Hoppa till sidans innehåll

2019-08-27 LVG 05


Plac. Efternamn Förnamn Förening Klass Tid Diff:
1 Beck Anna Skoghalls CK Hammarö DIV 1 D 00:29:13 00:00:00
2 Forsberg Tina Skoghalls CK Hammarö DIV 1 D 00:30:46 00:01:33
3 Skoog (fd. Norlin) Anna Skruvstad IK DIV 1 D 00:32:37 00:03:24
             
1 Thorängen Ola Skoghalls CK Hammarö DIV 1 H 00:22:51 00:00:00
2 Alenljung Tord OK Tyr DIV 1 H 00:25:01 00:02:10
3 Nylén Fredrik Skoghalls CK Hammarö DIV 1 H 00:25:02 00:02:11
4 Schützer Stefan Skoghalls CK Hammarö DIV 1 H 00:25:15 00:02:24
5 Vall Per Solsta CK DIV 1 H 00:25:36 00:02:45
6 Svanberg Christian Skoghalls CK Hammarö DIV 1 H 00:26:19 00:03:28
7 Atuma Nilsson Pär Skoghalls CK Hammarö DIV 1 H 00:27:11 00:04:20
8 Jansson Rickard Skruvstad IK DIV 1 H 00:27:27 00:04:36
9 Andersson Jonatan Trångstad Räcers CK DIV 1 H 00:27:50 00:04:59
10 Engström Joel Trångstad Räcers CK DIV 1 H 00:28:01 00:05:10
11 Lundbäck Olle Solsta CK DIV 1 H 00:28:12 00:05:21
12 Magnusson Alfred Västra Ämtevik DIV 1 H 00:28:50 00:05:59
  Eriksson Tommy Skruvstad IK DIV 1 H DNS  
  Karlsson Henrik Trångstad Räcers CK DIV 1 H DNS  
             
1 Wangsten Elsa Skruvstad IK DIV 2 D 00:28:47 00:00:00
2 Sköld Kajsa CK Filip DIV 2 D 00:33:16 00:04:29
             
1 Höglund Johan Solsta CK DIV 2 H 00:26:27 00:00:00
2 Guttman Jan Skruvstad IK DIV 2 H 00:29:31 00:03:04
3 Fackel Lars Skruvstad IK DIV 2 H 00:31:20 00:04:53
4 Wennberg Johan I2IF DIV 2 H 00:32:32 00:06:05
5 Moberg Jansson Mikael Skruvstad IK DIV 2 H 00:33:06 00:06:39
             
1 Nylén Ludvig Skoghalls CK Hammarö DIV 3 H 00:27:33 00:00:00
2 Johansson Jesper Skruvstad IK DIV 3 H 00:27:59 00:00:26
3 Gren Morgan Skruvstad IK DIV 3 H 00:29:55 00:02:22
4 Lantz Jan Skoghalls CK Hammarö DIV 3 H 00:30:26 00:02:53
5 Skoog Niklas Skruvstad IK DIV 3 H 00:30:35 00:03:02
6 Nylén Viktor Skoghalls CK Hammarö DIV 3 H 00:31:20 00:03:47
7 Andersson Peter Kristinehamns CK DIV 3 H 00:31:39 00:04:06
8 Wennberg Stefan I2IF DIV 3 H 00:33:36 00:06:03
  Karjalainen Jukka Skruvstad IK DIV 3 H DNS  
             
1 Vall Maria Solsta CK F10-12 00:12:03 00:00:00
             
1 Nilsson Olivia Skruvstad IK F13-14 00:09:20 00:00:00
2 Sköld Klara CK Filip F13-14 00:11:30 00:02:10
  Sohl Frida OK Tyr F13-14 DNS  
             
1 Lundin Max Kristinehamns CK P10-12 00:10:47 00:00:00
             
1 Larsson Albin CK Filip P13-14 00:08:35 00:00:00
2 Johansson Viggo Kristinehamns CK P13-14 00:08:37 00:00:02
3 Andersson Alexander Kristinehamns CK P13-14 00:09:07 00:00:32
4 Larsson Emil CK Filip P13-14 00:09:30 00:00:55
             
1 Bihl Sixten OK Tyr P15-16 00:34:02 00:00:00
Uppdaterad: 03 SEP 2019 15:38 Skribent: Jukka Karjalainen
Epost: This is a mailto link

Postadress:
Värmlands Cykelförbund
Jukka Karjalainen, Grönbergsgatan 58
664 34 Grums

Kontakt:
Tel: +46734148882
E-post: This is a mailto link

Se all info