Wilhelm Thorsson2002Varbergs GIF10,12
34Daniel Bloom2002IFK Göteborg10,20
35Albin Löfving2002IF Kville10,27
36Simon Hägglund2002Mölndals AIK10,29
37Oscar Wall Jungbjer2002Mölndals AIK10,40
38Edvin Muda2002Finspångs AIK10,46
39Theodor Weichbrodt2002Mölndals AIK10,47
40Miran Salih2002Ullevi FK10,48
41Jon Odlöw2002Mölndals AIK10,49
42August Frick2002Mölndals AIK10,50
43Emrik Taserud2002Sävedalens AIK10,51
44David Ohldin2002IF Kville10,57
45Anton Laanep2002Sävedalens AIK10,60
46Vilgot Skoglund2002Lerum FI10,63
47Christoffer Wennberg2002Lerum FI10,72
48Max Wallenius2002Mölndals AIK10,79
49John Jureen2002Mölndals AIK10,80
50Edvin Wahlström2002Mölndals AIK10,87
51Axel Rosenkrantz2002IFK Göteborg10,89
52Benjamin Baunge2002Mölndals AIK10,90
53Jacob Ohlsson2002Sävedalens AIK11,06
54Malte Rosvall2002Sävedalens AIK11,27
55Samuel Källström2002Mölndals AIK12,38
 Jonathan Wall2002Sätila SKDNS

P11 (-02) 600 m Final 

Heat 1
       
 Isak Thilén2002IF Kville2,27,43
 Anton Laanep2002Sävedalens AIK2,23,19
 Miran Salih2002Ullevi FK2,22,31
 Jacob Ohlsson2002Sävedalens AIK2,22,13
 Jonathan Wall2002Sätila SK2,21,61
 Daniel Bloom2002IFK Göteborg2,16,41
 Gustav Tartu2002IF Kville2,03,80
 Michael Rosenqvist2002Mölndals AIK2,01,53
 Adam Palm2002IFK Halmstad2,00,64
 Marcus Widerberg2002Hälle IF2,00,23
 Axel Henriksson2002IF Kville1,57,50

Heat 2
       
 Malte Rosvall2002Sävedalens AIK2,35,12
 Theodor Weichbrodt2002Mölndals AIK2,30,41
 Axel Rosenkrantz2002IFK Göteborg2,30,36
 Rasmus Samuelsson2002IFK Göteborg2,22,76
 Alexander Nilsson2002Stenungsunds FI2,22,22
 Abdirahman Hassan2002Ullevi FK2,11,29
 Noa Escobar Särnbratt2002Sävedalens AIK2,08,86
 Samuel Melin2002IF Kville2,05,84
 Fredrik Grund2002IF Kville2,03,44
 Jacob Rahm2002Sävedalens AIK1,52,77

P11 (-02) Höjd Final24/11  13:20
       
 Axel Rosenkrantz2002IFK Göteborgnr
 Fabian Durfelt2002Lerum FIDNS
 Alvin Lohman2002Lerum FIDNS
 Liam Russo2002Lerum FIDNS
 Vide Eneljung2003IFK GöteborgDNS
 Christoffer Wennberg2002Lerum FI94
 Tobias Mattson2002Trollhättans FIK94
 Abdirahman Hassan2002Ullevi FK94
 Ludvig Werhen Öhman2002IFK Göteborg94
 Benjamin Baunge2002Mölndals AIK94
 Samuel Källström2002Mölndals AIK94
 Theodor Weichbrodt2002Mölndals AIK94
 Jacob Ohlsson2002Sävedalens AIK94
 Jon Odlöw2002Mölndals AIK94
 Gabriel Wallmark2002Sävedalens AIK132
 Erik Dahlqvist2002Hälle IF127
 Marcus Widerberg2002Hälle IF122
 Fredrik Grund2002IF Kville122
 Simon Hägglund2002Mölndals AIK122
 Jacob Rahm2002Sävedalens AIK122
 Elmer Evanson2002Örgryte IS117
 Vilgot Skoglund2002Lerum FI117
 Erik Bohman2002Lerum FI112
 Peter Svensson2002IF Rigor112
 Gustav Tartu2002IF Kville112
 Arvid Nordblom2002Mölndals AIK112
 Wilhelm Thorsson2002Varbergs GIF112
 Sebastian Bertolozzi2002Mölndals AIK112
 Axel Olofsson-Dorsch2002Ullevi FK106
 Sven Hammarberg2002IF Kville106
 Anton Laanep2002Sävedalens AIK106
 Joel Åsenlund2002IFK Göteborg106
 Rasmus Samuelsson2002IFK Göteborg106
 Daniel Bloom2002IFK Göteborg106
 Emil Eriksson2002Mölndals AIK106
 Måns Roos2002Mölndals AIK106
 Edvin Wahlström2002Mölndals AIK106
 Hannes Simonsson2002Mölndals AIK106
 John Jureen2002Mölndals AIK106
 August Frick2002Mölndals AIK106
 Victor Wahlgren2002Mölndals AIK106
 David Ohldin2002IF Kville106
 Isak Olofsson-Dorsch2002Ullevi FK100
 Lukas Mindelsohn2002Lerum FI100
 Albin Löfving2002IF Kville100
 Samuel Melin2002IF Kville100
 Jakob Vannäs Sandström2003Majornas IK100
 Max Wallenius2002Mölndals AIK100
 Emil Johansson2002Sävedalens AIK100
 Malte Rosvall2002Sävedalens AIK100
 Miran Salih2002Ullevi FK100

P11 (-02) Längd Final25/11  11:00
       
 Jacob Rahm2002Sävedalens AIK408
 Axel Henriksson2002IF Kville387
 Adam Palm2002IFK Halmstad383
 Tobias Mattson2002Trollhättans FIK382
 Fredrik Grund2002IF Kville378
 Edvin Adersson2002Varbergs GIF378
 Marcus Widerberg2002Hälle IF376
 Erik Dahlqvist2002Hälle IF373
 Gustav Tartu2002IF Kville366
 Emil Johansson2002Sävedalens AIK360
 Peter Svensson2002IF Rigor356
 Rasmus Samuelsson2002IFK Göteborg354
 Axel Olofsson-Dorsch2002Ullevi FK353
 Felix Edlind2002IFK Göteborg352
 Peter Lundin2002Örgryte IS347
 Samuel Melin2002IF Kville347
 Johan Källström2002Mölndals AIK346
 Isak Olofsson-Dorsch2002Ullevi FK341
 Måns Roos2002Mölndals AIK339
 Vilgot Skoglund2002Lerum FI337
 Elmer Evanson2002Örgryte IS328
 Jesper Nordström2002IF Kville328
 Lukas Mindelsohn2002Lerum FI327
 Alexander Nilsson2002Stenungsunds FI321
 Noa Escobar Särnbratt2002Sävedalens AIK320
 Daniel Bloom2002IFK Göteborg320
 Albin Löfving2002IF Kville318
 Oscar Wall Jungbjer2002Mölndals AIK317
 Nils Liljegren2002Örgryte IS309
 Anton Laanep2002Sävedalens AIK304
 Isak Thilén2002IF Kville301
 Ludvig Werhen Öhman2002IFK Göteborg299
 David Ohldin2002IF Kville290
 Albin Ljungberg2002IF Kville288
 Miran Salih2002Ullevi FK282
 Jonathan Wall2002Sätila SK280
 Malte Rosvall2002Sävedalens AIK275
 Andreas Augustsson2002Trollhättans FIK271
 Vide Eneljung2003IFK Göteborg267
 Axel Rosenkrantz2002IFK Göteborg230
 Lukas Andersson2002Trollhättans FIKDNS
 Abdirahman Hassan2002Ullevi FKDNS
 David Wessberg2002IFK GöteborgDNS
 Jacob Ohlsson2002Sävedalens AIKDNS

P11 (-02) Kula Final25/11  13:20
       
 Andreas Henriksson2002Eslövs AI823
 Jacob Rahm2002Sävedalens AIK798
 Axel Henriksson2002IF Kville757
 Fredrik Grund2002IF Kville750
 Rasmus Samuelsson2002IFK Göteborg731
 Edvin Adersson2002Varbergs GIF717
 Alex Månsson2002Mölndals AIK712
 Tobias Mattson2002Trollhättans FIK702
 Joel Åsenlund2002IFK Göteborg692
 Isak Thilén2002IF Kville690
 Fabin Bradal2002Mölndals AIK684
 Elmer Evanson2002Örgryte IS675
 Peter Svensson2002IF Rigor673
 Adam Alknäs2002Mölndals AIK649
 Gustav Tartu2002IF Kville644
 Lukas Mindelsohn2002Lerum FI642
 Samuel Melin2002IF Kville633
 Jesper Nordström2002IF Kville629
 Malte Rosvall2002Sävedalens AIK626
 Daniel Bloom2002IFK Göteborg616
 Nils Liljegren2002Örgryte IS613
 Johan Källström2002Mölndals AIK613
 Miran Salih2002Ullevi FK602
 Alexander Flisak2002Ullevi FK589
 David Ohldin2002IF Kville567
 Andreas Augustsson2002Trollhättans FIK530
 Anton Laanep2002Sävedalens AIK501
 Alexander Nilsson2002Stenungsunds FI481
 Albin Löfving2002IF Kville421
 Måns Roos2002Mölndals AIK1035
 Axel Olofsson-Dorsch2002Ullevi FKDNS
 Lukas Andersson2002Trollhättans FIKDNS
 Jacob Ohlsson2002Sävedalens AIKDNS

P10 (-03-) 60 m Final24/11  11:40

Heat 1
       
1Victor Hering2003Majornas IK9,84
2Linus Pihl2003Lerum FI9,90
3Isak Stolpe2003Sävedalens AIK10,10
4Jonathan Norrman2003Bohus IF10,59
5Jacob Kristensson2003Ullevi FK10,68
6Rasmus Afzelius2003Sävedalens AIK10,69
7Elias Bogeryd Andersson2004IF Kville10,77
8Arvid Skepp2004Sävedalens AIK10,81

Heat 2
       
1Fabian Börjesson2003Lerum FI9,75
2Carl Erixon2003Mölndals AIK10,01
3Casper Skepp2003Sävedalens AIK10,16
4Cesar Lindén2004IF Kville10,60
5Isak Frank2003IFK Göteborg10,86
6Carl Ekberg2004Sävedalens AIK11,10
7Filip Holmberg2005Bohus IF12,01
8Isami Okamoto Gustafsson2004IFK Göteborg13,06

Heat 3
       
1Johan Rahn2004Sävedalens AIK10,00
2Nicodemus Milton2003Falköpings FIK10,13
3Elias Persson2003Mölndals AIK10,14
4Fabian Haeffler2003Mölndals AIK10,82
5Simon Bååth2004Sävedalens AIK10,89
6Elliot Karlsson2006Bohus IF11,00
7Alan Salih2004Ullevi FK11,71

Heat 4
       
1Leo Carlsson2004Bohus IF9,94
2Elton Jonåker2003Mölndals AIK10,42
3Marcus Syrén2003Varbergs GIF10,79
4Edvin Broms2003Sätila SK10,92
5Oskar Delryd2003Mölndals AIK11,06
6Herman Fors2004Sävedalens AIK11,12
 Nilo Kontturi2004Sävedalens AIKDNS

Heat 5
       
1Isak Liljenberg2003Mölndals AIK9,46
2Andreas Ryden2004IFK Göteborg9,74
3Alfred Krenauer2003Mölndals AIK10,30
4Tristan Heno2004IFK Göteborg10,41
5Melker Ryttsén2003Sävedalens AIK10,48
6Isaac Lagerfors2003IF Rigor10,50
7Sixten Persson2004Sävedalens AIK11,25

P10 (-03-) 60 m Final - Sammanställning
       
1Isak Liljenberg2003Mölndals AIK9,46
2Andreas Ryden2004IFK Göteborg9,74
3Fabian Börjesson2003Lerum FI9,75
4Victor Hering2003Majornas IK9,84
5Linus Pihl2003Lerum FI9,90
6Leo Carlsson2004Bohus IF9,94
7Johan Rahn2004Sävedalens AIK10,00
8Carl Erixon2003Mölndals AIK10,01
9Isak Stolpe2003Sävedalens AIK10,10
10Nicodemus Milton2003Falköpings FIK10,13
11Elias Persson2003Mölndals AIK10,14
12Casper Skepp2003Sävedalens AIK10,16
13Alfred Krenauer2003Mölndals AIK10,30
14Tristan Heno2004IFK Göteborg10,41
15Elton Jonåker2003Mölndals AIK10,42
16Melker Ryttsén2003Sävedalens AIK10,48
17Isaac Lagerfors2003IF Rigor10,50
18Jonathan Norrman2003Bohus IF10,59
19Cesar Lindén2004IF Kville10,60
20Jacob Kristensson2003Ullevi FK10,68
21Rasmus Afzelius2003Sävedalens AIK10,69
22Elias Bogeryd Andersson2004IF Kville10,77
23Marcus Syrén2003Varbergs GIF10,79
24Arvid Skepp2004Sävedalens AIK10,81
25Fabian Haeffler2003Mölndals AIK10,82
26Isak Frank2003IFK Göteborg10,86
27Simon Bååth2004Sävedalens AIK10,89
28Edvin Broms2003Sätila SK10,92
29Elliot Karlsson2006Bohus IF11,00
30Oskar Delryd2003Mölndals AIK11,06
31Carl Ekberg2004Sävedalens AIK11,10
32Herman Fors2004Sävedalens AIK11,12
33Sixten Persson2004Sävedalens AIK11,25
34Alan Salih2004Ullevi FK11,71
35Filip Holmberg2005Bohus IF12,01
36Isami Okamoto Gustafsson2004IFK Göteborg13,06
 Nilo Kontturi2004Sävedalens AIKDNS

P10 (-03-) 600 m Final25/11  15:30

Heat 1
       
 Isak Frank2003IFK Göteborg3,26,69
 Isak Einarsson2004Brattås CK2,30,86
 Melker Ryttsén2003Sävedalens AIK2,29,32
 Sixten Persson2004Sävedalens AIK2,28,88
 Eric Dahlgren2003IF Kville2,28,10
 Johan Hagström2004IF Kville2,25,82
 David Johansson2003Bokenäs IF2,25,28
 Pontus Lundborg2003Majornas IK2,24,20
 Elias Persson2003Mölndals AIK2,17,85
 Casper Skepp2003Sävedalens AIK2,11,68
 Johan Rahn2004Sävedalens AIK2,10,67

Heat 2
       
 Arvid Kylberg2004Sävedalens AIKDNS
 Lukas Grinswall2004IF Kville2,39,67
 Edvin Broms2003Sätila SK2,32,08
 Isak Lindqvist2005Bohus IF2,31,34
 Simon Bååth2004Sävedalens AIK2,27,82
 Elton Jonåker2003Mölndals AIK2,26,58
 Måns Terfors2003Sävedalens AIK2,23,29
 Oden Goles2004IFK Göteborg2,19,32
 Linus Pihl2003Lerum FI2,14,89
 Ludvig Jernmark-Burrows2003Hälle IF2,03,40
 David Eriksson2003Sävedalens AIK2,02,94

Heat 3
       
 Alan Salih2004Ullevi FK2,38,21
 Tobias Nilsson2004IK Orient2,37,90
 Elias Bogeryd Andersson2004IF Kville2,30,95
 Elliot Karlsson2006Bohus IF2,29,15
 Rasmus Afzelius2003Sävedalens AIK2,23,42
 Alex Johansson2003Varbergs GIF2,23,29
 Isak Stolpe2003Sävedalens AIK2,23,08
 Arvid Skepp2004Sävedalens AIK2,20,46
 André Bengtsson Bülow2003Majornas IK2,16,70
 Oskar Davidsson2004Varbergs GIF2,11,44
 Fabian Haeffler2003Mölndals AIK2,03,40

P10 (-03-) Längd Final25/11  11:00
       
 Isaac Lagerfors2003IF RigorDNS
 Leo Carlsson2004Bohus IFDNS
 Simon Ohlsson2004Sävedalens AIKDNS
 Isami Okamoto Gustafsson2004IFK GöteborgDNS
 Alvin Välkki2004IFK GöteborgDNS
 Elias Persson2003Mölndals AIKDNS
 Oskar Delryd2003Mölndals AIKDNS
 Isak Liljenberg2003Mölndals AIK380
 Ludvig Jernmark-Burrows2003Hälle IF367
 Victor Hering2003Majornas IK344
 Nicodemus Milton2003Falköpings FIK341
 Casper Skepp2003Sävedalens AIK328
 Linus Pihl2003Lerum FI325
 William Asker2004IF Kville324
 Alex Johansson2003Varbergs GIF322
 Isak Frank2003IFK Göteborg321
 Tristan Heno2004IFK Göteborg316
 Oden Goles2004IFK Göteborg314
 Christoffer Bengtsson2003Mölndals AIK314
 Johan Rahn2004Sävedalens AIK310
 Elton Jonåker2003Mölndals AIK305
 Fabian Haeffler2003Mölndals AIK305
 Oskar Jenndal2004IF Kville304
 Elias Persson2003Mölndals AIK303
 Arvid Skepp2004Sävedalens AIK302
 Sixten Persson2004Sävedalens AIK297
 Melker Ryttsén2003Sävedalens AIK295
 Elias Bogeryd Andersson2004IF Kville294
 Simon Bååth2004Sävedalens AIK288
 Eric Dahlgren2003IF Kville285
 Pontus Lundborg2003Majornas IK280
 Måns Terfors2003Sävedalens AIK277
 Tobias Nilsson2004IK Orient274
 Elliot Karlsson2006Bohus IF271
 Isak Einarsson2004Brattås CK266
 Isak Lindqvist2005Bohus IF264
 Lukas Grinswall2004IF Kville261
 Jacob Asker2004IF Kville255
 Alan Salih2004Ullevi FK249
 Rasmus Afzelius2003Sävedalens AIK241
 Filip Holmberg2005Bohus IF236
 Johan Hagström2004IF Kville230
 Arvid Kylberg2004Sävedalens AIK216
 Nilo Kontturi2004Sävedalens AIK196

P10 (-03-) Kula Final24/11  13:30
       
 Olof Asklund2003Sävedalens AIKDNS
 Johan Rahn2004Sävedalens AIKDNS
 Elias Persson2003Mölndals AIKDNS
 Oskar Delryd2003Mölndals AIKDNS
 Isak Liljenberg2003Mölndals AIK722
 Fabian Börjesson2003Lerum FI696
 Leo Carlsson2004Bohus IF687
 Andreas Ryden2004IFK Göteborg672
 Melker Ryttsén2003Sävedalens AIK663
 Isak Frank2003IFK Göteborg656
 Elton Jonåker2003Mölndals AIK590
 Linus Pihl2003Lerum FI567
 Victor Hering2003Majornas IK562
 Nicodemus Milton2003Falköpings FIK557
 Marcus Syrén2003Varbergs GIF553
 Carl Erixon2003Mölndals AIK553
 Alfred Krenauer2003Mölndals AIK553
 Alvin Välkki2004IFK Göteborg505
 Edvin Broms2003Sätila SK502
 Cesar Lindén2004IF Kville499
 Sixten Persson2004Sävedalens AIK494
 Alan Salih2004Ullevi FK466
 Herman Fors2004Sävedalens AIK457
 Simon Bååth2004Sävedalens AIK450
 Jonathan Norrman2003Bohus IF439
 Jacob Kristensson2003Ullevi FK437
 Rasmus Afzelius2003Sävedalens AIK431
 Elias Bogeryd Andersson2004IF Kville425
 Filip Holmberg2005Bohus IF401
 Elias Persson2003Mölndals AIK382
 Isami Okamoto Gustafsson2004IFK Göteborg240


© Arena 2.0, RunPro Systems