Hoppa till sidans innehåll

Klara Bolin, S:t Mikaelsskolans IF - en av löparna i Skol-SM Sprint i Sunnansjö.

Bilder från Skol SM


Erik Wigle, Eksjö Gymnasiums IF

Erik Wigle, Eksjö Gymnasiums IF


 

Philip Carlsson, Bessemerskolans Skol IF

Philip Carlsson, Bessemerskolans Skol IF


Maja Ahlström, Jensen Grundskola Västerås Skol IF

Maja Ahlström, Jensen Grundskola Västerås Skol IF


Erik Bonek, Celciusskolans IF

Erik Bonek, Celciusskolans IF


 

Lotten Sandén, Bessemerskolans Skol IF

Lotten Sandén, Bessemerskolans Skol IF


 

Elias Röstin, S:t Mikaelsskolans IF

Elias Röstin, S:t Mikaelsskolans IF


 

Jonatan Gustafsson, Alléskolans IF

Jonatan Gustafsson, Alléskolans IF


 

Alma Sand, Lorensbergs Skol IF

Alma Sand, Lorensberga Skol IF


 

Hanna Sundström, Karlssons Skolas IF

Hanna Sundström, Karlssons Skolas IF


 

Adelina Funke, S:t Mikaelsskolans IF

Adelina Funke, S:t Mikaelsskolans IF


 

Elsa Nilsson, Kunskapsskolans IF

Elsa Nilsson, Kunskapsskolans IF


 

Henrik Petrisi, Lorensbergs Skol IF

Henrik Petrisi, Lorensberga Skol IF


 

Maja Mörth, Bessemerskolans Skol IF

Maja Mörth, Bessemerskolans Skol IF


 

Elsa Forsgren, Lorensbergs Skol IF

Elsa Forsgren, Lorensberga Skol IF


 

Ida Larsson, Kunskapsskolans IF

Ida Larsson, Kunskapsskolans IF


 

Albin Rieem Lindgren, Idrottsgymnasiet Gotland Skol IF

Albin Rieem Lindgren, Idrottsgymnasiet Gotland Skol IF


 

Hanna Mårtensson, Alléskolans IF

Hanna Mårtensson, Alléskolans IF


Albin Rieem Lindgren, Idrottsgymnasiet Gotland 

Albin Rieem Lindgren, Idrottsgymnasiet Gotland Skol IF


 

Karin Wedman, Kyrkskolans IF, köar in till kontrollen 

Karin Wedman, Kyrkskolans IF, köar in till kontrollen


Simon Dahlberg, Bessemerskolans Skol IF

Simon Dahlberg, Bessemerskolans Skol IF


 

Elsa Holmgård, Alléskolans IF

Elsa Holmgård, Alléskolans IF


 

Linus Malm, Gumaeliusskolans IF

Linus Malm, Gumaeliusskolans IF


 

Lovia Mases, Domnarvets skola IF

Lovisa Mases, Domnarvets skola IF


 

Sofia Berglund, S:t Mikaelsskolans IF

Sofia Berglund, S:t Mikaelsskolans IF


 

Anton Uller, Sannerudsskolans IF

Anton Uller, Sannerudsskolans IF


 

Ronja Hugg, Bessemerskolans Skol IF

Ronja Hugg, Bessemerskolans Skol IF


 

Lotta Weyhenmayer, Celciusskolans IF och Petrina Costermans, Bessemerskolans Skol IF

Lotta Weyhenmayer, Celciusskolans IF och Petrina Costermans, Bessemerskolans Skol IF


 

Lotten Sandén, Bessemerskolans Skol IF

Lotten Sandén, Bessemerskolans Skol IF


 

Sofia Wigle


Axel Jutterström


Fredrik Junevik, Leksands Gymnasium


Emelie Brundin, S:t Mikaelsskolans IF

Emelie Brundin, S:t Mikaelsskolans IF


Tuva-Caisa Spik, Leksands Gymnasium

Tuva-Caisa Spik, Leksands Gymnasium


Gustaf Berglund, S:t Mikaelsskolans IF

Gustaf Berglund, S:t Mikaelsskolans IF


Alicia Bergkvist, Lorensberga Skol IF

Alicia Bergkvist, Lorensberga Skol IF


Jonas Carlsson, Domnarvets Skol IF

Jonas Carlsson, Domnarvets Skol IF


 

Uppdaterad: 13 NOV 2017 14:22 Skribent: Lars Dahlström
Epost: This is a mailto link

Tack till våra sponsorer!

 

VB Energi

Vanhälls Såg

 

ABB

 LF Logo

ovako

noname

 


 

Postadress:
Västerbergslagens OL - Orientering
L Dahlström, Idrottsvägen 9
77155 Ludvika

Kontakt:
Tel: 024019387
E-post: This is a mailto link

Se all info