Hoppa till sidans innehåll

Resultat Figges

21 JUN 2022 23:10
  • Uppdaterad: 21 JUN 2022 23:10

Marie Årets segrare i Figges 

Bana 3.2        
Plac Efternamn Förnamn Målgång Klubb
1 Öhman Marie 19:48:30 Vallentuna-Össeby 
2 Persson Arvid 19:51:50 Täby OK
3 Nordström Kia 19:51:54 Täby OK
4 Sundgren Peter 19:52:06 Vallentuna-Össeby 
5 Runesson Johan 19:52:41 Tampereen Pyrintö
6 Hofstedt Johan 19:53:04 Täby OK
7 Bjärrenholt Eddie 19:53:15 Rånäs OK
8 Sundgren Patrik 19:53:17 Vallentuna-Össeby OL
9 Åkerlind Fredrik 19:53:18 Centrum OK
10 Giding Sofia 19:53:24 Vallentuna-Össeby OL
11 Arksand Christer 19:53:38 Vallentuna-Össeby OL
12 Javehed Mats 19:53:44 Täby OK
13 Carlberg Marianne 19:53:56 Rånäs OK
14 Ekman Mats 19:54:30 Afry
15 Wall’en Per Ove 19:54:38 Täby OK
16 Lundvall Johan 19:54:42 Täby OK
17 Cedstedt Niklas 19:54:50 Vallentuna-Össeby 
18 Sandqvist Mattias 19:55:04 Vallentuna-Össeby 
19 Bergqvist Ture 19:55:09 NAIS Orienteringsklubb
20 Persson Carl 19:55:14 Täby OK
21 Hofstedt Karin 19:55:32 Täby OK
22 Hofstedt Ida 19:55:35 Täby OK
23 Lilliestierna Gerhard 19:55:45 OK Roslagen
24 Lindgren Anders 19:55:49 Vallentuna-Össeby 
25 Hultqvist William 19:56:02  Vallentuna-Össeby 
26 Sundgren Eva 19:56:07 Vallentuna-Össeby OL
27 Ekman Marcus 19:56:24 Täby OK
28 Nordström Peter 19:56:29 Täby OK
29 Nilsson Carina 19:56:50 Täby OK
30 Giding Jonas 19:57:00 Vallentuna-Össeby 
31 Westin Lars 19:58:17 Vallentuna-Össeby 
32 Nilsson Anders 19:58:24 Täby OK
33 Herbert Mats 19:58:25 Täby OK
34 Lundvall Kent 19:58:27 Vallentuna-Össeby 
35 Kolm Hannes 20:00:04 Vallentuna-Össeby 
36 Fehrnström Stellan 20:01:11 Enebybergs IF
37 Landqvist Claes 20:01:18 Vallentuna-Össeby 
38 Kolm Viktoria 20:01:27 Vallentuna-Össeby 
39 Hofstedt Gustaf 20:02:07 Täby OK
40 Persson Vidar 20:02:09 Täby OK
41 Rees-Andersson Ann-Marie 20:02:43 Enebybergs IF
42 Boström Carl-Gunnar 20:03:23 Enebybergs IF
43 Nordström Edvin 20:05:32 Täby OK
44 Nilsson Ylva 20:27:42 Vallentuna-Össeby 
         
Bana 1.8        
Plac Efternamn Förnamn Målgång Klubb
1 Bergqvist Björn-Ove 19:32:07 Vallentuna-Össeby 
2 Fehrnström Ann-Mari 19:54:25 Enebybergs IF
3 Nitz Annika 20:22:37 Vallentuna-Össeby 
4 Grass Gudrun 20:22:50 Vallentuna-Össeby 
5 Jaremalm Stig 20:01:21 Vallentuna-Össeby 

Resultat Eventor

Skribent: Gunnar Högberg
E-post: This is a mailto link

Postadress:
Vallentuna-Össeby OL - Orientering
Christer Arksand, Ösby 35
18697 Brottby

Kontakt:
Tel: 0705352569
E-post: info@vallentunaosseb...

Se all info