Hoppa till sidans innehåll

2019-09-21 MTB 6


  Nr Namn Efternamn Klubb Klass
  1 Alice Lundin Kristinehamns CK F7-8
  2 Saga Björlin Skruvstad IK F7-8
  11 Elias Magnusson Arvika IS P7-8
  12 Love Johansson Landmark Kristinehamns CK P7-8
  13 Theo Eriksson Åmotfors IF P7-8
  14 Manne Noväng Kristinehamns CK P7-8
  15 Elvin  Arntsson Åmotfors IF P7-8
  16 Emil Westberg OK Tyr P7-8
  17 Jonas Elofsson Åmotfors IF P7-8
  18 Harry Dahlen Kristinehamns CK P7-8
  19 Matheus Elvén Arvika IS P7-8
  20 Olof Eriksson Åmotfors IF P7-8
           
  Nr Namn Efternamn Klubb Klass
  31 Albin Gavelius Arvika IS P9-10
  32 Oskar Eriksson Kristinehamns CK P9-10
  33 Artem Dybko Åmotfors IF P9-10
  36 Emily Thompson Kristinehamns CK F9-10
  37 Alva Andersson Åmotfors IF F9-10
           
Placering Nr Namn Efternamn Klubb Klass
1 47 Max Lundin Kristinehamns CK P10-12
2 41 Elton Nevrell OK Tyr P10-12
3 44 Olof Kohlberg Åmotfors IF P10-12
4 45 Alexander Gulbrandsen Eidskog Sykkel P10-12
5 42 Anton Albrektsson Åmotfors IF P10-12
6 46 Linus Rudberg Eidskog Sykkel P10-12
DNS 43 Theo Blomqvist Skoghalls CK P10-12
           
Placering Nr Namn Efternamn Klubb Klass
1 503 Noah Nevrell OK Tyr P13-14
2 502 Viggo Johansson Kristinehamns CK P13-14
3 501 Albin Larsson CK Filip P13-14
4 504 Alexander Andersson Kristinehamns CK P13-14
5 505 Emil Larsson CK Filip P13-14
           
Placering Nr Namn Efternamn Klubb Klass
1 508 Nelly Kans OK Tyr F13-14
2 510 Selma Eldh OK Tyr F13-14
3 509 Olivia Nilsson Skruvstad IK F13-14
4 506 Klara Sköld CK Filip F13-14
DNF 507 Amanda Eriksson Kristinehamns CK F13-14
           
Placering Nr Namn Efternamn Klubb Klass
1 71 Kajsa Sköld CK Filip F15-16
           
Placering Nr Namn Efternamn Klubb Klass
1 104 Tord Alenljung OK Tyr DIV 1 H
2 106 Thomas Hellström Skruvstad IK DIV 1 H
3 108 Henrik Westberg OK Tyr DIV 1 H
4 101 Christofer Molander OK Tyr DIV 1 H
5 102 Anders Lundin Kristinehamns CK DIV 1 H
DNF 103 David Persson Skruvstad IK DIV 1 H
           
Placering Nr Namn Efternamn Klubb Klass
1 201 Fredrik Randström OK Tyr DIV 2 H
2 206 Sören Perssson OK Tyr DIV 2 H
3 204 David Kans OK Tyr DIV 2 H
4 205 Henrik Eldh OK Tyr DIV 2 H
5 203 Daniel Sötterman Åmotfors IF DIV 2 H
6 202 Hans Widlund OK Tyr DIV 2 H
           
Placering Nr Namn Efternamn Klubb Klass
1 302 Peter Andersson Kristinehamns CK DIV 3 H
2 303 Sven-Åke Eriksson Kristinehamns CK DIV 3 H
3 305 Sören Karlsson Karlskogacyklisterna DIV 3 H
Uppdaterad: 23 SEP 2019 06:21 Skribent: Jukka Karjalainen
Epost: This is a mailto link

Postadress:
Värmlands Cykelförbund
Jukka Karjalainen, Grönbergsgatan 58
664 34 Grums

Kontakt:
Tel: +46734148882
E-post: This is a mailto link

Se all info